PDA

View Full Version : Izpravqne na kosata



WildRose
01-17-2006, 15:17
Moje li nqkoi da mi kaje kak da si izpravq kosata sas se6oar i 4etka.nqmam presa,a i ne iskam da q gorq,no sas se6oara nqma golqm efekt.kazvali sa mi,4e stava,za tova ako ima nqkakav nomer,kajete mi.Neznam kakvo da si slagam na kosata,za da ostane po-prava,no da ne stava nqkakva mazna.

VAMP_GIRL
01-17-2006, 15:36
Не можете да минете без „изглаждащ" продукт, ако желаете гъстата и рошава коса да превърнете в гладка. Нанасяте го (но не и в корените!), докато е още влажна, и по принцип не е необходимо изплакване -направо я изсушавате.
Тези продукти са „двойно ефикасни", защото, освен че изправят косата, те я хидратират и я защитават от сешоара. Резултатът е гладка, здрава и блестяща коса. След нанасянето на изглаждащия продукт идва ред на сушенето на косата. Специалното допълнение, което се поставя на сешоара, ще ви бъде от голяма полза, защото концентрира топлината и улеснява оформянето. Дебелина на четката зависи от дължината на косата - колкото по-дълга е тя, толкова по-дебела трябва да е четката.

Roxy
01-17-2006, 17:56
ъъъъъъъъъ...изглаждащите продукти са боклук нищо не прават.и ако си мислиш че сешоара не гори косата?!?приставките му не вършат работа щото на обикновения сешоар струйката не е достатъчно тънка.дори да имаш професионален не виждам как ще се изправиш сама отзад.трябва да си вземеш преса.единствения начин да пощадиш косата е пресата да е керамична.не са много скъпи

ruso_angelche
01-18-2006, 11:40
мммм... :wink: можеш да се изправиш и с сешоар!!! навеждаш си главата надолу и през цялото време седиш така наведена надолу!!! като перпендикулярно с това постоянно решиш косата си :D повярвай ми действа!!!

Oyama
01-18-2006, 11:47
Ме сложно е да ти го обясня, трябва някоя приятелка да ти я изправи - зимаш от тия дебелите четки и бавно решиш косата надолу като я притискаш между четката и шесоара :lol:

Danielle
01-18-2006, 22:28
slagash kosata na daskata za gladene i minavash ot gore s iutiqta toq metod e nai "minavam pmejdu kapkite" drugo ne znam kvo da ti kaja
edna pr e kadrava i se izpravq po toq nachin 3 pati sedmichno
kosata vse oshte si i e gasta laskava i hubava :)

WildRose
01-19-2006, 14:46
Blagodarq za otgovorite.Tva s iutiqta bazika6 li me ne6to,4e mnogo 6antavo zvu4i?A ina4e sas se6oara ne e li mnogo vredno da go opiram v kosata-vse pak ot tolkova blizo?

ProstoAz
01-19-2006, 15:06
мммм... :wink: можеш да се изправиш и с сешоар!!! навеждаш си главата надолу и през цялото време седиш така наведена надолу!!! като перпендикулярно с това постоянно решиш косата си :D повярвай ми действа!!!

+ Londatrend Препарат за изправяне на коса! :wink:

Аз така си я изправям (през ден!) и става много добре, седи си идеално права и гладка.
НО...не може да се отрече, че се изтощава, въпреки маските, балсамите и т.н., които позлвам...няма начин. :roll:

stel4eto__
01-19-2006, 16:26
slagash kosata na daskata za gladene i minavash ot gore s iutiqta toq metod e nai "minavam pmejdu kapkite" drugo ne znam kvo da ti kaja
edna pr e kadrava i se izpravq po toq nachin 3 pati sedmichno
kosata vse oshte si i e gasta laskava i hubava :)
Po-dobre ne probvai po toq na4in da q izpravq6 6toto v na4aloto 6e ti si struva 4e kosata ti si e nared ama posle nqma da ti opisvam kakav ujas e.Az sam si q izpravqla taka i efekta e super(mnogo po dobre ot kolkoto s presa ili se6oar) oba4e sled nqkolko izpravqniq kosata mi zapo4na da se kasa sama,iztanq be6e ujasno.

Roxy
01-19-2006, 17:08
Blagodarq za otgovorite.Tva s iutiqta bazika6 li me ne6to,4e mnogo 6antavo zvu4i?A ina4e sas se6oara ne e li mnogo vredno da go opiram v kosata-vse pak ot tolkova blizo?


хахаха ми кат не го опираш как ще се изправиш?!?!
ква ти е косата на теб?чуплива.. къдрава или кво

а с ютия да не си луда тва пък е най-злето от всички начини

casey
07-23-2009, 17:43
Най-хубаво си купи преса за коса. Казваш, че не искаш да я гориш косата, ама със сешоар да не мислиш, че няма да ти гори косата. Първо със сешоар трябва всеки ден на ново да се правиш освен ако косата ти не е права. А и всичко зависи от косата ти. Ако косата е къдрава или чуплива е абсурт да се изправиш САМО със сешоар. С преса спестяваш и време и нерви и парите напълно се оправдават. Ако все пак не искаш да си гориш косата не я изправяй!

RiseGirl
07-23-2009, 17:50
темата е от 2006 :-o