PDA

View Full Version : Kak moje da mi padne po-byrzo boqta



g0s7
01-18-2006, 18:55
Predi 5 meseca si boqdisah chervena kosata a boqta ne iska da pada..Syvsem malko v korenite samo..Ima li nqkvi balsami ili shampoani ili kvoto i da e za da padne po-byrzo boqta ...

`Death`Whore`
01-18-2006, 18:57
АЗ се боядисвах червена година и половина всеки месец и след като спрях, си остана червено поне половин година след това. После стана тъмно оранжево..после светло оранжево, на места почти русо...трябва да мислиш!
А корените ти са израснали.

g0s7
01-19-2006, 09:49
A kak moje da padne boqta e ??

`Death`Whore`
01-19-2006, 11:34
Май има едни неща за махане на боята...по после косата е...нямам думи колко ужасна. Питай в козметичен магазин!

_Sweet_Love_
01-19-2006, 16:44
Ако беше се направила с кана след известно време кенате щеше да падне... Но в твоя случай , нямам идея.

rangelova
01-21-2006, 19:03
Az naprimer se kanosah s 4erna kana minalata godina(2005)mai mesec-kosata mi e dalga 88 santimerta.I eto do den dne6en ve4e e (2006)Januari mesec,a moqta kosa o6te si ima 4erno.E da verno e 4e pada,no ne napalno.Sega kogato kosata mi e porasnala okolo 7-8 sm. ima vsqkakav vazmojen cvqt(poneje kanata ne mi stigna mi ostana edno po-svetlo petno po sredata) v korenite svetlo kistenqvo-po4ti ryso,narolu 4erno(okolo 6-7 sm.)sledva petnoto,koeto e edno takova kato rijavo,i o6te po-nadolu 4erveno premeseno s tamno kafqvo.Kakvo 6te kajete a?Taka 4e edin savet kam vsi4ki,koito sa re6ili da si boqdisvat ili kanosvat kosata-horaa ne pravete experimenti s kosata si-estesvenata krasota e nai-krasiva!!!A po otno6enie na obezcvetqvaneto: Da ne ti minava prez glavata da posegne6 kam perhidrol-6te stane6 kato hvanata ot magistralata.Izprobvala sam mnogo maski kakto za podhranvene,taka i za obezcvetqvane(imah hubava kosa,predi da q orezelq s taq kana)...Mnogo sam se interesyvala po tazi tema.Zna4i v USA ima edin preparat(ne sam go sre6tala v BG),koito e na bazata na bilki i citrysovi plodove.Tam go prodavaha v ampuli(dosta skapi)i az si bqh vzela samo 1 kato za bazik da vidq kakvo 6te stane.I kakav be6e efekta: kakvo stana s edin ki4yr kosa,koto namokrih s vaprosnoto ve6testvo:vazvarna si sa6tiq cvqt,eee malko po-tamno,no opredeleno ne be6e gadnoto 4erno.!!!Hodih do razli4ni friziori i gi pitah za tova,no te dori ne bqha 4yvali za podobno ne6to.Kazah kakav mi e problema i pove4eto mi otgovarqha: Ami pravi si maski ot kiseli cityrosvi plodove(limon,portokal,kivi...).Eto edna podhodq6ta za teb maska,koqto ne sam mn ubedena 4e 6te pomogne pri slu4aiq s boqdisvane,no pone moje da podhrani kosata: 1 4aena 4a6a izstiskan limon,dve lajivi(sypeni)borov med i 2-3 beltaka ot qice(spored daljinata i goleminata na kosata).Ako nqkoi dryg iska podobna pomo6t za problemi s kosata s ydovolstvie bih pomognala---znaite 4e az sam manq4ka na tema kosa!!!

TSecret
01-23-2006, 18:30
ex i az biah 4ervena minalata godina uni mesec a sega sam rusa-2 meseca si mieh kosata s kiselo mlqko vseki den i 4ervenoto padna sa6toto taka se boqdisvah na 2-3 sedmica ot kafqvo(mnogo tamno) sled tva oranjeva i postepenno ruso!!! kosata mi naistina ne e kakto predi no e v dobra forma s mnogo maski a i btw kiseloto mlqko podhranva kosata i i pridava blqsak! (izpitana recepta d se mahne 4erveniq cvqt)

g0s7
01-23-2006, 20:20
S kiselo mlqko ?? Tova ne go bqh 4uvala, no shte go probvam.. A drugi idei nqkoi da ima ?? mersi vse pak mnogo :d

TSecret
01-24-2006, 21:27
mi i az ne go biah 4uvala no bez nego nem oja da padne... na4i vseki den vliza6 v banqta sutrinta ili ve4erta i s ni6to drugo ne q mie6 bez 6ampoan i si maje6 kosata s kiselo mlqko,sled tva si slaga6 edna nailonova 6apka i otgore havliq i sedi6 taka 30 min(da znae6 4e razti4a otstrani niakoi pat no e zabavna gledakta na kato pada rozovo mlqko:)),sled tova q izmiva6 dobre s ne mnogo topla voda i slaga6 balsam i si gotova!

g0s7
01-25-2006, 12:51
Ami shte mi stigne li edna kofi4ka kiselo mlqko..Kosata mi e sredno dylga do ramenata..I kosata suha ili mokra trqbva da e ?

TSecret
01-25-2006, 14:13
da 6te ti stigne 1 kofi4ka.kosata ttrqbva da e suha... navejda6 se napred v banqta i po4va6 s 6epi mlqko da maje6 parvo korenite i posle varhovete-kakto si slaga6 6ampoan de!