PDA

View Full Version : Питанка относно даскалите



Baba Ti vanga
01-17-2006, 07:31
Имат ли право даскалите да пишат двоики ако не сме си предали контролните в дадения срок или ако не си даваме белещниците?

01-17-2006, 09:47
Да ти кажа-няма значение!
Нямат право да правят такова нещо,но повечето от училището го 'практикуват' :x

kaka_lara
01-17-2006, 10:35
учителите нямат право и да ти пишат 2-ка при положение, че отсъстваш от конкретния час, но го правят... всеки луд с номера си :D

hamilcar
01-17-2006, 11:46
За това,че нямаш бележник нямат право,ако не си се явил на контролно и си бил болен нямат право да ти пишат двойка.

Мечо Пухче
01-17-2006, 12:35
ако не си дадеш контролното имат право да ти пишат двойка .... но дори и да нямат право, те са си учители и МОГАТ по всяко време да ти напишат двойки. ако си недоволен отиваш наизпит, пишеш си всичко и си имаш шестица.
по добре не им казвай "Нямате право да ми пишете двойка" ... по зле за теб.

stel4eto__
01-17-2006, 14:57
ако не си дадеш контролното имат право да ти пишат двойка .... но дори и да нямат право, те са си учители и МОГАТ по всяко време да ти напишат двойки. ако си недоволен отиваш наизпит, пишеш си всичко и си имаш шестица.
по добре не им казвай "Нямате право да ми пишете двойка" ... по зле за теб.

:wink:

Izabel
01-17-2006, 15:10
Така...
Мнението ми е, че дори и да нямат право учителите биха го направили, за да те стимулират/принудят/наранят,ако щеш дори.
От мен да знаете, че учителят /както и клиентът/ е винаги прав. Нямаш право да оспорваш в повечето случаи. Затова моят съвет е, предавайте си контролните-може и 3-ка да вържете, носете си бележниците, защото не тежът толкова много! И изобщо, защо да си създавате излишни главоболия за дреболии и НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ: От тези хора зависи Вашето бъдеще... Никой няма да ви приеме във средно/висше, дори и след време на работа, ако имате ниска диплома. Макар и тя да не показва реалните ви знания и опит, тя е в цял свят мерило за знания !
:)
И................не спирайте да се забавлявате въперки всичко !

Mo6no
01-17-2006, 17:44
За това,че нямаш бележник нямат право,ако не си се явил на контролно и си бил болен нямат право да ти пишат двойка.
На мене са ми писали 2 двойки докато бях и съм болен след което са ги задраскали

midnight...
01-17-2006, 20:22
за контролното-дфойка
за бележника-да вървят на майната си

Michelle_la_charmante
01-17-2006, 20:45
Така...
Мнението ми е, че дори и да нямат право учителите биха го направили, за да те стимулират/принудят/наранят,ако щеш дори.
От мен да знаете, че учителят /както и клиентът/ е винаги прав. Нямаш право да оспорваш в повечето случаи. Затова моят съвет е, предавайте си контролните-може и 3-ка да вържете, носете си бележниците, защото не тежът толкова много! И изобщо, защо да си създавате излишни главоболия за дреболии и НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ: От тези хора зависи Вашето бъдеще... Никой няма да ви приеме във средно/висше, дори и след време на работа, ако имате ниска диплома. Макар и тя да не показва реалните ви знания и опит, тя е в цял свят мерило за знания !
:)
И................не спирайте да се забавлявате въперки всичко !

EXACTLY :!: :!: :!:

kissorankata
01-18-2006, 10:12
Ами според мен нямат право ама кво да правим.Аз бях болна и изпуснах едно контролно и даскалката ми писала 2-ка аз й викам "бях болна бе г-жо" и тя "еми да не си била болна" ебахти отношението...а за бележника нямат право да ти пишат 2-ка щот нали после класните пишат ненанесените оценки с червено :evil: .Абе нямат право!

teenkopele
01-18-2006, 17:05
Попринцип нямат...ама си пишат!!! :evil: :evil: :evil:

miloto_girl_4e
01-18-2006, 17:46
те много неща нямат право да правят,но въпреки всичко правят,каквото си искат :!:
и ние учениците много неща нямаме право да правим,ама .. спазваме ли го това нещо ?!
Не,нали?!
Емиии каквото повикало,такова се обадило :!: Случвало се е една госпожа да пише на едно момче от класа ми и отсъствие, и двойка :lol:

gabbybon
01-19-2006, 10:51
NE nqmat pravo! :roll: :mrgreen:

lubec
02-23-2009, 21:08
:-P v deklaraciqta za pravata na 4oveka i ma edna klayza v koqto sa ypomenati pravata i zadaljeniqta na y4enika .Moje6 dasiq nameri6 v neta printirqi siq i moje6 daq v4ykondri6 v glavata na saotvetniq daskal koito iska dati pi6e 2 zadeto nesi nosi6 belejnika ili pak otsastva6 po vreme na kontrolno 8)

pe6osa
02-23-2009, 23:25
Да ти кажа-няма значение!
Нямат право да правят такова нещо,но повечето от училището го 'практикуват' :x