PDA

View Full Version : skinoren



denica***
01-16-2006, 10:55
Някой може ли да ми каже на каква цена е Скинорена и дали е ефикасен?! Благодаря предварително

stel4eto__
01-16-2006, 11:00
Az go polzvam ot okolo 10 dni i ima efekt(no ne golqm za6toto vse pak za 10 dena kakvoto i da polzva6 nqma da ti iz4eznat,no ima napredak).Vzeh si go za 17.20.

09-08-2006, 18:46
аз си го взех за 15,60 . явно навсякъде е различна цената :-k

а само искам да питам някой ако знае да ми помогне - след като се намажа със скинорен сутрин мога ли да си сложа фон дьо тен и всякакви гримове веднага след него ? предполагам, че като попие кремчето и няма проблеми да се слага каквото и да било нали ? :-s [-o<

dafi86
09-08-2006, 19:32
Аз го ползвах преди около година, не помня за колко си го бях взела.. В началото имаше лек ефект, но като цяло не ми помогна особено много, даже въобще. Но то зависи от кожата и от самото акне..

teen4e
09-08-2006, 21:29
аз си го взех за 15,60 . явно навсякъде е различна цената :-k

а само искам да питам някой ако знае да ми помогне - след като се намажа със скинорен сутрин мога ли да си сложа фон дьо тен и всякакви гримове веднага след него ? предполагам, че като попие кремчето и няма проблеми да се слага каквото и да било нали ? :-s [-o<awe ne ti prepora4vam da si slaga6 sytinta 6toto ti ostavat edni beli raboti sled nego moje bi si zabelqzala!ve4erta stiga skinoren e za belezite ot akneto a ne za akneto!i naistina deistva barzo polzvala sam go!az si go bqh vzela za 17lv.ot ploviv.. :wink: are yspeh na vsi4ki