PDA

View Full Version : Kak da si opravq kosata ?



01-16-2006, 11:56
Kosata mi e mnogo gadna ,4upliva i kam krai6tata na mesta taka se 4upi nqkvo gano 4e kakto i da q opravq6 tq sled edna minuta se prevra6ta vav staria vid.I kato se izkapq stava edna super golqma imam 4ustvoto 4e raste po 6itina a ne po daljina a bih iskal da si q pusna .Ta bihte li mi kazali kakvo da i slaga ili kak da se podstrigvam ili ne6to drugo koeto da i prikara po normalen vid.

miloto_girl_4e
01-16-2006, 12:17
май като отидеш на фризьор, той ще ти даде най-компетентен отговор :wink:

01-16-2006, 12:33
6te ida ama nqma da e skoro vreme i za tva pitam tuka :)

Roxy
01-16-2006, 14:34
ми кат не щеш да ходиш чакай да ти нацъфти и да стане кат метла.подстригвай я,изтъни я,прави и маски,и по възможност не я суши със сешоар или на много слаба струя.другия вариант е да я изправяш или мачкаш

YoUr PeRfEcT LoVe*
01-16-2006, 16:52
Iztanqvane mu e maikata :D .Moita kosa sashto e chupliva i redovno si q izpravqm,no i polagam ogroomni usiliq za neq:balsami,maski,kristali,spreicheta i tem podobni.Tai che reshavai!Spored men tfa e nachina iztanqvane i izpravqne. :D

01-18-2006, 16:04
Iztanqvane mu e maikata :D .Moita kosa sashto e chupliva i redovno si q izpravqm,no i polagam ogroomni usiliq za neq:balsami,maski,kristali,spreicheta i tem podobni.Tai che reshavai!Spored men tfa e nachina iztanqvane i izpravqne. :D

dobre ama ne sam mnogo napred s ne6tata kak da e iztanqvam i izpravqm :)

YoUr PeRfEcT LoVe*
01-18-2006, 17:28
Amm znachi parvoto iztanqvane e po dobre da ti go napravi friziorka,a za po sledvashtite si kupi filirashta nojica,koga znachitelno shte ti uredi kosata,vsmisal iztani.A otnosno izoravqneto ima dva nachina iutiq(zadaljitelno s keramichno pokritie) i presa.S presa:1.otdelqsh malakplast kosa nai-otdolo i izpravqsh parvo neq,a ostanalata pribirash s shnola.2.postepenno puskash oshte kosa dokato nai-nakraq ne q izpravish cqlata.
No za da ne ti se izgori mn kosata predi da zapochnesh s izpravqneto i sloji kristali,koito shte q napravqt znachitelno po-meka i nqma da pozvolqt na presata da ti q izgori tolkova mnogo.S iutiq:prosto hvashtash iutiqta s ednata raka,a v drugata darjish havliq (kosata ti e mejdu iutiqta i havliqta) i darpash nadolu.Tova e.Dano da uspeesh!A mejduvremenno pri vsqko kapane zadaljitelno si slagai balsam za kosa,a edin den v sedmicata maska za kosa.4ao i uspeh! :D

midnight...
01-18-2006, 17:55
1.ходи на фризьор редовно
2.използвай продукти подходящи за твоята коса
3.както каза някой преди мен не чакай да ти нацъфти косата като метла за да се сетиш :idea:

sawfan
03-21-2009, 10:26
1.Отиди на фризиор
2. Купи си хининова вода и крем за коса на loreal с пчелно млечице (помага)

Decu
03-21-2009, 11:42
^ Абе ти добре ли си да вадиш тема от 2006????

masal
03-21-2009, 11:42
1.Отиди на фризиор
2. Купи си хининова вода и крем за коса на loreal с пчелно млечице (помага)О,как й помогна след 3 години.Пффф слепи ли сте бе!!! :-x

ThisIsMe
03-21-2009, 12:08
той човека до сега сигурно му окапа косата ....цели 3 години... :razz:

sawfan
03-21-2009, 12:18
ОФФФ много ми дреме :D :D :D :D

viksun
03-29-2009, 18:49
zdraweite :) moqta kosa e kudrawa.. do lqtoto prilichah na razpletena damajana ama se wzeh v ruce :P :) :-) otidoh na frizior iztuni mi kosata napraviq otgore po kusa i kato 6amp4ica mnogo hubawo :) i az mnogo q izpravqm no sega sm re6ila malko po4ivka i powe4e griji :) postriji se hubawo i izpravqi nqma da i stane ni6to ! wsi4ki kazwat che vredqlo ...na moqto kosa i nqma ni6to nie s kudravite kosi mojem da gi podlagame na vsi4ko :) aide uspehi :)

fluffka1
03-29-2009, 19:06
дааа мойта коса е супер гъста и чуплива, и точно така, като се изкъпя и изсуша и ставам една бухналааа :D еми начи, аз като отидох на фризиор и тя ми филира косата, ама супер много! и ся съм мн добре, ама скоро пак ще се наложи да ходя, също така се изправям, мн миотива изправена, ама не го правя всеки път, щото е вредно, незнам защо момичето по горе казва, че нищо и няма, на мене лично си ми вреди, вярно слагам там кристали и т.н. ама според мене си е вредно, гори се коста.... :? та така, иди да ти филират и на тебе косата, 6е си супер ;)