PDA

View Full Version : Едно момиче, две момчета....



minimalistic
01-18-2006, 05:06
Начи проблема е много гаден...
Приятелката ми казва че обича и двама ни (мен и първата си любов). Тъкмо нещата бяха почнали да се подреждат и се появи той... Че никога няма да забрави първата си любов ясно, никой не я забравя, дори аз. Но самата мисъл, че тя мисли и за него... Влудява ме! Страшно ревнувам, а тя казва че прекалявам. Не търпи да я ревнуват и ограничават. Аз не искам да я ограничавам, но да не ревнувам, значи да не съм себе си.
Той е отдруг град, но знам ли какво може да стане (недай боже да става нещо м/у тях...). Мога да приема да са приятели, но САМО толкова. Това съм го казвал и на нея. А тя казва че е щастлива така.
Изобщо не знам какво става, как да не ревнувам, щото знам че е болезнено не само за ревнуващия, но и за човека, който е ревнуван.
Тя казва, че ако я огранича дори мъничко ще стане много зле... Затова не мога да и кажа "не говори с него; забрави го" или нещо такова.
Какво да правя?
Съвети като "късайте", "зарежи я" и подобни не приемам, така че не сиправете труда да ги поствате.

Благдаря!

IKisseDAGirL
01-18-2006, 05:25
amii az nqma da te savetvam da kasate, no bi bilo hubavo ako se razdelite za izvestno vreme(ne okon4atelno).govori s neq i i kaji che iskash prez tova vreme tq dobre da si pomisli koi i e po-skap..vqrno che parvata liubov ne se zabravq obache nie vse pak trqbva vinagi da gledame napred :roll: 6to se otnasq do revnostta, obqsni i 4e pri tazi situAciq e nevazmojno da ostane6 bezrazli4en.. i az da bqh, i az 6tqh da revnuvam :oops: vse pak tq ti e kazala 4e osven teb obicha i drug chovek! ti nqma kak da spre6 da q revnuva6 no pone se opitai da ne go pokzva6.. dori moje kato se napravi6 na malko po nepukist tq da se zainteresuva pove4e ot teb. Uspeh! :)

amarno
01-18-2006, 07:21
Според мен човек не може да обича двама или повече това е пълна глупост. Просто единия от вас е фаворита както се казва а другия е пълнежа,резервния вариант за жалост мисля, че това си ти! ако тя те обича никога няма да ти говори такива неща за свобода и други глупости просто защото ще иска да е винаги с теб. Ти самият знаеш, че има нещо гнило и затова си пуснал и тази темичка. Наистина е най-добре просто за известно време да се разделите БЕЗ да я ПРИТИСКАШ тя самата да реши какво иска, но лично за мен битката за това момиче не си заслужава, защото дори и да се размине този път следващия какво би могло да стане или какво става и в този момент за което ти не знаеш. Зарежи и продължи!!!

He3HauKa
01-18-2006, 07:25
Emi i az sam taka v momenta...hodq s momche na koeto mnogo darja ama prodaljavam da mislq za 1-vata si lubov... I da revnuvash i da ne revnuvash nishto nqma da promenish tq shte postapi kakto si reshi v momenta prosto trqbva da i pokazvash kolko q obichash i tq da znae che moje da razchita na teb ..Pak i momcheto kato e ot drug grad nqma problem :wink:

mil4eto_
01-18-2006, 07:33
нормално е все още да има нещо към първата си любов,но щом е с теб ,а не с него значи те обича.
не я пртискай,остави я да са приятели,защото иначе може да я изгубиш!

minimalistic
01-18-2006, 12:02
Не знам... знам само че не искам да чувам за него. Тя до преди седмица ми говореше къф бил смотаняк, щото я нареал "кучка". После и каза че бил пиян като я нарекал така... Искал да си оправят отношенията. "мисля че за СЕГА можем да бъдем ПОНЕ приятели" "ЗА СЕГА" - това са негови думи... Ами за нататък??? Как мога да бъда аз спокоен че нищо повече няма да има м/у тях?... Определено си заслужава да се боря за нея. тя е страхотно момиче! Само дето тоя гъз, с извинение, се намесва. Не може ли да си гледа живота там, където живее, ами се занимава с нея... И то при положение, че тя има приятел в момента.

Тя уж е наказана до 23ч. да седи в чата, а снощи като гледам до 6 сутринта са си говорили там...
Побърква ме мисълта, че тя мисли И за него... Всичко беше супер, докато не се пови ТОЙ... Мамицата му.....

Oyama
01-18-2006, 12:05
Държиш се като путка и рано или късно ще изядеш дедовия. Почни и ти да показваш властен темперамент към половинката си за да не забравя че ти командваш и не сте заедно просто ей тъй.

WILD__BOY
01-18-2006, 12:30
Каквото и да да направиш сега ще я накара да се почувства притисната, за тва си седи кротко пасивен и ако те преебе, то така е било писано. Ако и кажеш "не говори с него" верно само ще преебеш нещата, но ако те обича няма да те остави ;)

ziky
01-18-2006, 13:01
Първата любов не се забравя....ако я обичаш остави я да е с този който тя иска сама ше се върне при тебе някой ден....но ако иска и двама ви.....ти си луд да си с нея :!:

minimalistic
01-18-2006, 14:44
Тя иска да го опознае... дълга история... До преди час говорихме и тя легна да спи... Не ми харесва какво става ама хич :(

WILD__BOY
01-18-2006, 15:18
Тя иска да го опознае... дълга история... До преди час говорихме и тя легна да спи... Не ми харесва какво става ама хич :(

ААа тя го обича ама иска да го опознае :D не е истина

minimalistic
01-20-2006, 10:07
Всичко свърши.... в негова "полза"...
Може да заключвате темата.

bulgarche
01-20-2006, 10:30
Ся щети споделя моя случай:

Тя казва, че няма нищо, но виждаш колко много е давала за него, а за теб сега никакви усилия. Даже и продължава да го прави...отсъства от училище защото той е дошъл при нея. Щяха уж на отделни легла да спят, когато дойде, а гледали заедно филм., Той сикал секс, тя отказала. Аз не й забранявам да се вижда с предишните си, въпреки, че ми е много неприятно. Пък и още повече чене само се виждат. Заради нея трябваше да се ограничавам с кой си пиша, къде излизам, защото нтя не искаше да се виждам с едно момиче с което може да се каже, че съм бил, но няма нищо между нас, спросто само на нея мога да кажа какво ми е. Много е кофти така. Знам че не би я зардзал, дори и да стане нещо с оня другия. Сросто гледай да не позвилиш да имат подобни контакви и не й слагай някакви забрани или ограничения, защото наистина е по-лошо за теб. Най-много после да я гледаш как се целува, прегръща и излиза с него а ти си прецакания. Ае успех и умната

RoSsY88
01-20-2006, 12:05
Сам знаеш,че първа любов никога не се забравя...дай всичко от себе си да я задържиш и да не стане така да се съберат с бившият си.Щом казва,че обича и двама ви тва не е никак на добре.Но както виждам,че мн я обичаш и не искаш да я загубиш.Временно разделяне е доста добра идея ама крие своите големи рискове тя да си намери друг или да се събере с бившият си.Абе каквото и да реши трябва да го приемеш дари и да иска да е с бившият,но времето ще покаже.Гледай да я правиш щастлива и да не я ограничаваш.

IKisseDAGirL
01-20-2006, 13:09
Всичко свърши.... в негова "полза"...
Може да заключвате темата.
kaji kvo se sluchi.. :?:

CVETELLINA
01-20-2006, 14:14
ми според мене тфа момиче е много объркано и раздвоено не е забравила първата си любов(не ,че ще може да я забрави напълно :( )и също така от написаното от теб, мисля че тя иска да е с другото момче :!: :? само заради тва че ти говори за него значи че тя още мисли за него,гадно и е ,когато той е безразличен...т.е мисля че трябва да поговориш с нея и най -накрая да я накараш да избере един от вас двамата....а пък ако не го направи просто най-добре ще е да се разделите поне, за да не се наранявате
:( :( :(

minimalistic
01-20-2006, 18:12
Разделихме се вече... Тя реши да е с него. Сеа сме просто приятели... Не знам дали ще ми е лесно да бъдем само такива, но приятелството не е малко нещо... Веднъж да намеря сродна душа и тя да ме остави... Никога не см зарязвал момиче м/у другото... Сърце не ми дава да го направя, даже да го искам.

Всичко хубаво рано или късно свършва :(

IKisseDAGirL
01-21-2006, 13:13
Разделихме се вече... Тя реши да е с него. Сеа сме просто приятели... Не знам дали ще ми е лесно да бъдем само такива, но приятелството не е малко нещо... Веднъж да намеря сродна душа и тя да ме остави... Никога не см зарязвал момиче м/у другото... Сърце не ми дава да го направя, даже да го искам.

Всичко хубаво рано или късно свършва :(
не се отчайвай... всичко хубаво свършва за да отстъпи място на нещо още по-хубаво..винаги е така :wink: когато се изреждат един след друг само лоши неща, винаги идва един момент, когато е ред на хубавото :) то понякога закъснява, но винаги идва :wink:

^Pretty{}Girl^
01-21-2006, 21:14
ami nz kaji i 4e nemojesh taka izmy4vash se i da izbira

WindWaker
01-21-2006, 21:26
Emi i az sam taka v momenta...hodq s momche na koeto mnogo darja ama prodaljavam da mislq za 1-vata si lubov... I da revnuvash i da ne revnuvash nishto nqma da promenish tq shte postapi kakto si reshi v momenta prosto trqbva da i pokazvash kolko q obichash i tq da znae che moje da razchita na teb ..Pak i momcheto kato e ot drug grad nqma problem :wink:

estestveno 4e tq 6te si re6i sama ko da si pravi, ama toi nqma da i pada v krakata. xax, tq obi4ala drug, kaji re4i postavq nego na vtoro mqsto, a toi da i pokazva 4e q obi4a i tq taka ako i se provalqt rabotite s drugiq da si ostane sys sega6niq priqtel. malko naglo struva mi se. pi4, osven da po4aka6 ili direktno da govori6 s neq nqma kakvo da pravi6. ako si sposoben na tova - napravi taka 4e da se razdelite za izvestno vreme, nqkolko dena - sedmica. tva vreme trqbva da i podeistva da otreznee malko i da si preceni situaciqta a ne da se ostavq na te4enieto. 6te po4ne6 da i lipsva6 ako te obi4a i 6te se naredqt ne6ttata. drugo nz, slu4valo mi se e, az napraih to4no taka 4e da i pokazvam "kolko q obi4am" i tq nakraq mi kaza "sujalqvam milo, ama ne 4uvstvam ni6to kym teb ve4e" i si otide pri drugiq. tipi4no jensko

WindWaker
01-21-2006, 21:27
eee az ne vidqh 4e si pisal pak pi4......sorry bat. taka stava ponqkoga. digai gore glavata, sys vsqko sledva6to momi4e 6te si misli6 4e si nameril vse po-srodna du6a. dokato ne nameri6 to4no tova koeto tursi6 (e perfektnost nqma da nameri6, no pone ne6to koeto se doblijava). uspeh, nedei da univa6 sega !

minimalistic
01-21-2006, 23:26
Благодаря ви :?

01-22-2006, 05:21
Нещата,които не ни убиват ни правят по-силни!Всяко зло за добро...рано или късно и ти ще си щастлив и ще намериш следваща любов...