PDA

View Full Version : Imam problem i to golem?



Dr.XXL
01-16-2006, 20:58
POmognete mi na 19 godini sam i do sega ne sam izpital jenska laska ne sam imal i ne sam spal s momi4e i otka4am ve4e. Tolko mn iskam da imam nqkoq s koqto da se obi4ame i da sme 6atstlivi no uvi sam sa i nz kakvo da pravq ot4aqn sam:(

kanar4o
01-16-2006, 21:03
mi kato za nachalo idi 2-3 puti na kurva ta da ne sanuvash mokri susnishta :) te nqma ti otkajat stiga da imash da im platish :) a totam natatuka trqa razberesh kude e problema,grozen li si... sramejliv li si...nzm kat si razberesh problema moje i nqkoy da ti dade savet kvo da napravish :)

01-16-2006, 21:12
hoi na kurva we pi4

Dr. Kazimbutt
01-16-2006, 21:26
POmognete mi na 19 godini sam i do sega ne sam izpital jenska laska ne sam imal i ne sam spal s momi4e i otka4am ve4e. Tolko mn iskam da imam nqkoq s koqto da se obi4ame i da sme 6atstlivi no uvi sam sa i nz kakvo da pravq ot4aqn sam:(
Има един пич от моя клас, който е в същото положение. Не знаете как да се държите, затова е така. Но пак казвам - няма страшно, понеже и за тебе ще се намери момиче.

-arm@n4o-
01-16-2006, 21:36
Споко човече .Нали знаеш за всеки влак си има пътници

Dizi
01-16-2006, 21:49
колкото повече мислиш в тва толкоз повече ще се прецакват нещата не се спичай и карай по течението ...никой не си казва днеска ми е свободен ден ще си търся голямата любов ....излизай повече преодолей чувството че си нещопо малко от другите и говори по-свободно с мацките

aHyC
01-16-2006, 21:50
Аууу да ти каа тфа е смартоносно ше умреш сори

DeadOne
01-16-2006, 22:53
POmognete mi na 19 godini sam i do sega ne sam izpital jenska laska ne sam imal i ne sam spal s momi4e i otka4am ve4e. Tolko mn iskam da imam nqkoq s koqto da se obi4ame i da sme 6atstlivi no uvi sam sa i nz kakvo da pravq ot4aqn sam:(

Отрежи си пишката и стани евнух. Не на секса, не на женските ласки! Да мрат шибаните кучки :twisted:

Mastilo
01-17-2006, 03:37
Промени си напално имиджа - коса, лице(иди на козметик), нов гардероб. После си промени държанието към жените, прочети някоя друга книжка, обръщай повече внимание на комуникацията си с женския пол, и си намери нова компания с която да излизаш и да можеш да се запознаваш с нови хора в частност жени:)
p.s.Ако ти е непосилно всяко едно от тези изброени по горе.. не се притеснявай.. УСМИХНИ СЕ - винаги можеш да станеш монах!
:P :P :P :P

01-17-2006, 09:49
Абе ей много ви е гот на вас,а.Я се поставете на мястото на човека.Аз се поставям,защото с първият си пост все едно ме описва и мен.

kanar4o
01-17-2006, 13:12
mi nachi i ti trqa psledvash sichki instrukcii :)

Slayer
01-17-2006, 13:58
mi kato za nachalo idi 2-3 puti na k***a ta da ne sanuvash mokri susnishta :) te nqma ti otkajat stiga da imash da im platish :) a totam natatuka trqa razberesh kude e problema,grozen li si... sramejliv li si...nzm kat si razberesh problema moje i nqkoy da ti dade savet kvo da napravish :)

Не те съветвам първият ти път да е на курва... По-скоро - изучи играта - и ще имаш много жени. В края на тази седмица от http://www.lovestyle.org/ пичовете правят семинар - пиши на този пич в icq 254-683-793 - за повече инфо. Не е безплатен - но ги познавам и те могат да ти помогнат. Ако не просто чети сайта и практикувай навън...
Успех,

-Slayer

п.с. в краен случай - пиши на мен - и ако си от София ще те взема някой път с мен да видиш как се сарджва на улицата - Но това само ако много си закъсал - нямам време да правя безплатни услуги на всички, които го искат - сори :)

Dr. Kazimbutt
01-17-2006, 17:40
Промени си напално имиджа - коса, лице(иди на козметик), нов гардероб. После си промени държанието към жените, прочети някоя друга книжка, обръщай повече внимание на комуникацията си с женския пол, и си намери нова компания с която да излизаш и да можеш да се запознаваш с нови хора в частност жени:)
p.s.Ако ти е непосилно всяко едно от тези изброени по горе.. не се притеснявай.. УСМИХНИ СЕ - винаги можеш да станеш монах!
:P :P :P :P
Хубави съвети. Караш човека да бъде нещо, което не е. Хитро, няма що!

Danielle
01-17-2006, 17:44
Споко човече .Нали знаеш за всеки влак си има пътници
i az towa kazwam......

01-17-2006, 17:51
mi kato za nachalo idi 2-3 puti na k***a ta da ne sanuvash mokri susnishta :) te nqma ti otkajat stiga da imash da im platish :) a totam natatuka trqa razberesh kude e problema,grozen li si... sramejliv li si...nzm kat si razberesh problema moje i nqkoy da ti dade savet kvo da napravish :)

Не те съветвам първият ти път да е на курва... По-скоро - изучи играта - и ще имаш много жени. В края на тази седмица от http://www.lovestyle.org/ пичовете правят семинар - пиши на този пич в icq 254-683-793 - за повече инфо. Не е безплатен - но ги познавам и те могат да ти помогнат. Ако не просто чети сайта и практикувай навън...
Успех,

-Slayer

п.с. в краен случай - пиши на мен - и ако си от София ще те взема някой път с мен да видиш как се сарджва на улицата - Но това само ако много си закъсал - нямам време да правя безплатни услуги на всички, които го искат - сори :)

brao pi4 ti si 4oveka..
evala

ziky
01-17-2006, 19:35
Мн загоряло състояние :? Еми кво да направиш?Направи така че някоя да те хареса незнам как....ако не те харесва никоя можеби си има причина смисал опитай се да я премахнеш :wink: