PDA

View Full Version : Roditelite mi se razvedoxa i si mislq che e zaradi men



Angel4etoOo
01-16-2006, 17:05
Zna4i vsi4ko zapo4na mn otdavna....maika mi i ba6ta mi se razvedoxa kato bqx vtori klas...no togava ne razbirax kakvo to4no stava ot dve godini mi e syper gadno..postoqnno pla4a i kogato gledam snimkite kato sme bili trimata stra6tno se nat1javam...sega i dvamata si imat priqteli..i mislq 4e ba6ta mi 6te se jeni povtorno :cry: ...neznam kakvo da pravq za da se spravq s tova znam 4e ve4e s1m golqma no...ve4e si mislq 4e az s1m vinovna za vsi4ko i daje s1m mislila za samoybiistvo...vedn1j 6tqx da bqgam ot vk16ti no me sprqxa neizd1rjam ve4e....mrazq jivota si!!! :cry: :cry: :cry:

Master_88
01-16-2006, 17:10
Съжалявам, положението наистина е зле при теб. Пробвай да си хванеш гадже да се разсейваш малко

mi6i^^
01-16-2006, 17:15
наистина положението е зле.аз съм в неиния клас и тя колкото и да прикрива е едно много тъжно момиче :cry: :(

De_mikke
01-16-2006, 18:01
Vij kolkoto i da ti e gadno,dori i ne trqbva da ti minavat takiva misli prez glavata.S godinite vse po-malko brakove izdyrjat,no kakvoto i da stava,nikoga ne e vinovno deteto,to e edinstvenoto koeto moje da gi obedeni.pyk i ima tolkova mn razvedeni semeistva,brat4etki mi sa taka,trqbva da se radvash 4e vsi4ki sa jivi i zdravi i moje da e kofti,no prosto ne si go nabivai v glavata,ne samo tvoq jivot e kofti,kato cqlo jivota e kofti i nqma kakvo da napravish.Nqkoi den moje bi shte gi razberesh,vse pak ako ne se obi4at ne trqbva da sa zaedno,zashtoto 4ovek ima edin jivot i vypreki deca i dr otgovornosti vseki po malko e egoist.Moje bi taka e po-dobre otkolkoto da se pribirat vsqka ve4er u vas roditelite ti i da ne izpitvat nikakva trypka edin ot drug i da jiveqt bezrazli4no

final_fantasy_fan
01-16-2006, 18:08
не бива да се натъжаваш заради тези неща.Да наистина е гадно ,когато родителите ти не са заедно(моите са разделени от години и всеки си има нов приятел/ка),но трябва да го приемеш-живота продължава,пък и ако не се обичат вече е много по-добре да са разделени отколкото да са заедно и да нещастни и да прекарват времето заедно в мълчание или караници.Още нещо-ТИ НЕ СИ ВИНОВНА ЗА НИЩО!не бива да се обвиняваш,нито пък да мислиш за бягство от вкъщи или самоубийстов-замисли се! Нима това ще реши нещо?!По-добре се стегни,преудолей го и се забвалявай ,радвай се на живота и може би един ден ще видиш,че така е много по-добре :wink:

bvbb
01-16-2006, 18:48
emi........nemam dumi.po hubavo taka otkolkoto postoqno da se karat naprimer,vij go ot dobrata strana(ako ima takava)

krisito
01-16-2006, 18:52
vsi4ko koeto sa ti napisali e vqrno i trqbva da si pomisli6 vurhy nego i da se pomu4i6 da go proymee6.az iskam samo da dobavq 4e trqbva da se zamisli6 i vurhy tqhnoto 6tastie.ako sa 6taslivi s novite si prqteli radvai se za tqh i budi i ti 6tasliva s tqh :P po-dobre li 6te6e da ti bude te da budat ne6tastni i da se karat i t.n i t.n?!?!pomisli si dobre i prestani da se misli6 glyposti ot sorta na tova 4e ti si vinovna a se zamisli 4e ima6 dori ne6to pove4e ot drygite!gledai po pozitivno a ne tolkova mra4no i dramati4no!6te se samoobivala i 6tqla da bqga!glyposti :roll: kude 6te ide6?kakvo 6te pravi6?te taka stavali teq ne6ta...MISLI MOMI4E MISLI!

bvbb
01-16-2006, 19:09
bravo na nas spasih me momi4eto,pone taka se nadqvam


Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

miloto_girl_4e
01-16-2006, 19:17
миличка,ама ти с нищо не си виновна,че така са се стекли нещата :!:
а и мисля,че е много по-добре така да са разделени,отколкото всяка вечер да слушаш скандалите им,как си викат,как се обиждат .. това би те натоварило много повече :?
приеми факта и смело напред :!: :wink:

Kypa©
01-16-2006, 20:01
Била си едва втори клас! Какво си разбирала за живота на големите? Нищо! Не се самообвинявай! Имай кураж! Нещата в живота са сложни и ти не може да ги промениш! Не си виновна за нищо! Друго не мисля, че е необходимо да знаеш! Мисли за своя живот! Приятелите, училището... :wink:

hamilcar
01-17-2006, 05:04
То вече го написаха,ама по-добре така от колкото всяка вечер да ги слушаш как викат.Аз лично предпочитам и наще да се разведът,не за друго просто баща ми го ненавиждам.

Angel4etoOo
01-17-2006, 13:58
Mnogo vi blagodarq 4e mi otgovorixte :wink: naistina s1m imala i mn xybavi momenti... :) i ve4e nqma da mislq za takiva glyposti...prosto ponqkoga mi stava mn gadno i po4vam da pla4a i da se samoobvinqvam za tova..moje bi naistina na tqx im e po-dobre i az se radvam zq tqx :)

Worthless
01-17-2006, 16:18
ееей
момиче, успокой се бе!!! не си нито първата, нито последната с разведени родители ;) и мойте родители са разведени, ма няма да седна да рева на снимките им от сватбата я. благодари се, че и двамата се грижат за теб, а единият не те е зарязал на произвола на съдбата, другия да се грижи за теб. ТИ НЕ СИ ВИНОВНА!!!
а може просто да не се обичат... ти като не искаш да си с някой оставаш ли с него? не, нали? тогава защо родителите ти да го правят?
погледни го от светлата страна - можеше сега да са заедно и да не могат да се понасят :) нямаше да ти харесва да си със родители, дето всеки ден се карат, бият се и се обиждат, нали? :))) и тогава пък щеше да се молиш да се разведат ;) а и така може и да ти обръщат малко повече внимание, като не живееш с тях едновременно, а например ако живееш с майка си, баща ти ще ти угажда на акъла, защото не живее вече с теб и малко или много му липсваш ;) (ква съм егоистка начи :lol: само за обръщане на внимание и угаждане мисля)

one_touch
01-17-2006, 20:14
nikoi ne moje da ti pomogne samo ti moje6 kato razbere6 4e nqma6 vina.te prosto sa spreli da se obi4at qvno.pomisli predpo4ita6 da bqha zaedno i da se karat postoqnno li edinstvenoto ne6to koeto gi darji zaedno da si ti ili da namerqt nqkoi koito da obi4at naistina.ne tyrsi vinata v sebe si.nqma roditeli razveli se za6toto deteto e lo6o ili ne6to podobno.opitai se da byde6 6tasliva.t'va 4e sa razdeleni ne zna4i 4e ne te obi4at v kraina smetka.kato porastne6 o6te malko 6te ti e po lesno da prieme6 ne6tata.osobeno ako si nameri6 nqkoi.samo nedei da pravi6 gluposti.samo 6te gi narani6 acki mnogo kato se samoubie6

Dr. Kazimbutt
01-17-2006, 22:11
Mnogo vi blagodarq 4e mi otgovorixte :wink: naistina s1m imala i mn xybavi momenti... :) i ve4e nqma da mislq za takiva glyposti...prosto ponqkoga mi stava mn gadno i po4vam da pla4a i da se samoobvinqvam za tova..moje bi naistina na tqx im e po-dobre i az se radvam zq tqx :)
Повече не се самообвинявай. Няма как ти да си виновна. Та ти тогава си била малка, няма как причината за развода им да е в тебе!

kanar4o
01-19-2006, 02:18
sh...macka stegni se malko.Za nishto ne si vinovna ti. Roditelite ti sa precenili che e trqbvalo da se razdelqt i sa se razdelili.Tva si e tqhno pravo shtoto po sushtiq nachin te sa se brakuvali i sa te suzdali.Nqma smisul da se samoobvinqvash za neshto deto ..se pak si bila 2 klas. s kakvo mojesh da doprinesesh ti za edin razvod ? Ama spored men reshenie vuv i-net i vuv foruma na toq problem nqma da namerish. Ako si imash 1-2 istinski priqtelki prosto si govori s tqh. Ako imash takiva i im e pisnalo ot tebe...to proto ne sa ti istinski priqteli. Apuk ako si namerish momche.. bilo to za gadje ili prosto za priqtel koyto te razbira e oshte po-dobre :) ae stegni se :) puk tva det si mislila za samoubiistvo.Zamisli se malko dali tva she pomogne za neshto izobshto ? Nito she gi sabere nito she popravi minaloto.

momi4e_ot_MARS
01-29-2006, 20:27
в интерес на истината хората се разжеждат и еджа ли е заради теб [-X

ligla999
02-11-2006, 20:56
Мо

cool_g1rl
02-12-2006, 12:26
Виж сега...всеки втори,който познавам е с разведени родители,аз-също!1-во...не мисли за това,излизай с приятели,весели се...2-ро...не обвинявай себе си..няма смисъл.Мойте родители като се разведоха аз си казах:"Не ми пука" и толкова...сега ми е даже по-добре,щото не им слушам скандалите!!!

DeSiTo0o
02-15-2006, 20:06
Men ako pita6 roditelite ti ne sa se razveli zaradi teb.Po-skoro moje zaradi teb da sa se opitvali da budat zaedno,no...kato otno6eniqta im ne vurvqt prosto razdqlata e neizbejna.Na mnogo deca roditelite im sa razvedeni,ne si samo ti.Ne e nujno da bqga6 ot vas ili puk da se samoubiva6.Taka nqma da gi subere6 otnovo.Po-dobre se opitai da se primiri6 i gledai kolkoto se moje vreme da prekarva6 i s dvamata. :-k

02-15-2006, 23:29
be tejko ti e .. ma avatara ti e mnogo gaden !

ashly besnata
02-16-2006, 14:47
desotoo e prava

flasher
03-11-2006, 19:34
vish...ti ne si vinovna tva e ot iasno po iasno...ta ti si bila edna 2ri klas...kakvo si znaela togava...ako tolkova te natyjava tova nedei misli za tova...i si nameri chovek koito da te veseli i da ne te ostavia da plachesh...zashtoto nai tejko e kogato ostanesh sam...ako imash niakoi koito da te obicha...niama da te ostavi da plachesh

aLakaZam
03-12-2006, 01:51
Живота продължава! Наистина в един живот детството е мнгоо важно. Това ще ти даде урок как не трябва да постъпваш, за да не причиниш и ти същата болка.

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 11:31
Spox problema go ima pri mnogo roditeline e zaradi teb povqrvai mi tova e zashtoto ve4e sa si omryznali edin na drug dnes v bylgariq po4ti vsqko vtoro dete e s razvedeni roditeli tova ne trqbva da te pritesnqva vyv nikakyv slu4ai znam 4e boli znam 4 e e gadnbo no vse pak e bilo odavna nedei dfa bqga6 ili da se samoubiva6 zashtoto s tova samo myka 6te pri4ini6 na maika si i na ba6ta si koito makar i razdeleni te obi4at o6te i 6tom i dvamata sa si namerili novi gadjeta zna4i sa 6tastlivi i edin bez drug i ti ne moje6 dfa gi spre6 povqrvai mi podhodi s malko pove4ew razbkirane i ne pribqgvai do krainosti za koito posle 6te syjalqva6 hilqdi pyti

ledenata_kralicA
03-22-2006, 19:47
mili4ka ne se obvinqvai!!!!!!znam,4e ne moga da ti vvlqza mn v polojenieto
no ti ne si vinovna za ni6to!moje bi prosto ve4e ne sa se obi4ali,nz,
no ti nqma6 vina.predpolagam,4e dori i razvedeni te te obi4at super mnogo