PDA

View Full Version : Normalno li e?



incheto
01-18-2006, 06:49
Zdrasti na vsichki..iskam da vi spodelq ne6to koeto mi s e slu4i a vie d aspodelite smen mnenieto si i preporakata si!!!Zna4i haresah si az edno mom4e..na 24 godini e i si e ot nashiq grad samo 4e u4i v sofia i si idva samo petak i sabota..i az mu poiskah nomera ot moita priqtelka..koqto go poznava i nie zapoznavala vednaj na edna diskoteka!!i mu napisah sms..kak e kvo prai ima li kuponi v taq sofia e takia ob6ti ne6ta!!i toi mi s eobadi..i prez tzqloto vreme pitashe za tova momi4e..smisal az znam 4e toi mnogo q haresva no tq nego izob6to..zashtot e vlubena vdrugo mom4e..i taka!!Az mu napisah 2ri sms da se vidime v petak i toi mi zvani sno6ti mi vika da ne kazvam na tva momi4e 4e mi zvani i 4e iska da se vidime ma da ida u tqh a ne nqkade drugade..i da si ostane mejdu nas samo..e?Vie kak si go obqsnqvate tova?Samo da otbeleja 4e toi dori ne se seshta koq sam az..pone taka si mislq de..samo 1 pat sme se vijdali i to otdavna!!!iskam mnenie..blagodarq!

Jamalska
01-18-2006, 07:10
Заиби го тоя ...
Според мен тоя е обсебен от тфа другото момиче,а с теб иска да се види щот е загорял...У тях бла бла...Или ако искаш пробвай го първо дали ще се осъзнае...

He3HauKa
01-18-2006, 07:12
Emi macka da ti kaja ne sa zanamivai s nego shtoto e ot qsno po qsno che toi iska da ta ichuka vednaj i che se interesuva samo ot tvoqta priqtelka i nishto hubavo nqma da te ochakva ako prodaljish da se zanimavash s nego .. Ima 568546754687546875467 milqrda momcheta potarsi si nqkoi kato za teb :wink:

amarno
01-18-2006, 07:14
От това, което си ми написла просто не мога да повярвам, че това е поведението на 24г мъж. Струва ми се като модел на поведение присъщ на 15г хлапак чудещ се как да.... приятелката ти. Според мен въпросното момче определено няма опит с жените и съм сигурен, че ако се позамислиш наистина е така. Просто го забрави е моя приятелски съвет. И е много грубо ти да му звъниш, а той да те разпитва за друга при положение че дори и не сте добри познати, така, че би трябвало веднага да му светне защо му звъниш. Остави и продължи чака те нещо по-добро!!!

mnogomili4kata-sf
01-18-2006, 07:18
Какъв е смисълът да се занимаваш...помисли,че после само ще страдаш повече :?

incheto
01-18-2006, 20:06
mersi na vsichki koito sa obarnali vnimanie na posta!!!az ve4e po4ti se otkazah..no sas sigurnost nqma da hodq u tqh:)

mil4eto_
01-19-2006, 12:58
ми те и другите ти казаха същото-не ходи в тях,не си заслужава да спиш с момче,което дори не може да се сети коя си точно. :?
и мисля че е по-добре да спреш да се занимаваш с него.

ziky
01-19-2006, 12:59
Zdrasti na vsichki..iskam da vi spodelq ne6to koeto mi s e slu4i a vie d aspodelite smen mnenieto si i preporakata si!!!Zna4i haresah si az edno mom4e..na 24 godini e i si e ot nashiq grad samo 4e u4i v sofia i si idva samo petak i sabota..i az mu poiskah nomera ot moita priqtelka..koqto go poznava i nie zapoznavala vednaj na edna diskoteka!!i mu napisah sms..kak e kvo prai ima li kuponi v taq sofia e takia ob6ti ne6ta!!i toi mi s eobadi..i prez tzqloto vreme pitashe za tova momi4e..smisal az znam 4e toi mnogo q haresva no tq nego izob6to..zashtot e vlubena vdrugo mom4e..i taka!!Az mu napisah 2ri sms da se vidime v petak i toi mi zvani sno6ti mi vika da ne kazvam na tva momi4e 4e mi zvani i 4e iska da se vidime ma da ida u tqh a ne nqkade drugade..i da si ostane mejdu nas samo..e?Vie kak si go obqsnqvate tova?Samo da otbeleja 4e toi dori ne se seshta koq sam az..pone taka si mislq de..samo 1 pat sme se vijdali i to otdavna!!!iskam mnenie..blagodarq!


Най много да те прасне и после нищо не е имало...!