PDA

View Full Version : Подаръци без повод:)



Jenninka
01-16-2006, 14:51
Здравейте;)Какво мислите аз подаръка без повод?Мислите ли,че той е по-добрия вариант?Искате ли тази тема да е за нестандартните неща за любимия човек?Ако искате давайте оригинални идеи...Не става дума за подарък за Коледа или Нова Година,или за 1 или 2 или 3 години...Просто така:)Какво ще кажете?
Аз например направих диск с наши песни на приятеля ми...Преди време взех една стъклена малка бутилка,и я намотах с прежда.Получи се добре;)И вътре пуснах едни едно послание,написано от мен за него...Давайте идеи :D

asas12
01-16-2006, 17:25
http://dvariysky.com/kirokura/index.php eto ti podarak

DimmuBorgir
01-16-2006, 17:27
аз понеже си падам художник(7 години рисуване :) ) и рисувам, на момичето в което съм влюбен, надявам се тя да ги оценява... Наистина имам и добри неща , но съм ги правил отдавна хубавите :? позабравил съм да рисувам, иначе за мен собствено-направените подаръци са по-от сърце от колкото купените, защото означава, че си отделил част от времето си и усилия за да направиш подарък на скъп за теб човек! :)

asas12
01-16-2006, 17:30
bravo na tebe http://dvariysky.com/kirokura/index.php

NaSkO_
01-16-2006, 19:38
bravo na tebe http://dvariysky.com/kirokura/index.php
umrirai s toq umrel forum be!!!
Ina4e po temata ideqta e mn dobra.
Li4no az sum pravil na moeto momi4e mn takiva iznenatki i tq mn se radva. :lol:

Mastilo
01-17-2006, 03:19
Даааааа!
Да направиш подарък на приятеля си е мн мн хубавко :D .
Вземи един плик пръсни съвсем леко с твоя парфюм, който е любим на него/нея после вземи лист хартия и една химикалка(за по-голяма автентичност)или седни пред pc-to и избери любовния шрифт и нека твоята любовна муза да тече и идеята за този който пишеш да се превърне в център на мислите ти, изрази чувствата си на хартия(едно от най-трудните, но възможни неща) напиши му комплименти весели шегички, накарай го да се почувства специален:).... Нека пликът да е червен залепи в двата противоположни ъгли на листа две листенца от роза(за по-голяма внушаваща сила избери тумно пепеляво кадифе-роза) сложи малко от тях и в плика... след това направи вечеря,придружена с чаша червено вино(така ще събудиш чувството му за специалност) пусни бавна и галесща ушлетата музика( за предпочитане е Barry White) нека има свещи но да са повечко в стаята(а ако можеш и а намалиш светлината, да е леко оскъдна - ефекта ще е невероятен) по време на вечеря изправи се.. отиди до него(любимия човек) хвани го за ръка и го покани на танц, усмихвай му се и с поглед не му позволявай да говори, нека тишината да стопли сърцата и да е сладост за душата, после докосни чело до неговото, доскосни и носле, усмихни се широко затвори очи и го остави да разбере калко е специален момента за теб и колко е специален самият той за теб. След това накарай го да седне вземи писмото и му го поднеси... отново без думи само се усмихвай, а след това вземи чашата с вино седни от страни и наблюдавай изражението му при всеки прочетен ред, наслаждавай се на неговата усмивка и нека това да те удовлетоврява и този миг никой от вас да не забравя!
:P