PDA

View Full Version : ocvetiel



marietka
01-17-2006, 18:58
abe hora q kajete ima li cheren ocvetitel ii na koq marka kolko pari ili vuobshte kakvi cvetove ocvetiteli ima , kolko vreme stoqt, i dali moga da se napravq s presa vurhu ocvetitelq bez neshto da mi stane na kosata..?

fti4ka
01-17-2006, 22:43
mi na pallette ima ma nz dali to4no 4eren.. oba4e az si vzeh za uj po-rusa kosa i nqma6e nikuv efekt..ina4e sedi okolo 6 dena pri 2 izmivaniq..nz probvai ako iska6..

`Death`Whore`
01-18-2006, 06:39
Деца, деца...тези оцветители действат на руса коса, според мен. И то ако цветът, който искаш да направиш, не е много тъмен. Мен не ме хвана като хората боята първия път, а ти искаш да се направиш черна с шампоан оцветител...ако за това говориш, де.

mil4eto_
01-18-2006, 06:59
какъв е естественият цвят на косата ти?
ако е руса забрави да стане черна без да я боядисаш,но ако е по0тъмна може и да се получи но не възлагай големи надежди.
миналата година си взех един шампоан-оцветитл на "loreal professional" и имаше доса добър ефект. :P
та по-добре си купи такъв,защото са супер качествени и наистина има резултат.има много голям избор на цветове.един шампоан струва около 20-25 лв и се продават само в козметичните салони.

ProstoAz
01-18-2006, 14:07
Тези шампоани имат ефект само ако разликата в цвета на косата ти и избрания от теб цвят са с не по-голяма разлика от 2 номера и то от по-светло към по-тъмно!
В 6 клас си направих косата тъмно червена и много добре стана. :wink:
Palette ти препоръчвам и аз, но незнам дали има черен наистина... :roll:
Можеш да се направиш с преса - нищо не пречи.
А колко дълго ще седи - зависи само от това колко често си миеш косата. На мен ми седеше 2-3 седмици, при положение, че си я миех през ден. :wink:

ILY
06-04-2008, 11:46
и аз си купих и от светло кестенява станах тъмно червена ...

пробвах русото - не стана
пробвах и тъмно кестенявото - пооочти незабележим ефект има ..

а иначе има черно ама е със син оттенък ... 8-) 8-) ...

peytons
06-04-2008, 13:13
tiq sym gi probvala vsichkite znachi.......otgovarqm ti na vaprosa qsno i tochno....nqma cherno...ima sinio cherno ako te ustroiva ama 1 savet ot mene ne probvai stoi ujasno....inacheee s presa nishto ne ti prechi da slagash varhu tva....i traq okolo 2-3 sedm kato s vseki izminal pyt na kupane izblednqva abeee ako pitash men probvai s bezamonqchna boq izobshto ne ovrejda kosata....vzemi si na loreal casting mn e hubava i ne e skuka 11 lv e obache minusite na bezamonqchnite e che se otmivat i te mn byrzo...za okolo 3-4 mes sa padnali no nishto probvai .....btw pishi ako vzemesh sinio cerniq ocvetitel ;)

Just hear me...
06-04-2008, 13:32
Az predi edna sedmica se napravih s ocvetitel na palette mislq 4e be6e 4eren s ne6ty kato lilav ili sin otenak ... kosata mi e tymno kestenqva i ima6e efekt daje v korenite stana lilavo 8-) .. ta ti prepora4vam na palette kam 2 lv sa mislq ... ama za nomer na cvqt i ime na cveta ne moga da se setq :(

FunkyFresh
06-04-2008, 18:57
Ми аз съм се правила с palette..нямаше голям ефект.Косата ми е кестенява аз я направих с червено, но се виждаше само на светлина и цвета не беше задоволителен. Ако искаш да има осезателна промяна ще ти трябва боя.А доколкото си спомням имаше лилав и червен оцветител :)