PDA

View Full Version : какво мислите?



01-15-2006, 20:48
на4и искам да попитам си4ки вас какво мислите за моя слу4аи. На4и до миналата година бях по подтиснат .. не излизах никаде стоях само пред компа .. не излизах по дискотеки излизах само на улицата и то по малко. но след време в на4алото на 8 клас по4нах да ходя по детски дискотеки ала бала.. лятото по кранево дискотеките ала бала ... но стана не6то странно.. едни приятели от компанията си бяха малко наркоман4ета.. и аз запо4нах да им подражавам.. парво запо4нах с наи лекото - алкохола. после с тревата пу6ех по много трева като кажа много иам предвид 4 ГОЛЕМИ масура на ден . после поспрях тревата . нау4ех се да ди6ам лепила.. поспрях и тях и ся след извесно време по4нах да се 4уствам достра странно по някои пат имам 4уството 4е 6те припадна .. незнам .. според вас това дали има не6то об6то с писаното до тук?

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

www
01-15-2006, 20:58
haha mi ko da ti kaja az ... ''dobar'' jivotec si ima6 ;))) ot skromno mom4e mai dosta si se otrakal po nqkoi vaprosi :!: ami spored men ima,osobeno ot lepiloto koeto di6a6,az sam ot mirizmata na takova ne6to i ne samo 4e 6te pripadna,no i povarna.Vzemi si stani dobroto,skromni4ko mom4e ne e nujno da poddarjava6 na nqkoi za da si ne6to pove4e.Nameri si kompaniq,koqto da se 4uvstva6 sebe si!!! Ne moje ot tolkova bokluci,koito priema6 i da si svej kato krastavi4ka,za vsi4ko si ima pri4ina! tova e spored men,vzemi spri tiq gluposti za tvoe dobro e vse pak (priqtelski savet)

01-16-2006, 07:47
znachi karai go samo na alkohol i nqma da imash nikvi problemi toi e nai bezvreden...ako ti sa pushat masali tolkoz mnogo gi zamesti s cigari ako moesh..za lepiloto nz tova e mn izpadnala rabota..ako ne mojesh da go spresh po-dobre si podni edin heroin i da sa svyrshva s tebe ae uspeh

01-16-2006, 08:41
to4no tui e problema 4e cigarite ne mi sa priqtni prosto nemoga i nemoga .. kato si opana dva pati i imam 4ustvoto 4e she povarna.. apak prosto kato pomirisha mara i neznam otka4am naprao ;[ pak az ne podrajavam na nikoi ami uj go praq za raznoobrazie.. da se nadqvame 4e nqma da prodalja po nagore po stalbata na narkoticite ;[

01-16-2006, 13:23
Моят съвет е никога повече да не дишаш лепило,няма по-вредно от това :!: Дали ще продължиш нагоре по стълбата зависи от теб.А за алкохола и тревата мога да кажа,че ако не се прекалява не са толкова вредни.4 масура на ден са много за тийнейджър

skyline_207
01-16-2006, 13:34
Моят съвет е никога повече да не дишаш лепило,няма по-вредно от това :!: Дали ще продължиш нагоре по стълбата зависи от теб.А за алкохола и тревата мога да кажа,че ако не се прекалява не са толкова вредни.4 масура на ден са много за тийнейджър

aHyC
01-16-2006, 17:37
брао продалжаваи в сащия дух!

01-16-2006, 18:38
em da se nadqvame ;]] pak za trevata nevazmojno da spra. ;[

The Biker
01-16-2006, 21:11
gledai da spre6 lepiloto tva e mnooogo vredno ne6to!!!Alkohola aide kak i da e!A trevata ako nemojej da q spre6 pone q namali primerno na po 1 na den ili 1 prez den ne6to takova!!Are uspeh!

01-16-2006, 22:18
Не оби4ам да мисля и бъкел не отбирам от сдух и от депресии. пафкам си по 5 пъти на ден и не мисля 4е ми е много, пове4ето ми познати пафкат по 20 ама с тутун, не козле, и мисля 4е те се тровят пове4е.
А, и не подражавам на никого, каквото правим-правиме
и добре го правиме
на никви не се правиме
от 84 до 2-06
все ми разправят 4е съм улаво, пук аз си им показвам среден и си рупам бурени край шосето
защото съм магаре и ината ми е по-голям от акъля. :P :P :P :lol: