PDA

View Full Version : tapiq AMERIKANEC



WildRose
01-17-2006, 15:47
Hora,da vi se opla4a.Zna4i,u4a v ezikova gimnaziq i ni prepodava edin amerikanec(debel,estestveno).I mnogo me qdosa dnes.Komentirahme kakvi sa amerikancite i toi pita dali sa umni,a klasa vikame ne.posle go pitaha kakvi sa spored nego bulgarite.I toi zapo4na,4e bili marzelivi,a am. bili mnogo rabotlivi.I prekaleno mngo sme se gordeeli s istoriqta si,a i tqhnata bila golqma rabota.I 6toto bili mnogo vajna naciq i upravlqvali sveta,za tova v bg navsqkade imalo tabeli na angl.I izob6to izleze,4e sa mnogo golqma rabota,a toi qvno e do6al da obu4ava aborigenite!Mnogo sam vazmutena~

RoyTheReaper
01-17-2006, 16:02
mi toq qvno e prostak. na nas sa ni prepodavali 2ma amerikanci i te vaop6te ne bqha takiva. ediniq daje moje da se kaje 4e se pobulgari :lol: toi sedq 2 (edit) godini. drugiq su6to be6e dosta pekan i kazva6e 4e mu e mnogo interesno tuk i iska6e da opoznae bulgarskata i izto4noevropeiskata kultura, no za sajalenie ostana samo 1 srok :(

danger_love{F}
01-17-2006, 17:46
оф и при нас ги има тия!даже този който ни преподава в момента много 4есто прилага насилие в 4асовете и когато се опла4ем на директора никои не ни вярва:(

01-17-2006, 18:54
мойто даскало нещо е сгафило и
не щат да ни пратят американци:((
а пък предишния беше УАУhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/h0/sconf.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/y/hearton.gif

Michelle_la_charmante
01-17-2006, 21:09
Hora,da vi se opla4a.Zna4i,u4a v ezikova gimnaziq i ni prepodava edin amerikanec(debel,estestveno).I mnogo me qdosa dnes.Komentirahme kakvi sa amerikancite i toi pita dali sa umni,a klasa vikame ne.posle go pitaha kakvi sa spored nego bulgarite.I toi zapo4na,4e bili marzelivi,a am. bili mnogo rabotlivi.I prekaleno mngo sme se gordeeli s istoriqta si,a i tqhnata bila golqma rabota.I 6toto bili mnogo vajna naciq i upravlqvali sveta,za tova v bg navsqkade imalo tabeli na angl.I izob6to izleze,4e sa mnogo golqma rabota,a toi qvno e do6al da obu4ava aborigenite!Mnogo sam vazmutena~
E, наистина тоя явно е голям дебил :evil: .Не стига, че е дошъл тука в чужда държава, а и дава дебелашки оценки :evil: :evil: .Като не му харесва да си ходи там при себеподобните.БЪЛГАРИЯ е уникална държава, а америкаците са жалки потомци на индианците :evil: :evil: .Да, българската история е велика и разбира се, че ще се гордеем с нея.Американците са боклуци :evil: .Леле, еба си глупака :evil: ,кво си позволява да критикува..тъп селянин :evil: :evil: . А бе, ей, що не го хванахте целия клас да му размажете физиономията :evil: :evil: .Аз не бих издържала някой така да ме обижда. :evil: :evil:

Proud Bolgaryan
01-17-2006, 21:45
Аз на твое място щях да му наговоря не много приятни работи.После ако иска и двойка да ми пише-няма да се оставя някакви тъпунгери да ме унижават в собствената ми страна!

Michelle_la_charmante
01-17-2006, 22:47
Аз на твое място щях да му наговоря не много приятни работи.После ако иска и двойка да ми пише-няма да се оставя някакви тъпунгери да ме унижават в собствената ми страна!
EXACTLY :!: :!: :!:

smeh smeh
01-18-2006, 07:38
Hora,da vi se opla4a.Zna4i,u4a v ezikova gimnaziq i ni prepodava edin amerikanec(debel,estestveno).I mnogo me qdosa dnes.Komentirahme kakvi sa amerikancite i toi pita dali sa umni,a klasa vikame ne.posle go pitaha kakvi sa spored nego bulgarite.I toi zapo4na,4e bili marzelivi,a am. bili mnogo rabotlivi.I prekaleno mngo sme se gordeeli s istoriqta si,a i tqhnata bila golqma rabota.I 6toto bili mnogo vajna naciq i upravlqvali sveta,za tova v bg navsqkade imalo tabeli na angl.I izob6to izleze,4e sa mnogo golqma rabota,a toi qvno e do6al da obu4ava aborigenite!Mnogo sam vazmutena~
Ahahahahahaahahahahahahahaaaa!
Ahahahahahaaaaaa!
Ahahaahahahhahahahahahaahaaaa!
Кажи му на тоя боклук че когато ние сме били една от трите държави в европа те още са висели по дърветата бе. Бати тъпака. Ако имаше толкова мозъчни клетки колко килограми подкожна мазнина щеше поне да си замълчи.

HopeLesss
01-18-2006, 09:15
Ми то май вие първи сте го провокирали :D Иначе за историята ни той е казал голяма глупост. Когато ние сме били на картата на света, Америка още не е била запланувана. Иначе за мързела, за жалост, трябва да се съглася с него... Американците наистина много бачкат, а повечето българи гледат по лесния начин да спечелят много пари. Тва е жестоката истина :?

sidney
01-18-2006, 19:20
Хаха, нещастник. По време на Златния век по времето на Симеон 1, неговите сънародници не са били слезнали още от дърветата. Да не говорим, че не са знаели как да използват огъня.

CRaZy_IKT
01-22-2006, 10:41
Hora,da vi se opla4a.Zna4i,u4a v ezikova gimnaziq i ni prepodava edin amerikanec(debel,estestveno).I mnogo me qdosa dnes.Komentirahme kakvi sa amerikancite i toi pita dali sa umni,a klasa vikame ne.posle go pitaha kakvi sa spored nego bulgarite.I toi zapo4na,4e bili marzelivi,a am. bili mnogo rabotlivi.I prekaleno mngo sme se gordeeli s istoriqta si,a i tqhnata bila golqma rabota.I 6toto bili mnogo vajna naciq i upravlqvali sveta,za tova v bg navsqkade imalo tabeli na angl.I izob6to izleze,4e sa mnogo golqma rabota,a toi qvno e do6al da obu4ava aborigenite!Mnogo sam vazmutena~
E, наистина тоя явно е голям дебил :evil: .Не стига, че е дошъл тука в чужда държава, а и дава дебелашки оценки :evil: :evil: .Като не му харесва да си ходи там при себеподобните.БЪЛГАРИЯ е уникална държава, а америкаците са жалки потомци на индианците :evil: :evil: .Да, българската история е велика и разбира се, че ще се гордеем с нея.Американците са боклуци :evil: .Леле, еба си глупака :evil: ,кво си позволява да критикува..тъп селянин :evil: :evil: . А бе, ей, що не го хванахте целия клас да му размажете физиономията :evil: :evil: .Аз не бих издържала някой така да ме обижда. :evil: :evil:
Tochno ;) A i osven tva kakto drugite sa kazali: "Kogato nie sme bili velika dyrjava i to s trud i pot sme stanali velika dyrjava,Amerika o6te q e nqmalo a vyprosnite typaci sa bili 100% po dyrvetata" i ne sym syglasna che te upravlqvat sveta,syglasna sym che glupostta upravlqva sveta(koeto si e ravno na amerikancite)...Prebiite go betva zaslushava toq gei...A te sa myrzeliviq narod-zashtoto si sedqt vkyshti cykat si na tehnikite i sa tolkova "zaeti" che si zimat i chistachka...Smeq da kaja che i nie sme myrzelivi no ne tolkova kolkoto tqh

Kypa©
01-22-2006, 12:50
Явно не си попаднал на подходящия за работата даскал. Надали тоя има някакво образование и култура. Ако имаше някакъв по-wish статус нямаше да работи на учителска заплата точно в България! Предполагаме, че е на мястото
на учител само защото знае английски, но каква полза има от това ако няма педагогически опит. Наистина мисля, че акое така отвратен от България мястото му не е тук! :!: :!: :!:

stel4eto__
01-22-2006, 14:42
Hora,da vi se opla4a.Zna4i,u4a v ezikova gimnaziq i ni prepodava edin amerikanec(debel,estestveno).I mnogo me qdosa dnes.Komentirahme kakvi sa amerikancite i toi pita dali sa umni,a klasa vikame ne.posle go pitaha kakvi sa spored nego bulgarite.I toi zapo4na,4e bili marzelivi,a am. bili mnogo rabotlivi.I prekaleno mngo sme se gordeeli s istoriqta si,a i tqhnata bila golqma rabota.I 6toto bili mnogo vajna naciq i upravlqvali sveta,za tova v bg navsqkade imalo tabeli na angl.I izob6to izleze,4e sa mnogo golqma rabota,a toi qvno e do6al da obu4ava aborigenite!Mnogo sam vazmutena~
Ahahahahahaahahahahahahahaaaa!
Ahahahahahaaaaaa!
Ahahaahahahhahahahahahaahaaaa!
Кажи му на тоя боклук че когато ние сме били една от трите държави в европа те още са висели по дърветата бе. Бати тъпака. Ако имаше толкова мозъчни клетки колко килограми подкожна мазнина щеше поне да си замълчи.
ebati zagubenqka e toq amerikanec 4estno :twisted:

01-22-2006, 15:23
Hora,da vi se opla4a.Zna4i,u4a v ezikova gimnaziq i ni prepodava edin amerikanec(debel,estestveno).I mnogo me qdosa dnes.Komentirahme kakvi sa amerikancite i toi pita dali sa umni,a klasa vikame ne.posle go pitaha kakvi sa spored nego bulgarite.I toi zapo4na,4e bili marzelivi,a am. bili mnogo rabotlivi.I prekaleno mngo sme se gordeeli s istoriqta si,a i tqhnata bila golqma rabota.I 6toto bili mnogo vajna naciq i upravlqvali sveta,za tova v bg navsqkade imalo tabeli na angl.I izob6to izleze,4e sa mnogo golqma rabota,a toi qvno e do6al da obu4ava aborigenite!Mnogo sam vazmutena~
Хаха, тоя тип до голяма степен е бил прав. Българите наистина сме една адски мързелива нация. И не вярвам да сме много работливи, в никакъв случай. Американска история няма, но е абсолютен факт, че те управляват света (колкото и да не ни се иска да е така), тъй че тоя тип до голяма степен е бил прав. И бих искал да допълня, че нашата гордост с историята прераства в доста краен национализъм и шовинизъм. Според мен реплики от сорта на "БЪЛГАРИЯ НА ТРИ МОРЕТА!" са супер неуместни за съвремието, в коеото живеем.

sidney
01-22-2006, 17:51
А бе може и за мързела да е прав обаче не е тайна, че не сме добре развити като други държави да не говорим за САЩ. Но пък за да каже това за табелките тряба наистина да е малоумен. Той сигурно си мисли, че британчетата в училище учат американски, а не английски.И че пишат с американски букви, а не латински.

stop_the_war
01-22-2006, 18:08
даскала е бил кретен, ама тва с историята е тъпо, Симеон е умрял и изгнил.Историята е минала и заминала, важно е кви сме сега - третия свят
А за мен такова нещо като "мързел" няма, щото и "трудолюбие" няма.

Cherry_f
11-09-2008, 07:38
Ami amerikancite sa mn0g0 nadyti.. ak0 me razbirate .. Mislqt se za ne6t0 mn0g0 p0ve4e 0t 0stanalite,pr0st0 za6t0t0 stranata im e mn0g0 p0-razvita :?

Cherry_f
11-09-2008, 07:39
Ami amerikancite sa mn0g0 nadyti.. ak0 me razbirate .. Mislqt se za ne6t0 mn0g0 p0ve4e 0t 0stanalite,pr0st0 za6t0t0 stranata im e mn0g0 p0-razvita :?

dani_kaulitz
11-09-2008, 09:02
Ами прав си е човека. 8)

TheOtherME
11-09-2008, 10:16
Въх, като почнат така тъпите американци с тоя английски, че видиш ли заради тях всичко е на английски.Да, ама споменават ли, че това всъщност не е тяхният език, а са си донесли от Великобритания и именно защото тогава също е бил толкова важен.Щото преди ние да си напишем табелите на английски, те са го пренесли през океана, защото име трябвал.А сега твърдят, че е техен!Айде бе, все едно македонците да кажат, че езикът им не произхожда от българския!И, да историята ни е велика!Постарайте се да го запознаете с непреклономия ни дух през петте века робство и постарайте се да му припомните тЯХНАТА "велика" история с робството на негрите и как предците им са дошли на новия континент и са избили индианците, разграбили са съкровища и природни ресурси, складирали ли са си негри да им работят, защото ИМЕННО ТЕ СА МЪРЗЕЛИВИ!!!!Ако можете пуснете му клипчето във вбокса "уникално тъпа маериканка в ТВ игра" и му набутайте нещо дълго и дебело отзад!!!

elsy
11-09-2008, 10:30
Като казва, че ни е мизерна държавата, кво прави тука, тъпанар такъв! :x

dani_kaulitz
11-09-2008, 10:40
Като казва, че ни е мизерна държавата, кво прави тука, тъпанар такъв! :x
Идва да учи олигофрените. :grin:

elsy
11-09-2008, 10:46
Като казва, че ни е мизерна държавата, кво прави тука, тъпанар такъв! :x
Идва да учи олигофрените. :grin:
Олигофрените друг път. По-ограничена нация от американците няма. Помня миналата година имаше американка и в нашто училище и една приятелка ми разправяше как в час не правели нищо, всички се разхождали, карала ги да правят някви елементарни упражнения и т.н. :?

dani_kaulitz
11-09-2008, 11:06
Като казва, че ни е мизерна държавата, кво прави тука, тъпанар такъв! :x
Идва да учи олигофрените. :grin:
Олигофрените друг път. По-ограничена нация от американците няма. Помня миналата година имаше американка и в нашто училище и една приятелка ми разправяше как в час не правели нищо, всички се разхождали, карала ги да правят някви елементарни упражнения и т.н. :?
Пфф ако не бяха те ти нямаше да си жив.

soul1199
11-09-2008, 11:13
даскала е бил кретен, ама тва с историята е тъпо, Симеон е умрял и изгнил.Историята е минала и заминала, важно е кви сме сега - третия свят
А за мен такова нещо като "мързел" няма, щото и "трудолюбие" няма.+1

elsy
11-09-2008, 11:14
Като казва, че ни е мизерна държавата, кво прави тука, тъпанар такъв! :x
Идва да учи олигофрените. :grin:
Олигофрените друг път. По-ограничена нация от американците няма. Помня миналата година имаше американка и в нашто училище и една приятелка ми разправяше как в час не правели нищо, всички се разхождали, карала ги да правят някви елементарни упражнения и т.н. :?
Пфф ако не бяха те ти нямаше да си жив.
Да, бе... те да не случайно да са създатели на света... тва, че нашта държава не е развита достатъчно не означава, че тия имат право да я обиждат... не ги мисли тях за много велики :?

П.П. Момиче съм

Dundy
11-09-2008, 11:25
оо ние имахме едба подобна,ама рускиня.И тя ни казваше,че без руснаците сиг все още сме щели да сме под турско робство.И ние и разказахме как са стояли нещата ,та тя млъкна.И 4 години в БГ не научи български.Мн ме издразни ама аайде

dani_kaulitz
11-09-2008, 12:33
Абе БГ си е мизерия... квото и да си говорим... :?

BrokenInnocence
11-09-2008, 18:13
Че българите са мързеливи е факт. Пропуснал е да каже, че са също и злобни, завистливи и дребнави. Смешно е как всички тикате в лицата на всички историята ни... Да, велика е, несъмнено, да, трябва да сме горди с нея, но някакси покрай историята никой не забелязва какво е настощето... Айде стига сме били чувствителни и обидчиви, достатъчно сме си лежали на стари лаври... Ако едновремешните велики българи можеха да видят какво е положението сега, щеше да ги хване срам.

От друга страна е факт, че американците са глупави, не защото са родени такива, а защото такава е системата им, базирана на промиване на мозъци и изолираща ги от всичко що не е американско. Не искам да се показвам страшната американофилка, просто съм реалист... Има мн нации с пъти в повече ум и потенциал... И все пак, американците управляват света.

MELON
11-09-2008, 18:19
кажи му че америка е - една от най - мразените страни

nicolepcd
11-09-2008, 18:28
Че българите са мързеливи е факт. Пропуснал е да каже, че са също и злобни, завистливи и дребнави. Смешно е как всички тикате в лицата на всички историята ни...
Само не разбрах защо сложи всички под общ знаменател??? Мързеливи? Извинявай, но специално хората, които аз познавам цял живот са се трудели, а не са си брояли колко косъма имат на главата! Злобни, завистливи и дребнави... Хм, ако ти си заобиколена от такива, то аз не съм! Вярно е, че има и такива, но нека да не забравяме, че американците са по-различни... Единствената им цел са парите и това е причината да работят като луди... Но пък така са само мъжете. Все по-често се среща жената да е "домакиня", което не я прави особено работна натура. По цял ден са на "шопинг" и не си мърдат пръста. Те мога да ти кажа, че са милион пъти по-завистливи, злобни и дребнави! Държат се ужасно с всичко, що не е американско... Завиждат на всеки, който е нещо повече от тях... Което от своя страна ги прави и злобни човеци... :? Българите не са цвете, но и американците не са :?