PDA

View Full Version : КОФТИ СИТУАЦИЯ



ToTo
01-18-2006, 15:41
Почвам директно...преди няколко седмици една моя френдка ме запозна с една нейна френдка и чрез смси и разговори по тела се разбра,че взаимно мн.се кефим един друг. Тук идва и проблема..за мен,но и за нея,поне така казва, еъзрастта няма значение...аз съм на 16 тя на 13.Покани ме преди няколко дни в тях и почнахме уж да гледаме някакъв филм, но по-скоро лафехме и никой не го гледаше..та както и да е...опитах се да я целуна, при което тя рязко се отдръпна..а аз супер много се обърках. Каза ми,че е мн.объркана,харесвала ме...каза ми...'ПЛС забрави нещата,които съм ти казвала преди'...'Хайде да си останем само приятели'.
Тръгнах си от тях с уговорката да не я търся въобще няколко дни и ми каза, че тя щяла да го направи.

Супер кофти и ЯКО объркана ситуация. Моля за някакъв съвет какво да правя?!? :o

Благодаря предварително. :)

01-18-2006, 15:50
Ми ти кво искаш ?!? Тва са си лапешки истории присъщи на лапета на 13 !

ТоТо
01-18-2006, 16:08
Ми ти кво искаш ?!? Тва са си лапешки истории присъщи на лапета на 13 !

До някъде го разбирам..ама МНОГО МЕ КЕФИ и не сикам да се отказвам от нея.

Какво да правя?!?!?

white_chik
01-18-2006, 16:19
mi tq e samo na 13 i qvno mnoo burzo si meni mnenieto.6to ne pogovori6 s momi4eto,koeto vi e zapoznalo???nz dali sa blizki no moje bi znae kva e pri4inata da te othvurli

Dr. Kazimbutt
01-18-2006, 16:23
Ми ти кво искаш ?!? Тва са си лапешки истории присъщи на лапета на 13 !
Лошото е, че репликата "хайде да си останем само приятели" е любима и на по-големите... :?

qnu4kaa
01-18-2006, 16:46
hei,problema ne e tolkova golqm :) Prosto q nakarai da te haresa..dokaji i 4e si zaslujava6...nakarai q tq da te goni..a ne ti neq;)dokaji i se i 6te vidi6 kak 6te trygne po petite ti i vsi4ko 6te byde nared,az sam absoliutno sigorna! :) uspeh!!!

qnu4kaa
01-18-2006, 16:47
hei,problema ne e tolkova golqm :) Prosto q nakarai da te haresa..dokaji i 4e si zaslujava6...nakarai q tq da te goni..a ne ti neq;)dokaji i se i 6te vidi6 kak 6te trygne po petite ti i vsi4ko 6te byde nared,az sam absoliutno sigorna! :) uspeh!!!

CuST0M1z3
01-18-2006, 16:49
13 god kvo da q kara

RoyTheReaper
01-18-2006, 17:01
ako pita6 men, ne se zahva6tai s momi4e koeto ne znae kakvo iska. rano ili kusno 6te bude6 naranen i 6te sajalqva6. izpitval sam go i az, i mnogo moi priqteli i poznati. hvani si nqkoq na tvoite godini :wink:

Kypa©
01-18-2006, 17:10
и ми каза, че тя щяла да го направи.
Малко не схванах! С някой друг ли? :roll:

qnu4kaa
01-18-2006, 17:20
problema ne e 4ak tolkova vyv vyzrasta.ima momi4eta po na 12god. koito razsujdavat po dobre i ot 20godi6ni..taka 4e ne e tam rabotata:)prelasti q..prosto i se dokaji mom4e :) :) :) ne znam kak da gi go obesnq..ima 6ans,no vsi4ko zavisi ot teb :)

Dr. Kazimbutt
01-18-2006, 17:21
ako pita6 men, ne se zahva6tai s momi4e koeto ne znae kakvo iska. rano ili kusno 6te bude6 naranen i 6te sajalqva6. izpitval sam go i az, i mnogo moi priqteli i poznati. hvani si nqkoq na tvoite godini :wink:
Те всички не знаят какво искат. Майтапът се крие в това, че ние въпреки всичко си ги обичаме. :wink:

WILD__BOY
01-18-2006, 17:29
Ми явно мацката е зле. А и тя наистина е малка още. ;) Аве щом хлътваш ... няма да те откажем - скоро на теб ще ти писне от такива истории

май за първи път се париш от нафръцкани малко момиченца

ht_7j
01-18-2006, 17:49
Wow....edno shte ti kaja. Kazala ti e da ne q tarsish, a iska tochno obratnoto. Tipichni nomera, koite ne svarshvat na 13. Iska da i se obajdash, da i kazvash, che te kefi, da i pravish komplimeti i t.n.....Ne go pravi. Ostavi q taka, bez vnimanie. Shte ti zvanne sled sedmitza. Nie ne obichame vsichko da ni e na tepsiq. Ne obichame predskazuemite momcheta. Ne i obrashtai vnimanie i shte vidish kak shte se obarnat neshtata. Kogato tq ti zvanne, togava badi kavaler i shte q spechelis. Spoko.... :!:
Ako ne ti zvanne, znachi e prekaleno malka i obarkana, koeto puk znachi, che nishto nqma da izleze. Moje da te ostavi na 3-iq den.

Vampire_Lady
01-18-2006, 17:56
hm... 4eta i si mislq i izmislih nqkolko vyzmojni situacii
1. naistina da en znae kfo iska
2. da se prai na interesna 4e da i obyrna6 vnimanie
3. (nzn kak mi hrumna) emi taq tfoq priqtelka deto vi e zapoznala ..moje tq da te haresva i tfoeto momi4e da e razbralo i kato dobra priqtelka da se e otdrypnala...

awe nzn samo se nadqvam da ne e tretoto.. :roll:

ToTo
01-18-2006, 19:28
Значи тази френдка,която ни запозна...по-рано ме харесваше и днеска пак..момичето, в което бях ми каза,че когато сме започнали да си пишем смси с нея...френдката още ме е харесвала...значи момичето,което казах.че ме кефи е знаело за чувствата,но въпреки това стана тожа,което казах в 1ят пост...малеееее колко объркано?!? :o :? :shock:

ToTo
01-19-2006, 11:45
Какво да правя ?!?

skyline_207
01-19-2006, 11:55
Какво да правя ?!?

изнасили я :lol:
не
ебавка
ми кво да правиш ли
намери си друга
та ти си с 3 години по-голям от тая плюс тва ти е отказала :!: