PDA

View Full Version : За хората



Хъм
01-18-2006, 15:09
Ами темата не знам дали ще я разберете ...дано...малко е объркващо...Еми...Защо с някой хора се чувстваме различно ???Например когато говоря с най-добрата ми приятелка се чувствам силна и с "мъжки черти " и съвсем по различно се държа,отколкото когато говоря например със сестра ми....Когато пък общувам с момчета(момиче съм) се чувствам по-женствена и по чаровна...Интересно ми е да разбера това на какво се дължи?Защо с някой хора се чувстваме по-различно???При вас така ли е?Не мога да си го обясна и винаги ми е било интересно

Awazate Ippon
01-18-2006, 20:01
mii ta si e 4ista psihologiq...nai ve4e socialna mislq. ne gi razbiram mnogo mnogo no na praktika go znam. qvno tam kadeto si nejna i jenstvena tezi s teb sa majestveni i te predrapolagat kam tazi 4ast ot haraktera ti. tova e validno i za drugite ti strani. 4ovek ima mnogo lica :twisted:

teenkopele
01-18-2006, 21:06
mii ta si e 4ista psihologiq...nai ve4e socialna mislq. ne gi razbiram mnogo mnogo no na praktika go znam.

e_l_i_z_a
01-19-2006, 11:21
Ми това си е напълно нормално.Всички сме така.Едва ли има човек,който да общува по абсолютно един и същ начин със всички около него. :wink:
Роля в това имат навика,първото впечатление,предварителна а нагласа и др. :wink:
Също и излъчването на човека,с когото общуваш,както и дали си в настроение :wink: :lol: :D :wink:

egrgergetge
01-19-2006, 11:38
нормално..
пред момчетата искаш да се чувстваш привлекателна..нещо,което не е нужно пред приятелките..а пред приятелките се държиш по-освободено,защото те са хората,които те познават най-добре...при родителите отново различно-те все пак вдъхват респект и трябва да се отнасяме с повече уважение :roll:

bulgarche
01-19-2006, 12:51
Е нормално е :) Аз примерно пък повече се разбирам с момичетата....сигурно щото момчетат сме лигльовци дна определени теми и затва :)

seksi_kote_f
01-19-2006, 16:06
i az ne moga da go razbera znam kak se 4uvstav6 i pri men ponqkoga e taka 8)

01-19-2006, 16:58
Е нормално е :) Аз примерно пък повече се разбирам с момичетата....сигурно щото момчетат сме лигльовци дна определени теми и затва :)
Не. Защото си латентен хомосексуалист. :roll:

e_l_i_z_a
01-19-2006, 17:25
Е нормално е :) Аз примерно пък повече се разбирам с момичетата....сигурно щото момчетат сме лигльовци дна определени теми и затва :)
Не. Защото си латентен хомосексуалист. :roll:
а ти си "хетеросексуалист",който явно само си убива времето в заяждане с непознати от чужди форуми...Защо ли :?: :lol:

foxy_lady
01-19-2006, 20:54
Dam,mila,i az dosta s1m se 4udila po toq v1pros i moeto mnenie e,4e horata sa kato himi4ni reakcii-s nqkoi obrazuva6 buren proces,s drug-spokoen. A za6to se 4uvstva6 po razli4en na4in-ami te te karat da se 4uvstva6 taka,blagorazpolagat te po razli4en na4in,6toto sa razli4ni hora. Tova e hubavo i dosta interesno..