PDA

View Full Version : nqkoi 6te mi obqsni li 6oto ve4e izdivqvam?



Martin_mitov
01-18-2006, 20:28
Purvo izvinete za shliokavicata , ama neshto mi se e precakal flex type-a.
Zna4i stava vupros za celuvaneto.Nadqvam se tova da e pravilniq razdel
Zna4i vednuj si sedime s gadjeto v edno kafence v krasna polqna.Sedime si nie i si se celuvame.Use6tam 4e nqkoi me buta po glavata (v posledstvie ustanovih 4e e butnala i na dvamata glavite za da ni razdeli).Purvo si pomislih 4e e nqkoi poznat.Poglejdam - nqkakva vuzrastna jena , s rusa kosa , napulno nepoznata.Tq v tozi moment zapo4va da mi durji ton , koito i na6te ne si pozvolqvat da mi durjat , da mi kre6ti i da mi smurdi 4e se celuvame.V posledstvie se predstavi za sobstveni4kata.Zapazih spokoistvie i i kazah 4e vsi4ko tova moje6e da ni go kaje i po-spokoino.Tq se oburna i zapo4na da se vurti okolo edna susedna masa.Az vikam na gadjeto "emi aide da stavame to se e vidqlo 4e ni gonqt".A jenata mi vika "e 6to , na taq kakuv i e problema".Celuvame se otnovo i idva onaq i edva li ne ni izhvurli kato mrusni ku4eta ot kafeto i.A na susednata masa to4no predi da se poqvi taq ima6e nekvi drusalki , narkoman4eta i t.n. koito iztrqskaha pone 3-4 puti po stuklenata masa i neznam kak ne q s4upiha.
Vikam si "taq be6e nekva luda ama to 6te i se vurne - nqma nie i takiva kato nas da i s4upqt zavedenieto".
Dnes , sedime si otnovo v edno kafe , tozi put malko s obica na uhoto re6ih da sedneme po v ugala , malko po na skri6ni4ko.Celuvame si se , idva barmankata , tozi put nai-u4tivo ni kaza "bihte li se celuvali po-spokoino poneje pre4ite na drugite hora".Otnovo si mislq kakvo se okazva - kafeneto ne e razdeleno pu6a4i/nepu6a4i i nie koito ne pu6ime im di6ame dima (a be6e naistina dosta zadimeno) i v kraina smetka se okazva 4e nie im pre4ime a te na nas - ne.
E nqkoi moje li da mi obqsni za6to i s kakvo pre4ime na tiq hora? Ne e li normalno da se celuvame v kafenetata? I dvamata imame 18 i smqtam 4e tova si e v reda na ne6tata. Pls izkajete si mnenieto za6toto ve4e neznam... Nie li pravime ne6to koi znae kolko neredno ili prosto tiq hora imat super konservativno mislene

w
01-18-2006, 20:36
:lol: ami nqma ni6to lo6o,prosto ili vi zavijdat, ili vie se celuvate prekaleno ... strastno,koeto gi kara da vi zaglejdat ili da vi zavijdat ;))) ahah to si nqma dr obqsnenie,tiq hora ne jiveqt v 21 vek :!: ne obra6tai vnimanie na takiva hora,jiveii si kakto si iska6 i pravi kakvoto si iska6,hi4 da ne ti puka!!! ;))) :D

HopeLesss
01-18-2006, 20:42
И на мен ми се е случвало. Седим си с бившия в парка и си се целуваме, когато дойде някав възрастен човек и почна да ми чете конско за морала и т.н. Аз не му обърнах внимание и си заминахме. Недей им обръща внимание и ти. Или завиждат, както вече казаха или има няква друга причина. Може би и вие се целувате доста страстно и привличате погледите :D

rusalkata_
01-19-2006, 06:30
правилно...не им обръщай внимание...не всички са такива!!! :D

kanar4o
01-19-2006, 07:19
mi ili ste prekaleno...kak da go kaja.. vaoudosheveni f celuvaneto..nzm :) ili pokray celuvaneto si puskate race dosta qvno :) shtoto se pak primerno barmankata nqma da doe i da ti kaje... stiga si baral priqtelkata ti za putkata. ili da kaje na priqtelq ti..stiga si go fashtala za kura :) mi taka de moe po toq nachin da e zaobikolila :) shtoto po princip nikoy nqma pravo da ti kazvakak da hodish..da se oblichash...da se durjish osven ako ne e necenzorno :)of deaznam...:) dano namerish nqkuf smisul f tiq pisanici :)

01-19-2006, 08:37
mi ili ste prekaleno...kak da go kaja.. vaoudosheveni f celuvaneto..nzm :) ili pokray celuvaneto si puskate race dosta qvno :) shtoto se pak primerno barmankata nqma da doe i da ti kaje... stiga si baral priqtelkata ti za putkata. ili da kaje na priqtelq ti..stiga si go fashtala za "мъжкия полов орган" :) mi taka de moe po toq nachin da e zaobikolila :) shtoto po princip nikoy nqma pravo da ti kazvakak da hodish..da se oblichash...da se durjish osven ako ne e necenzorno :)of deaznam...:) dano namerish nqkuf smisul f tiq pisanici :)
точно там е проблема - не се обарваме или нещо такова , седиме си тихо и кротко и се целуваме.Даже не е чак толкова страстно.
Аз го свързвам по-скоро с някакви задръжки които имат по-старото поколение ама незнам... :roll: Аз примерно се кефя като видя млади хора , двойки да се целуват , прегръщат и т.н. :roll:

CrazY^^MousE^^F
01-19-2006, 09:08
хахахахах...вече има мноо издрънчани хора

Tiffany
01-19-2006, 19:13
Уффф и на мен са ми отправяли забележки от този род :oops: Веднъж беше в трамвая от една възрастна жена,която направи забележка на приятелят ми "Да ме целува толкова страстно само,когато сме насаме" :oops: Но не беше заядливо...дори може да се каже,че си имаше доза основание и това не беше най-умесното място да се целуваме :wink: Втория път беше от един дядо,когато приятелят ми подаряваше розичка и аз му благодарих и го целунах по усните(беше съвсем малка и невинна целувка от благодарност),но този дядо започка нещо да вика,че не било редно да се целуваме на публични места и някакви такива :wink: Но аз не обращам внимание...според мен няма нищо лошо да изразяваш чуствата си винаги и където и да било(разбира се има си места,които се изисква да запазиш благоприличие),но според мен в целувките в кафе,в кино няма нищо лошо :wink: Затова не обръщай много внимание на околните около теб и си се целувайте винаги,когато ви се преиска...ако не сега едва ли след 20-30 години сте ходим и ще се натискаме по кафетата и парковете :wink:

tajnata_maсka
01-19-2006, 19:17
q stiga prostotii! Stegni se be! :twisted:

Worthless
01-19-2006, 19:56
Верно ти трябва малко чист въздух и приятели! Излез навън и се запознай с хора! :wink:и тфа кфо общо има с цялата тема и въобще прочете ли я, или погледна само заглавието?
бе завиждат, хич да не ви пука ;)

`Death`Whore`
01-19-2006, 20:03
Леле...ако някой ми се отвори така...няма възрастен, няма баба, няма дядо! Издивявам! Приятелите на мъжа не могат да ни кажат кога да се целуваме, камо ли непознати! Не съм ги блъскала, не съм ги удряла, не съм крещяла, просто да си отместят погледа!

machoka
01-19-2006, 20:45
Да си гледат работата, ще се целувам където си искам и с когото си искам. Не нарушавам обществения ред -> следователно ще правя каквото ми се прави.

Нека ми направи някой забележка... :evil:

01-20-2006, 07:47
Абе незнам ама да ни гонят от кафетата вече се превръща в голям проблем :roll: Аз затова пуснах и темата.Ако съм в парка например да не им обръщам внимание ама сега по студовете няма много преспективи.Вече с нетърпение чакам да дойде лятото да има перверзий в парковете :twisted: Ама засега май трябва да се съобразявам поне малко с тия изкуфяли бабки :evil: :evil: :evil:

e4o
01-20-2006, 10:48
na nqkoi hora ne im e e priqtno da gledat/slu6at mlqska6ta se dvoika :shock: :lol:

х
01-20-2006, 12:00
ima si model na povedenie koito trqbva da se spazva. pazete blagoprili4ie. a tova 4e sa idvali da vi bu4at...po tozi na4in i dvete strani naru6avat prietite normi za povedenie :?

RoyTheReaper
01-20-2006, 14:56
dori i da e nqkakva norma da ne se celouva6 na ob6testveno mqsto, tova e glupava norma :arrow: ne trqbva da se spazva

anonymous464110
01-20-2006, 19:48
imam smuten spomen 4e sno6ti pisah v prekaleno alkoholizirano sustoqnie ne6to v toq topic ama kato gledam moderatora go e iztril,qvno e bilo cenno hahahah :mrgreen:

`Death`Whore`
01-20-2006, 19:51
ima si model na povedenie koito trqbva da se spazva. pazete blagoprili4ie. a tova 4e sa idvali da vi bu4at...po tozi na4in i dvete strani naru6avat prietite normi za povedenie :?
Не сме длъжни да спазваме архаични модели на поведение. Не правим секс, не се събличаме! Разбирам това да правим, но хората просто се целуват! И никой няма право да им държи сметка!

`Death`Whore`
01-20-2006, 20:08
na nqkoi hora ne im e e priqtno da gledat/slu6at mlqska6ta se dvoika :shock: :lol:
На мен приятно ли ми е да крещят хора около мен? Или да има цигани или нечистоплътни около мен? Отивам ли да им кажа да млъкнат или да се изкъпят? НЕ! Игнорирам ги или сменям местоположението си.

midnight...
01-20-2006, 20:17
хахха е такова нещо наистина не бях чувала...да гонят заради целувка :shock:
представям си как бих реагирала:голяма какафония
амииии всищност никъде до сега не съм чула да е забранено да се целуваш с гаджето си,така че просто не им обръщайте внимание на дъртофелниците и т.н.