PDA

View Full Version : Moderated:Защо е прието,че мъжете са силния пол ?!



Lara Kroft
01-18-2006, 11:31
Zasto v Bulgaria e prieto 4e majete sa silnia pol-otkade nakade!I ako edna jena se opitva da ima majko mislene e k-u-r-v-a i parzal.Zatova neka vi popitam-v koi vek jiveem vsastnost i kolko ot vas sa emanzipirani?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

poliii
01-18-2006, 11:50
bih kazala su6to 4e q mislqt ili za lezbiika(ama ot onezi gadnite mujkarani kakto nqkoi se izkazvat) ili za super feministka,pove4eto puti kato se opitvam da oborq tova tvurdenie sre6tam greda ot tupi i ograni4eni muje i se nadqvam 4e tuk ne ste takiva :)

^Kiss_of_the_Sun^f
01-18-2006, 11:54
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate kurva? :evil:

poliii
01-18-2006, 11:59
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate k***a? :evil:
az 6ti kaja mila-6toto mujete imat nujda postoqnno da dokazvat na sebe si 4e sa "pi4ove" i ne priemat nqkoi da e "gotin" kato tqh...abe s nqkolko dumi ograni4eni

^Kiss_of_the_Sun^f
01-18-2006, 12:07
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate k***a? :evil:
az 6ti kaja mila-6toto mujete imat nujda postoqnno da dokazvat na sebe si 4e sa "pi4ove" i ne priemat nqkoi da e "gotin" kato tqh...abe s nqkolko dumi ograni4eni
Tva go znam slun4ice,no iskam da go 4uq ot smite tqh :twisted: :arrow: {} za teb poli :oops:

poliii
01-18-2006, 12:10
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate k***a? :evil:
az 6ti kaja mila-6toto mujete imat nujda postoqnno da dokazvat na sebe si 4e sa "pi4ove" i ne priemat nqkoi da e "gotin" kato tqh...abe s nqkolko dumi ograni4eni
Tva go znam slun4ice,no iskam da go 4uq ot smite tqh :twisted: :arrow: {} za teb poli :oops:
{} i za tebe :wink: no nali znae6 4e te nqma da si priznaqt :twisted:

^Kiss_of_the_Sun^f
01-18-2006, 12:13
Znam no e hubavo da se pozamislqt nad tova! :twisted:

pipi`e`golqma
01-18-2006, 12:15
Еми закфото си мислят че много могат и много знаят. Ама като се замисли човек реално за никаде не са без нас. И все пак за тях сме като предмет или дреха която като се износи и отива на боклука... :? :roll:

Oyama
01-18-2006, 12:31
Ми то си е до вас бе, щом ви е до една дума. Замислете се и ще видите че вие сте тъпите, като толкова ви кефи обиколете си цялото село (а и няма да сте първите сетили се) па после да ви наричат както си искат.
Та по темата според мен мястото на жената е в кухнятар мъжът е този който командва, който изкарва парите, жената трябва да гледа децата и тва е, открай време е така и така ще си остане.

01-18-2006, 12:32
Zasto v Bulgaria e prieto 4e majete sa silnia pol-otkade nakade!I ako edna jena se opitva da ima majko mislene e k-u-r-v-a i parzal.Zatova neka vi popitam-v koi vek jiveem vsastnost i kolko ot vas sa emanzipirani?

e NE SLAGAI VSI4KI MAJE POD EDIN ZNAMENATEL DE :lol:

01-18-2006, 12:55
off tui kat go 4uq "ne slagaite oneq/onezi" pod ob6t znamenatel i izdvivqqqm..pak 6to-mi 6tot tez pustite maje samo sa 4udqt kak da si dignat samo4uvstvieto-nai-lesniq na4in-kato pokazvat nadmo6tieto si nad nqkogo..jenite skoro 6e imat mn pove4e prava,no,ne se ot4aivaite,majenca;]

poliii
01-18-2006, 18:21
Ми то си е до вас бе, щом ви е до една дума. Замислете се и ще видите че вие сте тъпите, като толкова ви кефи обиколете си цялото село (а и няма да сте първите сетили се) па после да ви наричат както си искат.
Та по темата според мен мястото на жената е в кухнятар мъжът е този който командва, който изкарва парите, жената трябва да гледа децата и тва е, открай време е така и така ще си остане.
i kvo predpo4ita6 nqkakva jena deto e kato tvoi parcal?tva go iskat samo komplexarite

`Death`Whore`
01-18-2006, 18:24
mujete imat nujda postoqnno da dokazvat na sebe si 4e sa "pi4ove"
...защото самите те не вярват, че са такива.

`Death`Whore`
01-18-2006, 18:25
mujete imat nujda postoqnno da dokazvat na sebe si 4e sa "pi4ove"
...защото самите те не вярват, че са такива.

poliii
01-18-2006, 18:30
mujete imat nujda postoqnno da dokazvat na sebe si 4e sa "pi4ove"
...защото самите те не вярват, че са такива.
to4no :wink:

`Death`Whore`
01-18-2006, 18:34
според мен мястото на жената е в кухнятар мъжът е този който командва, който изкарва парите, жената трябва да гледа децата и тва е, открай време е така и така ще си остане.
А ти ако погледнеш което и да е семейство, ще видиш, че майката командва, парите стоят в майката. И мъжът И се подчинява. Без значение дали защото е мекушав или защото не му се занимава и иска тя да спре да говори.

FuckThePolice
01-18-2006, 18:41
A we mestoto na jenkata izob6to ne e v kuhnqta!Vie myjete se mislite za mnogo vajni i silni...no ne e taka...poglednete malko statistiki...i 6te go osaznaete!dneska to4no tova obsajdahme po literatura!Moga da vi kaja 4e nqkoi myje sa po slabi i fizi4eski ot jenite...no opredeleno jenata e tazi koqto e po silna psihi4eski!

`Death`Whore`
01-18-2006, 18:43
Който и да е мъж ако забременее, ще се самоубие или отиде в психиатрия, преди да роди.

х
01-18-2006, 18:59
stiga ste govorili principno! az s1m momi4e no s tova 4e m1j1t trqbva da e silniqt pol s1m nap1lno s1glasna. taka e bilo vinagi zaradi fizi4eskata sila na m1jete, a tova 4e psihi4eski jenite sa po silni s16to si e fakt.

m1j1t bi trqbvalo da e silniq pol, no ne6tata naposled1k ne sa takiva, za6toto jenite sa se izravnili s m1jete profesionalno, a i vsi4ki tezi ludi feministki, meki kitki...

ako nqkoi den imam s1prug bih bila 6tastliva da 4uvstvam za6titata na m1j do sebesi. m1j1t trqbva da e m1j.

Oyama
01-18-2006, 22:22
Особено па психически колко по силни са :lol: само кат ги видя как карат.

Danielle
01-18-2006, 22:44
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate k***a? :evil:
jenite vartqt sveta........

WindWaker
01-18-2006, 23:53
stiga ste govorili principno! az s1m momi4e no s tova 4e m1j1t trqbva da e silniqt pol s1m nap1lno s1glasna. taka e bilo vinagi zaradi fizi4eskata sila na m1jete, a tova 4e psihi4eski jenite sa po silni s16to si e fakt.

m1j1t bi trqbvalo da e silniq pol, no ne6tata naposled1k ne sa takiva, za6toto jenite sa se izravnili s m1jete profesionalno, a i vsi4ki tezi ludi feministki, meki kitki...

ako nqkoi den imam s1prug bih bila 6tastliva da 4uvstvam za6titata na m1j do sebesi. m1j1t trqbva da e m1j.

evala ti kazvam. ne za6toto za6titava6 do nqkva stepen mujete, a za6toto osuznava6 nqkoi izklu4itelno vajni ne6ta. a drugite da gi pitam slu4aino mujete li sa tezi deto pla4at za 6tqlo i ne6tqlo a ? po silni psihi4eski ? ako iskate kajete bezdu6ni i ne tolkova emocionalni kato nas, no po-silni ? Xa ! koe nari4ate po-silno ? aide pone izlojete nqkvi dokazatelstvo, ne6to s koeto da si podkrepite teoriikata. Bremennosta ? i samo zatova ste po silni psihi4eski ? a vie dori i donqkude ne razbirate kakvo zna4i samoto opredelenie po silen pol - po silen za6toto prosto fizi4eski e po silen pol....tva 4e ima nqkvi izrudi jeni kulturistki, tva ve4e e sme6no. koq be6e taz det kaza 4e imalo dori i po silni fizi4eski jeni ? xax, smqh ! a ti deto si go napisala tva, kato vidi6 nqkoq kulturistka po televiziqta sigurno i se kefi6 i si kazva6 - ehee, eto tova e jena, tq za6titava na6iq pol ?!?! aide stiga gluposti. kat porasnete 6te osuznaete pove4ko ne6ta v jivota. Nie moje da ne mojem bez vas, a vie bez nas mojete li ? bez koli4ki i pari4ki ? na tezi koito se trudqt po cql den (jeni) za semeistvoto si i t.n. - moga da im kaja samo bravo. v jivota ne stava vupros za typo nadmo6tie na polovete, a za ocelqvane.
(moeto li4no mnenie vinagi 6te si ostane 4e iskam moqta jena da bude vku6ti, da ne bude natovarena s kakvoto i da e, stiga prosto az samiq da imam vuzmojnostta da se grija za neq i da q izdurjam )

kanar4o
01-19-2006, 00:28
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate k***a? :evil:
jenite vartqt sveta........

ax0ax0ax0 mila sorry obache tva sa gluposti...svetut go vurtqt parite.ay sq fani spisuk na bay bogatite hora na sveta.... dokude stigna...ma do nomer 1000 ima ne poeche ot 15-20 jeni ? shto reshihte che jenata e po-silha psihicheski. sluchayno 2/3 ot jenite pochvate da civrite i da skurbite za bifshite priqteli? nie sme si silniqt pol i taka shte si ostane.

a mejdu drugoto za nachaloto na temata...primera sus eloto... ako nqkoq selqnka e minat sichkite muje i vie pochvate da e gledate kato kurva...are otgovorete mi.Zashto ? A tva che nie staame po-po-nay kato minavame poveche ot vas... vse pak tiq prikazki vurvqt ot mnogo vreme i polojenieto ne se promenq :)

abe mnoo neshta mi s vurtqt f glavata ama po tva vreme nemoa da gi svurja nito smislovo nito ..deaznam :) stiga ot mene za sq :)

01-24-2006, 09:16
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate k***a? :evil:
jenite vartqt sveta........

A MAJETE VARTIAT JENITE)))

Lara Kroft
01-24-2006, 10:24
stiga ste govorili principno! az s1m momi4e no s tova 4e m1j1t trqbva da e silniqt pol s1m nap1lno s1glasna. taka e bilo vinagi zaradi fizi4eskata sila na m1jete, a tova 4e psihi4eski jenite sa po silni s16to si e fakt.

m1j1t bi trqbvalo da e silniq pol, no ne6tata naposled1k ne sa takiva, za6toto jenite sa se izravnili s m1jete profesionalno, a i vsi4ki tezi ludi feministki, meki kitki...

ako nqkoi den imam s1prug bih bila 6tastliva da 4uvstvam za6titata na m1j do sebesi. m1j1t trqbva da e m1j.

mi moeto mom4e,neka niakoi maj se opita da me nabie i togava ste vidi sto e to feministko 4udo!


евала!!!

обаче много хора имат двоен стандарт.. :evil:


например някой болни феминистки от форума, които са на мнение, че мъжете сме нещо като плазмодий и т.н.
искам да питам феминизираните и еманципираните жени, като не са по- слаби, защо не се гледа с добро око ако мъжът набие жената...
ако приемем, че са равни във всичко (или даже според тях жената превъзхождат) защо ако една жена ме удари никой не би реагирал, а аз ако и прасна един ще се превърна в боклук, комплексар, нищожество и т.н.???

май само в някой случаи ни изнася да сме феминистки, а???

както и да е уважавам жените, но самия факт, че си слагам ограничения ги прави по- слабия пол...
и да не започвам да изреждаме писатели, художници, артисти, учени и т.н., защото ще видим точно какво въртят жените.. :wink:

HeDa
01-24-2006, 10:45
A sum suglasna kuklo!I az da vi pitam za6to naprimer v edno selo edin muj obikoli si4ki jeni vie mu vikate pi4 a ako edna jena obikoli si4ki muje vie i vikate k***a? :evil:
jenite vartqt sveta........
Mnogo qsno 4e e taka...Zad vseki silen i dokazal se myj stoi jena , koqto go e podkrepqla i zashtitavala...Ako edin myj e sam ni6to nemoje da napravi :roll:

HeDa
01-24-2006, 10:48
Imam i oshte edno dokazatelstvo , 4e jenite v nqkoi situacii sa po uzdryjlivi ot myjete :arrow: obezkosmqvaneto s kola maska :!: Moje i sme6no da vi zvu4i ama si e taka! Kajete koi myj bi izdyrjal na kola maska na krakata primerno,dane govorim i za triygylnika i to vseki mesec :!: :twisted:

midnight...
01-24-2006, 10:52
мъжете по-силни физически
жените по-силни интелектуално
абе сега се сетих за поговорка"мъжът може да е главата на семейството,но жената е вратът и накъдето се обърне натам ще гледа"
\/ peace

midnight...
01-24-2006, 11:27
примерно жените имат много по-развита логика(това само пример)
можем да се справяме с много повече неща на веднъж от мъжете

midnight...
01-24-2006, 11:42
е то като гледам все едно всичко можете
ми раждайте си деца гледайте си ги.....

midnight...
01-24-2006, 12:03
раждането от кога е принизяване?
не е ли важно?едно дете е по-важно от всичко според мен,не е ли така?

01-24-2006, 12:32
shtom horata za hilqdi godini istoriq sa reshili che mujete sa silniq pol , znachi e taka ! kakvo znaete za istniskiq jivot na po 15-16 godini, bilo to i 20 ?

HeDa
01-24-2006, 13:31
Dobre kato rajdaneto e edin koz i spored tebe edinstvenie.. Na vas myjete kakvi sa vi kozovete ako izob6to gi ima :?: :twisted:

midnight...
01-24-2006, 13:57
много ми е интересно какво биха правили мъжете без жените?
от всичките тези писаници чувствам някаква борба за величие :shock:

midnight...
01-24-2006, 14:03
е не съм казала че жените въртят света
просто искам да кажа че не трябва да се омаловажава това което правят

VAMP_GIRL
01-24-2006, 14:06
Ми то си е до вас бе, щом ви е до една дума. Замислете се и ще видите че вие сте тъпите, като толкова ви кефи обиколете си цялото село (а и няма да сте първите сетили се) па после да ви наричат както си искат.
Та по темата според мен мястото на жената е в кухнятар мъжът е този който командва, който изкарва парите, жената трябва да гледа децата и тва е, открай време е така и така ще си остане. Чакай пак да прочета.Викаш от много време било така ли :arrow: ОТ МНОГО ВРЕМЕ мъжа си седи по кръчмите, а жените работят, изкарват парите, гледат децата, и т.н.!ЖИВЕЕШ В ДРУГО ВРЕМЕ!

WILD__BOY
01-24-2006, 14:27
Ох еманципация!

"Жени стават мъже" (или "Жените стават за смях")

Еми като сте силния пол бегайте да острите секирите. Като искате да сте силния пол искате ли да ходите в казармата?
http://www.rusarmy.com/strelo/images/avt_ak-47.jpg

`eNeRGie`
01-24-2006, 14:32
zashto trqbva da se kompleksirate 4e ste po slabiq pol ne mislq 4e ima zna4enie koi e sliniq i slabiq vie rajdate nie hamalstva me i taka e TOva e JIVOTA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

SneJna_
01-24-2006, 15:04
6toto edno mom4e kato kaji dva lafa na edno momi4e..tq ili si podviva op6kata i reve za tva!

WILD__BOY
01-24-2006, 15:52
и ние сме виновни за тва :D

Ekita
01-24-2006, 16:42
На много отворените момчета,които постоянно цитират велики българи и въобще велики личности и с това доказват колко мъжете са по-важни/водещи/умни ще кажа само,че от тогава доста вода е изтекла и нещата определено не са същите.Това си е точно почиване върху стари лаври.Все едно аз да каже,че съм същата възпитана,чувствителна,мъл чаща,свеждаща поглед,женеща се и раждаща на 16 дама,каквито са били едно време.Което просто не е така.Времената са били различни,ролята на жената е била различна,но в днешното отворено,еманципирано общество,в което има достатъчно работещи,мислещи,издържащи се млади жени,не можеш да твърдиш,че правила от миналото хилядолетие са още в сила.
Всеки един от двата пола си има своите силни и слаби страни и именно за това колективната работа е най-добре.Допълваме се.
Колкото до това,че се правим на равни само,когато ни отърва и викаме,когато някао ни посегне,не мислиш ли,че физически просто не сме в състояние да ви отвърнем?

aNderson
01-24-2006, 17:05
Когато момче/мъж падне на улицата, казвате "Човекът падна",но когато момиче/жена падне на улицата, казвате "Момиечето/жената" падна.
Помислете над това :) :twisted: :evil:

WILD__BOY
01-24-2006, 17:10
Искате да сте силния пол до толкова до колкото ви изнася .. ама пак ще ви напомня:

http://img.lenta.ru/world/2004/02/07/izhmash/picture.jpg


а и питайте бащите си дали са ги карали да бръснат портрета на Ботев.

01-24-2006, 18:19
6to sa prieti za silniq pol li? 6toto moje nai-malkoto ti tresne edna i da zaspi6:P Ima kup ne6ta zaradi koito sa silniq pol=-]

Ekita
01-24-2006, 20:26
exploitedteen,ти просто не тиктакаш много правилно...Кой ти говори за физическа сила?Ние имаме ли някаква вина за това,че костната ни структура е по крехка,килограмите по-малко,а мускулите по-оскъдни?Само,че светът отдавна вече не се движи от грубата сила-има интелект,има идеи,има хитрина,има използване на мозъчни клетки,а не на мускулни такива.Аз НЕ твърдя,че физически сме по-силни и не мисля,че и авторката на темата е имала това впредвид.Става въпрос за доминиране.И ако ние постоянно изпозваме раждането,то на вас не ви спират устите с това:"Колко съм силен,кът та тресна,ша умреш,ма,еманциПатко.",което определено не е достатъчно.
"Аз никога не съм почивал на стара слава"-а какво правиш?Кажи ми нещо,с което ти ме превъзхождаш,нещо,което ти си направил,а аз не мога и не ми казвай "вдигам 50 от лежанка"
Аз за твое сведение не слушам нито чалга,нито рап,а и не мисля,че музикалните ми предпочитания по някакъв начин определят положението ми.
И да,има ден на мъжа,но вие сте го превърнали в гейския празник.В нормалните държави по света си има ден на бащата/мъжа,поразрови се и ще видиш.
Аз не искам вашата защита,абсолютно съм способна да се справям сама ,благодаря.И между другото единствената заплаха е тази от пребиване от страна на същите вас,велики мъже,закрилници...
Не искам да споря повече по безмислени теми,никой никога няма да убеди противника в правотата си,аз дори не съм ви противник,напротив,смятам, е сме равни и се допълваме,но вие ме принуждавате да се държа като феминистка с безпочвените си обвинения и наизустени фразички.

Ekita
01-24-2006, 20:46
Значи това,че аз отстоявам правата си пред теб,дадени ми след толкова тежък труд на доказване,че не съм безмозъчна кукла,че и аз имам нещичко в главата си,че и моят труд носи и ще донесе нещо, е проява на идиотизъм според теб?
Мисля че с това моето внимание към теб се изчерпва.Като толкова си вярваш,че нашата липса нямаше да направи нещата малко по-различни,живей си в измисления свят и си вярвай,че сме по-долу в стълбицата.
Приятна вечер.

sarang
01-25-2006, 14:43
Този спор е безсмислен. Няма по-добър, разберете, го иначе всички хора щяха да притежават чертите само на единия пол. А относно това кои са по-силни - доказано е, че мъжете издържат повече на еднократно и силно натоварване, а жените са по-издържливи, когато става въпрос за продължително натоварване. Така че, мъжете са по-силни, жените са по-издържливи. Един мъж не може да изтърпи болките, които е принудена да търпи всяка жена. Психически също сме по-издържливи, жена пилот или диспечер е рядкост, но там се изискват качества, присъщи за мъжа - сила, бързо действие. Жените пък по-добре се справят с професии, които изискват работа на смени или някакъв друг продължителен стрес.
А относно това, че жените трябвало да стоят пред печката - едно време е било така, но сега е просто излишно. Много жени избират това, тяхно право си е. Но я си помислете колко жени в българия работят наравно с мъжа си, но печелят по-малко, защото са жени. В същото време като се приберат, започва вторият им работен ден - пред печката. Домакинската работа не е толкова лесна, колкото си мислят повечето хора, които не я вършат. А кажете ми, колко мъже биха издържали на този стрес? А жените се справят с това ежедневно. Сега сигурно ще кажете, че жената не трябва да работи извън къщи, за да не се стресира. Аз пък ще кажа, че и двамата съпрузи трябва да работят и едновременно с това да вършат домакинската работа. Така животът е много по-пълноценен и приятен.
А относно това, че момичетата си търсят чичковци-паричковци, ще кажа, че е вярно. Но те са си виновни, че сами се унижават. Все пак това не са всички жени, бъдете сигурни, просто една част. Така са възпитани. Аз изпитвам непоносимост към такъв род "нежни създания", дразнят ме разглезените курвички. Но пак казвам, те са просто част. Както и шофьорите на тирове и футболистите са част от мъжете. Но не всички мъже са като тях, нали?
Надявам се някой да прочете километричния ми пост.

01-25-2006, 17:39
Zasto v Bulgaria e prieto 4e majete sa silnia pol-otkade nakade!I ako edna jena se opitva da ima majko mislene e k-u-r-v-a i parzal.Zatova neka vi popitam-v koi vek jiveem vsastnost i kolko ot vas sa emanzipirani?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Първо: Навсякъде е прието така, не само в България.

Второ: Ако искаш да бъде прието вие да сте силния пол, няма проблем. Тогава вие ще ходите на война.

12345
01-25-2006, 17:50
Когато момче/мъж падне на улицата, казвате "Човекът падна",но когато момиче/жена падне на улицата, казвате "Момиечето/жената" падна.
Помислете над това :) :twisted: :evil:

Ми това май е само езика.
Просто не се казва -"тя, човека"
по-добре звучи-"той, човека"
Може и да си прав до някаква степен... :roll:

AloneInDaDark
01-25-2006, 23:44
Мъже-Жени, а? Вечния спор... и най-абсурден също така. Според мен темата е изчерпена,но ще дам и моето мнение.
Жените имат право да се развиват,да бъдат уважавани-сама по себе си всяка жена печели уважението на мъжа до себе си,а за онези комплексари, които искат да им перем чорапите: Съжалявам момченца, преди всичко ние определено не сме слугини.И не, мястото ми не е пред печката.И не, не се нуждая от вашата закрила-от какво ще ме пазите.Според мен от самите вас.
Ekita се опита да ви обясни как стоят нещата по най-цивилизования начин... и аз напълно я подкрепям.

Трябва да осъзнаем нуждата си един от друг, а не да показваме слабостите на двата пола.Създадени сме,за да сме заедно, а не за да спорим кой доминира!

...

V peace & respect

мечтател
01-26-2006, 11:10
изключително глупави създания виреят в този форум. в началото беше арена на избиване на женски комплекси. не ме наричайте сексист заради тези реплики, моля ви. но не се сдържах. това, да казвате колко сте добри, колко ни превъзхождате и тям подобни. аз ще ви каза как стоят нещата. никога, при никакви обстоятелства няма да сте по-добри. просто качествата, необходими за извъвшване на всичко не се определят от това кво имаш в гащите, а в главата. и ние не сме по-добри. и вие. докато има елементи, да не споменавам имена, дето са пример за уникално наличие на вакуум в главата и от двата пола, докато и от двата пола има хора, умни, ерудирани и знаещи не моге да се каже кой е по-добър. едно, само едно нещо обаче е напълно сигурно - едни без други не можем. интересно ми вие, изморени от дългия ден, как се чувствате, ако имате и ако нямате приятел, на чийто рамо да се облегнете и заспите. и човекът до вас да изслуша всичко, което сте прежиели през деня, без да ви разказва за това, как най-добрата приятелка е прецакала нещата. или как ние бихме се чувствали със или без момиче, което да се облегне на рамото ни, да ни изпълни с топлина. и колко още примери мога да дам. всеки от вас също. замислете се - защо трябва жените да се правят на мъже? и затова и феминизмът е найглупавото нещо (думи на жена!!!).и мъжът и жената имат роли, отредени от природата. и мъжът и жената имат своите предимства. няма никакът смисъл жените да се правят на мъже. не казвам да седят на печката. но природата е отредила - мъжете са по-силния пол. и така ще е винаги. ние ще сме по-силни, вие - по-издържливи. ние ще сме по-решителни, вие - ще обмисляте повече. вие ще плачете на рамото ни, ние ще ви пазим. защо вървите срещу природата???

AloneInDaDark
01-26-2006, 12:35
[quote="мечтател"] замислете се - защо трябва жените да се правят на мъже? и затова и феминизмът е найглупавото нещо (думи на жена!!!).и мъжът и жената имат роли, отредени от природата. и мъжът и жената имат своите предимства. няма никакът смисъл жените да се правят на мъже. не казвам да седят на печката. но природата е отредила - мъжете са по-силния пол. вървите срещу природата??? [quote]

И каква е моята роля отредена от природата - да ти рева на рамото,а ти да си мъжагата в къщи.Това ли са ти аргументите,че сте по-силния пол. Само за закрила говорите значи... Не се ли уморихте.Природата се променя идват нови дни,традициите се менят - ЖЕНАТА излиза от кухнята, сами казахте, че най-добрите готвачи са мъже. Ми гответе си де... (Стари заучени фрази). Вие самите си преписвате много качества, много способности обобщени в един образ-мъжа... представител на по-силния пол! Много е лесно така. Всъщност точно това е вашата СЛАБОСТ-Да Изтъквате Всички Тези Качества... защото ако бяхте истински мъже нямаше да оспорвате нещо, което природата ви е отредила (според вас де) ...

мечтател
01-27-2006, 08:25
виждам, че се опитвам да убедя радио какво ще е времето. не съм казал, че трябва да ми ревеш на рамото, не съм казал, че трябва да си седиш у вас. казвам, че и двата пола имат своите предимства. никога няма да има по-добър. единственото сигурно е, че не можем едни без други. твърбе буквално ми прие думите. а ти дадох просто пример. работата е там, че без нас сте нищо. ние без вас също. така че този спор е безсмислен. ако толкова искаш - давай. живей сама. оправяй се сама. остани стара мома. не допускай мъж до теб. ще оцелееш ли? да. но ще живееш ли? не. просто ще съществуваш. и толкова. ако го искаш - не съм ти никакъв да те спра. но каквото и да ми отговориш сега се замисли колко буквално ми приемаш думите за да се хванеш отново за запетайката.

AloneInDaDark
01-27-2006, 12:12
Аз съм ти приемала думите буквално - А ти каво правиш? Да съм казвала,че живея сама, че мога без вас - НЕ!!! Не става въпрос за това. Ти се хващах за запетайки. Става въпрос за превъзходство, което аз определено не виждам. Отиваш в съвсем друга посока...
И да примера ти не струва... И доводите са неоснователни.
И ако обичаш не си прави предположения за живота ми ! :!:
Определено си в много голяма заблуда, заслепен от превъзходството си,а ?! Сигурно е от това ... :lol:

kosti
01-27-2006, 14:45
Аз съм ти приемала думите буквално - А ти каво правиш? Да съм казвала,че живея сама, че мога без вас - НЕ!!! Не става въпрос за това. Ти се хващах за запетайки. Става въпрос за превъзходство, което аз определено не виждам. Отиваш в съвсем друга посока...
И да примера ти не струва... И доводите са неоснователни.
И ако обичаш не си прави предположения за живота ми ! :!:
Определено си в много голяма заблуда, заслепен от превъзходството си,а ?! Сигурно е от това ... :lol:

Извинявай много но ти си изключително заблудено момиче!

По темата мога само да кажа това.

Еми защото на нас ни се налага да ви издьржаме вас и вашите копеленца(децата)!
На нас ни се налага да си тьрсиме авторитетна работа та после да има какво да разправяте на вашите приятелки!

тук мускулите роля не играят!
Защото когато сте в беда,идвате при нас,а не при сьседката.

Мога да изброявам цял ден,но имам работа за вьршене.
Мерси за вниманието.

LiLeNcEtOoO
01-27-2006, 15:25
Когато момче/мъж падне на улицата, казвате "Човекът падна",но когато момиче/жена падне на улицата, казвате "Момиечето/жената" падна.
Помислете над това :) :twisted: :evil:

XAXXASXXXXAXAXAXAXXAXAAXXA MI DA TO E TAKA IMA JENI IMA I HORA

Absconding
01-27-2006, 15:52
Жените са физически по-слаби от мъжете. Това им е заложено. Това е, което ги прави по-слабия пол. А не психиката.
Мъже, жени - не може да се каже кои са по-силни психически. Това си е до човек.
Съгласна съм с exploidedteen, че не е редно да се вдига такава врява, когато един мъж удари жена, а обратното да се подминава. Именно затова никога не съм си позволявала да удрям мъж. Както се казва: "Каквото повикало, такова се обадило". И съответно очаквам и мен да не ме удрят. Пък и насилието си е вид безсилие.
А точно пък феминистките са жените с най-слаба психика. Нз, имам чувството, че е модерно да си феминистка. Всички жени те гледат с някво възхищение. А на мен това ми е просто смешно.
Жените и мъжете са равни. Аз не смятам, че мога да отстъпя по нещо на един мъж (не говорим физически), но пък и не вярвам, че жените са нещо повече от мъжете.

El_Diablo
01-27-2006, 23:05
"Жените притежават твърде много въображение и чувствителност, за да имат достатъчно логика."

Айде моля ви, жените са психически по нестабилни, физически по слаби, интелектулно са също по-назад (пребройте нобеловите награди давани на жени и на мъже примерно :wink: ). За какво изобщо си говорим :?: :!: :?: :evil: :wink:

jacky39
01-27-2006, 23:20
Момче съм. И аз мисля, че мъжете не трябва да са силния пол (не съм педал).
Нека местата се сменят. Нека мъжете през по-голямата част от времето си да прекарват пред огледалото, гардероба или по кафетата и т.н.
А пък от своя страна жените да работят (да изкарват пари и да продължат поколението), да ходят в казармата, да бъдат те тези, който трябва да ни защтитават. Ако всички жени са съгласни с размяната, тогава нека я направим.
Е**л съм го.
Само че има 1 проблем- физиката им не им го позволява!!!
За това- при рождението на момичетата да им направят програма- фитнес работа фитнес работа и т.н.
Какво ще кажете?

jacky39
01-27-2006, 23:22
Противно на това, което писах по-горе:
Жени, гордейте се, че не сте по-силния пол, а по-умния!!!

01-28-2006, 01:05
shte vi dam samo malki primeri, moga da izbroq oshte stotici, no prosto nqma smisal.

intelekt i psihika:

pomislete si samo za suotnoshenieto na programisti-programistki, shofiori-shofiorKI

fizi4eska sila:

suotnoshenieto na muje-jeni v armiqta?

vlast(koi vladee sveta):

pripomnete si za Hitler i Stalin

-------------

Otgovorete si na tezi vuprosi i shte razberete koi e po-silniq pol.

:idea: ops, koi beshe nai-bogatiq 4ovek na sveta? jena ili muj?

P.S Bicepsa mi e po-golqm :lol:

Ekita
01-28-2006, 09:49
Определено бях решила да спра да споря по темата,но докато има ето такива индивиди:

Еми защото на нас ни се налага да ви издьржаме вас и вашите копеленца(децата)!
не виждам как въобще ви минава през ум да твърдите това:

intelekt i psihika
И пак ви казвам,едно време нашата роля просто е била различна-да гледаме деца и да бъдем единствено красиви,а вие да воювате и да владеете света.Времената са се променили,спрете да лежите на стари лаври.Аз не съм такава,нито такива сте вие.Да твърдиш,че жената стои и чака мъжа й да издържа нея и "копеленцето" й е абсурдно имайки впредвид колко жени работят абсолютно наравно с мъжете си.
Докато ние се борим за равноправие,вие все искате да сте отгоре.А като ви позволим да сте отгоре(сексуален намек),все мрънкате,че не се движим достатъчно:)
Е,задвижихме се и мисля,че постигаме големи успехи,мили мъже,без които не можем да живеем.

мечтател
01-28-2006, 10:22
Аз съм ти приемала думите буквално - А ти каво правиш? Да съм казвала,че живея сама, че мога без вас - НЕ!!! Не става въпрос за това. Ти се хващах за запетайки. Става въпрос за превъзходство, което аз определено не виждам. Отиваш в съвсем друга посока...
И да примера ти не струва... И доводите са неоснователни.
И ако обичаш не си прави предположения за живота ми ! :!:
Определено си в много голяма заблуда, заслепен от превъзходството си,а ?! Сигурно е от това ... :lol:


абе малко ще пренебрегна развитието на темата, но вижте това! от тези думи, насочени към мен излиза, че съм сексист, кретен и т.н. но да помислим...


1. не съм казал, че мъжете превъзхождат жените като цяло. в едни отношения - да, но в други не. след което аз се хващам за запеайката.
2. не съм ти говорил за превъзходство като цяло. ако ти виждаш такова то е защото аз превъзхождам теб като умствен багаж. но не защото имам в гащите пишка а ти имаш путка, а защото си наистина ощетена в този показател от природата. и преди мен ти го казаха.
отделих ти повече от нужното внимание, но да продължим.



мили мъже,без които не можем да живеем.
драга ми екита, колкото и да го отричаш е така. имай поне достойнството да си го признаеш. не казвам, че ни можеш да вършиш нищо без мъж. ти може би перфектно се справяш със живота и без мъже. в работата например. но кажи ми какъв би бил твоя живот без нито един мъж в него? без баща, без първата любов, без настоящата, ако я има? ти може би си стабилна и самостоятелно финансова. но в психиката на човека е заложено да живее по двойки. мъжът и жената се допълват. понякога ние имаме предимство, понякога вие. според мен вместо да спорим чии предимства са по-важни трябва да ги обединим.

Ekita
01-28-2006, 10:41
Мечтател,чакай малко!Ти,който твърдиш,че другите не четат това,което пишеш,съвсем си приел не както трябва думите ми!Аз имам достойнството да си призная,че имам нужда от мъж(момче) до себе си!Последното ми изречение не е ни най-малко иронично,напротив.
Колкото и да се еманципираме,колкото и да ставаме независими,нуждата от вас никога няма да си отиде.
За това сме на едно мнение с теб,няма защо да ми се репчиш:)

мечтател
01-28-2006, 10:52
Мечтател,чакай малко!Ти,който твърдиш,че другите не четат това,което пишеш,съвсем си приел не както трябва думите ми!Аз имам достойнството да си призная,че имам нужда от мъж(момче) до себе си!Последното ми изречение не е ни най-малко иронично,напротив.
Колкото и да се еманцепираме,колкото и да ставаме независими,нуждата от вас никога няма да си отиде.
За това сме на едно мнение с теб,няма защо да ми се репчиш:)

извинявам се. хубаво е да срещам разбиране :)

п.п. на колко год. си?

Ekita
01-28-2006, 11:04
Карам 19-тата си година...И времето бавно ме превръща в това,което ще бъда през следващите поне 30...:)Голяма гадост,имайки впредвид,че още ми се катери по дървета и не ми се стъпва на земята:)

мечтател
01-28-2006, 11:22
защо този песимизъм? винаги можеш да си отанеш малка, стига да го искаш. аз съм на 16. вярно, доста по-малък. но все още видя ли сняг се превръщам в 5-годишно развълнувано дете. но айде стига, че нафлъдихме темата. ако искаш да продължим пиши ЛС

01-28-2006, 13:29
Ekita, ne ma karai i az da po4na da izkarvam na pokaz vsi4kite izcepki na stoticite momi4eta v toq forum...
Spomnqsh li si Mari i aspirina?....

Da ne govorim koi kva prostotiq e napravil ili izrusil, da govorim koi s kvo moje da se pohvali.
S kakvo moje da se pohvali jenskoto vi saslovie?
Kakvo ste izmislili i satvorili?
S kakvo shte dokajete, 4e ste po-silniq pol?!

Az sum podtiknat ot purviq post v tazi tema, durja na mnenieto, 4e nie(mujete) sme po silniq pol!

Nqkoi shte obori li dokazatelstvata? - Hitler, Stalin, Bil Geits i t.n. i t.n.... ?!

Ekita
01-28-2006, 15:10
Госте,чети това,което съм написала и не се хващай само за част от него!
Погледни мнението на xploitedteen,той е разбрал какво искам да кажа за миналото.Можеш и да прочетеш по-старите ми мнения по темата,ако имаш времето и желанието и смяташ да обсъждаш въпроса с мен.
И представяйки ми личности като Хитлер и Сталин,определено не ми показваш колко сте по-велики от нас.Защото те са били изроди.Гении навярно,но все пак изроди и не мисля,че трябва да се гордеете,че са от вашия пол.Но тук преминаваме към друга тема,историческо-политическа,която не е обсъжданата в момента.
За конкретния момент,не мисля че завися от вас,че вие сте по-велики от мен,че съм по някакъв начин природно ощетена поради женствеността си.Напротив.
Аз не съм по-велика и не казвам на никой,че без моето напътствие до никъде няма да стигне,моля и вие да не твърдите обратното,защото просто не е истина.

01-28-2006, 15:24
vijte sega, po4nahte da se otklonqvate ot vuprosa na temata.
toi e prost i qsen - koi e po-silniq pol
az predstavih primeri, vie kakvo shte predstavite?
ne si mislete, 4e se opitvam da vi obidq ili neshto podobno, prosto tvurdq, 4e nie sme po-silniq pol.
ina4e sum suglasen za tova 4e se dopulvame i edin bez drug ne bihme mogli da sushtestvuvame.

Oyama
01-28-2006, 16:15
Ама екитааааа, ти си на 19 така ли :---) ?

мечтател
01-28-2006, 17:35
Ама екитааааа, ти си на 19 така ли :---) ?

стига си флъдил бе!!!!!!!!!!!!!!!!

anonimen
01-28-2006, 17:38
От древността насам е така... И причините са чисто физически! + Това съм склонен да кажа, че това вече се променя... Е моя гледна точка...

Ekita
01-29-2006, 00:08
Ама екитааааа, ти си на 19 така ли :---) ?
Да,карам 19-тата си година,но виждам защо трябва да го доказвам по какъвто и да е начин,още по-малко пред теб.

ГорчиватаИстина
01-29-2006, 02:25
Преди да почна искам да каже че съм мъж.
1-во по онова време на жената не се е гледало като на човек.Тя е била нищо и за това няма велики жени.Нейната работа е била чисто продължаване на рода.Защо в Библията пише "И господ взе едно ребро от човека и създаде жената".Казват че библията е писана от мъже.Сигурно.Незнам и не ме интересува.
2-ро от време уно е че силният пази слабият.Силният пол сме заради физиката.Писна ми да викат че сме еди си кой век и всичко е еди си ко.Да нещата се менят.Но и 75645 век да станем има неща които не се изменят.Остават си такива каквито са.Догми.
3-то Аз лично смятам че това е безмислено ,война между половете.Всички сме хора! Всички сме под този общ знаменател.Смятам че всички сме равни.Има кофти мъже има и кофти жени,има умни мъже има и умни жени.Допълваме се.Единият не може без другият.
Дано това мое мнение се хареса на някой.Благодаря за изслушването(или по точно прочитането :)

_Sweet_Love_
01-29-2006, 10:53
момичета, приемете нещата такива каквито са и си правете каквото ви душа иска... Нека после да ви наричат к***и, но ако на вас не ви пука, това е без значение. Всеки си шета на акъла.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-29-2006, 11:03
koi e kazal 4e sa silniq pol be ??? :evil: :evil: :evil: kfo shte ida 2 godini shte blaskam u fitnesa i shte vidim kfo govorat za fizikata ... majete sa savseem malko po nagore ot maimunata za razli4ka ot jenite .

01-29-2006, 11:09
wow dali 6e ima i po tapo izkazwane...

pak i powe4eto jeni iskat silen maj do sebe si...
wie kat ne6tete si namerete nekwi putki i si komandwaite hahaha

Oyama
01-29-2006, 11:34
Ама екитааааа, ти си на 19 така ли :---) ?
Да,карам 19-тата си година,но виждам защо трябва да го доказвам по какъвто и да е начин,още по-малко пред теб.
Ти мани да ми го доказваш, кажи ми що се занимаваш с глупости наборке :mrgreen: ?

anonimen
01-29-2006, 11:41
Преди да почна искам да каже че съм мъж.
1-во по онова време на жената не се е гледало като на човек.Тя е била нищо и за това няма велики жени.Нейната работа е била чисто продължаване на рода.Защо в Библията пише "И господ взе едно ребро от човека и създаде жената".Казват че библията е писана от мъже.Сигурно.Незнам и не ме интересува.
2-ро от време уно е че силният пази слабият.Силният пол сме заради физиката.Писна ми да викат че сме еди си кой век и всичко е еди си ко.Да нещата се менят.Но и 75645 век да станем има неща които не се изменят.Остават си такива каквито са.Догми.
3-то Аз лично смятам че това е безмислено ,война между половете.Всички сме хора! Всички сме под този общ знаменател.Смятам че всички сме равни.Има кофти мъже има и кофти жени,има умни мъже има и умни жени.Допълваме се.Единият не може без другият.
Дано това мое мнение се хареса на някой.Благодаря за изслушването(или по точно прочитането :)

=D>

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-29-2006, 11:43
koi e kazal 4e sa silniq pol be ??? :evil: :evil: :evil: kfo shte ida 2 godini shte blaskam u fitnesa i shte vidim kfo govorat za fizikata ... majete sa savseem malko po nagore ot maimunata za razli4ka ot jenite .


и после защо мъжете говорим глупости по адрес на жените...
руса ли си съкровище??

kyhym napravi 1 anketa i shte vidim koi protiv kogo govori poveche ...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-29-2006, 11:48
mi togava kfo se kefat i se opitfat da komandvat tiq myje . seki se komandva sam . nai - mnogo se izdraznih nz koi kaza 4e jenata ne bbila 4ovek ... tfa naprao me razbi :shock:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-29-2006, 11:51
ok priznavfam moia greshka :oops: ne si4ki maje sa takiva no ot tiq deto az vijdam se razo4arovam... :(

Oyama
01-29-2006, 12:19
koi e kazal 4e sa silniq pol be ??? :evil: :evil: :evil: kfo shte ida 2 godini shte blaskam u fitnesa i shte vidim kfo govorat za fizikata ... majete sa savseem malko po nagore ot maimunata za razli4ka ot jenite .
И после защо жените били тъпия пол :lol: .

El_Diablo
01-29-2006, 12:22
"Жените притежават твърде много въображение и чувствителност, за да имат достатъчно логика."

Айде моля ви, жените са психически по нестабилни, физически по слаби, интелектулно са също по-назад (пребройте нобеловите награди давани на жени и на мъже примерно :wink: ). За какво изобщо си говорим :?: :!: :?: :evil: :wink:

no comment :!:

jacky39
01-29-2006, 21:34
А бе хора! Не разбрахте ли, че жените ни водят за носа през цялото време!
Мъжете са от Марс, а жените от Венера!
Марс е по-близо до Земята от Венера, което значи, че първи сме пристигнали на тая планета!
Което пък значи, че сме имали повече време да еволюираме.
Но пък Марс е по-студена планета, което значи, че за да ни е топло трябва да имаме по-голяма маса.
А на Венера и по-горещо и там жените трябва да си крият зад тънките стволове на дърветата за да не изгорят (а тез, които са се показали са добили бая ми ти тен и са станали негърки).
Та Земята са я напрявили просто бойно поле (щот е между Марс и Венера) за да уточнят кои са по-силни1
И накрая се появявам аз и се чудя кви са тия простотии дето ги бръщолевя!!! :smt017

TARAN4O
01-29-2006, 22:42
В момента според мене е спорен въпроса дали сме по-силния пол.Физически да.Обаче попринцип, сме равни.И мъжете и жените работят.И мъжете и жените шофират и има още много такива примери, най-общо мъжете и жените имат равни права.Аз лично не познавам момче, което да командва(ако мога така да се изразя) момиче.Независимо дали ще е някаква приателка или гаджето си.Когато излизам с приателката си почи винаги отиваме там кадето ТЯ пожелае, защото се съобразявам с нея.А и незнам какъв ви е проблема.Когато всички момчета започнат да се отнасят с момичетата така както са се отнасяли с жените преди 1 век, тогава мога да приема ,че ще имате нещо против.А и женския пол преобладава на света.Мъжете задоволяват почти всички желанния и разни глезотиики на момичетата.Какво повече искате ?????????????????????????????????????????????????? ???

Това е от мене.Може би не съм прав за някои неща, обаче аз така разбирам проблема.

П.П.момичета ако не ви харесва така ви пожелавам в другия си живот да сте богомолки.

rosskata
01-29-2006, 23:07
Ама екитааааа, ти си на 19 така ли :---) ?
Да,карам 19-тата си година,но виждам защо трябва да го доказвам по какъвто и да е начин,още по-малко пред теб.
Ти мани да ми го доказваш, кажи ми що се занимаваш с глупости наборке :mrgreen: ?

:shock: Бах... Много набори много нещо...

Та така- този спор е изключително безсмислен.
Да кажеш че някой пол е по-велик, си е доста едностранчиво изказване.
Мъжете и жените са различно устроени, всеки пол има своите добри и лоши страни- мъжете са по- силни филически,
това е безспорно, и затова им се вика силен пол. Което не значи че са по- умни, или по-силни психически.
Защото интелекта и умствените способности са ИНДИВИДУАЛНИ, а не ГРУПОВИ характеристики. :idea:
Така че стига сте спорили за глупости- никой нищо не може да докаже. Ако Марийка е по- умна от Иванчо,
това не значи че мъжете са по- глупави от жените. Ако пък Пенчо е по- интелигентен от Пенка, от това
заключения за интелекта на половете също не може да се прави... [-X
Такава статистика не съществува просто.
Ако ви е кеф да се смятате за нещо повече от другите- прав ви път. Но не си мислете че ще ги убедите в
това... :-k

VEELVET
01-29-2006, 23:37
КОЙТО ИЗКАРВА КИНТИТЕ ТОЙ Е СИЛНИЯ ПОЛ

КОИТО ТВЪРДИ ОБРАТНОТО Е ИЛИ ТЪПА ФЕМИНИСТКА ИЛИ СМОТАН И НЕРЕАЛИЗИРАЛ СЕ МАЛОУМНИК

belluci
01-30-2006, 04:58
V dne6no vreme e otnositelno,no e prieto taka,za6toto mujete po na4alo naistina sa silniq pol.

A kolkoto do mnenieto,4e jenite sa psihi4eski po-nestabilni moje li da uto4ni6 kakvto to4no za teb zna4i psihi4eski po-nestabilen 4ovek?I za kakuv period govori6,za6toto ne mislq,4e dnes jenite sa psihi4eski nestabilni,ako govorim za JENI razbira se,a ne za neorientirani momi4enca.

AloneInDaDark
01-30-2006, 18:55
КОЙТО ИЗКАРВА КИНТИТЕ ТОЙ Е СИЛНИЯ ПОЛ

КОИТО ТВЪРДИ ОБРАТНОТО Е ИЛИ ТЪПА ФЕМИНИСТКА ИЛИ СМОТАН И НЕРЕАЛИЗИРАЛ СЕ МАЛОУМНИК

Да именно... съгласна съм с това. =D>
Независим => Силен ... А и жените и мъжете са способни,останалото е в каква насока е насочено тяхното развитие. :wink:

AnnG
01-30-2006, 19:17
Vuob6te ne e vqrno,4e mujete sa po silniq pol-naprotiv.V dne6no vreme vse po 4esto se sre6tat jeni koito otglejdat sami dezata si,izkarvat si dobri pari i vsi4ko tova go pravqt sami.Tova pokazva,4e jenite ve4e mogat da sa ot silniq pol.Nai presniq mi primer e maika mi.Tq vzima po visoka zaplata ot ba6ta mi,ti4a nagore nadolu vseki boji den za kakvo li ne,ima li problem vinagi tq go re6ava,otgledala e s mnogo trudnosti po4ti sama men i dvete mi prekrasni sestri i tn.No polojenieto za men e 50/50.

х
01-30-2006, 20:56
[quote="exploitedteen"
защо никога мъжа не получава това, което му се полага???
защо има ден на майката/жената, а няма ден на мъжа/бащата???
защо използвате единствената ни слабост редовно- това че сме по- силни и искаме да ви защитим???[/quote]

gorkiq ne6tasten i onepravdan exploitedteen...
spoko du6i4ke, az 6te te vzema za m1j! :roll:

6e ti gotvq, 6te ti 4istq, 40rapite 6te ti pera :smt008 !!!

silniq mi toi! spoko bre, i slabi41k da si, pak 6te te vzema :-D, a ti prince moi, 6te me za6titava6 ot zliq zmei!




hi hi, mnogo me zabavlqvat takiva temi...
vseki si e prav , oba4e za da za6titi tezata si, pi6e prostotii.

др Дулитъл
01-30-2006, 20:58
Отговори си на жъпроса кой е по-корав и тогава ми приказвай!

х
01-30-2006, 21:20
[quote="exploitedteen"
защо никога мъжа не получава това, което му се полага???
защо има ден на майката/жената, а няма ден на мъжа/бащата???
защо използвате единствената ни слабост редовно- това че сме по- силни и искаме да ви защитим???

gorkiq ne6tasten i onepravdan exploitedteen...
spoko du6i4ke, az 6te te vzema za m1j! :roll:

6e ti gotvq, 6te ti 4istq, 40rapite 6te ti pera :smt008 !!!

silniq mi toi! spoko bre, i slabi41k da si, pak 6te te vzema :-D, a ti prince moi, 6te me za6titava6 ot zliq zmei!




hi hi, mnogo me zabavlqvat takiva temi...
vseki si e prav , oba4e za da za6titi tezata si, pi6e prostotii.

ахахахахах суперррррррр...
само че, такова аз сам си готвя и се пера... затфа и съм СИЛЕН...
защото сам си се справям... \:D/
иначе няма проблеми ще те пазя от змея и съседа... :-#[/quote]


eeeee, mnogo radva6! eto momi4eta, ne se karaite za nego. edna po edna, spokoino ne se bl1skaite. "sam si gotvi, 4isti i pere, student, raboti, inteligenten i krasiv. dami va6ata rolq vie si q znaete- krastosvame si krakata i b1rborim s drugi sku4ae6ti priqtelki...
eh, ako 50% ot m1jete na zemqta bqha kato nego, to jenite 6tqha spokoino da sa si slabiq pol, i da sa 6tastlivi ot fakta. ama kato ne6tata sa postaveni na drug kantar...damite gi obijda dumata slab pol.


ne si vadete gre6ni izvodi. az s1m ambiciozno i rabote6to momi4e, no masata natejava... ](*,)

belluci
01-31-2006, 06:08
AnnG - prava si za jenite v dne6no vreme,v tova nqma spor.No tuk ima edin mnogo tunak moment: za da se smqta ne6to,za da se utvurdi kato fakt i t.n. to se nalaga ot mnogo godini nazad,moje bi e po-pravilno da govorim za vekove.I ot tazi gledna to4ka tvurdenieto e vqrno.A tova,4e jenite v dne6no vreme vur6at vsi4ko i jenska i mujka rabota,za6toto se nalaga i za6toto stremglavo hvur4at kum izravnqvate,ta daje i zadminavane na mujete,ne e tolkova hubavo.Ima i polojitelnite i otricatelnite si 4erti kakto vsqko drugo ne6to.I ne e hubavo ot gledna to4ka na tova,4e jenata e jena,kakto vsqko drugo ne6to,tq ima svoeto mqsto,svoqta funkciq v jivota.Dale4e sum ot patriarhalnite vuzgledi,jenata da si sedi vku6ti da 4isti i gotvi i da si gleda decata,az sum za aktivno rabote6tite i nezavisimi jeni,no rabotata ne stiga samo do tam.Jenite ve4e znaqt kak da si boqdisat stenite vku6ti sami,jenite ve4e znaqt kak da si popravqt tuk tame razvalena mebel,jenite ve4e pu6at,piqt i psuvat pove4e ot mujete,i tova obezli4avane na pola,ne vurvi na dobre.Dori izsledvane go dokazva,jenite vse pove4e izzemat funkciite na muja i psihi4eski se prevru6tat v muje,nqkoi i fizi4eski.Ta toq vupros mislq e dosta dulbok i slojen,ako trugnem da go razglejdame po po-obstoen na4in i trugnem ot na4aloto,ot patriarhalniq stroi,analizirame pri4inite za stigane do dne6niq matriarhalen stroi.Za tova neka priemem tozi povurhnosten otgovor,4e se smqta taka,za6toto e bilo e taka,a dnes ne6tata sa razli4ni za6toto jivota go nalaga.

мечтател
01-31-2006, 14:44
ох, стига! не разбрахте ли - не сте независими. всичко сруго може и да сте. но няма да сте независими от нас. както и ние от вас. природата така е отредила - колкото и да се състезаваме едни без други не можем. и защо пък трябва да можем?

malchoto_f
01-31-2006, 20:04
hahaha majete- silniq pol?!?!?!?! tvardo sam opoziciq na tazi teza. parvo te ne znaqt kak da si sgotvqt. vtoro- ne mogat da svar6at nito edna rabota kakto trqbva. treto- ve4e daje 4akat momi4etata da napravqt parvata stapka. tva na kakvo vi prili4a. sorry no kato bqh posledno na diskoteka nqkakav cqkla ve4er mi namiga6e i me zqpa6e i kakvo-o4akva6e az da ida i da se zapoznaq s nego! emi nqma

PS. malko grubi4ko prozvu4a, no da ne si krivim du6ata- to tova si e realnostta.... :D :) :P :roll: \:D/

realnosta
01-31-2006, 21:28
hahaha majete- silniq pol?!?!?!?! tvardo sam opoziciq na tazi teza. parvo te ne znaqt kak da si sgotvqt. vtoro- ne mogat da svar6at nito edna rabota kakto trqbva. treto- ve4e daje 4akat momi4etata da napravqt parvata stapka. tva na kakvo vi prili4a. sorry no kato bqh posledno na diskoteka nqkakav cqkla ve4er mi namiga6e i me zqpa6e i kakvo-o4akva6e az da ida i da se zapoznaq s nego! emi nqma

PS. malko grubi4ko prozvu4a, no da ne si krivim du6ata- to tova si e realnostta.... :D :) :P :roll: \:D/
Реалността е че живееш в илюзия.Да не живееш в маза?Кой незнае как да си готви? С колко мъже си била и от колко си чувала че не могат да си готвят?!?...чакали "момичетата" да направят първата стъпка...Моля те не съди за всичко от краткия си живот,тънещ в заблуда,и от някакви си единични случки! И кво ако питам някоя жена от де извира Марица и тя ми каже - от Гърция,кво? Всички жени са тъпи?Не мисля.

01-31-2006, 21:44
Силни сме поради няколко пречини:
1.Физически сме по силни
2.Психически сме по силни
3.Държим на приятелите си защото ние наистина имаме такива (а не сме кучки които нямат)
4.Когато иамме проблем не се вайкаме и не хленчеме по цели месеци
5.Ние ви шибаме в дупето а не вие \:D/
6.От край време ние сме лидерите в политиката и навсякаде, дори погледнете в най простото животно.. кой се бие за територия - мъжките индивиди
7.Вие отделяте прекалено много времео от живота си за да бъдите красиви :arrow: губите от него и ставате тъпи \:D/
8.Вие се кефите на мъже а не на женствени пиклювци
9.Когато кажа ПИЧ иамм в предвид някой точен тип дето е човек на място а когато кажа ПИЧКА иамм в предвид яка путка за чукане
10.Вие казвате "ЛЮБОВ" ние "СЕКС" :-D

jacky39
01-31-2006, 23:13
В живота има място и за жената, и за мъжа. Всеки го заема както прецени.
Още от далечното минало мъжът е вършел тежката работа и я е вършел без женска намеса. В доста далечното минало, даже и при животинския свят, мъжкият индивид е бранил територията, набавял е храна и е водач на стадото. При хората това е било същото. Мъжете са ловували и са носели храната при цялото стадо - не со го изяждали сами. Интересували са се от интереса на всички.
Ролята на жената, както винаги е за размножаване. Грубо казано, тя е използвана само и единствено за разплод!!! И естесвено за отглеждане на поколението!

{malchoto}f Според теб живота е само на тема храна. Така ли? Я си помисли още колко дейности има на тоя свят, непосилни на жените!!! И не всички момчета и мъже имат достатъчно самочувствие за да направят "първата стъпка". Не говоря за конкретния случай, станал с теб!

AnnG По темата за самотните родители. Не са само майките тези, на които им се налага сами да отглеждат децата си. А това, че майка ти изкарва повече пари от баща ти, не означава че нейната работа задължително трябва да е по-трудоемка. Един конкретен пример: един тв водещ, например Слави Трифонов, неговата заплата колко е? А един прост строител колко взима? Да не би работата на водищия да е по-трудна от тази на строителя? НЕ! А ти как мислиш?

VEELVET , AloneInDaDark Защо човекът, който трябва да диктува правилата е този с парите. Говоря, когато става въпрос за семейство. Защото определено тази тема имате в предвид. Неможе ли парите да бъдат разпределяни поравно- за домакинството и за допълнителни нужди (глезотии) ?
Какво имате в предвид като казвате независим? Да не би да има човек, който да е независим? Няма такъв. Той ще бъде зависим:
1) До навършване на пълнолетието си, той има нужда от родител, който да го отгледа и възпита.
2) При пълнолетие, той ще бъде винаги зависим от
2.1) Ако работи- от работодателя си. Който ще може да го уволни по всяко време и касичката да опустее. Тогава не трябва ли да се облегнем на доходите на съприга/та си?
2.2) Ще е зависим от страната, в която живее!

Психиката не разделя половете на силни и слаби! Все едно ръста да го прави! Не е ли глупаво?!?

Мъжът заема по-високи постове, защото така е още от древноста. Жената е ПАЗЕНА за размножаването. А мъжът е управлявал, с малки изключения. Просто е.

Имаше едно мнение, че жените са глупави, защото прекарват "доста" време пред огледалото. А защо го прави? Някое момче сеща ли се? Ими заради нас!!! Ти няма да го харесаш ако то не е поддържано! А мъжете колко време отделят за фитнес? То даже е доста повече от нужното на жените да се нагласят! Но все пак и ние трябва да изглеждаме добре за да им се харесаме, нали!

Тази тема е безкрайна и никога няма да се реши въпроса. Просто защото той няма решение!

Пазете жената. Без нея не можеш. Но и тя без нас.

belluci
02-01-2006, 05:55
xax,purvo 4e ima muje koito gotvqt 4udesno i jeni koito ne mogat da go pravqt.Vtoro,4e silata na 4oveka ne se opredelq v tova dali moje6 da si sgotvi6.Treto,4e kakto mujete taka i jenite mogat da vur6at opredeleni ne6ta kakto trqbva,i ne mogat da svur6at drugi,normalno e.Moje i da ima hora koito mogat da pravqt vsi4ko kato horata,no az za takiva ne sum 4uvala,ne sum vijdala,ne znam.I sled tova,jenite praveli purvata kra4ka - emi jenite kato izcqlo gledat da se prevurnat v muje,vuv vsqko edno otno6enie,taka 6te e...kakto kazah v predniq post stremglavo sa se zaleteli ne da se izravnqt ami da zadminavat mujete,puk i tova za kra4kata ne e pokazatel.
A ti goste,koito si pisal za priqtelite i pro4ie.Az sum jena,durja bezkraino na istinskite si priqteli.Ne vikam i ne hlen4a po celi meseci,naprotiv,tvurde uravnoveseno,to4no i skorostrelno v zavismost ot problema si go re6avam.Za politikata konkretno nqma da govorq,no ako se pointeresuva6 pove4ko ot tazi tema,6te vidi6 4e ot vekove nared,mnogo predi emancipaciqta ima izkliu4itelno mnogo izvestni jeni(po-malko ot mujete,za6toto vuzgledite na horata sa bili drugi).A kolkoto do jivotnite sravnqva6 sebe si s jivotno li?E molq te ne slagai vsi4ki hora pod tozi znamenatel.I tva,4e ti pod pi4 ima6 v predvid to4en 4ovek,a pod pi4ka putka za 4ukane.Az izpolzvaiki PUTIO imam v predvid nqkoi nedopraven hlapak,sus zna4itelen dificit na sivo ve6testvo i inteligentnost,a upotrebqvaiki JENA imam v predvid individ ot jenski pol koito ne stava samo za 4ukane,mi e nejno,krasivo,inteligentno i dostoino su6testvo(za tezi koito kakto kazah v predniq post,piqt,pu6at,psuvat,biqt se daje pove4e ot mujete,ne upotrebqvam tazi duma). :)

belluci
02-01-2006, 06:10
Otvorete i pro4etete Teoriqta na Froid za na4aloto na muja i jenata i temata 6te se prikliu4i :)

jacky39
02-01-2006, 09:29
Теорията не съм я чел. Но на някои, на които не им харесва тя, ще кажат, че: "Ми Фройд е мъж и е пристрастен." Нека и някоя жена се наеме да напише подобна теория и така ще се видят разликите в мисленето между половете.

miracul
02-01-2006, 10:41
все пак една жена не може да стане цар нали ?! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

cvety_i_bebeto
02-02-2006, 20:35
za6toto taka e prieto...ama sam sigorna 4e ako ti re6ava6e vednaga 6te6e da go promeni6

belluci
02-03-2006, 05:08
estestveno,4e trqbva da ima razlika v misleneto na polovete,normalno e,psihikata da e razli4na,nenormalno e kogato e ednakva(kakto e sega v dosta slu4ai).No vse pak ne zabravqi,4e Froid e bil dosta inteligenten 4ovek i ne se e pod4inqval na pristrastie,za6toto e muj,tova e nau4en trud i izsledvaiki psihikata i 4teiki dosta,go e napisal,bez zna4enie pola!Taka 4e vsi4ko po taq tema si e napisano mnogo otdavna,prosto trqbva da se pro4ete,nqma da otkriem toplata voda.:)

02-07-2006, 09:06
Zasto v Bulgaria e prieto 4e majete sa silnia pol-otkade nakade!I ako edna jena se opitva da ima majko mislene e k-u-r-v-a i parzal.Zatova neka vi popitam-v koi vek jiveem vsastnost i kolko ot vas sa emanzipirani?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

AMI V BG GOLIAMA 4AST OT MAJETE SA GOLEMI KOMPLEKSI,ZA KOETO SPOMAGA NA4INA NA JIVOT V TAIA STRANA I TOVA E PRI4INATA DA SE OTRI4A VSI4KO INTIM....TA VE4E I AZ NE SAM SIGUREN V KOI TO4NO VEK JIVEEM....SADEIKI DORI PO SAITOVE KATO TOZI,V KOITO AKO PUBLIKUVACH NESTO ISTINSKO MODERATORA GO CENZURIRA ILI ZAKLU4VA PONIAKOGA SI MISLIA DALI VSASTNOST NE SME V 18-19 VEK PO VREME NA VELIKATA INKVIZICIA))))) :!: :!: :!:

02-07-2006, 09:33
abe ne draj na tia nesta)))))



тя е била доста по- отдавна... ;-)




ама сега се опитвам си представя мачока като Торквемада :mrgreen: