PDA

View Full Version : Kym mom4eta : koe vi vazbujda i vaob6te haresva pove4e



pitbull_bitch
01-16-2006, 23:48
Hi , naposledak vse po 4esto obsajdam s razni mom4eta vyprosyt koe vi haresva po vreme na seks...ako momi4eto vika , govori masotii,myl4i,prossto pu6ka,gleda vi...vie kajete.. :)

iWannaFeelYou
01-17-2006, 00:29
Доста неща ми харесват...
Тука си говорим за вербална комуникация, или като техники, или по принцип :) Ако е за вербалната комуникация аз определено не харесват говоренето на мръсотийки :) не ме възбужда просто...обаче ми харесва да се гледаме в очите...контакта според мен е много важен...не физическия, а тоя другия духовния, ако може тъй да се нарече :)
Иначе, не обичам да ми вика /освен ако аз не я подлудявам до такава степен, че да го прави/, за мръсотийте вече казахме, не обичам също така и да ми мълчи щото си вкарвам комплекси че не правя нищо, независимо че се познаваме добре и знам че правя :)
пъшкането си идва от самосебе си, а за погледите вече казах :)
Откъде тръгнах, та докъде стигнах...Въпроса беше какво ви харесва, а аз май изредих какво не ми харесва...няма нищо, позволено е в ранни зори и това да се случва...:)
Айде, със здраве :)

Mastilo
01-17-2006, 02:19
Нищо не може да се сравни с това да видиш как жената с която извършваш полов акт да се усмихва от удоволствието което изпитва, да виждаш в погледа и задоволеност и да ти показва,че това което правш я подлудява и невероятно й харесва:) Лекото повишаване на тембара заедно с удоволствието което се засилва може да възбуди един мъж и да го накара да се наслади на сладкиа глас и уникалното нежно стенене на една жена...
или поне мен т`ва си ме кефи :D :P

hamilcar
01-17-2006, 03:57
Като издава звуци,като се усмихва.Така разбирам,че и доставям удоволствие.

01-17-2006, 07:58
аами като писка, стене, пъшка и про4ее е по- яко.
Възбужда ме мисълта 4е комшиите завиждат:))

котинцетооо
06-30-2006, 11:35
да ти кажа мила хапи им и им смучи ушенцето ще го подлудиш аз моя направо го побърках супер яко е и на тебе също ма туй напрао пък после хахахаах :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

котинцетооо
06-30-2006, 11:36
също и да като му издаваш звуци на ушенцето е есествено не да викаш ахахах :P :-D :P :-D

NeSTa_86
06-30-2006, 12:03
kefi me, kogato momicheto e aktivno ,a ne sedi kato nqkvo durvo.
naprimer mnogo me kefi kato az sum otgore i tq da si povdiga dupeto...narpavo se poburkvam. Syshto taka me kefi kato tq e otgore da pravi dvijeniq..takiva napred i nazad..ne moga da opisha tochno s dumi.

07-01-2006, 00:27
kefi me, kogato momicheto e aktivno ,a ne sedi kato nqkvo durvo.
naprimer mnogo me kefi kato az sum otgore i tq da si povdiga dupeto...narpavo se poburkvam. Syshto taka me kefi kato tq e otgore da pravi dvijeniq..takiva napred i nazad..ne moga da opisha tochno s dumi.mi opi6i go sas snimkov material :roll: