PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да й угодя ?!



neshtastnik...
01-15-2006, 20:34
Zdravejte na vsichki,

Taka po princip ne bih si pisal lichniat problem v forum za diskutirane, po princip se zatvarqm v sebe si i ne go komentiram s nikogo, no veche tova stava seriozno i men mngoo me boli.

Znachi ima edno momiche ot moq klas az sum (12 sega), ta tq doide 10 klas i pochna da mi haresva oshte ot togava, no! chak sega pochnahme da se vijdame i naistina ima golqma liubov mejdunas, zashtoto se poznavame, obichame da pravim neshta zaedno i obshto vzeto po purvonachalni izgledi vsichko bi trqbvalo da si beshe OK!, no pazim tova neshty v taina ot ostanalia klas ... zashtoto sa intriganti smotani i nemoje da razberat che edno momche i momiche se obichat... i shte razvvalqt vsichko, puk i taka se pazi nqkakva magia... i dvamata kopneem edin za drug po vreme dokato sme v uchilishte i taka chustvata se osilvat i... kato se vidim nemoje da se naceluvame...i nagushkame, no edin den svursha uchilishteto i otivame na kafe zaedno......
Pravime kakvoto pravime i nali ...idva vreme kogato tq trqbva da si hodi, tyi kato ne jivee v sofia, trqbva da si hvane marshurta...no q izpuskame poslednata... i otivame da hvane reisa i aide na reisa, izprashtam q - tq si go hvashta i si trugva ( a predi da si trugne i kazah che shte i zvunna po gsm da vidq kade e i dali se e pribrala i vsichko e ok), no kogato minavat 2,3 chasa zvunq i telefona i e izkliuchen... kakvo stava si kazwam? da ne e stanalo neshty strashno... abe ne me pitaite ama nesum spal nqkolko chasa zaradi tazi izdunka,....kakto i da e, na drugiat den q vijdam na uchilishte -- --- tq dori ne mi kaza zdrasti ( po princip ne go kazwa za da ne se zapodozre neshty m/u nas ot suochenicite ni) ,no az si pomislih sled kato i e izkliuchen gsm-a .. nali mojebi dori kato nemi govori da ima nqkakuv problem????

Vikam si dobre... minava i tozi den i izobshto ne si kazahme i zdrasti toq den abe ebati gadnoto(tova se sluchva v petuk),

Vchera i prashtam sms, zvunq i chuwam q: tq mi kaza "zabravila go bqh v edna priatelka" da be... ebasi, vikam si kakvo ti stava be?,ama bez otgovor... a dopredi 2 dni mi prashtashe vinagi sms s "obicham te" i tn.. no kakto i da e.

Dnes v nedelq i prashtam sms i tq pochva da mi filosostva kak sled kato svurshim 12 klas az shtql sum da zamina v chujbina da ucha, a tq si ostava tyk... che sum bil egoist zashtoto sum iskal da stane neshty seriozno sega .. no vushstonost kato otida v italia vkraq na kraishatta tova shte go prekusna...(tyi kato nqma da se vijdame),... i sum bil egoist...

A predi da se sluchat tezi neshta i sum podarqval rozi.. mnogo hubav buket, parfiumi...abe napravo se chudq kak mojah da go napravq, a inache po smsite predi mi vikashe "obicham te, nikoga ne iskam da te zagubq" no vsushtnost kakvo stana?, za 2 dni si promeni mnenieto!,

Dobre be jeni!, kakvo trqbva da vi se ugodi poveche nemoga da razbera? ......

Pozdravi,
NaI Golemia Neshtastnik.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

HeDa
01-15-2006, 21:04
Az sym momi4e i kato pomislq i se postavq v takova polojeenie i si pomislq malko koga bih kazala tova na mom4eto koeto obi4am bih kazala tova kogato sym si haresala nqkoi drug ...moje bi nZz..Ili izvednyj mnogo me e razdraznil za ne6to , stanal mi e antipitai4en ei taka izvednyj .. I az neznaq kak staat tiq raboti ama kakto i da e... :roll: Ako nqkoi e imal podoben problem moje da spodeli kakvo e napravil , az sym nqmala i nemoga da dam mnogo konkreten otgovor na vyprosa ti :shock:

01-15-2006, 21:52
еми много е възможно да те обича толкова, че да я боли от мисълта, че скоро ще трябва да се разделите и да предпочита още отсега да се отчуждите, за да не чак толкова кофти като заминеш. А може и да е в някъв такъв период, в който й е криво- момичетата често имат такива, изчакай да видиш как ще се развият нещата

Mastilo
01-15-2006, 22:21
до някъде е права, но и до там греши!
Любовта е като песента, а всяка песен има край!

GhettoStar
01-15-2006, 23:12
кфо ти дреме,наебала се е сигурно с некой и си е изклиучила ГСМ-а да не я притесняваш ...

IKisseDAGirL
01-16-2006, 05:34
еми много е възможно да те обича толкова, че да я боли от мисълта, че скоро ще трябва да се разделите и да предпочита още отсега да се отчуждите, за да не чак толкова кофти като заминеш. А може и да е в някъв такъв период, в който й е криво- момичетата често имат такива, изчакай да видиш как ще се развият нещата
i az sam na sashtoto mnenie..za razlika ot vas,koito mislite samo za momenta,nie obichame da si pravim ravnosmetka i za bydeshteto.
Dori moje bi az bih postapila po sashtiq nachin :roll: Osven tova s taq postapka tq moje da iska da q uverish v chuvstvata si..da napravi6 ne6to,s koeto da i pokajesh 4e tq ne e prosto momentno zabavlenie,a 4e naistina darji6 na neq i imash seriozni namereniq 8)
Moje bi kato za nachalo trqbva da obqvi6 oficialno za vrazkata vi..kato razbira se predi tova si si pogovoril s tvoita liubov de :) i ne se strahuvai ot chujdoto mnenie..kogato 2-ma dushi se obi4at drugite nqmat nikvo pravo na glas :P

charovnata
01-16-2006, 06:42
O4ite ti-edno more- ve nego potavam kogato me pogledne6
Racete ti-edno nebe - v nego politam kogato me predarne6
Ustnite ti-edin pojar-v nego izgarqm kogato me celune6!!!

He3HauKa
01-16-2006, 07:05
Samqvam se che i e stanalo gadno che toi shte zamine za italiq shtoto ako go obichashte naistina shteshe da e do nego da go podkrepq i da ne prai problem za tova che toi misli za badeshteto si ...i shte se naslajdava na vseki edin moment dokato sa zaeno :lol: :arrow: Moje bi ima nqkoi drug

aHyC
01-16-2006, 07:41
Къф е тоа роман ве....заключение ти си геи!(не сам го чел :))

melbon
01-16-2006, 09:09
Kakto i da pogledne6 nad slu4iloto se,6te razbere6 4e tova e bilo neizbejno....

ZLA
01-16-2006, 10:43
Amm..mislq 4e v tozi slu4ai tq e egoistkata..prosto ako te obi4a6e naistina 6te6e da e 6tastliva 4e zaminava6 za 4ujbina 4e 6te moje6 da se realizira6 po nqkakav na4in..bi trqbvalo da iska nai dobroto za tebe.....basi tva e nai tupoto izvinenie 4e si 6tql da zaminava6..mi izvinqvai mn ma ako iska da bade s tebe 6te6e da nameri vse nqkakav na4in daje i da ste razdeleni tova ne pre4i...ama spored men tova momi4e e bilo neseriozno o6te ot samoto na4alo....a tova 4e ste krili ot vs ostanali za vruzkata vi mislq 4e e bilo malko tapo,vapreki 4e ste si mislili 4e moje da ne udobrqt i t.n.t....ako naistina se obi4ate ne trqbva da kriete otnu6eniqta mejdu vas i ne trqbva da obra6tate vnimanie na ni6ty kazano po va6 adres ....apak kamoli na ne6ty koeto moje da vi razdeli....nzzz prosto govori s neq razbiri kak naistina stoqt ne6tata i dali naistina ima 4yvstva kam tebe.. :shock:

THE_GANGSTA_GIRL
01-18-2006, 01:18
Не знам дали само на мен ми се струва много странна тази промяна, която е насъпила в отношенията ви за един ден! Трудно ми е да повярвам, че без никаква друга причина тя просто пътувайки си към тях е взела решението да се разделите, защото след 12-ти клас ти няма да си тук! Според мен има и нещо друго! Сам казваш, че много се обичате, че копнеете един за друг пък тя изведнъж ни в клин, ни в ръкав се сеща, че след известно време ти заминаваш и започва да те обвинява, че си егоист и т.н. Освен да поговориш с нея и да научиш цялата истина не виждам какво друго мога да те посъветвам! Или тя не те обича толкова за да постъпи така или нещо друго става! Трябва да разбереш какво точно й се върти в главата! Това с GSM-а в приятелката й не ми звучи никак правдоподобно, мисля че крие нещо или просто увърта и не иска да ти каже цялата истина! Говори с нея и поискай да бъде честна с теб, поне това ти дължи!

THE_GANGSTA_GIRL
01-18-2006, 01:29
еми много е възможно да те обича толкова, че да я боли от мисълта, че скоро ще трябва да се разделите и да предпочита още отсега да се отчуждите, за да не чак толкова кофти като заминеш. А може и да е в някъв такъв период, в който й е криво- момичетата често имат такива, изчакай да видиш как ще се развият нещата
i az sam na sashtoto mnenie..za razlika ot vas,koito mislite samo za momenta,nie obichame da si pravim ravnosmetka i za bydeshteto.
Dori moje bi az bih postapila po sashtiq nachin :roll: Osven tova s taq postapka tq moje da iska da q uverish v chuvstvata si..da napravi6 ne6to,s koeto da i pokajesh 4e tq ne e prosto momentno zabavlenie,a 4e naistina darji6 na neq i imash seriozni namereniq 8)
Moje bi kato za nachalo trqbva da obqvi6 oficialno za vrazkata vi..kato razbira se predi tova si si pogovoril s tvoita liubov de :) i ne se strahuvai ot chujdoto mnenie..kogato 2-ma dushi se obi4at drugite nqmat nikvo pravo na glas :P


Аз пък ще ви кажа, че не сте прави! Била съм в подобна ситуация, била съм с човек, който съм знаела, че съвсем скоро ще замине в чужбина и последното, което е могло да ми мине през главата е да се разделим предварително за да не ми е толкова гадно после! Когато сте поставени в такава ситуация и когато обичате наистина този човек единственото, което ще мислите и ще е искате е да прекарате възможно най-дълго време с него, да не се отделяте и за миг от него, да се забавлявате колкото се може повече, защото знаете, че не разполагате с много време! Повярвайте ми, ако го обичате за нищо на света няма да се отдръпнете от него преди да си тръгне макар и да знаете, че после много ще боли!

Absconding
01-18-2006, 12:37
Добре, след като си егоист, защо не я попиташ тя защо не замине с теб в Италия. И защо си егоист!? Защото мислиш за бъдещето си ли??? Абе това момиче или няма акъл в главата си или не й пука за теб! Кажи й да го приеме и да си прекарате приятно малкото време, което ви остава заедно преди да заминеш. Със сигурност това е по-добър вариант от това да ти се цупи. Така нищо няма да постигне. Я си представи, че останеш в БГ заради нея и след 2 месеца скъсате. Изключително тъпо ще е! Човек понякога трябва да е егоист!

ziky
01-18-2006, 12:51
Баси тия момичета ше ни съсипят бе момчета...няма угода и тва си е един момент иска едно в друг съвсем друго и пред нас е една пред друг друга баси случая :?