PDA

View Full Version : molba kum vsi4ki ot foruma



01-18-2006, 13:25
zdraveite iskam da vi pomolq ako moje da mi kajete na4in za obeskosmqvane nqkva bilka koqto da ne e boleznena

midnight...
01-18-2006, 13:30
хаааххаххха още няма такъв филм :lol:

IdontGiveaFuck
01-18-2006, 13:41
О, аре стига глезотии :?
Не е болка за умиране и се свиква след време!
Ако искаш може с депилиращ крем,но това е равносилно на бръсненето!
Епилатор или кола маска му е майката!

___kami___
01-20-2006, 15:18
ау това е наи сме6ното не6то което съм 4увала :mrgreen: и как става намазва6 се и те падат :!: стига с тия глезотии бе :x стига си ревала :arrow:

RoSsY88
01-20-2006, 15:53
Аз се бръсна ама като стане пролетта ще отида на кола маска...умразна ми през ден да се бръсна!

moon^girl
01-25-2006, 17:31
Мила няма безболезнено обескосмяване. Само сас самобрасначка. Но аз лично не ти я препорачвам, както и депилатоарните кремове от които няма никакав ефект. Най добрите и траини начини за обезкосмяване са колата маска и епилатора. Боли вярно е, но се свиква.

Аз имам епилатор. Преди няколко дни го изпозвах за парви път и болката не е чак толкова голяма колкото сам си мислила. За няколко минутки и кожата претрапва и свиква6.


Успех!!!

DarkSanctuary
01-26-2006, 02:24
О, аре стига глезотии :?
Не е болка за умиране и се свиква след време!
Ако искаш може с депилиращ крем,но това е равносилно на бръсненето!
Епилатор или кола маска му е майката!
Права е! Сама избираш да се бръснеш и космите да ти станат 10 пъти повече и дебели или да се епилираш и да ти станат по-редки и тънки! Освен това обезкосмяването посредством епилация не се налага да се прави толкова често, колкото това чрез бръснене!

bum`bum`f
01-26-2006, 14:28
tva verno sa si glezotii...bezboleni na4ini nqma!bilki,kvi sa teq promocii,nqma takiva!awe... momi4e,az si pravq sama kola maska na p****ta,i ne se oplakvam 4e boli...ti bilki diri6 :lol:

01-26-2006, 15:05
Ako tolkova ne moje6 da tarpi6,moje da probva6 s lazerna epilaciq.Vqrno,po-skapi4ko e,no pak e traino.

bum`bum`f
01-26-2006, 15:57
Ako tolkova ne moje6 da tarpi6,moje da probva6 s lazerna epilaciq.Vqrno,po-skapi4ko e,no pak e traino.
ti ako mislish 4e s lazerna epilaciq ne boli,jestoko se lajesh;)

ht_7j
01-26-2006, 16:16
Ako tolkova ne moje6 da tarpi6,moje da probva6 s lazerna epilaciq.Vqrno,po-skapi4ko e,no pak e traino.
ti ako mislish 4e s lazerna epilaciq ne boli,jestoko se lajesh;)

Taka e. S lazerna epilatziq boli strashno mnogo. Tova kato iglichka ti vliza pod kojata do korena i go drapva. Aaaaaa...beshe mnogo gadno.

bum`bum`f
01-26-2006, 17:09
Ako tolkova ne moje6 da tarpi6,moje da probva6 s lazerna epilaciq.Vqrno,po-skapi4ko e,no pak e traino.
ti ako mislish 4e s lazerna epilaciq ne boli,jestoko se lajesh;)

Taka e. S lazerna epilatziq boli strashno mnogo. Tova kato iglichka ti vliza pod kojata do korena i go drapva. Aaaaaa...beshe mnogo gadno.
a ti izob6to znaesh li kakvo e lazerna epilaciq?ili barkash s drug vid epilaciq?za6toto pri lazernata epilaciq ni6to ne ti vliza pod kojata!use6ta se parene,ne e tolkova bolezneno no vse pak boli.

гг
01-26-2006, 17:47
ех момичета , благодаря ви !
Благодаря ви , 4е не сте и на половина толкова претенциозни , колкото ние към вас !
Благодаря ви за усърдие с което се подържате красиви , а в същото време цените в нас съвсем други качества !
Обичам ви :D

rangelova
01-26-2006, 17:48
Ufff...mili4kata tq.Vsi4ko se prevazmogva.Kogato se nalaga da se pravqat takiva ne6ta si povtrqi: ,,Trai,babo za HUBOST!,,-povqrvai pomaga.Sa6tnost ima takiva bilki,no mnogo malko hora gi znaqt...6te kaja edna recepta,no ne sam q izprobvala li4no-ako nqkoi se interesyva pove4e moje da otide v knijarnicata i da si kupi edna balgarska kniga(mnogo polezna)kazva se: ,,Narodna medicina-bolesti,simptomi,recepti,, ot: Hristo Mermerski ...v neq nqkakva jena pi6e za okosmqvaneto---otkrila e receptata slu4aino sled kato si e pravila vana s otvara ot polski hvo6t.4-5 kg polski hvo6t se zaliva s 10litra voda i vri dokato vodata ostane napolovina.Precedenata otvara si izsipva i razmesva s vodata vav vanata.Sled 30 min. prestoi vav vanata ystanovila s u4udvane,4e vsi4ki kosmi po tqloto i krakata i sa iz4eznali...Dano vse pak pomogne na nqkoi smel4aga,koito da q opita...i ako moje neka posle mi pi6e kakvo e stanalo.!!!

deidiy
01-26-2006, 18:07
kvo napla6ihte momi4eto.ne se pritesnqvai za 0o4ni parvata sedmica sas samobrasna4ka a sled tova bavno i poleka sas epilator parviq pat edva li 6te ti haresva ama da naistina se svikva :D

sisonka
01-29-2006, 19:52
ami do kolkoto zn ima6e edno raztenie kazva6e se mai zmiiska otrova ama ne sam mn sigurna za imeto

FairyNymph
02-01-2006, 20:57
interesno ime za rastenie kakto i da e po temata:depilirashtite kremove gi otpisvame mirizma nervi i nikakav efekt [-X
samiobrysna4kata-mnogo kratak efekt,ne e bolezneno ama za nqkoi e reshenie ..mislq 4e samobrysna4kata e podhodqshta za momi4eta koito ne iskat da se obrysvat izcqlo a samo da si napravqt formi4ka :?
kola maska i epilatori:ei teq 4udesa trqq gi izprobvam skoro 8-[

Mystery
02-04-2006, 18:29
За билки не съм чувала досега. Депилиращите кремове имат същия ефект като бръсненето и затова ги смятам за безсмислени. Аз предпочитам кола маската, но все пак си е малко болезнено. Ползвам и епилатор понякога.

03-05-2007, 15:47
Ufff...mili4kata tq.Vsi4ko se prevazmogva.Kogato se nalaga da se pravqat takiva ne6ta si povtrqi: ,,Trai,babo za HUBOST!,,-povqrvai pomaga.Sa6tnost ima takiva bilki,no mnogo malko hora gi znaqt...6te kaja edna recepta,no ne sam q izprobvala li4no-ako nqkoi se interesyva pove4e moje da otide v knijarnicata i da si kupi edna balgarska kniga(mnogo polezna)kazva se: ,,Narodna medicina-bolesti,simptomi,recepti,, ot: Hristo Mermerski ...v neq nqkakva jena pi6e za okosmqvaneto---otkrila e receptata slu4aino sled kato si e pravila vana s otvara ot polski hvo6t.4-5 kg polski hvo6t se zaliva s 10litra voda i vri dokato vodata ostane napolovina.Precedenata otvara si izsipva i razmesva s vodata vav vanata.Sled 30 min. prestoi vav vanata ystanovila s u4udvane,4e vsi4ki kosmi po tqloto i krakata i sa iz4eznali...Dano vse pak pomogne na nqkoi smel4aga,koito da q opita...i ako moje neka posle mi pi6e kakvo e stanalo.!!! :smt089 :smt016 :smt016 :-& =; :smt007 :-s [-X :idea:

Undying
03-05-2007, 16:09
Сама избираш да се бръснеш и космите да ти станат 10 пъти повече и дебели
Ох,а от тая глупост направо ми е писнало. #-o #-o

По темата:Отиди на козметик-не че няма да боли,но поне няма да ти се налага да го правиш толкова често,колкото в домашна обстановка.

linkin_park_fenka
03-05-2007, 17:03
Темата е ужасно стара

eve_angel
07-31-2012, 16:48
Белина (roflll) базикам се бе,са да не се намажеш ;дд .. само депилиращ крем е безполезнено,но доколкото знам е като самобръсначка

Cucko0
07-31-2012, 17:06
Кирилицата е задължителна !