PDA

View Full Version : Нашето море!!!!!!!!!!



01-17-2006, 12:24
Лято, слънце, море…. Първата любов, детската любов, не обич, любов,… любов към морето.Още помня...Лято, слънце, море.... Още помня как вятърът флиртуваше...


Споделете ВАШАТА лятна магия!Каде обичате да ходите на МОРЕ и най-интересните ВИ случки.....
:wink:

Лятото дреме.
Морето реве в нощта.
Звездите капят...
***
Вечерта мълчи.
В очите ти морски
се давя.
***
Тишина.Спомен –
лодки, пясък, море и...
първа целувка.
***
Мирис на море-
стъпките ми целуват
влажния пясък.

miloto_girl_4e
01-17-2006, 14:23
на море,ако съм с наще обичам да съм на по-скъпите и яки курорти като Албена,Златните,Слънчев Бряг,Дюните .. :wink:
ако съм с приятели(на лагер да речем)предпочитам нещо по-спокойно,където може да си дивеем на воля - Приморско,Китен,Св.Власт и такам :D

LostHorizon
01-17-2006, 15:34
морско чадо съм азе - роден съм в Бургас и мнооого обичам морето.. обаче обичам и да пътувам за това през лятото обикалям повечето курорти (и не само) по българското черноморие.. най-любимито ми място е Шкорпиловци , изключително красиво е , там гората стига до самото море и никъде няма такава природа! Във водата пък има ОГРОМНИ рифове пълни със всякакви риби...а самото село е много много спокойно...има много голям мост (или кей , зависи дали си от Варна или Бургас :lol: ) , строен от някакъв институт по океанология преди 50 години .. ии в момента е леко порутен и е много вълнуващо като си на него защото се усещя скърцането на корозиралата стомана , придържаща целия мост и как се люшка наляво-надясно :lol: .. там може да се намери бунгало за по 3 лева на вечер на човек и то с добри условия (е има и хотел където цените са 10-20 пъти по-високи) ...общо взето едно малко райско кътче 8) Горещо препоръчвам на всички , които търсят тишина и спокойствие (или луди купони с много народ! :lol: )

gorskata_feja
01-17-2006, 20:03
Несебър - това е моето място... Прекарала съм много време на това място и наистина се чувсвам на мястото си там ! ! ! Имам невероятни спомени от детството си по плажовете в Несебър :):):):):):):):):):):):):):):):):)

gia_bs
01-17-2006, 20:34
Аз съм си от Бургас...така че целогодишно съм си на морето :wink: Иначе ако трябва да сме честни лятото тука е пълнааааа скука... аз съм или в Созопол при най-добрата ми приятелка или в Приморско на палатка (оле чудничко е там) иначе само за едната вечер и за единия купон до Слънчев бряг и Несебъ тва е!! Но определено нашето черноморие вече си е от класа...само парички ти трябват и не необходимо да ходиш "на вънка" и тука можеш да потънеш в супер лукс....Аиде да идва това лятоооооо че тоя студ бррр...:))

midnight...
01-17-2006, 20:47
аххх моренцето......
обожавам да ходя на море,обичам по-тихите курорти като несебър и ахтопол... :D :D :D
като нашето черноморие няма никъде!

Jamalska
01-17-2006, 21:29
Най-най-най-любимото ми място на черноморието е Балчик...Имам най-прекрасните спомени от там...Знам вече целия град като дланта си...там се научих да "плувам" ако изобщо съм се научила...там имах най-красивите лета в живота си...един супер забавен лагер...първата целувка.
Просто всичко там ме зарежда с енергия от рано сутрин когато делфините излизат с рибарите до късно вечер когато всички са на диско и се забавляват...хм ама ми се иска да видя града зимно време..под снега :roll:
размечтах се

KraDeNa_LyBoV
01-18-2006, 15:29
Ако ме питате мен...всеки обича морето ..плажа емоциите които ти носи :oops: :P :P :P