PDA

View Full Version : nosleto mi



incheto
01-18-2006, 06:45
Zdrasti Hora!!!Iskam da vi pitam ne6to...ne e 4ak tolkova seriozno..no me drazni adski mnogo!!!Beli mi se nosat..i e mnogo drazne6to i grozno i neznam kak da go mahna tva ne6to..ako nqkoi znae s kakvo moga da go mahna neka bade taka dobri4ak i da mi naishe!Blagodarq!

vra4ka
01-18-2006, 07:15
Мажи го с някакъв хидратиращ крем.
Сигурно е или заради сухия въздух или някаккъв крем,който много ти исушава кожата :roll: :wink:

pinK_Baby
01-18-2006, 08:56
Пробвай с някой по-мазен крем...Например има един български детски Бочко с едно таралежче отпред...Аз не го използвам щото ми идва доста мазен, но на теб май той ще ти е от полза...Но мажи само там където ти се бели нослето,за да не ти се омазни кожата :) Пробвай...И Гергана Полежанова го използва 8)

sisa_pisa
01-18-2006, 10:15
teq koji moje da gi mahnesh s piling maska

Dizi
01-18-2006, 13:49
едно кремче на dove си купи и преди да излезеш и преди да си легнеш се мажи с него макс за седмица ще спре да ти се бели

DrSmurph
01-19-2006, 23:25
Причината за беленето на кожата по лицето и носа може да е бактериална инфекция в носа! Ако страдаш от хронична хрема или честа такава или синуити - направи изследване на гърлен и носен секрет. Ако обаче нямаш нито едно от изброените от мен неща - вероятната причина е в чуствителната ти кожа и може да повярваш на останалите мнения. :D

01-20-2006, 08:46
ох и на мене :lol: :lol: :lol:
уасно гадно е ама е и смешно
в същото време :lol: :lol: :lol:
мани другото ама на мене само на върха
ми се бели :lol: :lol: :lol:
почнах да го мажа с крем на Нивея
и спря :lol:
иначе при мен беше в периода когато
бях малко болна и непрекъснато си духах
сополите :lol: :lol: :lol: даже ми беше станал
ебаси червения нос :lol: