PDA

View Full Version : ide mi da se samoubiq



LuNi4kAaA^^^
01-17-2006, 13:50
hora pomognte mi.nz kakvo da pravq.maika mi e tolkova ambiziozna 4e nqma na kade.postoqnno mi vika 4e ne u4a 4e sam ebahti murzela.makar 4e u4a po tri 4etiri 4asa na den za neq pak ne u4a.po princip imam ocenki 6 5 i savsem malko 4 i 3 a tq i za 5 mi vika.neznam ko da praq napravo ne izdarjam.i za kapak mizabrani da sqdam na pcto 6toto sam imala 3.napravo me ubiva mn mi e gadnu pomognete miii

RoyTheReaper
01-17-2006, 14:28
na kolko si godini :?:

LuNi4kAaA^^^
01-17-2006, 15:07
na 14 sam ama 6e praq 15

RoyTheReaper
01-17-2006, 15:31
kogato bqh mlad, na6te su6to me naprqgaha mnogo da u4a. tozi natisk postepenno otslabna s napredvaneto na godinite mi. primerno v 7mi klas kontrola be6e dosta strog, izpitvaha me a u, v 9 prosto mi vikaha i me nakazvaha zaradi lo6i ocenki, v 11ti po4ti ni6to ne mi kazvaha. mislq 4e i pri teb sabitiqta 6te se razviqt po podoben na4in.

osven tova e absurd da promeni6 haraktera na maika ti. ako e ambiciozna, takava 6te si ostane. hubavo e da u4i6, no ako smqta6 4e iska prekaleno mnogo (3-4 4asa sa dostata4ni da si nau4i6 po VSI4KO), prosto q ignorirai. vse pak godinite koito ti ostavat dokato zavur6i6 ne sa mnogo i 6te minat neusetno; taka 4e "stradanieto" ti nqma da e ve4no :wink:

1
01-17-2006, 16:09
kaji na maika ti da se stegne malko i i obqsni kak stoqt ne6tata

Kypa©
01-17-2006, 16:18
Ми кофти ситуация! Поговори с нея, няма друг изход! Не се самоубивай! Надявам се да си го казала със сарказъм!
Успех! :wink:

siseto^
01-19-2006, 14:26
:( mnogo e gadno.ei moni da ne si y4ila v kim ako da mai si sa6tata az sam siana.ako ne si 'sori'.i po temata govori si s neq i i obqsni 4e ne moje da ti zaranqva takiva ne6ta.obqsni i 4e se starae6 no ponqkoga se sly4va da poly4ime po slaba ocenka.kaji i 4e si golqma i ti e kofti da ti visi o6te na glavata i tai.moje ako provedete edin razbran razgovor tq da se poopravi malko po malko!!!
nm mila ve4e si ti na xod zavisi ot teb! :roll:

kanar4o
01-19-2006, 14:46
haha mi ima si semeini psiholozi.:) nay dobre se oburni kum tqh :) tuka kvo si ni fanala ot kol i vuje kak da promenim mayka ti.obqsni i na jenata che ot mnoo natiskane s vilata na vratu nishto ne izliza.as praeh taka: nashte kato me natiskaha mnogo da ucha ne uchih izobshto. poluchavah dvoyki i nay nakraq se setiha che na sila nishto ne se postiga.Tra da im pokajesh che mojesh da kontrolirash situciqta kakto na tpe ti haresva :)

XePouH
01-19-2006, 14:50
бе как ша са самоубиваш за такива простотий бе,я не говори глупости,майкати според мен е ядосана и си го изкарва на тебе,ако искаш поговори с нея аре късмет

gabbybon
01-20-2006, 18:33
О-о-о човече загазил си :lol:

Vampire_Lady
01-20-2006, 21:51
o boje pri men i sy6tata situaciq :(, nashte samo za u4ene mi govorqt i mi pi6tqt 4e ne u4a, a az u4a, verno 4e me pomryzva malko, ma sa normalno si e... a te samo mi pi6tqt da ne igraq na pc-to a da sedna da se stqgam za kandidatski izpiti(btw 11 klas sym vse o6te, a zavyr6vam sled 12-ti :( ) samo za u4ene i za tfa kfo 6e rabotq mi govorqt, ako izkaram po niski belejki, ili kato se qdosam im kaja 4e ne me int kyde 6e vlqza i bashta mi vednaga razpraa 4e 6e stana kelnerka i 6e me po6tipvat po za***ka :( mnogo sa zle basi, te ne se li use6tat 4e kat mi vikat da u4a i da izkarvam po hubavi belejki samo ni kysat nervite, smisyl ako ne mi vikat az zaradi mjene si 6e se staraq da imam hubavi ocenki i nqma smisyl ot skandali,kato rezultata bez i sys tqh e edin i sy6t(nadqvam se me razbrahte)... offf seki den mi ide da se emtna ot 10tiq etaj(ne 4e 6e go napraa de) taka 4e mila razbiram te, a se pak az sym po4ti na 18 basi..., to ako zavisi ot nashte sigurno i na 50 kato sym pak 6e se opitvat da mi kazvat kfo da praa :( :roll: :!:

CRaZy_IKT
01-22-2006, 09:03
kogato bqh mlad, na6te su6to me naprqgaha mnogo da u4a. tozi natisk postepenno otslabna s napredvaneto na godinite mi. primerno v 7mi klas kontrola be6e dosta strog, izpitvaha me a u, v 9 prosto mi vikaha i me nakazvaha zaradi lo6i ocenki, v 11ti po4ti ni6to ne mi kazvaha. mislq 4e i pri teb sabitiqta 6te se razviqt po podoben na4in.

osven tova e absurd da promeni6 haraktera na maika ti. ako e ambiciozna, takava 6te si ostane. hubavo e da u4i6, no ako smqta6 4e iska prekaleno mnogo (3-4 4asa sa dostata4ni da si nau4i6 po VSI4KO), prosto q ignorirai. vse pak godinite koito ti ostavat dokato zavur6i6 ne sa mnogo i 6te minat neusetno; taka 4e "stradanieto" ti nqma da e ve4no :wink:
I az mislq taka-prosto ne si zaslujava zaradi nekvi typotii da umirash ot qd...I az sym na 15 ama maka mi ve4e se pootpusnala s men-sled 1-2 godini 100% i pri teb she e taka

Bolid1
01-23-2006, 00:08
Ами .. за самоубиването.. по-добре недей! А пък за това че майка ти вика.. Ами спокойно не си единствената ;) И аз в момента нямам комп. ама за сметка на това пък излизам повече и така... А пък е нормално да те мързи понякога ( е не постоянно ) Все някога ще спре да ти вика.. :)

Death^Forever
01-23-2006, 06:08
Ами мисля, че с наказания всеки един от нас е свикнал...то и аз съм без комп сега, ама... :lol: Нормално е да те впрягат за учене, но чак пък толкова :roll: Аз не виждам друг изход, освен да разговаряш с нея...това би могло и да ви сближи повече...но да се самоубиваш за такива глупости - няма смисъл. Този проблем си има решение, като всички останали и ако не се научиш от сега да се справяш с такива неща, то после животът може да те смачка...така че - успех! :wink:

FuCkInBuBbLeGuM
09-17-2009, 12:53
Хах аз бях така в 7 клас, но тогава разбирам що се държеше така. Засега нищо не ми казва, но пък са минали 2 дни от 15-ти... Ако искаш говори с нея, кажи й какво мислиш и че са ти напълно достатъчни 3-4 часа учене. Макар че ако ти бяха достатъчни нямаше да имаш 3-ки... Не знам, не знам. Майка ти се тревожи за бъдещето ти и за тва ти се кара. А без комп едва ли ще умреш...

d00d
09-17-2009, 13:19
Проблема не е в теб трудно можеш да го поправиш... Просто майка ти трябва да разбере, че от това учене по 4-5 часа на ден само пропадаш! Защото не можеш да се върнеш ти от вас, да се затвориш и да учиш до вечерта след което да легнеш да станеш и пак да отидеш на училище и така всеки ден ;d ще се побъркаш от учене ;о