PDA

View Full Version : eh lubov, lubov......



GaNgStA-NaTi0n
01-17-2006, 16:22
Hi all. Az ot dosta vreme i to ne e dosta a si e mn mn vreme ne sym bil po tuka.... I taka dnes re6ih da doida i da spodelq ne6to koeto ne 4e me pritesnqva, no ve4e se 4udq kakvo da pravq.
Taka..... imam si gadje ot po4ti 5 meseca.... 5 naistina neveroqtni, 6tastlivi i sy6tevremenno lo6i meseca ponqkoga..
Az se stremq da pravq vsi4ko kakto mislq 4e trqbva da e i smqtam 4e e pravilno.... oba4e momi4eto mi ne6to se dyni taka ot vreme na vreme... ne 4e mi izneverqva ami... taka ne pravi ne6tata taka kakto az iskam da sa i smqtam 4e e pravilno. Moga da vi poso4a i primeri ako iskate... Az mn dyrja na neq i q obi4am s cqloto si syrce ( vypreki 4e ve4e se 4udq kakvo vsy6tnost e lubovta ama nqma zna4enie sega...), oba4e tq kato 4e li ne dyrji tolkova na men kolkoto az na neq.... i ponqkoga imam 4uvstvoto kato se karame za ne6to, 4e voab6te ne i puka, a tq mi kazva 4e ne obi4a da se kara s men i zatova myl4i i ni6to ne kazva.
I sled 1-2 dena pak se sdobrqvame i vsi4ko si e super do sledva6tiq pyt i taka... Tova koeto se 4udq e za6to stava taka... za6to trqbva po4ti vinagi da se karame i posle otnovo da se sdobrqvame... i kato 4e li malko po malko lubovta mi zamira ili ugasva i t.n. A tq smqta 4e sled vsqko nerazbiratelstvo pomejdu ni lubovta i se zasilvala i zadylbo4avala... nz ve4e.... vie kakvo mislite?

Danielle
01-17-2006, 16:26
ami vij... ne moje edna vryzka da e perfektna... bez karanici, skandali i t.n.
to po nqkoga tochno tezi neshta pridavat smisal na varzkata (kolkoti i stranno da zvuchi) zahstoto ako vie vse se razbirahte ne sporehte za nishto a se saglasqvahte edin na drug za vsqko edno neshto to vse nqkoga shte pisne... razbirash li
ta misalta mi beshe
che osven lubov v edna vrazka trqbpva po nqkoga da gi ima i teq skrechove :)

ziky
01-17-2006, 19:07
имах абсолютно същия проблем с бившето си гадже!Винаги се карахме за нещо и после се сдобряваме...винаги се питах защо е нужно това да става за да се осъзнаеме...предложих и когато имаме проблем бес да се караме да седнем да си кажа аз мойто мнение тя да си каже нейното и да стигнем накрая до някъв консенсус!Ама уви...другото което беше беше че мн се разделяхме и винаги след сяка раздяла осъзнавахме колко мн се обичаме и неможем един без друг!КОгато стане нещо аз си мислех че на нея не и пука а тя ми казваше че ме обича...и накрая сам осъзнах че май само аз я обичам а тя мене не...и сега за пореде път сме разделени...надали пак ще сме заедно но се пак да ти кажа мойто мнение!При мене важи едно правило:Обичай я независимо от това че е различна от тебе и че имате мн трудности и различия по м-у ви!За ИСТИНСКАТА любов няма граници...Неможе да има връска без "наакано" и без спорове!Но не трябва един спор да раздля двама души!Глупаво е!