PDA

View Full Version : Нямям приятели



mi6i^^
01-17-2006, 13:53
Нямям приятели всички съдят за мен по това как изглеждам...и не искат да ме опознаят :!: :( какво да правя :cry: :?:

П.П.не съм сигурна за правописа и дали има такава тема

stel4eto__
01-17-2006, 13:55
tva e gadno...napravi ne6to 4rez koeto da im pokaje6 4e ne trqbva da te otbqgvat,4e moje6 da im bade6 dobra priqtelka,4e si zaslujava a te opoznaqt...

Izabel
01-17-2006, 14:01
Не се отчайвай !
Децата са жестоки понякога, но ще дойде време когато няма да има значение как изглеждаш, а какво можеш и какво знаеш.
Моят съвет е като начало е да промениш нещо в себе си... Например прическата, да си пуснеш маникюр, да се гримираш /но леко, а не маска да си слагаш от фондьотен/ и изобщо Ми6и да подчертаеш красотите си...колкото и малко да смяташ , че ТИ имаш...
След това наблегни на силните си страни ... като уроците, някой спорт коийто евентуално те влече...
И ще видиш как всичко, ще се нареди.
Не се отчайвай, защото това не те дърпа напред, а само надолу :)

01-17-2006, 14:04
I az taka mislq..6tom s1dqt p1rvo po v1n6niq vid p1rvo promeni ne6to v nego..kakvoto i da e i moje bi taka 6e se zainteresovat ot teb i ne se ot4aivai s1s sigurnost makar i po-k1sno 6e sre6tne6 nqkoi istinski priqtel !

01-17-2006, 14:53
Нямям приятели всички съдят за мен по това как изглеждам...и не искат да ме опознаят :!: :( какво да правя :cry: :?:

П.П.не съм сигурна за правописа и дали има такава тема

Ми споко за правописа Нямям се пише Нямам :D
айде успех ! :wink:

anonimen
01-28-2006, 17:02
Шибана работа, виж няма нужда да си създаваш главоболия! Виждам, че имаш много комплекси! Ако ги преодолееш, а аз зная, че можеш, всичко ще се оправи!
Hope is not lost! :mrgreen:

teenkopele
01-28-2006, 21:10
Кофти работа, НО не се притеснявай. Приятели винаги ще намериш, било то ИСТИНСКИ или не чак толкова истински, ще намериш...

midnight...
01-28-2006, 22:43
преодолей си предрасъдъците и комплексите(знам че не е лесно, но все пак)
дръж се естествено и ще видиш че ще си намериш приятели :wink:

JaimeL
01-29-2006, 00:58
I az stradax ot takuw problem.Edin suwet ot men-ocelei prosto ocelei!



Pri men kak be6e-tormozexa me biexa me klewetqxa me pred daskalkata na wseki sre6nat razprawqt 4e sum DEBEL ZUBAR.Nasledix ot tezi wremena mnogo qdowe bezsunni no6ti (ot qd)i treperene na rucete koeto o6te produljawa.
Ocelqx i sega ne me mrazqt tolkowa(4 godini pod red ne e lesno wse pak).Moje da produljawat da me klewetqt i lujat drugite za men no we4e ne otiwam na daskalo s misulta 6te oceleq li o6te edin den.Ot predi towa edin tejuk poboi i dwe sedmici me bolq koremut i bqx nerwen.NO NE IZBQGAX A PRODULJIX DA JIWEQ.
No ocelqx bilo to i den za den i ne6tata se normaliziraxa(dolu gore).Pone imam nqkolko 4oweka s koito da si goworq.Naduxwai se wseki den i 6te uspee6.Ne se podmazwai i ne padai pod niwoto si ako iskat da te onijat.

Wse pak priqteli ne se namirat lesno nameri nqkoi s koito ima6 ob6ti interesi i gowori s nego/neq.Taka 6te uspee6.
A ako te mrazqt mrazqt to e za6toto si powe4e ot tqx ili za6toto si gaden 4owek no ne mislq.Te izbiwat kompleks razberi i se gordei-gordei se 4e si powe4e ot tqx,gordei se 4e ti zawijdat.Kato spodelix problema mi mi wikat spri da u4i6 i wsi4ko 6te se oprawi-nqma da se oprawi a te celqt to4no towa.Ako ne xareswat ne6o polojitelno w teb ne go maxai a zadulbo4i w nego.Tiineidjurite ocenqwat xora koito imat sobstweno mnenie i go za6titawat-ne budi kato mnozinstwoto budi sebe si za6toto te ne mogat.Te sa na mnenieto na drugite ne za6toto go mislqt a za6toto iskat da sa 4ast ot grupata.Ne budi 4ast ot neq na puk na tqx budi sebe si.W na4aloto 6te ti kostwa naistina mnogo-moje bi daje ne moje6 i da si predstawi6 no nakraq 6te spe4eli6-kakwoto i da stane duxom ti 6te bude6 pobeditel za6toto znae6 4e te ne sa prawi.Zamisli se no w twoq slu4ei moje da dowede do kompleks za malocennost.Ako predprieme6 towa koeto ti kazwam dobre go obmisli i nai wajnoto budi sebe si taka te 6te te owajawat ta daje i da ne go kazwat i priznawat.W tozi slu4ei e igra na nerwi izdurjliwost i ocelqwane no drugiq wodi kum beznata-da se podmajwa6 i bawno mazno da se izdika6 bez da ima6 i kapka gordost i dostoinost.Nakraq 6te potune6,izpolzwana zaxwurlena onizena.Tretiq e da izbqga6 no 6te ti bude naistina trudno w sreda sus neini faworiti ti da stane6 edin ot tqx.^te te gledat kato pri6ulec i 6te izbiwat kompleksa si wurxu teb.
Ti izberi.Towa sa samo ot malkoto puti6ta no iskax da ti pokaja s purwiq tozi koito az izbrax.Kostwaxa mi adski mnogo no az bqx praw i we4e sum ne 4ak tolkowa mrazen.Wtoriq e nedopostim i ojasen NIKOGA NE POEMAI PO NEGO a tretiq e mnogo tejuk i proqwa na slabost wobe6ta do red kompleksi.

VAMP_GIRL
01-29-2006, 08:58
преодолей си предрасъдъците и комплексите(знам че не е лесно, но все пак)
дръж се естествено и ще видиш че ще си намериш приятели :wink: И не им показваи, че се срамуваш или пък сдухваш.

honey91
01-29-2006, 09:27
Ne se pritesnqvai!!!Varvi s visoko dignata glava i pokaji na okolnite 4e si struva da sa ti priateli...