PDA

View Full Version : Отговорете ми на два въпроса



01-17-2006, 07:03
Искам първо да ви опиша как се чувсвам,а вие да ми кажете влюбен ли съм тъй като досега не съм се влюбвал и не знам какво е да си влюбен.В последно време изпитвам някакво странно чувство в корема и гърдите.Нещо като допълнителна енергия,която се опитва да излезе къде с въздишки къде с другипо натоварващи деиности.Това винаги става когато си мисля за нея,а това става през 70-80% от времето през,което съм буден.Дори вече не мога да си уча уроците,защото и през това време мисля за нея.Вече дори не мога да се шегувам с другите момичета поради същата причина.Дори вече не ми правят такова голямо впечатление както преди останалите момичета.
От друга страна искам да ви попитам какво според вас изпитва тя към мен.Не мога да го споделя с близките си и приятелите си,защото сме от малък град,а за нея по едно време се носеха разни слухове.Нали се сещате.Ние с нея сме от едно училище и почти всеки ден се видаме поне за малко и се базикаме още от началото на годината.Но тя се държи всеки път различно.Някой път ми позволява да правя почти всичко,друг път не иска,но въпреки това ме вика,трет път тя поема иниацативата и така постоянно от вече около 5 месеца.Понякога дори ми се струва,че иска да ми каже нещо но не успява заради хората около нас,а ние никога не сме оставали насаме.При нас винаги е имало минимум един човек.Понякога пък ми се струва,че просто се бъзика с мен само заради развлечението.това е в общи линии съкратено.Моля ако може да ми отговорите и на двата въппроса без спам и/или подигравки.Сериозно е.Благодаря предварително.

LoLa's_TeAm
01-17-2006, 07:24
Честито вие вече сте влюбени:)А за нея...ами нз не мога да ти кажа със сигурност,защо не излезете малко някой път сами,измисли си някакво оправдание,например,че в киното дават филм,които мн искаш да гледаш ама никой от приятелите ти не иска да дойде с теб,а не ти се ходи сам или пък ако си по-смел направо я покани на кафе и така от дума на дума и ще разбереш какво чувства към теб.Късмет и напиши какво е станало :)

IKisseDAGirL
01-17-2006, 07:33
lqlqlq..tejka diagnoza - ludi ot liubov... :P :oops:

01-17-2006, 07:54
Честито вие вече сте влюбени:)А за нея...ами нз не мога да ти кажа със сигурност,защо не излезете малко някой път сами,измисли си някакво оправдание,например,че в киното дават филм,които мн искаш да гледаш ама никой от приятелите ти не иска да дойде с теб,а не ти се ходи сам или пък ако си по-смел направо я покани на кафе и така от дума на дума и ще разбереш какво чувства към теб.Късмет и напиши какво е станало :)

Както писах нашият град е малък.Кина няма никакви,а кафенета има 3 или 4 на брой.А и освен това ние с нея никога не сме си говорили толкова задълбочено и дълго,а и ако се съди по хорското мнение(доколкото може да му се вярва)нищо,че съм по-голям с няколко години от нея тя е бая по отракана.

01-17-2006, 08:11
lqlqlq..tejka diagnoza - ludi ot liubov... :P :oops:

Чул те Господ.Само ме е страх да не се окаже впоследствие луд от несподелена лябов.

IKisseDAGirL
01-17-2006, 09:13
valantain_love написа:
lqlqlq..tejka diagnoza - ludi ot liubov...


Чул те Господ.Само ме е страх да не се окаже впоследствие луд от несподелена лябов.
vinagi ima opasnost da se oparish.. obache ako ne opitash vinagi gubish :wink: a kato riskuvash moje da se iznenadash :)

Josefinne
01-17-2006, 09:26
Ми, предлагам ти направо да я поканиш на кафе, само двамата :). Ако ти харесва да си с нея, ако ти се иска да си възможно най-близо до нея, искаш да я целуваш, да я прегръщаш и мерака ти не е само за една вечер, тогава има смисъл. Л'бовта не се мисли, тя се чувства :)