PDA

View Full Version : VEET ?



01-15-2006, 18:44
zdr , kak se kazvashe toq produkt za obezkosmqvaneto ? deto se majesh i sami padat :oops: na veet maiche imashe nqkakvi ama ne se seshtam.. q pomognete malko :P

Vampirela
01-15-2006, 19:14
Tva e tupo be. :shock: Ili si pravi kola maska ili s epilator.teq krem4eta deto maje6 i padat sa vse edno se brusne6.Kosmote stavat vse pove4e,po dvurdi rastut po burzo moje si izgori6 kojata da si predisvika6 nqkoq alergiq,abe gadna rabota.Da ima na veet ima i na o6te mnogo firmi ama nqma smisul.Ako ne ti se davat pari za kosmetik si kupi kola maska i si napravi vuv vas ili si kupi epilato.Iska6 da se oturve6 ot kosmite a ne da gi "razvujda6" o6te pove4e

InSOMnIAaa
01-15-2006, 19:26
Mhm damm po dobre se obrusnesh ot kolko veet i smardi ujasno blaaah :!:

InSOMnIAaa
01-15-2006, 19:26
Mhh nai dobre si e s epilator zabraih da kaja :)

IdontGiveaFuck
01-15-2006, 19:35
Ми казва си се Veet :D депилиращ крем :D
Обаче яко съкс...много по-добре е или да се епилираш или кола маска!
Veeta=на бръснене,само дето ти е много по-скъпо!Струва между 8-11 лева

stel4eto__
01-16-2006, 11:03
Ми казва си се Veet :D депилиращ крем :D
Обаче яко съкс...много по-добре е или да се епилираш или кола маска!
Veeta=на бръснене,само дето ти е много по-скъпо!Струва между 8-11 лева
Napalno podkrepam tva mnenie.Mnogo po dobre e s kola maska ili epilator.

Roxy
01-16-2006, 14:42
вийт е пълен боклук.обаче ако си момче имаш косми по гърба и много бенки с кола маска не може с епилатора е гадно тъй че само тва ше ти помогне :)

01-17-2006, 10:57
Veet e palen bokluk !!! Znam go ot opit . Vednaj si kypix lenti za musta4ki i cqlata mi ystna stana na belezi i mehyri !!! Nai dobre s epilator ili kola maska ! Az ot obiknovennata sam mnogo po dovolna ot kolkoto ot veet i ot kakvito i da sa drygi lenti !! Probvla sam Palen bokluk sa vsi4ki

midnight...
01-17-2006, 17:12
според мен трябва да мислиш повече за себеси и да ползваш нещо по-качествено от депилиращите кремове!

01-17-2006, 19:36
епа а вие си праете кола маска на топките да ви вида!
а със самобръсначката е мноо тегаво.. топките са свещени, немое се рискува да ги порежеш

mil4eto_
01-18-2006, 07:18
епа а вие си праете кола маска на топките да ви вида!
а със самобръсначката е мноо тегаво.. топките са свещени, немое се рискува да ги порежеш

ок,ма я си представи какво ще стане като ти се възпали след това кожата и получиш обрив! :twisted:
защото много често /да не кажа на всеки/ слид като използва крем депилатоар му се възпалява кожата!

vanu6a
09-03-2006, 08:56
Kajete mi molq,dali lentite na veet sa dobri za otstranqvane na musta4ki(jenski),gore-dolu na kakva cena sa,i kakvo drugo mojete da mi prepora4ate za tozi moi problem. :?:

mil4eto_
09-03-2006, 10:09
Kajete mi molq,dali lentite na veet sa dobri za otstranqvane na musta4ki(jenski),gore-dolu na kakva cena sa,i kakvo drugo mojete da mi prepora4ate za tozi moi problem. :?:
Ами то има специални ленти,но според мен са си пълен боклук.Можеш да получиш невероятен обри от тях.Ако искаш най-добрия вариант според мен е да отидеш при добър козметик,за да ти ги махне с кола маска и така ще ти растат много по-тънки и анемични.Но ако имаш прекално много/в смисъл над нормалното окосмяване/ мисля,че ще е най-добре да отидеш на лекар понеже прекомерното окосмяване=проблем с хормоните.Много добър вариант е и да отидеш на лазерна епилация,няма да ти излезе много пари предполагам някъде около 100 лв макс.Но все пак ако си под 18 не е оферта лазерната епилация,защото все още се развиваш и резултатите може да не са много трайни.

09-03-2006, 14:38
Депилатолар се казва и не падат сами ами трябва да го махнеш с гъба и е на принципа на самобръсначката!

moni4ka
09-04-2006, 10:38
Аз пък съм много доволна от депилиращата пяна на veet , също и от лентите не съм получила обриви ..... ползвам ги от много отдавна

vanu6a
09-05-2006, 17:54
Blagodarq ti ,Mil4e,no vse pak sam re6ila da polzvam veet lenti ili nqkakav podoben produkt.Nqkoi bi li mi kazal kolko struvat ,kolko lenti sa v edna opakovka(ako se prodavat po nqkolko) i za kolko pati varshta rabota?
Predvaritelno blagodarq! ... Az sam na 14...

[m!s$_k@pr!$]
09-06-2006, 20:13
ami nz za vas ama az si bqh zela lenti4ki na veet i samo moga da vi kaja 4e sa BALEN BOKLUK! i + tova ne samo 4e ne maha dori i edin kosam ami i daje ostava edno mn mn lepkavo ne6to po mqstoto kadet si prilagala lentite i stra6no trudno se maha :smt019

[m!s$_k@pr!$]
09-07-2006, 12:03
az da vi kaja 4e ot nito edin produkt na Veet ne sam dovolna :smt018 pak da ne govorim za lenti4kite :smt019

sarang
09-07-2006, 12:38
Има лентички за мустачки и на taky. Те са най-добрите, доколкото знам, но си имат специален чалъм при махането, трябва някой да ти покаже. Аз не мога да се оправя с тях, затова ходя на козметик, много по-лесно е и резултатът е по-добър. Въобще не си личат, като пораснат. Струва ми 2 лв, не е скъпо въобще, това е най-добрият вариант според мен. Само в никакъв случай не бива да се прави кола маска или да се минаваш с епилатор, когато си неразположена, най-благоприятните дни са тези след цикъл.
А относно депилатоара - ами ползвала съм веднъж, ама много отдавна и моето мнение е, че не си струва, по-добре със самобръсначка, ако си решила да не те боли. Но епилаторът и кола маската са по-добрти варианти. Но и те имат недостатък - някои косми се обръщат и растат по кожата, което е доста гадно. Ти си преценяваш кой вариант ще избереш за обезкосмяване.

sexY_mackA90
09-07-2006, 12:46
awe mn e po-dybre da si gi maxnesh s epilator ili kola maska no shtom taka si reshila mai struvat kum 10 lv ili pone za tolkoz gi vidqx az de

malko mace
09-09-2006, 13:35
Tva e tupo be. :shock: Ili si pravi kola maska ili s epilator.teq krem4eta deto maje6 i padat sa vse edno se brusne6.Kosmote stavat vse pove4e,po dvurdi rastut po burzo moje si izgori6 kojata da si predisvika6 nqkoq alergiq,abe gadna rabota.Da ima na veet ima i na o6te mnogo firmi ama nqma smisul.Ako ne ti se davat pari za kosmetik si kupi kola maska i si napravi vuv vas ili si kupi epilato.Iska6 da se oturve6 ot kosmite a ne da gi "razvujda6" o6te pove4e Izviniavay mnogo,no vaobchte ne sam saglasna s teb!Parvo'teia kremcheta' se narichat depilatoarni i vtoro,ti vaobchte naiasno li si s upotrebata im?Po-dobre ne obarkvay naprazno momicheto!Znachi depilatoarnite kremove na Veet ili na koiato i da e bilo druga marka se izpolzvat po slednia nachin-nanasiach na izbranoto ot teb miasto-lice,kraka,podmichnici ili triagalnik v posoka ot gore nadolu.Izchakvach malko,za lice 5-10 minuti,za ostanalite mesta-10-15-20,v zavisimost ot gastotata na kosmite i sled tova otstraniavach krema zaedno s kosmite sas specialna chpatula,koiato se namira v opakovkata s krema,v posoka otdolu nagore.Tova e!Mirizmata si e mnogo priatna daje i vaobchte ne moje da se sravniava s brasneneto,gore-dolu efektat e sachtiat,samo deto hich ne boli i ne struva 60-70 leva,kolkoto edin snosen epilator!Ako se brasnech za prav pat,te savetvam tochno da e s depilatoaren krem,a po-natatak mojech da prodaljich s kola maska za krakata,che daje i za oblastta na triagalnika,no ne ina podmichnicite-kojata tam e mnogo delikatna i tam mojech da prodaljich da se brasnech s depilatoaren krem,koyto nay-niama da uvredi kojata ti! \:D/

_HellGirl_
09-16-2006, 20:24
Аз съм също на мнение, че кремчетата за депилация не струват - и може да не е абсолютно същия ефект както при бръсненето, но все пак не е за препоръчване да продължиш дълго време да ги използваш - в смисъл може да започнеш с тях, но после гледай да минеш на кола маска или епилатор - верно боли но не много и се свиква. Пък и трайно и хубаво нещо без болка няма! [-X

Bonbonenata
09-16-2006, 21:04
Аз ползвам депилатоар само за триъгълника. На кола маската не издържах. Смятам, че е безмислено с депилатоар по краката и ръцете - некачесвено и нетрайно е.