PDA

View Full Version : Немския...



^Black_Dove^
01-16-2006, 16:42
Значи...по немски за утре имаме за домашно да напишем за мечтаното от нас пътуване(трябва да е някъде в чужбина) пък аз 2 думи е мога да вържа на тоя език...за тфа плссс който може да драсне няколко реда :) Много ще му се изкефа :)

rusalkata_
01-16-2006, 17:17
ами сори ама аз за първа година уча Немски като втори чужд език и не мога да ти помогна...днеска имахме класно по Немски-сичко напраих... :D ама чак пък есета да пиша...

^Black_Dove^
01-16-2006, 17:22
i az za purva y4a nemski :) Na nas klasnite dnes ni gi vurnaha i imam 4 :shock: ama e yjasen toq ezik...napraooo ne se izdurja :evil:

final_fantasy_fan
01-16-2006, 17:22
едно време учех немски ама нищо не помня.Ако можеш го напиши на английски и го дай на google-а да го преведе ама не е сигурно ,че ще е емного правилно,но аз така си пиша домашните по испаснки (или поне чат от тях) :lol:

rusalkata_
01-16-2006, 17:37
хих тоя език верно е доста шибан ама мен нз защо ама много ме кефи и с кеф уча за него... :D знам луда съм да го харесвам...ама като си ме кефи... :roll:

01-16-2006, 17:38
Bih ti pomognala ama na kompa ne moga da pi6a na nemski :? nqma umlaut nai ve4e :!:
a tva 4e e kofti vuob6te ne mi se oplakvaite az go y4a ot 5 godini i ot 2 na kyrsove i daskali :!: i ako ima6 izpit po nemski togava 6te ti se stujni povqrvai mi!!! :x :roll:

gfg
01-16-2006, 17:50
napi6i samo QQQ VUNDEBA QQQQ i 6e ima6 6-ca.izprobval sum q taq sistema

LilYofTh3vaLleY
01-16-2006, 18:04
Ами напиши текста на БГ и ще се опитам да го преведа :)

KpuCuTo0o
01-16-2006, 18:19
Off az pyk za treta godina ucha angliiski i gati ezika nie taq godina imahme vhodno na taq tema i oshte nqkolko uprajneniq! Ujas! Uprajneniqta go napraih, ama teksta gorkiq celiq beshe ve cherveno! Naprao nqmam dumi! Ama ko da se pravi! Ne moga da pomogna, shtoto ne znam nemski! :) :) :) :) :)

party_girl
01-16-2006, 18:20
i az za purva y4a nemski :)
a kade u4i6?v 91 li

zaharcheto_f
01-16-2006, 18:35
tuk li si oshte da ti drasna neshto drugite kato ne sa naviti

01-16-2006, 18:53
Sa ne razbrah kvo to4no iska6 za tekst, no eto ti tova moje i da sam nacelil tova, koeto ti trqbva...

Wenn die Sommerferien kommt, w

:)))))))))))
01-16-2006, 19:03
Ich will nach Italien fahwren. Schon als Kind ziehe ich meinen Rucksicht auf es. Ich mochte die schone Stadte besuchen und der Architektur geniessen. Ich weiss schon,dass in Rom die Fontane "Di Trevi" sich
befindent.Wenn man dort im Wasser eine Munze wirft, glaubt man, dass er nach einem Jahr wieder Rom besuchen wird.Ausserdem ist dort das Kolosseum, eines der beruhmten Baudenkmaler aller Zeiten. Im Zentrum der Stagt ist Vatikan.
Ich will noch Venedig besuchen. Das ist eine Stadt in Nordosten Italiens. Eine solche Archetuktur gibt es in keiner anderen Stadt auf der Welt.
Und naturlich geht es nicht in Italien ohne Pizza und Spagetti. Ich hoffe, dass ich einen tag Italien besuchen werde. повече не ми се пише. Надявам се да ти върши работа. :)

teenkopele
01-16-2006, 19:11
Сори, но не уча немски. :?

HereTodayGoneToHell
01-16-2006, 19:14
А ти, преди да искаш някой да извърши твоята работа, научи какво означава домашно. То не се е дало на никой от нас, а на теб (и очевадно - с право). Може би трябва да си земеш луксозния гъз и да си го напишеш сама, както си и трябва!

Roxy
01-17-2006, 18:06
Bih ti pomognala ama na kompa ne moga da pi6a na nemski :? nqma umlaut nai ve4e :!:
a tva 4e e kofti vuob6te ne mi se oplakvaite az go y4a ot 5 godini i ot 2 na kyrsove i daskali :!: i ako ima6 izpit po nemski togava 6te ti se stujni povqrvai mi!!! :x :roll:

хахаха ако учеше от толкоз щеше да знаеш че умлаута се представя като ae ili ue ili oe

[quote=Анонимко]Sa ne razbrah kvo to4no iska6 za tekst, no eto ti tova moje i da sam nacelil tova, koeto ti trqbva...

Wenn die Sommerferien kommt, w