PDA

View Full Version : Ne vsi4ko koeto blesti e zlato!



one_touch
01-17-2006, 14:31
Kakvo mislite za tazi pogovorka.skoro se setih za neq i se zamislih.dali sydim sre6tupolojniq pol po vyn6niq mu vid i posle po ka4estvata i zatova 4esto sme razo4arovani ot lubovta?za6to e taka?!izkajete svoeto mnenie.i ne samo za lubovta a za jivota kato cqlo.za6to vinagi ni privli4a opakovkata,etiketa.
vie takiva li ste?bili li ste?
mn mi e lubopitno da 4uq va6ite otgovori.naposledak vse po takiva temi razsyjdavam i se 4udq za6to.vse mi idvat na ykyla podobni misli ,sentencii i taka natatyk.pri vas taka li e?imali li ste takiva periodi?i v kakvi periodi vi e hva6talo?

WindWaker
01-17-2006, 15:16
a spored tebe vyzmojno li e kat si haresa6 nqkoi ot drugiq pol i vednaga ve4e da mu znae6 haraktera i da preceni6 dali toi/tq e 4oveka za teb ? a vyzmojno li e za 1-2 sedmici sre6ti i zaribqvane da go razbere6 6to za 4ovek e i po-su6tata logika da znae6 dali toi/tq e "4ovekyt" za teb ? glupav vypros, iska6 ne iska6 6te sydi6 po opakovkata i tova koeto pi6e 4e sydyrja, a s vremeto 6te razbere6 naistina kakvo i e sydyrjanieto.

zaharcheto_f
01-17-2006, 15:18
И аз така често ме привличат лъскавите работи, но после се оказва, че вътре не струват нищо.
Аз не разсъждавам често по такива теми но са доста интересни и правилни

Danielle
01-17-2006, 16:32
ne sum ot horata koito gledat parvo vanshniq vid za men ne zadaljitelno da e ultra jelan krasiv naglasen i t.n. da ima laskava kola skap telefon i samochuvstvieto da e na 6 na men mi stiga da pogovorq malko s edno momche i ako haraktera mi dopane... ) prosto se sluchva :))
za jalost povecheto hora v dneshno vreme mai se lujat po vanshniq vid no ne e vajna opakovkata a pulneja... :) hahha :P

He3HauKa
01-17-2006, 18:38
a spored tebe vyzmojno li e kat si haresa6 nqkoi ot drugiq pol i vednaga ve4e da mu znae6 haraktera i da preceni6 dali toi/tq e 4oveka za teb ? a vyzmojno li e za 1-2 sedmici sre6ti i zaribqvane da go razbere6 6to za 4ovek e i po-su6tata logika da znae6 dali toi/tq e "4ovekyt" za teb ? glupav vypros, iska6 ne iska6 6te sydi6 po opakovkata i tova koeto pi6e 4e sydyrja, a s vremeto 6te razbere6 naistina kakvo i e sydyrjanieto.
:wink:

ziky
01-17-2006, 18:41
Любовта може да е хубаво нещо и например даже прекрасно ама по някой път ти се иска да не знаеш кво значи....толкова боли и е супер не уписуемо гадно....както пречинява щастие и радост така пречинява нещастие и болка и когато си мислиш че сичко върви прекрасно изведнъж сичко рухва и почваш да съжаляваш че изобщо си си правил труда... :roll:

kaloqn_pe6o
01-17-2006, 20:59
za6to vinagi ni privli4a opakovkata,etiketa.

както са казали хората без опаковката няма как да стигнеш до вътрешността

THE_GANGSTA_GIRL
01-18-2006, 00:51
Когато бях по-малка момчетата с които ходех почти винаги си ги избирах по външния вид, това донякъде хората го правят и от нек'ва тъпа гъзария, да се хвалят "Е, скивай с к'ъв як тип ходя", а и нещо като самодоказване, че ти можеш да имаш най-якото момче, че щом той е с теб начи си много готина и т.н. От доста дълго време насам външния вид вече не ми е приоритет и не ме вълнува особенно! Виждам някакви примерно наистина много красиви и готино изглеждащи момчета и си казвам "Я, к'ъв готин тип" и до там! В смисъл не си казвам "Ааа тоя 100% трябва да го забия" или да почна нек'ва да му се свалям и т.н. само щото е много як! Не знам вече не ме привличат нек'ви красавци, които седят и ти приказват супер тъпи клишета, които имаш чувството, че до преди 5 минути ги е говорил на някоя друга, нек'ви Playboy не са ми никак интересни. Правят ми впечатление различните във всяко едно отношение! Прави ми впечатление характера най-вече! Някой който съм го видяла може на пръв поглед да не ми е направил никакво впечатление, но когато съм го опознала малко или много и ми е харесало това, което съм видяла в него е много вероятно да поискам да сме заедно независимо, че не е Брад Пит(е все пак и аз не съм Анджелина Джоли :lol: ). Доста съм се парила преди, защото съм налитала все на най-готините, които са съжаление не са се оказвали и с толкова готини характери и за т'ва сега не си избирам приятелите по външен вид и не е това, което ме интересува! Не искам пред себе си да виждам някакъв прекрасен пич и само толкова, а някой който просто да може да ме разбира, да мислим по приблизително еднакъв начин.... През оная работа ми е как ше изглежда, ако е няк'ъв луд, див, забавен и готин по характер нищо друго не ме интересува и ако ще Бен Афлек да ми дойде на крака няма да му обърна внимание! :lol:

IKisseDAGirL
01-18-2006, 06:49
predi da Go sreshtna si misleh 4e van6niqt vid vse pak ima zna4enie kakvoto i da kazvame...
sled tova korenno si promenih mnenieto tai kato Toi ne e ot koi znae kolko haresvanite mom4eta :roll: ne e nqkav izrud de,oba4e mnogo sa mi kazvali 4e ne gi kefi,a priqtelkite mu do sega sa go haresvali kato harakter,ne van6no.i az si go obi4kam ne za6toto e princyt ot prikazkite, a prosto za6toto e Toi.. i 6toto e super dobar priqtel...i 4ovek :cry:

01-18-2006, 19:55
Да, ама луд на светлинки се кефи.