PDA

View Full Version : Nz kak da se darja



WildRose
01-17-2006, 15:00
Molq vi,hora,kajete mi kakvo da pravq.Mnogo,ama stra6no mnogo si padam po edno mom4e,toi se darji mnogo dobre,taka se darji i s vsi4ki momi4eta.Oba4e az se darja napulno bezrazli4no,vse edno,4e ne izpitva ni6to,i toi estestveno ne znae kakvo 4uvstvam.Neznam ako mu pokaja,4e 4uvstvam ne6to kam nego,toi kak 6te se darji i,ako ne si pada po men,dali nqma da si razvalim priatelstvoto(za6toto sigurno 6te e mnogo nelovko).Eto,dnes ima 4rd,a az cql den go otbqgvam,4estitih mu naburzo i se omatoh.Znam,4e taka toi e ubeden,4e sam bezrazli4na,no me e strah da riskuvam i da promenq otno6enoeto si kam nego,zatova ponqkoga se darja mnogo studeno.A tova,4e ne me e pokanil na rojd si den zna4i li,4e nqmam 6ans i vse taka li da se draja?6te poludeq,naistina neznam kak da se darja s nego.pls,help!

LP_girl_14
01-17-2006, 16:36
А защо се държиш така?Не мисля,че тва е най-правилния подход да спечелиш едно момче!Ти го отбягваш,отбягваш и накрая на него ще му писне!Ако не искаш да му признаеш чувствата си направо,просто лека-полека започни да му обръщаш повече внимание,да се навърташ повече около него,пращай му всекви погледчета,усмивчици,вложи целия си чар за да го спечелиш.Не те е поканил на рождения си ден заради студеното ти отношение към него.Дръж се мило с него и ще видиш че той ще ти отвърне със същото.Не може да предизвикваш студ,а да очакваш топлина :!:

Danielle
01-17-2006, 16:41
ne s eobijdai ama mn tapo!!!
vij ami ako toi te haresva sashto?? pomsili si ne moejesh da arzberesh ako ne deistvash!!
a puk ako nqma chuvstva kam tqb shte ti obqsni po nai dobriq nachin vse pak nali ti e pr......

honey91
01-17-2006, 16:44
Po-dobre ne mu kazvai,a mu pokaji.Nqkoi mom4eta zapo4vat da se naduvat kato razberat 4e nqkoi gi xaresva.

skyline_207
01-17-2006, 16:50
:shock:
ти имала ли си някога гадже ве
а по въпроса
не ми се вярва да стане нещо след кат го отбягваш постоянно,но все пак ..
първо се сближете и т.н.

ziky
01-17-2006, 18:43
Molq vi,hora,kajete mi kakvo da pravq.Mnogo,ama stra6no mnogo si padam po edno mom4e,toi se darji mnogo dobre,taka se darji i s vsi4ki momi4eta.Oba4e az se darja napulno bezrazli4no,vse edno,4e ne izpitva ni6to,i toi estestveno ne znae kakvo 4uvstvam.Neznam ako mu pokaja,4e 4uvstvam ne6to kam nego,toi kak 6te se darji i,ako ne si pada po men,dali nqma da si razvalim priatelstvoto(za6toto sigurno 6te e mnogo nelovko).Eto,dnes ima 4rd,a az cql den go otbqgvam,4estitih mu naburzo i se omatoh.Znam,4e taka toi e ubeden,4e sam bezrazli4na,no me e strah da riskuvam i da promenq otno6enoeto si kam nego,zatova ponqkoga se darja mnogo studeno.A tova,4e ne me e pokanil na rojd si den zna4i li,4e nqmam 6ans i vse taka li da se draja?6te poludeq,naistina neznam kak da se darja s nego.pls,help!

Виж са ти си си виновна исцяло...или си прекалено срамежлива или нещо ти либсва...ти сама се познаваш по добре от секи и знаеш на какво си способна...за любовта няма граници и след като харесваш или обичаш някой не би трябвало да го отбягваш и да се държиш безразлично освен ако тва не е любов от децката градина дето и здрасти не си казвате :roll: