PDA

View Full Version : lubovta ...BOLI!!!HELPP



nedostijima
01-18-2006, 13:47
zdraveite bih iskala savet ot vsi4ki vas za6toto ve4e neznam kum kogo da se oburna!
purvo da spomena 4e sum naistina mnogo krasiva i nqmam problem s lubovta ne 4e imam visoko mnenie za sebe si tova e mnenieto na drugite!!!moga da imam vseki no ne i nego!!vseki den si zadavam vaprosa ZA6TO?I TURSQ OTGOVORA,V SEBESI, I NE MOGA DA GO NAMERQ!
vsi4ko zapo4na PREDI GODINA zabravih da spomena az sam na 15 toi e na 17 godini!
i taka minalata godina, ne vqrvah v lubovta ne znaeh kakvo e da obi4a6 istinski i da te obi4at do bolka!dokato ne se poqvi toi!togava razbrah su6nosta na vsi4ki tezi 4uvstva!bqhme zaedno 4 meseca- bah 6tastliva!!!
no vsi4ko prekrasno svur6i nqkade v sredata na lqtoto vurna se pri biv6ata si priqtelka!kaza mi go nai-spokoino a az prosto sedqh i mul4ah!kazah si "mainata mu ima tolkova mom4eta"no ne be6e taka ve4e osuzna6, 4e kogato zagubi6 ne6to 4ak togava osuznava6 kakvo vsu6tnost si imal".....osuznah tova dosta kusno! ne uspqh da se borq za lubovta si, i q izgubih...sega toi e s neq!ve4e sme na daskalo.... po4ti polovin godina mina i az sam vse taka oburkana...ne moga da razbera 4uvstvata mu!!! dokato bqhme zaedno toi me obi4a6e, bqh sigurna v tova i sega smqtam, i imam 4uvstvoto 4e vse o6te e taka....use6tam go no ne go razbiram!ima momenti v koito mi obru6ta stra6no mnogo vnimanie,.. a ima takiva v koito za nego az ne su6testvuvam...!vsqka6 iska da mi kaje ne6to no nqma smelost da go napravi!!!!!!!!!!!!!!obi4am go srta6no mnogo ,i ne moga da pogledna drug!stranen 4ovek e nali???imate li predstava kakvo jelae?kakvo iska?mojebi sam prekaleno malka no ne ne mislq...!!!imam 4uvstvoto 4e o6te izpitva ne6to kum men,no kak da go spe4elq?kak da go nakaram da izkaje 4uvstvata si??????ami ako ne e taka ako tova sa nqkoi ot tezi igri4ki na mujete ???ako me e zabravil napulno???zatova me e strah da predpriema nqkakva kra4ka....neznam kakvo 6te posledva?!!!???eto zadavam si tolkova mnogo vaprosi i ne stigam do otgovor!!!
nadqvam se nqkoi s pove4e opit da mi pomogne nadqvam se 4e stanahte 4ast ot moqta istoriq...istoriqta na edno oburkano momi4e!!!!POMAGAI TE
BLAGODARQ VI!!!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Oyama
01-18-2006, 13:52
Ти кво искаш от нас не разбрах :roll: да му се обядя и да го накарам пак да те обича? Всичко свърши колкото по бързо се примириш толкова по добре!

RoSsY88
01-18-2006, 14:03
I az sam tai 4 meseca i poluvina vrazka,izpitah istinskata lubov i nai nakraq me zarqza.I az moga da imam vseki i sam dosta sladka i krasiva ama znam 4e nikoga nqma pak da me poiska ama se borq.Moje bi ako mu kaje6 ko izpitva6 kam nego v o4ite 6te se raz4ustva...o6te li e sbiv6ata si priqtelka...i znae6 li za6to se razdeliha....

ziky
01-18-2006, 14:12
Каакто си ги спечелила така ще го преживееш...секи знае че любовта боли!Ако той не те харесва вече и да му направиш свирка пак няма да се върне при тебе!

DjyDjaNKa
01-18-2006, 16:43
И как реши , че това е истинската любов ? Само , защото е минала половин година и не си го забравила ли ? Или защото ти е гадно , боли те ? А не си ли се замисляла , че може би те боли не , защото го обичаш , а защото просто си останала сама , защото те е заменил с друга ?!?
Пък и от мен да знаеш , едно нещо като приключи веднъь , после и да започне пак - смисъл няма . То е казано - каквото стане веднъж с един човек , то ще стане и втори път . А веднъж да го оставиш да те нарани и той да го направи - срамът е за него , но втори път да го направиш - срамът е за Теб ! Помисли си дали си заслужава .
Пък и ... ако те е обичал , както твърдиш ... явно си му се качила на главата , за да те зареже и то заради бившата си ....
Абееее ... де да знам , то винаги този , който споделя се изкарва жертва , ама в повечето от случаите си е виновн за болката . Както е речено "Всеки си заслужава съдбата!"

qnu4kaa
01-18-2006, 17:09
ti kazva6"ne 4e imam mnenie za sebe si"(ili ne6to takova)e dobre..malko trqbva da slezne6 na zemqta mi se struva....Oyama e prav,nie ni6to ne mojem da napravim za teb,sled kato vsi4ko e svyr6ilo.a i naistina gre6kata e bila v teb..pogledni sse mako otstrani..dano si nameri6 nova liubov :wink:

Dr. Kazimbutt
01-18-2006, 17:10
"kogato zagubi6 ne6to 4ak togava osuznava6 kakvo vsu6tnost si imal".....osuznah tova dosta kusno!
Хубаво е, че това си го осъзнала сега, а не по-късно (като мене).
А за това, че си мислиш, че можеш да имаш всеки - уверявам те, че не е така. Всъщност ти можеш да го имаш, но само физически. С други думи: той ще бъде с тебе само заради секса. Въпросът не е един човек да е с тебе заради начина, по който изглеждаш. Идеята е той да е с тебе заради характера ти, заради човека, който си. Много ме съмнява, че всеки би ти се кефил...
За онова момче - не иска да е с тебе, не разбираш ли? Не можеш да го накараш да те обича отново и това си е. Трябва да се примириш. Няма какво друго да направиш.

TyjNi^Ochi_f
01-18-2006, 20:18
sporen men pyk ne te e obi4al istinski.ako te obi4a6e kyv 6te6e da e smisala da se vry6ta pri biv6ata my?

ht_7j
01-18-2006, 20:33
И как реши , че това е истинската любов ? Само , защото е минала половин година и не си го забравила ли ? Или защото ти е гадно , боли те ? А не си ли се замисляла , че може би те боли не , защото го обичаш , а защото просто си останала сама , защото те е заменил с друга ?!?
Пък и от мен да знаеш , едно нещо като приключи веднъь , после и да започне пак - смисъл няма . То е казано - каквото стане веднъж с един човек , то ще стане и втори път . А веднъж да го оставиш да те нарани и той да го направи - срамът е за него , но втори път да го направиш - срамът е за Теб ! Помисли си дали си заслужава .
Пък и ... ако те е обичал , както твърдиш ... явно си му се качила на главата , за да те зареже и то заради бившата си ....
Абееее ... де да знам , то винаги този , който споделя се изкарва жертва , ама в повечето от случаите си е виновн за болката . Както е речено "Всеки си заслужава съдбата!"

Wow...mnogo tochno...
Skapa, prekaleno mnogo mislish. Vliubena si oshte i zatova miskish, che vse oshte toi ima neshto kum teb. Nadqvash se. Dori i da e vqrno, po dqvolite, toi te e ostavil, zaradi bivshata si??????? Ne zaradi nova pikla, a zaradi nqkoi, s koito e bil i poznava. Tova trqbva da znachi neshto. Ti si hubava, imash samochuvstvie, tova e mnogo vajno, prati go po dqvolite. Trudno e, no za teb ne chak tolkova. Nqma da go zabravish v kashti pred pc-to....Az nikoga ne sam spirala da haresvam nqkoi predi da sreshtna drug. I chesto sam se samozalagvala. Tova pravish i ti v momenta.