PDA

View Full Version : Известни личности



:P
01-17-2006, 12:10
Познавате ли известни личности(певци,певици,моде и,Митъо Пищова.......)?Кои?
смята се и само да сте ги виждали или да сте говори за малко 8)
Какви са ви впечатленията от тях?
:twisted:

HereTodayGoneToHell
01-17-2006, 12:44
Устата - чичо на една приятелка; печен е
Руши - гадже на една, която тренираше в същата зала в която тренирах аз балет; нямам впечатления
Гала - беше на най-дългото хоро в 144 СОУ, много е тъпа и грозна
Виктория и Деян от Стар Академи - живеят близо до нас; яки са
Ивайло от Стар Академи - в Арена Младост, когато работех там; много е надут
Филип Киркоров - от един негов концерт в НДК преди 2-3 години; много печен човечец
Миро от КариЗма - от една приятелка на сестра ми; готин е
Галя от КариЗма - от същата приятелка; голяма е наркоманка

П.П. Ако се сетя още някого ще пиша!

miloto_girl_4e
01-17-2006, 14:19
Руши все пак не ходи ли с Таня?!
иначе познавам Жорж от Стар Академи - живеем от 15 години,един срещу друг(един блок,един вход,един етаж,една плоча :D )
друг .. Георги Мамалев - доооста забавен човек :D
Графа го знам след един негов концерт :arrow: супер пичага :D
и май за сега са това :D

hamilcar
01-17-2006, 14:25
Део и Спенс симпатяги са.

fti4ka
01-17-2006, 15:49
Kofeto :lol: jivee blizo do nas..samo sum go vijdala da si razhojda ku4eto :D

`Death`Whore`
01-17-2006, 17:55
Познавам целите 2ма членове на една група - Shemale Zero. А единият член познава членовете на една друга група и даже ходи с вокалиста...

Roxy
01-17-2006, 18:02
една приятелка на майка познава Миро и Галя.гримирала е галя.още една приятелка познава Гала.Марин от стар академи беше на 1вия учебен ден.за друго не се сещам

lina15
01-17-2006, 20:11
Valq(edna 4algarka-pevica)dvijih s neq lqtoto
Daniela -//-
Kosta Markov zapoznah se s nego ot gadjeto mu(moq priqtelka)
Igrata-gadje na susedkata mi ot 3-q etaj
MIlko-mnogo e zle toq(kazami kade mu e hotela(na moreto)da hodq pri nego tc tc tc
Desi Slava-maikata na edna ot nai dobrite mi priqtelki raboti v TV i radio Veselina i gi poznavam pove4eto pevici
Ru6i-na edno parti
Di4o-v edin piano bar go vidqh i si polafih s nego
AHAT(grupata)-te svireha su6tata ve4er v piano
bara,a gadjeto na brat mi im e fenka i pihme s tqh
Naiden(BB1)imah vruzka s nego(dosta kratka)
Evgeni Min4ev-xaxaxaxa toq kakuv e!zapoznah se s nego v edno klub4e na moreto(be6e s dne kurvi(ama naistina-profesionalni))
Rumuneca-ot moq kvartal
Lili ot MM-pak ot moq kvartal
(tva sa mrusnite 4algari)
Karizma-i miro i galq(bqha v moito staro daskalo da ni govorqt za sex-a)
ina4e poznavam DRS-vsi4ki ot dobri4 sklad
NI6TO(ediniqt u4e6e v moito dasaklo) i o6te cifra mnogo


poznavam o6te mnogo"izvesni" li4nosti,i pove4eto gi poznavam mnogo dobre,no ne mislq 4e sa ne6to pove4e ot nas

Boot
01-17-2006, 20:15
И аз познавам членовете на Shemale Zero, мацка е мацката :) Пича е шизофреник. Даже мацката ми е дупчила хрущяла.
Познавам и лудата група Sentenced to Eternity, те са някфи якиии.
Познавам ииииии членките на група pkoleva [поздраф, пор!]
Познавам и един пич, ама не знам от коя група е. Мекекекек, някфа странна беше.
Бате Енчо живееше в моя квартал. И някфи такива неща... :)

machoka
01-17-2006, 20:58
Тамара Поддубная, Виктор Чучков, Стела Димитрова, Наско Куртев, Росен Миланов, Деян Павлов, Милка Митева.. все известни имена в областта, в която съм. Само че на вас нищо не ви говорят :wink:

S8K
01-18-2006, 13:17
Да...


СЕБЕ СИ!!!!!!!!! :D :D 8) :lol:

RoyTheReaper
01-18-2006, 13:35
Svetozar Hristov (to v stz koi ne go poznava :roll: )

California
01-18-2006, 15:58
Svetozar Hristov (to v stz koi ne go poznava :roll: )
мда...и аз го познавам...
е да сега цяла Зтара Загора се хвали, че го познава, а всъщност най-много да са го виждали в някое кафене...
Миналото лято работеше със съпругата на брат ми и старата им група...
Пееха на бир-феста в Стара Загора тогава...говорила съм с него един път, но тва не се брои за познаване..така че не мога да кажа какво ми е мнението за него :roll:

party_girl
01-18-2006, 16:13
mariq ilieva-priqtelka na edna priqtelka :lol: bez vpe4atleniq
jorj,ama sigurno ne me pomni-ina4e e mn pe4en
zara-mn tapa ovca/jivee blizo do nas/
a da i asq ot mm - be6e sau4eni4ka na sestra mi/gorkata ima6e razli4na daljina na krakata i q operiraha...ama sega mai si e ok :wink: /

01-18-2006, 16:30
Тамара Поддубная, Виктор Чучков, Стела Димитрова, Наско Куртев, Росен Миланов, Деян Павлов, Милка Митева.. все известни имена в областта, в която съм. Само че на вас нищо не ви говорят :wink:

Мяяяяяяяяу...на мен ми говорят :) А на много хора, като чуят Р. Миланов, и им потичат лигите.

Подпис: Диксиленд.

machoka
01-18-2006, 21:03
Тамара Поддубная, Виктор Чучков, Стела Димитрова, Наско Куртев, Росен Миланов, Деян Павлов, Милка Митева.. все известни имена в областта, в която съм. Само че на вас нищо не ви говорят :wink:

Мяяяяяяяяу...на мен ми говорят :) А на много хора, като чуят Р. Миланов, и им потичат лигите.

Подпис: Диксиленд.

Хах, ха добър ти вечер, дето се вика :D

Я ела да видиш какво става с маестрото на репетициите с Моцарт - Реквиема.. няма човек, който да не е респектиран.. няма такъв диригент и музикален естет просто :)

Дикси
01-18-2006, 21:13
Я кажи по-подробно кога ще е Реквиема? Че получих някаква покана от Студентски съвет...Ще взема да дойда да се запознаем.

Иначе аз си обичам Лучано, Миланов не го знам що за човек е, то не всичко се изчерпва с респекта. :wink:

Диксиленд.

П.С. Добра ти вечер и на тебе.

machoka
01-18-2006, 21:18
Уфф.. ела, ела.. концерта е в събота, ама не мога да ти кажа сега в колко часа, трябва да питам. Иначе четвъртък и петък ще репетираме отново от 2 до 6.

За концерта ще питам утре и ще ти кажа.

Ще ти хареса.. като за четиригласен хор, сформиран само от пианисти, не певци.. хич не сме зле да ти кажа, а оркестъра интерпетира Реквиема много добре под неговата палка. Въобще, качи ли се на сцената, по друг начин започват да звучат.
P.s Да не забравяме, че го направихме до Лакримоза /там, до където го е написал Моцарт/ само за месец и половина :)

Мястото - Музикалното, зала НМУ. През март на концерта на училището ще го изпълним и в Зала България с г-н Павлов. :wink:

snooppy_f
01-18-2006, 21:27
:arrow: Ми Румънеца е от моя квартал, покрай него и Енчев...
:arrow: Барабаниста на Слави-живее 2 входа преи мен..
:arrow: Майката на една приятелка работи в радио и телевизия Веселина..Марияна Узунова..:wink:

Danielle
01-19-2006, 09:00
AZIS!
predi godinka nqkude tetin mi mu beshe bodyguard i az bqh mn zapalena po nego a i togava imashe ucahstie v anshiq grad ta tetin mi go dokara s kolata pred nas i em vkara vatre oshte pomnq kak sedqh na prednata sedalka i toq se beshe izkipril ot zade i si dade rukata i vika "zdrasti az sum vasko priqtno mi e.."
i az zamraznah v toq moment smao se nahilih nqkva i razpravqm "az sam daneille priqtno mi e i an mene' togava mi podpisa edna kartichka pisheshe neshto "na Dani s mnoooooogo obicch ot azis" neshto takova no kartichkata hvarlih a pak toi nadali pomni za nashata sreshta........ no si beshe istinsko izjivqvane za mene..... :D

kanar4o
01-19-2006, 09:16
haha tuka se nachetoh i na gluposti :) nqkoy kaza che poznaval sichkite ot "dobrick sklad" sry skupa ama e Dope Reach Squard :) za tva na kratko e DRS :) nachi tolkova gi i poznavash :)
inache koy poznavam as... mi sus 3-mata ot upsurt na eno kuponche sme bili zaedno ta sme si praili lafche :)
S deo predi 3 godini mislq se zapoznahme na moreto shtoto i dvamata bqhme tolkova film che poveche nqmashe nakude :)Sus lady-b se poznaam shtoto ena moq bifsha pruiqtelka se imashe mnoo s neq :) Poznavam i Jelqzko Hrisotv (koyto e gledal malko novini i znae malko ot malko za politika znae koy e) Jan Videnov sushto go poznavam... :)Poznavam i dosta hora ot futbolniq svqat ama edva li shte sa vi interesni tochno te :) za drugi f momenta nemoga da se setq :)

Death_F
01-19-2006, 10:58
1.Део и приятелката му - приятелката му е 24 часа в денонощието се пияна горката хаха пък дето говори страшно бързо и се някфи глупости ...спросто седиш и гледаш хаах готин е той
2.suffer-h цялата група бяха в търново на наградите на ММ и те излязоха и явно никой не ги намерил след тфа за автографи и т.н. и аз си ги видях и с още 2 приятелки отидохме да се запознаем супер яки пичове са!
4.Хиподил ходехме по турнета с тях
5.Мишус (missues) водещия на културистика
6.тука ще сложа сички футболисити: Валери Божинов с него кат бяхме малки майките ни искаха да ни оженят :shock: семействата ни са много близки баща му ме научи да показвам среден пръст :lol:
Христо Стойчков ...ми с тати са приятели ...вика ми лапетия ...се ме нерви
Трифон Иванов пак са с тати приятели
Красимир Балъков пак същатата причина
Митко Бербатов ...тъп е...
и една камара други минали и настоящи футболисти...

seksi_kote_f
01-21-2006, 12:55
Mi6o 6amara vse pak toi e ot varna.
Konsa ew bul ot klasa na bratov4etka mi i go poznavam li4no
Miro i galq ot karizma-na edin tehen koncer
za drug sega ne se se6tam

zElEnA^mAsLiNkA
01-21-2006, 13:06
Miii Ustata (sedna v mene i na drugiq den me 0periraha 0t apandisit ;) ), Rumyneca i En4ev ...
Ivayl0 , J0kera (kaza, 4e ma synuval prednata ve4er :P) i Klavdiq :) Slavi Trif0n0v , Mi60 6amara ,K0nsa (be6e mi liubimec) i ne se se6tam za p0i4e makar ,4e ima :P

xiamyourdoomx
01-21-2006, 13:29
Познавам и един пич, ама не знам от коя група е. Мекекекек, някфа странна беше.
Бате Енчо живееше в моя квартал. И някфи такива неща... :)
Да не е МЕЛЕКХ?
Тва да редиш кого познаваш е мега тъпо, според мен.

Boot
01-21-2006, 14:49
Познавам и един пич, ама не знам от коя група е. Мекекекек, някфа странна беше.
Бате Енчо живееше в моя квартал. И някфи такива неща... :)
Да не е МЕЛЕКХ?
Тва да редиш кого познаваш е мега тъпо, според мен.
Не бе, по-неизвестни са. :)

xandria
01-21-2006, 20:09
:arrow: Mi az v Varna Mi6o 6amara mi jivee to4no do guza.Mnogo my se nervq kat si parkira kolata to4no na mqstoto na vui4o mi.S bebeto si se pokazvat ot balkona i go razhojda v morskata gradina ponqkoga.
:arrow: Ponqkoga mukne i oneq drygite ot r'n'b records tupite.. konsa bendjamini.. 100 kila,50 kila.. be pulen ujas e

vra4ka
01-21-2006, 20:14
Добре де,за вас какво е познаване :?:
На си го виждал някъде,да сте обменили 2 думи,да сте се запознали,да се виждате :?: Има разлика :roll:

`Death`Whore`
01-21-2006, 20:37
Иразът "познавам еди кой си" може и да се употреби в смисъл, че си се запознавал с някого.

ge4o
01-21-2006, 20:37
mi az poznavam slavi trifonov i to dosta dobre .... edna ot baleta mu e moq sestri4ka :lol:

anonymous464110
01-21-2006, 22:13
eto tiq dvete mom4eta

http://avtora.com/uploads/images/content/old/library/newsbig/vendetta003.jpg

i tozi

http://www.geocities.com/hcunited/lhpick10.jpg

mda...

a sled dva meseca 6te imam udovolstvieto da se zapoznaq i s tiq mom4eta



http://www.rockyahead.de/bands/pic_born_from_pain.jpg

Kypa©
01-21-2006, 22:16
Познавате ли известни личности(певци,певици,моде и,Митъо Пищова
Ha ha ha! 6a se prasna ot smqh!!!
:lol: :lol: :lol:
.......)?Кои?
смята се и само да сте ги виждали или да сте говори за малко 8)
Какви са ви впечатленията от тях?
:twisted:


Mi ne. :twisted:

anonymous464110
01-21-2006, 22:17
p.s. ina4e i razni 6ibani politici poradi estestvoto na specialnostta koqto u4a.aktualniqt predsedatel na narodnoto subranie (P.B.) mi e pra-4i4o (mai taka se vodi - purvi bratov4ed na dqdo mi) i kakto kazah o6te nqkolko lica v tiq sredi...ina4e predimno muzikanti pokrai ba6ta mi i t.n.

HopeLesss
01-22-2006, 10:49
Познавам Графа, Веселин Маринов, Драго чая, Наталия от "Море от любов", Сергей Станишев... :roll: