PDA

View Full Version : Хранене Навън



Хранене Навън
01-18-2006, 12:36
Когато сте навън .. примерно на училище ... и нямате време да се приберете вкъщи какво ядете?
И .. препоръчайте ми нещо такова(което мога да си купя от магазин) .. и да що годе здравословно(не искам мазна баница)... и да е прилично за ядене навън (не да си купя 100гр. шунка примерно ..).Не ми препоръчвайте плодове .. освен тях и за нещо друго питам. :shock:
Мляко може ли .. там данон с плодове .. активия или нещо подобно?
Солети,бисквитки(стил базакони)? А някакви такива обикновенни бисквитки..не солени?
Сухари...там бейкроус или както се казваха :shock: ?

И последен въпрос ... кое е най нискокалорично ... и препоръчително от - кроасан,дюнер,хамбургер(с какво?),пица(с какво?),някаква друга закуска(кифла саламка кашкавалка...)??
Ох станаха много въпроси :roll:
дано някой ми отговори :roll:

01-18-2006, 12:46
xa,xa,xa kolko si smotana

Moderated by miloto
т.2 и т.9 от Правилника :!:

black_heart
01-18-2006, 13:37
az v nas ne qm,tai 4e ti kazvam si4ko testeno-pica,hot dog,arabski sandvi4,duner,izraelska pitka,toster..hm kakvo li ne
a za zdravoslovno-nabivai salata i soleti

ProstoAz
01-18-2006, 13:45
Ехеее, ти пък и здравословно... :roll:
Взимай си диетични бисквитки (ужасни са), Активиа...ох, незнам какво друго. Навън трудно можеш да се храниш здравословно.
А най-нискокалорично от тези, които си изброила може би ще да е бургер, но с пилешка пържола, без пържени картофки, само с доматки, краставици и зеленце (зависи от къде си го взимаш). :lol:

Tiffany
01-18-2006, 14:33
Когато си в центъра например и сядате в ресторантите за бързо хранене (например McDonalds или KFC)винаги можеш да си поръчваш салата...А когато си на училище,за нещо по диетично се сещам за Nestle Sveltesse: http://www.nestle.bg/pageBrand.asp?pID=96&ppID=95# :wink:

01-18-2006, 16:00
Нещо не мога да разбера написал си че искаш да се храниш здравословно пък питаш кое е по добре от хамбургер , пица ..... и други боклуци.В това къде виждаш здравословното ?!?! или там в другите тестени неща няма такива работи.Най здравословно са плодовете за които пък си написал също че не искаш ...е да ама то така не става здравословно хранене.Инече и аз не се храня навън никога не ми се яде , ям си внас вкусно и спокойно :)

01-18-2006, 21:10
Ядки. Ама сурови. Кисело мляко, но не плодово. Това са мн добри опции.

`Death`Whore`
01-18-2006, 21:18
Кисело мляко, ако си носиш лъжица. Ако можеш да намериш плодове, е най-добре. Киселото мляко не е много прилично, бтв...

kloshar
08-09-2008, 21:16
emii i az dulgo se pitah kakvo moga da qm navun,koeto da ne e sladko ili testeno,s malko kalorii...moje bi tva sa samo plodove i vodi4ka 8-)

hahavteen
08-09-2008, 21:18
emii i az dulgo se pitah kakvo moga da qm navun,koeto da ne e sladko ili testeno,s malko kalorii...moje bi tva sa samo plodove i vodi4ka 8-)

Добре бе ти сляп ли си или нещо не правиш връзка с главния?
За какво отваряш стари и неактуални теми? Някаква цел ли имаш или какво?

TheNewReligion
08-09-2008, 22:39
Макар , че темата е стара ще отговоря за себе си : когато сме в голямо междучасие си купувам най-често "Активиа" . Ако пък съм гладна си купувам пакетче обикновени солети . А , когато съм навън с приятелки си купувам вода и/или обикновени солети (ако съм гладна , иначе само водата) . Старая се да не се тъпча с много "джънк фууд" , защото не е здравословно .

zori93
08-11-2008, 13:23
Trudno e da nameri6 ne6to zdravoslovno okolo u-6te. Kogato ne sym gladna,az piq sok,ina4e qm ili soleti,ili vafla.
A ina4e moje da si vzima6 falafel ili vegetarianski hamburger.

krem4et0
08-11-2008, 14:58
Макар и стара, темата може да послужи за нещо. Като бях на лекции последния семестър исках да отслабна за бала. Правех си мляко с овесени трици и малко мед, слагах си го в кутийка-купих си специално с винтово капаче, носех си лъжичка и това ядях всеки ден. Понякога Активиа с мюсли, плодово или обикновено мляко хапвах. Ако супер много ми пристърже, отивах до близкия магазин за парче шунка. Нищо тестено, никакви солети и простотии, забравих що е закуска. Повече от 2 месеца не си опитах и залък дори.

RaI4etO
08-11-2008, 15:22
не ям ,когато съм навън или на даскало
ако наблизо има магазин за плодове и зеленчуци си купувам само банан
иначе си купувам вода или кола лайт (в краен случай натурален сок)

Loshotia
08-11-2008, 15:39
Аз си правя салати и си ги нося вкъщи. Ако не съм направила, си купувам от фамилията. Случвало се е да си купувам и готова храна( готвена) ама защото примерно ми се е прияло панирано сирене или сармички. Иначе добър вариант е да си купувате пилешки пържолки.

Послепис: фаст фууд+кроасани+солети - съкс!

fenkatakrisi952
08-11-2008, 18:07
Когато нямам много време си взимам едни като налки бутер сладки(със сирене,вкус на бекон или пица,или просто със шоколад),които не са мазни 8-)

Loshotia
08-12-2008, 07:57
Когато нямам много време си взимам едни като налки бутер сладки(със сирене,вкус на бекон или пица,или просто със шоколад),които не са мазни 8-)

Но са тестени

PinkFloydSound
08-12-2008, 08:28
Форнетти ли имате впредвид?
Те са малки, но също не са за предпочитане.
Аз се радвам, че каквото и да ям-винаги съм си слаба. :)

silver_moon
08-12-2008, 11:40
май здравословното ядене в училище е доста голям проблем, на който за съжаление малко хора обръщат внимание :-x

примерно аз за училище винаги си взимам плод и си купувам пакетче сурови бадеми...така през голямото междучасие похапвам десетина грама бадеми /10бадема/ и плод..с едно пакетче бадеми изкарвам няколко дни...ако имам часове до късно си правя от нас сандвич от пълнозърнеста питка /вегета/, пушено пуешко филе или пуешка шунка и ако искам може вътре да сложа още листо зеле, краставичка, доматче...друг варянт е да си купя кофичка кисело мляко, раздрусвам го хубаво и го изпивам + 10 бадемчета и така, горе-долу си се оправям :) ...хич не посягам към солети, вафли, безалкохолни, "натурални сокове" или там другите глупости :D

MidnightCreep
08-12-2008, 19:14
И аз карам на айрян или плодове от вкъщи.

j_adore2
08-12-2008, 19:25
При нас в училище продават разни готови храни - сърми,пилешки пържоли,пълнени чушки .. Също така и сандвичи с черен хляб има.. Както и най - различни видове супи в чаша .. Иначе,ако в твоето училище няма такива работи - може да хапваш Активия,солетки .. не знам.. В краен случай пий вода ,и без това е полезно, ще ти залъже малко от малко глада и като се прибереш в къщи можеш да си направиш една хубава салатка и да се нахраниш с нея :)

Inalcanzable
08-12-2008, 19:59
Айрян и нещо солено или некаф кроасан

Isabelle
08-12-2008, 20:02
Айрян и нещо солено или некаф кроасан
и аз така ама някой път ми писват айряните и си вземам друго