PDA

View Full Version : Moderated:Класа вече е против мен,мислят ме за тъпа..



tajni4ko
01-17-2006, 11:31
Ami sq sam deveti klas,min god se razbirah sa absolutno vsi4ki,vsi4ki me obi4aha i uvajavaha,bqh lider..izvednaj stana ne6to i vsi4ki se obarnaha SRE6TU men,edna kaza-abe taz e tapa,i si4ki sled mnenieto i..koftito e,4e az se povliqh(Sqka6 im povqrvah!) i se sduhah..sq mi e adski podtisnato,i tova ve4e ot 5-6 meseca..ne se izdarja ! Samo4uvstvieto mi padna i si4ko i taka..:(( Ne moga da se otpusna..s kogoto se opitam da se zagoovorq,se darji se edno,4e ne sa6testvuvam..sqka6 sa se nastroili si4ki protiv men i az ne znam za6to !!! Predi mom4etata me haresvaha,sq za nikva me nqmat..i zeh da se darja sdarjano,nito govorq,nito se zanimavam s kogoto i da bilo..ama iam 4uvstvoto,4e ne e pravilniq podhod..nai-mn sasem da se sduham:( Kvo da napraq,kak da si varna samo4uvstvieto,da namerq priqteli,kato te vav vseki edin moment me otblaskvat sqka6 sam nai-tapoto sa6testvo na zemqta!!(manipulaciq..) Kak da si varna radostta,kak trqbva da se darja?


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

:(
01-17-2006, 11:35
zdrasti mila! s men se slu4i ABSOLIUTNO sy6toto ! v na4aloto na 8-mi klas vsi4ki me obojavaha , imah 5 nai dobri priqtelki ako ne i pove4e! Bqh absoliutniq lider , mom4etata mn me haresvaha! no edin den,ima6e edno po zlobno momi4e , nastroi vs protiv men i ottam zagubih vsi4kite si priqteliki i priqteli.. celiq 2ri srok bqh sama.. a sega v 9-ti e sy6toto..ne trqbva da ti puka! TI SI v u-6te za da u4i6 , a ne za da se zanimava6 s nqkakvi typanarki! uspeh i ne se predavai!

vkusen
01-17-2006, 11:42
kvi sa ti iziskvaniata za posta priatel haha :lol: moje da se kandidatiram......

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

ErT
01-17-2006, 12:44
vi6, moje6 da otide6 na fitness da se rastovari6 ot tam ti idva i malko samo4uvstvie no towa mislq 4e e samo pri mom4etata(za samo4uvstvieto) specialno na jenski fitnes de pak ako ne te burka moje i na mu6ki li4no na moq fitnes ima dosta momi4eta na moqta vuzrast i tam moje6 da nameri6 novi priateli.

shan7ava7a_
01-17-2006, 14:19
Ami spored men tezi hora naistina sa se povliqli ot nqkoi..p1rvo trqbva da razbere6 koi e toq nqkoi..p1k ako znae6 trqa hubavo da si pogovori6 s nego iska ne iska !!! Prosto 6e go hvane6 i dokato ne po4ne da govori :P..i kato se poizasnite spored men vsi4ko 6e si doide na mqstoto ! A ako problema ne e v edin 4ovek to togava naprimer v 4as na klasa se ob1rni k1m vsi4ki teq..i 6tom ne ti govorqt zna4i sa p1lni strahlivci ! Skoro i pri nas ima6e podobenn problem s edno momi4e..samo 4e pri4inata da ne se zanimavme s neq be6e 4e be6e govorila zad g1rba na vsi4ki no se razbrahme..tq v edin ot 4asovete zastana pred celiq klas i vseki si kaza vsi4ko i opredeleno ima6e efekr :)..spored men 6tom si bilaa liderka tozi koito go e napravil go e napravil ot 4ista ZAVIST :)

ProstoAz
01-18-2006, 12:50
Тъпо е според мен да се определяш като "лидер" във взаимоотношенията си с някой и може пък и това твое самочувствие в един момент на всички да им е повлияло отрицателно. Не може да се мислиш за "главатаря на стадото", който всички слушат и на който всички се възхищават. Не се мисли за нещо повече от другите, защото всички са равни и защото няма толкова перфектен и добър човек, който да може да съди другите за тяхните негативни черти.
Малко се отклоних от темата та...такива хора като теб (съжалявам, че го казвам и не искам да прозвучи грубо), живеят в пълна заблуда и в един измислен свят, който в един момент рухва и всичко се разкрива пред очите им. Ти си си мислела, че някога всички са те харесвали, някога си била "лидер" (грешно опотребена дума според мен), но така и не си забелязала какво става зад гърба ти. Защото най-често след като един такъв "лидер" се обърне с гръб всички почват да говорят против него (глупава човешка склонност честно казано). Но ето някой се е усмелил да застане срещу теб и всички са се присъединили, защото и те това са искали, но са нямали куража и смелостта да го направят.
На теб явно модата ти е минала, "лидерите" се менят ежемесечно...примири се!
И запомни - не можеш да се харесаш на всички, както и ти не можеш да харесваш всички, но ако се опиташ да подхождаш към хората с малко повече такт и разум ще успееш да си спечелиш уважението, ако не на всички, то поне на голяма част от хората в училището ти.

Mo6no
01-18-2006, 14:59
може би тогава си била забудена т.е. те са те мислели за тъпа(което не означава че си),но чак сега си взела да осъзнаваш какво вдейвствителност мислят за тебе

white_chik
01-18-2006, 17:08
nameri si priqteli izvun daskaloto.nz kak da se otpusne6 tva si razli4no za seki 4ovek no nz kvo se sduhva6 4e nekvi pi6lemeci te mislqt za tupa.dokaji im 4e ne si takava

Sunshine_daisy
01-18-2006, 20:18
Vij mila ne se pritesnqvai za ni6to!Ne obry6tai vnimanie na tova kakvo govorqt za teb za6toto xorskata usta ne e 4yval da q zatvori6!Kakto te mogat da govorqt za teb taka i ti moje6 da govori6 za tqx!Opitai se da se darji6 normalno, znam 4e e trudno 6toto az sam looser-ka v klasa no prosto idva moment v koito na "liderite" im se svivat darmite i po4vat da se darjat kato normalni xora!Ne moje6 da se xaresa6 na si4ki kakto i si4ki ne mogat da ti se xaresat.Tova e :) Prosto se uspokoi i si izlizai s priqtelkite izvan daskalo (predpolagam ima6 takiva) :) I takammm...Spoks si4ko 6e se oprai!Uspex!