PDA

View Full Version : Kakvo da pravq...



Mad`Lady
01-17-2006, 09:02
Zna4i ne6tata stoqt taka...zaedno sme ot mnogo malko vreme(2 sedmici) i polojenieto ne e nikak rozovo,a moje bi samo na men mi izglejda taka.Kogato sme zaedno toi se dyrji 4udesno...govori mi mili ne6ta i ne moje da se otlepi ot mene.A kogato ne sme zaedno se 6te se nameri s koi da pu6i treva i da mi prati edin ili drug gaden sms...s bezrazli4no ili obidno sydyrjanie...Toi treva nqma da spre da pu6i,trqbva li da go ostavq... :cry: [/b]

Lindsey
01-17-2006, 09:08
ох.. аз ти отговорих там на другото място, където си пуснала темата.. не видях разделите изобщо :oops:

kanar4o
01-17-2006, 12:24
Mi picha si e nameril edna lubov-Trevata ... nachi ti si mu samo za sex :P sessa :wink: :lol:

Josefinne
01-17-2006, 12:32
Защо не попиташ него за съдържанието на тези смс-и? А тревата, стига да не е твурде пристрастен към нея и да не минава към по-тежки опияти не мисля, че е проблем. не можеш да го лишаваш от приятелите му, все пак, а шом обича да прави това с тях...

Mad`Lady
01-17-2006, 12:51
trevata nqma da q zareje...A otnosno sexa toi ne iska da go pravim(hodim ot 2 sedmici),s namerenieto da mi dokaje 4e ne e tova koeto iska ot mene,i 4e ne zatova e s men!

kanar4o
01-17-2006, 13:03
mi kvo si se zapritesnqvala togava. picha kat se napushi i kat e vuv filma mu izbivat kochinkite i ti draska gluposti :) tva che neiska da praete sex ..nzm :) qvno e ot nqkvo drugo pleme.ama shtom s tva se opitva da ti dokaje che ne e samo za sexa...btw sluchayno da e fluben f nqkoe drugo momiche i prosto da se opitva s tep da zabravi neq ?

Mad`Lady
01-17-2006, 13:58
Emi ne.Ot okolo 5 meseca ne e imal seriozna vryzka a samo redovno 4uka kurvi za po edna no6t.Oba4e Tva s SMSite kato go napravq na vypros smenq temeta i po4va da vika po mene 4e go zanimavam, s gluposti....Ebati...

Jenninka
01-17-2006, 14:09
Mi napravi usiliq(ne si trovi mn nervite de) da pogovorite i ako pak smeni temata se pravi na bezrazli4na,nakarai go da razbere 4e tova nikak ne ti haresva(negovoto dyrjanie,zapo4ni i ti da mu pi6e6 kofti smsi)...da,2 sedmica sa malko kato vreme da hoish s nqkoi,no sa i dostaty4no da se vlubi6...A ako ne si nabila mnogo 4uvstva nai-dobre go ostavi 6toto sled tva staa nepriqtno.tova s trevata e adski typo,no seki si izbira...kaji mu 4e to4no ti ne si 4oveka na koito trqbva toi da si izkarva gadnoto nastroenie,kogato trevata ve4e go puska i kato go naredish edno hubavo,ako e pi4 6e se izvini i 6te prestane...a ako ne e ...kaji mu do tuk pi4!

Izabel
01-17-2006, 14:30
Здравей !
Моят съвет е, да подходиш хитрата.
Ясно е, че за момчетата е трудно да се разделят с приятелите си ... това е малко като неписан закон "Никога не се разделяй с приятел от мъжки пол"
Та... Не повдигай въпросът изобщо, когато прочетеш гаден смс го изтривай, за да не ти напомня и ... когато се видите нека остава м/у вас само милите думички и силната приварзаност както каза. Тогава той, ще разбере, че ти го харесваш такъв какъвто е.А това е страшно важно за момчетата...да бъдат оценени такива каквито са. Ще се издигнеш в очите му... защото е всеизвестно, че жените сме царици в скандалите...
Това не значи обаче, че ти се примиряваш....
Ето къде идва хитрината...
Вие сега сте 2 седмици заедно....ще минат още две....още 2 и ще стане някъде два месеца след време...Тогава ти пускаш въдицата, но не упрек ... "Защо се трови така и не намира ли друг начин на забавление..." Разбираш ли... Сама да го извадиш от това състояние, а не той сам да се вади...Това е идеята !
И така.....търпение и подход е цялата работа !

Danielle
01-17-2006, 16:49
Защо не попиташ него за съдържанието на тези смс-и? А тревата, стига да не е твурде пристрастен към нея и да не минава към по-тежки опияти не мисля, че е проблем. не можеш да го лишаваш от приятелите му, все пак, а шом обича да прави това с тях...

ziky
01-17-2006, 18:47
Zna4i ne6tata stoqt taka...zaedno sme ot mnogo malko vreme(2 sedmici) i polojenieto ne e nikak rozovo,a moje bi samo na men mi izglejda taka.Kogato sme zaedno toi se dyrji 4udesno...govori mi mili ne6ta i ne moje da se otlepi ot mene.A kogato ne sme zaedno se 6te se nameri s koi da pu6i treva i da mi prati edin ili drug gaden sms...s bezrazli4no ili obidno sydyrjanie...Toi treva nqma da spre da pu6i,trqbva li da go ostavq... :cry: [/b]

Казвали са ми че не е мн удачно да се събираш с наркомани...вярно е че за любовта няма граници ама явно тва пречи...секи знае че като се напуши или като се напие незнае кво прави...В случая става така:Виждате се казва ти че те обича и какво ли не и после като го напъне иди да се напуши и ти надрунка сите глупости дето му идвват без да съзнава кво прави...ако е задълбочено можеби занапред ше те накара по някъв начин и ти да пропушиш....можеби ше кажеш да бе да ама не е така...МИсля че ти трябва някой нормален... :roll: