PDA

View Full Version : Da trygna li s neq,ako NE q haresvam



01-18-2006, 12:41
emi vyrposa mi e sledniq-vie bihte li trygnali s momi4e koeto NE haresvate na vyn6en vid,no vi dopada po harakter?

ziky
01-18-2006, 12:52
emi vyrposa mi e sledniq-vie bihte li trygnali s momi4e koeto NE haresvate na vyn6en vid,no vi dopada po harakter?

НИкога ама НИКОГАААА не гледай външния вид винаги ще те излъже....няма значение дали е млако по пълна или малко по грозничка важното е да се обичате... :!:

01-18-2006, 12:56
Ще ти кажа така-външния вид рано или късно се променя и човек става по грозен.Гадно,но вярно!Докато характера много трудно може да се промени.Външния вид много често лъже :idea:

ziky
01-18-2006, 13:02
Ще ти кажа така-външния вид рано или късно се променя и човек става по грозен.Гадно,но вярно!Докато характера много трудно може да се промени.Външния вид много често лъже :idea:

Правилно !!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

01-18-2006, 13:03
az sym tineidjyr o6te be,nema da se jenim q :shock: :roll:

ziky
01-18-2006, 13:10
az sym tineidjyr o6te be,nema da se jenim q :shock: :roll:

Е да ама има и случаи ама са прекалено изродско редки в които такава любов си остава за цял живот!!!!!

Oyama
01-18-2006, 13:19
Как става тва че няма да я харесвам па ще тръгвам с нея?

ziky
01-18-2006, 13:24
Как става тва че няма да я харесвам па ще тръгвам с нея?

Не винаги е нужно да я харесваш на външен вид!

Oyama
01-18-2006, 13:26
Тъй ли смяташ :roll: ?

ziky
01-18-2006, 13:29
Тъй ли смяташ :roll: ?

Ми поне аз съм така ако ми допада по характер и знам че ще ме обича и че ме харесва такъв какъвто съм няма проблми!Лицето е най малкия проблем!поне за мен... :roll:

Opeth
01-18-2006, 13:37
Е аз пък наречете какъвто искате,но с момиче което не ми харесва на външен вид или не ми е симпатично не бих тръгнал.Че тя като не ма привлича поне малко какво ша правя с нея,мене може дори да ма е гнус да я доближа,а за целуване да не говорим.Не говоря че момичето трябва да е манекенка ама поне трябва да ми е симпатична в лице и да не е 100 кила.

white_chik
01-18-2006, 16:35
emi zavisi-ako naistina e nekva otvratitelna debela svinq-mnoo qsno 4e nqma da trugne6 s neq dori da e nai-golqmata pi4ka.No ako primerno e nekva simpati4na i super pe4ena po harakter-6to ne.no ako vuob6te ne te privli4a-nqma smisul i dvamata da si gubite vremeto

ht_7j
01-18-2006, 16:52
Oki, ama zashto ne opishesh momicheto?
Ne me razbirai pogreshno, molq te, no sled kato se chudish dali da tragnesh s neq, znachi moje bi ima nqkakvo privlichane. Ako naprimer, nqkoi na men ne mi e simpatichen ili NE mi haresva, edva li shte se chudq dali da tragna s nego.
I vse pak....tq kak izglejda? Da ne e krokodil kato Martina Hingis? :twisted:

ht_7j
01-18-2006, 16:58
Siguren li si, che ne si se povliql ot mnenieto na nqkoi "parashutist", koito ti e kazal(a), che saotvetnoto momiche e grozno? Samo kazvam..... 8)

party_girl
01-18-2006, 17:40
emi imala sam 2-3 vrazki,v koito sam haresvala samo haraktera na mom4eto :roll:
i 4estno kazano ni6to ne izleze :roll:

Vampire_Lady
01-18-2006, 18:11
off vyn6niq vid ne e vsi4ko, mnogo dobre e izvesno na vsi4ki 4e ima momi4eta/mom4eta deto izglejda naprao prekrasno, ma ina4e sa kuhi leiki i za nishto ne stavat;a ako se pritesnqva6 drugite da en ti se podigravat-NEDEI; az taka s biv6eto mi gadje kogato toi me haresva6e i ti4a6e sled men, a az se 4udih dali d atrygna s nego ne go haresvah na vyn6en vid, ma haraktera mu mi dopadna i trygnah s nego hodihme 13 meseca(samo tolkova... :(no ne bqh az vinovna,ma nqma zn) ta v kraina smetka pyrvo 4e toi dosta se razhubavi vtoro 4e tiq 13 meseca bqha 4udesni, taka 4e ne vyn6niq vid e nai-vajen;dori da e malko pylni4ka ili grozni4ka-kfo ot tfa? tfa ne zna4i 4e ne moje da obi4a i 4e ne moje da te napravi 6tastliv, a pyk 6tom na harakter ti dopada... ne vijdam problem ;) e uspeh s re6eniqta :)

seksi_kote_f
01-18-2006, 18:21
Da za6to puk ne.Nali ti dopana da harakter togava kakuv ti e problema :o

[прАсковкА]
01-18-2006, 18:21
Когато хората са казали,че ВЪНШНИЯТ ВИД НЕ Е ВСИЧКО, са имали предвид,че не може да има истинска любов между хора,които се харесват САМО на външен вид. Но е пък за да си гадже с някого трябва да се г;леда и външността. Не може само характер. :lol:

`Death`Whore`
01-18-2006, 18:28
Ако тръгнеш с някоя празноглава красавица, ще се кефиш, че е красива...че ти харесва сексът с нея (ако правите такъв), но след 1-2 месеца като я погледнеш, ще виждаш само една красота...а ако си с някое симпатично, умно и свясно момиче, все ще намериш нещо красиво в лицето И. И когато я погледнеш, ще виждаш вътрешността И...

Oyama
01-18-2006, 22:36
Симпатично не значи ли красиво. Мое да се ебете сички щото с грозна жена ако ще и вътрешостите да и ги виждам няма да ме видите с нея :wink: . Ако е супер тъпа ама красив ще ме видите докато не я наеба 5-6 пъти и не ми омръзне. Затова хората се влюбват в перфектното съчетание на всички качества.

Danielle
01-18-2006, 22:56
Ще ти кажа така-външния вид рано или късно се променя и човек става по грозен.Гадно,но вярно!Докато характера много трудно може да се промени.Външния вид много често лъже :idea:
po vaprosa moga da dobavq samo "valka kojata si meni no nrava ne"
..................... only the true .............

IKisseDAGirL
01-19-2006, 06:03
ako pitash men, tragvai s neq :wink:
izobshto ne gledai vanshniq vid, 6toto toi ne e vajen. predi si misleh 4e e, ama se ubedih ot lichen opit che nqma nikvo znachenie.. :roll:
predstavi si, che tragnesh s nqkva manekenka ili model sas super sexy tqlo,visoka, stroina, hubava - be izobshto perfektna vav vsqko edno otnoshenie(kato taq ot avatarite na Danielle :) ) Oba4e o6te na parviq den razbira6 4e tva momiche e ujasno po harakter - dosadno,govori ti samo za grimove i pri4eski, kaprizna e i postoqnno ti mranka..pyk za zadylbocheni razgovori s neq i duma da ne stava! Togava za kakvo shte ti e - samo za ukrasa li?tq i za tva nqma da stava..na kogo mu e pritrqbvala mrankashta ukrasa :P :) :oops:

01-19-2006, 08:43
Ха тва е мазно гаден въпрос щото аз иам такъв проблем ма не му обръщам внимание.Та предпочитам хубави ,но тъпички демек с помярски характер ,но пък нема лошо и да не е манекенке ма да е миичко сладичко :roll: :roll:

Oyama
01-19-2006, 21:11
ako pitash men, tragvai s neq :wink:
izobshto ne gledai vanshniq vid, 6toto toi ne e vajen. predi si misleh 4e e, ama se ubedih ot lichen opit che nqma nikvo znachenie.. :roll:
predstavi si, che tragnesh s nqkva manekenka ili model sas super sexy tqlo,visoka, stroina, hubava - be izobshto perfektna vav vsqko edno otnoshenie(kato taq ot avatarite na Danielle :) ) Oba4e o6te na parviq den razbira6 4e tva momiche e ujasno po harakter - dosadno,govori ti samo za grimove i pri4eski, kaprizna e i postoqnno ti mranka..pyk za zadylbocheni razgovori s neq i duma da ne stava! Togava za kakvo shte ti e - samo za ukrasa li?tq i za tva nqma da stava..na kogo mu e pritrqbvala mrankashta ukrasa :P :) :oops:
Епа ПЕРФЕКТНО :shock: това е мечтата на всеки мъж , ше си я ебем всеки ден и изобщо няма да я слушам!!! Познаваш ли такива :D ?

IKisseDAGirL
01-20-2006, 07:44
vse 6ti namerim nqkoq :P ne sa rqdko qvlenie :roll: ma da znaesh 4e trqa si prigotvish edno hubavo mercedes4e i dosta parichki... 4e te glupavi,glupavi ama ne sa slepi - tva detu blesti ot daleche go zabelqzvat :P :wink:

e_l_i_z_a
01-22-2006, 08:23
Ако те кефи само по характер,няма кфо да прайш с нея...смисъл,че то и приятелките ти(само приятелки :lol: )те кефят само по характер,затова не ходиш с тях,нали?Замисли се!
Замисли се над това каква е разликата между това,което ти допада в гаджето и в приятелката.Ще те улесня:
В приятелката ти допада само характера...е,може и външния вид,но главно характера-затова се събираш с нея.
В гаджето ти допада(трябва да ти допада!)на първо място ВЪНШНИЯ ВИД и ПОСЛЕ характера! :wink:
Може да ви изглеждам тъпа,но тва е моето мнение по въпроса...

priti_kiti
01-22-2006, 08:56
Hm...vqrno 4e vun6niq vid ne e si4ko no se pak ako nqma i gram privli4ane kvo 6e praite...6e stoite samo i 6si govorite li?! :shock:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-22-2006, 08:57
emi vyrposa mi e sledniq-vie bihte li trygnali s momi4e koeto NE haresvate na vyn6en vid,no vi dopada po harakter?

mnogo po vajen e haraktera ako tyrsish dylga i stabilna vryzka :wink:

midnight...
01-22-2006, 10:19
ако не я харесваш не ртъгвай с нея, за да не си поредния кръгъл простак

IKisseDAGirL
01-22-2006, 12:02
Hm...vqrno 4e vun6niq vid ne e si4ko no se pak ako nqma i gram privli4ane kvo 6e praite...6e stoite samo i 6si govorite li?! :shock:
be to ne e zadyljitelno nqkoi da e hubav, za da te privlicha! Nikoi ne se vliubva vav van6niq vid, a v tova, koeto e otvatre :roll: az mnogo dobre osaznavam, 4e nqkoi hora ne sa koi znae kvo na van6en vid,ama pak si gi obi4am,nali :wink: :oops:

e_l_i_z_a
01-22-2006, 13:02
Ще помоля по възможно най-учтивия начин valantain_love да престане да пуска мнения с едно и също съдържание след всеки 5 човека!Момиче,разбрахме отлично какво мислиш по въпроса!Не е нужно да се опитваш да промениш личното мнение и на другите.
Пийс.

XePouH
01-22-2006, 14:02
Ако тръгнеш с някоя празноглава красавица, ще се кефиш, че е красива...че ти харесва сексът с нея (ако правите такъв), но след 1-2 месеца като я погледнеш, ще виждаш само една красота...а ако си с някое симпатично, умно и свясно момиче, все ще намериш нещо красиво в лицето И. И когато я погледнеш, ще виждаш вътрешността И...
`Death`Whore` е права,отначало щи бъде супер яко "вижте ква е яка тая мацка" ма няма да та разбира,да ти помага.А пък "по-грозното" момиче ща разбира,щи помага като имаш нужда и винаги ще бъде до теб.Всеки е красив по свой начин
П.С едвали сте ме разбрали кво искам да кажа :wink:

macka123
01-23-2006, 14:48
DA,bih trugnala s MOM4E koeto moje da emalko grozni4ko ama ina4e da e pi4

adIrai
01-25-2006, 08:33
vij sa ... znachi spiored men .. shtom tova momiche ti haresvam po harakter i se dopulvate mislq che moje da opitash da si s neq i da vidish puk ... rano ili kusno ti svikvasdh s daden chovek i go obichash zaradi tva koeto e vutreshno ti mioje cql jivot da si s neq ... i kvo kat stanete na po 70 godini shte q obichash zaradi tva che e krasiva?! ne shte q obichash zradai tva che te razbira!
aaa neznam za kvo pisha i az ... shoto az gledam mngoo vinshen vid durja adski mngoo na nego .... no namerih moito momche i mislq che za sega ima shans za neshto seriozno i vunshno i vutreshno mi haresva!noooo prpbvai s neq da ne izpusnesh shansa koito ti se dava! YSPEH

piFka_LP
01-25-2006, 08:47
emi vyrposa mi e sledniq-vie bihte li trygnali s momi4e koeto NE haresvate na vyn6en vid,no vi dopada po harakter?

НИкога ама НИКОГАААА не гледай външния вид винаги ще те излъже....няма значение дали е млако по пълна или малко по грозничка важното е да се обичате... :!:
dam taka e

suga_suga
01-25-2006, 09:02
ako naistina e nqkva adski grozna nema smisul 6oto ni6to nqma da izleze,abe po dobre si ostanete samo priqteli i ni6to pove4e. :!:

`w8inK`f0r`y0u`
01-25-2006, 09:26
Abe to vinagi idvat 4uvstvata po natam, pyk i na men specialno mnoy 4esto mi se e sly4valo da ne haresam nqkoi v na4aloto na vun6en vid, no posle stra6no mnogo da me kefi zaradi haraktera my!A nqkoi put pyk mi se e sly4valo i da si vikam "deree ebasi pi4a" i posle kat go opoznaq da mi stane nekaf protiven..:)A i da ti kaja naskoro razbrah, 4e s edno gadje deto hodihme edin mesec, toi mi kaza, 4e v na4aloto ne me bil haresval, v smisul simpati4na sum mu bila, ama 4ak pa da e izpitval koi znae kvi 4yvstva ..ne.No posle s vremeto po4nal mnogo da me haresva i taka;)kakto mislq, 4e 6e stane i v tvoq slu4a, ako probva6!Opitai, pone nqma da sajqlqva6, 4e ne si probval..:)! :wink:

Absconding
01-25-2006, 10:36
Тъй ли смяташ :roll: ?

Ми поне аз съм така ако ми допада по характер и знам че ще ме обича и че ме харесва такъв какъвто съм няма проблми!Лицето е най малкия проблем!поне за мен... :roll:

А привличането къде го забрави?

sunny_smile_
01-30-2006, 14:28
mi za6to ne van6nostta ne e ot ogromno zna4enie

01-30-2006, 15:33
hmmm, ami ako nqma ni nai-malko privli4ane na vy6en vid ? Vie tuk mi govorite,4e ako mi bila samo simpati4na, mojelo da se polu4i,ami ako dori i tova ne e taka,togava ima li smisyl ?

Absconding
01-30-2006, 20:23
На мен лично ми е много по-трудно да намеря някой, който ми допада като характер, от колкото някой, който ми допада като външност. И именно за това не обръщам такова голямо внимание на външния вид, но държа страшно много на характера.

kupondjiikata
01-30-2006, 21:33
Ne moje6 [-X da preceni6 4oveka po vun6niq vid-trqbva purvo da go opoznae6.Ako se okaje,4e toi e krasiv,no kato go opoznae6,ti nqkak si osuznava6 kakuv e vsu6tnost i ne ti se struva ve4e tolkova prevlekatelen.

incheto
01-30-2006, 22:08
E nali tova e tzelta na zaniatieto da se vlubish v duhsta a ne vav vanshnostta!!!Ti si ucelil 6-a ot toto!!!

cannabinoid
01-30-2006, 22:12
Наистина не трябва да се съди по външния вид, (то и аз не съм мн красив) но просто не мога да тръгна с момиче, което не харесвам..

!!! PEACE !!!

Oyama
01-30-2006, 22:48
Тъй ли смяташ :roll: ?

Ми поне аз съм така ако ми допада по характер и знам че ще ме обича и че ме харесва такъв какъвто съм няма проблми!Лицето е най малкия проблем!поне за мен... :roll:
А що ли си мисля че досега не си ебал и си готов да скочиш на най грозния урунгел дето намериш пиян в дискотеката поне е сигурно че щи пусне =D> ](*,) .

psycho_girl
01-31-2006, 14:31
mi vij az ne bih trugnala s mom4e, koeto ne haresvam ,trqbva da mi e pone malko simpati4en vse pak purvoto vpe4atlenie e vun6niqt vid nali? a za mom4etata predpolagam e super vajno da sa s nqkvo gotini macki i da se fukat s trofeite si :roll: ama ne znam ako naistina q haresva6 davai!