PDA

View Full Version : Ученички на 15-16 г. от цялата страна проституират!



01-19-2006, 09:02
Ученички на 15-16 г. от цялата страна проституират в големите междучасия.Сигнали за това непрекъснато идват в парламентарната комисия за младежта и спорта. Най-много такива случаи има в София, обясни шефът на комисията. Тийнейджърките вземат от 5 до 20 лв. за сеанс, обясниха полицаи. Непълнолетни момичета предлагат всякакви секс услуги на по-големите ученици, след като изпият солидно количество алкохол, обясниха униформените.
Аз направо сьм шокиран, :ne: знам какво да кажа,исках да ви попитам вие как мислите и дали познавате такива момичета и какво е вашето мнение за тях?

Furious_boy
01-19-2006, 09:12
6to nqma takiva v moeto u4ili6te :?

Mo6no
01-19-2006, 09:40
мда в миналия ми клас имаше една такава.Понякога я търсеха и по време на час

kanar4o
01-19-2006, 09:48
mi qvno tupite malki mastii sa namerili nachin s kvo da si iskarvat parite za cigari i kafenca :)

pipi`e`golqma
01-19-2006, 09:50
:x :evil: Това е ужасно... За жалост става все по често и по често... Докъде стигна нашето поколение... :x

teenkopele
01-19-2006, 10:33
Кофти, ама истина. :(

hamilcar
01-19-2006, 10:36
Има ги и тези неща,за жалост.

SweetBunny
01-19-2006, 10:36
Ami tova sa momi4eta bez nikakvo dostoinstvo, momi4eta, koito znaqt, 4e stavat samo i edinstveno za SEX :roll: i pove4eto se gordeqt s tova, no ne se use6tat KOLKO SA JALKI :shock: ...
Parite sa nai-vajnoto ne6to za tezi momi4eta, no za jalost ne osuznavat kak ot den na den zapo4vat vse pove4e...da propadat :( Stava mi mu4no za takiva hora, prosto edva li nqkoga 6te obi4at i 6te budat obi4ani, naeb*ani da, no 6tastlivi - ne :roll:
I dano vse pak skoro im da im doide uma v glavata i na vreme da se osuznaqt kak SI PROVALQT JIVOTA, za6toto ot bezrazbornoto 4ukane, mogat i da zabremeneqt i, nedai si Boje, da prihvanat bolesti :(

01-19-2006, 10:47
mi qvno tupite malki mastii sa namerili nachin s kvo da si iskarvat parite za cigari i kafenca :)
Стига е бате !
И спрете да обвинявате полицията ! Всичко опира до възпитание в семейството, морала и обществото ! Колкото и да ги арестуват курвите пак си остават курви ! Маа им даеба

machoka
01-19-2006, 10:50
mi qvno tupite malki mastii sa namerili nachin s kvo da si iskarvat parite za cigari i kafenca :)
Стига е бате !
И спрете да обвинявате полицията ! Всичко опира до възпитание в семейството, морала и обществото ! Колкото и да ги арестуват курвите пак си остават курви ! Маа им даеба

Вярно си е.. какво ви е виновна пък полицията? Ако момчетата ги насилваха разбирам, но всичк остава по 'взаимног съгласие'. :?

Така са си избрали да живеят въпросните момичета, ще разберат колко грешат, но ще е след доста време. Дано могат да се справят с последствията от глупавите си постъпки.

01-19-2006, 10:50
V moeto daskalo nqma takiva raboti... za6toto nqma i momi4eta :P

Mo6no
01-19-2006, 10:50
mi qvno tupite malki mastii sa namerili nachin s kvo da si iskarvat parite za cigari i kafenca :)
Стига е бате !
И спрете да обвинявате полицията ! Всичко опира до възпитание в семейството, морала и обществото ! Колкото и да ги арестуват курвите пак си остават курви ! Маа им даеба
и аз мисля така не е виновна полицията,виновно е оществото което проповядва такава ценностна система

machoka
01-19-2006, 10:53
Mo6no

Обществото не ти пропоявадва такава ценностна система. Напротив - колко кампании за СПИН ограмотяване има? Раздават се брошури, презервативи, организират се лекции. И не само за полово ограмотяване... всякакви видове лекции и кампанни има.

Така че обществото не е виновно. Всички тръгва от родителите /възпитанието, което са дали на момичето/ и 'компанията'.

Mo6no
01-19-2006, 11:00
Mo6no

Обществото не ти пропоявадва такава ценностна система. Напротив - колко кампании за СПИН ограмотяване има? Раздават се брошури, презервативи, организират се лекции. И не само за полово ограмотяване... всякакви видове лекции и кампанни има.

Така че обществото не е виновно. Всички тръгва от родителите /възпитанието, което са дали на момичето/ и 'компанията'.
А родителите не са ли част от това общество :?: Колкото до тези кампании,тях никой не ги взима насериозно :!:

Mo6no
01-19-2006, 11:02
Mo6no

Обществото не ти пропоявадва такава ценностна система. Напротив - колко кампании за СПИН ограмотяване има? Раздават се брошури, презервативи, организират се лекции. И не само за полово ограмотяване... всякакви видове лекции и кампанни има.

Така че обществото не е виновно. Всички тръгва от родителите /възпитанието, което са дали на момичето/ и 'компанията'.
А родителите не са ли част от това общество :?: Колкото до тези кампании,тях никой не ги взима насериозно :!:

01-19-2006, 11:06
Mo6no

Обществото не ти пропоявадва такава ценностна система. Напротив - колко кампании за СПИН ограмотяване има? Раздават се брошури, презервативи, организират се лекции. И не само за полово ограмотяване... всякакви видове лекции и кампанни има.

Така че обществото не е виновно. Всички тръгва от родителите /възпитанието, което са дали на момичето/ и 'компанията'.
А родителите не са ли част от това общество :?: Колкото до тези кампаний,тях никой не ги взима насериозно :!:
machoka вземи си оправи правописните грешки и тогава ми обеснявай,че обществото е невинно[/b]
Момент, момент ! Не, че съм адвокат на мачока, нооо мо6но аз не виждам правописни грешки, само технически ! Смея да твърдя, че е от малкото грамотни хора тук ! Виж ти си друга история... !
П.П. Забравих да добавя - това, че кампаниите не се възприемат сериозно е проблем на тези, които го правят !

machoka
01-19-2006, 11:20
Аз ли съм виновен, че никой не ги взима насериозно? Или полицията може би? :?

Сами си трошат главата. Аз не съм отгледан в саксия. Където съм бил на улицата, там са били и те. Как мога аз да се предпазя от простотията, която ни залива на всеки ъгъл, а друг няма да може? Не говоря само за проституция, ами и за наркомания, вандализъм и други.

Родителите сами по себе си са част от обществото, но на първо място са твои родители -> тези, които от малък възпитават у теб въпросните ценности, с които ще отраснеш, които по-нататък ще се превърнат в твои принципи.

И се научи кога се използва 'и' и кога 'й'.

Mo6no
01-19-2006, 11:26
Mo6no

Обществото не ти пропоявадва такава ценностна система. Напротив - колко кампании за СПИН ограмотяване има? Раздават се брошури, презервативи, организират се лекции. И не само за полово ограмотяване... всякакви видове лекции и кампанни има.

Така че обществото не е виновно. Всички тръгва от родителите /възпитанието, което са дали на момичето/ и 'компанията'.
А родителите не са ли част от това общество :?: Колкото до тези кампаний,тях никой не ги взима насериозно :!:
machoka вземи си оправи правописните грешки и тогава ми обеснявай,че обществото е невинно[/b]
Момент, момент ! Не, че съм адвокат на мачока, нооо мо6но аз не виждам правописни грешки, само технически ! Смея да твърдя, че е от малкото грамотни хора тук ! Виж ти си друга история... !
П.П. Забравих да добавя - това, че кампаниите не се възприемат сериозно е проблем на тези, които го правят !
О.К.прави сте относно правописа :x но това няма да променни факта,че обществото е виновно за ценностното систима на тези момичета

machoka
01-19-2006, 11:35
Всъщност грешиш, даже ситуацията е на обратния полюс.

Твоето общество стимулира талантливите и кадърни хора. Имаш ли представа колко програми има между нас и европейските градове за обмен на опит в различни културни сфери? Дават се стипендии, правят се специализации.
Общството толерира и насърчава развиването ти, като за най-добрите в дадена област предоставя различни облекчения, които ги споменах по-горе.

Така че... всичко зависи от теб и твоята амбиция. Ако имаш желание - успяваш, под каквато и да е форма.

01-19-2006, 11:50
Не мога да се съглася на 100 %. Гледаш прекалено едностранно. Всяко едно общество не е изцяло добро или изцяло лошо. Както те стимулира, така и може да те провали :) Аз си го представям малко като Междузвездни войни :lol: Дарк сайд Лайт сайд. И тук вече съм съгласен
всичко зависи от теб и твоята амбиция. Ако имаш желание - успяваш, под каквато и да е форма. Сам решаваш накъде да зацепиш, но винаги външните фактори оказват някакво влияние
Оф, стига съм мислил !

machoka
01-19-2006, 11:51
exploitedteen

Медиите, в този им, условно-свободен вид, проповядват както насилие, така и високи морални проповеди. В коя част ще се вслушаш - това си зависи от теб. Това не е причина да се забранят екшъните, кеча, ББ и други простотии, т.е. те не могат да служат за оправдание за грешна постъпка.

За останалото съм съгласен.

WindWaker
01-19-2006, 11:55
Както ми каза един таксиджия неотдавна (таксиджия смятай! ) - ето то това ни доведе смотаната американска демокрация. И колкото и да съм против, че едно време е било по-добре (айде да не намесвам комунизми и демокрации и такива, нО!), сега почвам лека по-лека да се съгласявам, че точно тази демокрация е виновна. Свобода та свобода във всичко....но докъде води тя? Съгласен съм с това, че родителите имат главната вина по изграждането и възпитанието на едно дете - една отделна личност. Но колкото и да го възпитават, то ще види това-онова от приятелите си, от това какво става на улицата, училището, телевизията, текстовете на песните и другите медии и т.н. Но като цяло, за мен най-важния фактор оставаме ние - т.е. по-големите. Както ние едно време гледахме големите да ходят по дискотеки, да пушат и такива разни и почнахме от малки като тях, сега по-малките от нас почват да гледат от нас, като на по-пораснали. Факторите и причините поради които се получава така с по-малките днес са твърде много, а най-лошото е че връщане назад - няма! Човек се учи от грешките си и това е закон, който винаги ще важи. Остава въпроса - дали няма да е твърде късно и дали въобще ще разберат, че грешат ?

01-19-2006, 11:58
exploitedteen

Медиите, в този им, условно-свободен вид, проповядват както насилие, така и високи морални проповеди. В коя част ще се вслушаш - това си зависи от теб. Това не е причина да се забранят екшъните, кеча, ББ и други простотии, т.е. те не могат да служат за оправдание за грешна постъпка.

За останалото съм съгласен.
Но когато нямаш изградена ценностна система, не можеш да определиш кое е добро, кое лошо. Попиваш всички глупости като гъба и после е ясно...

machoka
01-19-2006, 12:01
WindWaker

Много грешно мислиш, приятелче.


И колкото и да съм против, че едно време е било по-добре (айде да не намесвам комунизми и демокрации и такива, нО!), сега почвам лека по-лека да се съгласявам, че точно тази демокрация е виновна. Свобода та свобода във всичко....но докъде води тя?

До къде води ли? До правото на избор какво да направиш с живота си.. а не маскиран милиционер да се разпорежда с живота ти както си иска.
Преди било по-добре.. кой те излъга, дядо ти, който е бил член на ЦК на БКП? За него може и да е било :idea:

Свободата на индивида е негово неприкосновено право, което наследява по рождение! Няма значение в коя държава, кой континент. Държавата трябва да ти предостави възможност да се развиеш така, както би искал ти, без да ти налага каквито и да било ограничения, стига да не нанасяш умишлена вреда на околните.

WindWaker
01-19-2006, 12:10
Виж ся ко, земи пак да ми прочетеш поста преди да пишеш пълни глупости. Ок ? а така. Кои са били дядо ми и прочие е без никво значение. Казах че почвам до някъде да се съгласявам че е било по-добре - НО В НЯКОИ отношения, а не всички. Най-малкото - днешните проблеми тогава ги е нямало (разбира се - имало е други). Супер свободата точно за 15-16 години виж докъде доведе България. и да ПРИЯТЕЛЧЕ - предпочитам един полицай да мине и да арестува тая 15 годишна пикла дето се ебе за пари, отколкото да виждам тея същите на всеки ъгъл. ДА, приятелче, предпочитам да има полицейски патрули навсякаде и да държат циганите там където им е мястото (Yes, its me - той добре знае за Бургас, как тея въпросни цигани си стояха мирно и кротко в един квартал, а сега в последните години плъзнаха из целия център, просят, крещят, бият, трошат и какво ли не и не понасят никва отговорност за стореното - ся не ме опреедляй за расист, нО има дадени граници и отговорности които всички трябва да поемат) Правото на личен избор - да приятелче, обаче си има дадени граници и независимо че имаме почти пълна свобода има ЗАКОНИ - чувал ли си ? да си чувал че това проституиране е против закона ? последно като коментар ще кажа - право на личен избор, право на това в каква посока да отидеш и как да се развиеш, да правиш секс с който искаш - окей, съгласен съм, живеем в по-модерно време, оБАчЕ - всичко с границите и ОТГОворностите си, нали ?

white_chik
01-19-2006, 12:43
mi qvno tupite malki mastii sa namerili nachin s kvo da si iskarvat parite za cigari i kafenca :)
Стига е бате !
И спрете да обвинявате полицията ! Всичко опира до възпитание в семейството, морала и обществото ! Колкото и да ги арестуват курвите пак си остават курви ! Маа им даеба
verno e.policiqta ne moje da naprai ni6to po toq vupros.nai-koftito naistina e 4e tezi momi4eta naistina mnoo se kefat i izob6to ne im puka kak izglejdat v o4ite na ostanalite

Fcuk
01-19-2006, 14:12
къде сте бе полицаии?! баси и тъпата полиция имаме..
Какво мислиш че може да направи полицията... нищо!!! И знаеш ли защо, защото за да има престъпление, то трябва да се докаже, а едва ли някой които си плаща и го кефи да го прави с подобни "боклуци" би ги издал ;)

Lara Kroft
01-19-2006, 14:15
kvo tolkova obsajdate parzalanite na Sofia i drugite gradove-takiva momi4eta na 18 izglejdat,kato pred pensia-a otdolu sa kofi za otpada4en material i voniat!!!!Poznavam edna takava deto se misli za goliama rabota,ama edin priatel skoro ia sriaza publi4no,kato i kaza da n se naduva mnogo i 4e moje da si ia kupi,posle izvadi banknota ot 50 leva i ia hvarli,a onzi parzal podvi opashka :P

01-19-2006, 15:21
Винаги има такива,ама не са много, и клиентите им не са у4еници, а мутри с лъскави возила, ама тия моми4ета са си свестни, макар да са 4алгарки, една си викна приятелите и го размазаха от бой даскала по руски навремето, щото беше баси педофила!

rumenige
01-19-2006, 15:36
po4nah da 4eta...pro4etoh 5 mneniq i zamalko da si 4upa stola ot smqh...15-16 godi6nite mastii vartat kavali za 6tqlo i ne6tqlo zimat parite samo glupavite i zadrasteni devstenici.kvo mogat da napraviat policaite kato moga da q zakaram nasqkade puk i dori da me nabarat kvo tolkova prosto svirka horata se ebat po peikite na men nqma da mi duhat na tepeto :)

01-19-2006, 22:00
Аз съм виждал с о4ите си полицаи помъкнали малолетно моми4е към върха на тепето през нощта, ако я арестуват защо не я водят в районното??

тва куките са най-големите свини на света!!!

Oyama
01-19-2006, 22:24
Ми и аз съм бил със 16 годишна курва, ма тогава бех на 17 и не се брои :lol: .

belluci
01-20-2006, 05:54
Emi...parcali.Vinagi gi e imalo i 6te gi ima.

InHell
01-20-2006, 06:00
@WindWaker
Донякъде си прав, но ми се струва че всички бъркате понятията "Демокрация" и "Анархия". При демокрацията, когато пресечеш или минеш на червено те глобяват, когато си хвърлиш хартийката в Манхатън също те глобява и т.н. Има хора които постоянно пита "Кога ше се оправим". Отговора е "Когато се научим да пресичаме на зелено."

midnight...
01-20-2006, 06:11
не можете да ги съдите тези момичета че са ги хванали от улицата и са ги пребивали докато тотално им изкривят психиката!никое нормално момиче не би искало да е курва и да си изкарва парите с това.всяко правило си има и изключения разбира се,но в много редки случаи сигурно.
това че има 15-16 годишни момичета които проституират говори само лошо за нашите порядки,полиции и т.н.

01-20-2006, 08:29
Айде пак с тази вашата полиция...Вие кво искате бе :?: Да сложат полицаи в кенефите :?: Ми то човек като няма малко мозък в главата си какво очаквате...може би да сте човек от него :?: Аз лично съм свидетел на това как 1 година направи коренна разлика в поколенията.Аз съм набор 88.Определено при нас (и при по-големите) няма толкова ... курви ... както при онези малките парцалки.Но защо :?: Защото можи би сме имали някакви ценности,мислили сме за нещо различно от това как да се дрогираме,как да изпонаебем курвичките и т.н. Кажете ми какво според вас могат да направят родителите :?: Как ще разберат :?: Аз преди време ходих с момиче,което само за година и половина беше направило 8-9 бройки,а е също 88 набор...но... Майка и и баща и дори не подозират :!: Ако продължава така да се пропагандира силикон,изкарване на пари само с красота,секс и всякакви такива мързелешки начини към по-добро няма да стигнем.Погледнете Планетата.Ами то само 2-3 май нямат силикон...но това едва ли не ги правя пред малчовците някакви тъпачки,защото видите ли Камелия,Глория,и не знам си кой друг парцал са си сложили сума ти кубици в циците и сега берат плодовете от това.Малките на какво да се научат :?: Естествено,че ще тръгнат по по-лесния път.За какво да се мъчат да учат,да ходят след това във ВУЗ,да си търсят някаква свястна работа,след като могат да си дадат ... за пари и да са добре.Добре,но докога :?: Тези девойки не осъзнават,че след 10 години те ще са парцали,че никой няма да иска да приближи до тях.Най-вероятно тогава ще осъзнаят грешките си.Хубаво е да правиш секс,прави го на 12 ако искаш... но с човека,който е до теб,който значи нещо за теб.Аз винаги съм казвал,че щом ти е хубаво и го искаш няма значение каква ще е възрастта,но винаги с човека,който те допълва (а не изпълва ;) ).С кампании в България няма да се стигне до никъде.Нали виждам какво е положението.Тръгват из училищате група доброволци,които искат наистина да ни запознаят със проблемите,които могат да възникнат,събират сума ти народ,от които естествено много малко ги слушат.Но защо :?: Защото си мислят,че са защитени от всичко и това,което им казват са някакви смешки.Смеят се наш'те до полуда и не може да им влезе в тъпата глава нищо.Кво разбрах вчера аз... в моето училище имало някакви от 8ми клас,дето заедно в приятелките си на "доброволни начала" се събирали и ходили да правят свирки на някои момчета от техните класове в кенефите.Това е върха на простотията :!: Първо-как може на 8ми клас вече да заприличваш на някаква утрепка и второ-какви ценности имаш ти,щом го правиш на такова място :?: Честно да ви кажа не знам как може да се оправи тази държава.То е ясно,че във всяко стадо си има мърши,но не мислите ли,че нашето стадо става все по-мършаво :?:

WindWaker
01-20-2006, 08:44
InHell - priqteliu, prav si 4e ni6to nqma da se opravi dokato "ne se nau4im da minavame na zeleno". mnogo si prav. ama aide da ti zadam edin vupros - ako vsi4ko e tolkova prosto, za6to togava e izmislena typata policiq ? nali tq trqbva da vduhva respekt na naroda za da ne pravi prestypleniq ? kak edna malka k*rvi4ka 6te se izpla6i primerno, sled kato ako q vidi policai, tq 6e mu naprai edna svirka i ko ? mi ni6to ! az zatova spomenavam policaite i zakonite - kogato mine6 na 4erveno, trtqbva da ima nqkoi da te globi i da znae6 4e sledva6tiq pyt trqq mine6 na zeleno. To4no tam e raltata 4e bulgarite si mislim 4e mojem da si praim kot si iskame. vina imat vsi4ki. vru6tane nqma, da vidim dokude 6te otide vsi4ko

madi
01-20-2006, 09:29
Ученички на 15-16 г. от цялата страна проституират в големите междучасия.Сигнали за това непрекъснато идват в парламентарната комисия за младежта и спорта. Най-много такива случаи има в София, обясни шефът на комисията. Тийнейджърките вземат от 5 до 20 лв. за сеанс, обясниха полицаи. Непълнолетни момичета предлагат всякакви секс услуги на по-големите ученици, след като изпият солидно количество алкохол, обясниха униформените.
Аз направо сьм шокиран, :ne: знам какво да кажа,исках да ви попитам вие как мислите и дали познавате такива момичета и какво е вашето мнение за тях?


emi za jalost e taka.moga da vi razkaja za edna poznata.ta zna4i tq e ot edno provincialno grad4e.nqma da spomenavam imena.na 16 godini e ,u4i v texnikum v koito ima ne pove4e ot 10na momi4eta....xvali se s tova 4e v mejdu4asiqta vurti svirki kato luda ,ebe se kato luda,i nakraq iska samo da i kupqt ne6to.....q sandvi4 q koli4ka....imaxa uj nqkvo sastezanie s edna druga s 4 godini po golqma ot neq.....zna4i onaq za 3 godini bila minala okolo 150 4oveka....a taa malka kruja ebliva za 1 godina be6e nadxvurlila 200..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: i maika i i ba6ta i znaqt no ni6to ne pravqt... :? :x vsqka ve4er v tqx idvat po 6-7 mom4eta da q zimat i q karat q v nekoq gori4ka ,ili napravo v kolata......i tova ne e samo vednuj dva puti na sedmica -tfa e vseki den zaboga!!!no nikoi ni6to ne moje da napravi.....ne mi se misli kvo 6te ostane ot neq sled 10na godini.....samo edna mirizliva dupka.........kofti nali..... :?: :?: :?: :?: :?: :evil: :evil:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-20-2006, 10:34
Ученички на 15-16 г. от цялата страна проституират в големите междучасия.Сигнали за това непрекъснато идват в парламентарната комисия за младежта и спорта. Най-много такива случаи има в София, обясни шефът на комисията. Тийнейджърките вземат от 5 до 20 лв. за сеанс, обясниха полицаи. Непълнолетни момичета предлагат всякакви секс услуги на по-големите ученици, след като изпият солидно количество алкохол, обясниха униформените.
Аз направо сьм шокиран, :ne: знам какво да кажа,исках да ви попитам вие как мислите и дали познавате такива момичета и какво е вашето мнение за тях?

ujas shibani malki kurveta ... :x kak moje tka da si saspivat jivota ebati propadnalite momi4eta izobshto ne mislqt s glavite si ... :evil: :evil: :evil: :evil:

Vampire_Lady
01-20-2006, 14:27
Съгласен съм с това, че родителите имат главната вина по изграждането и възпитанието на едно дете - една отделна личност. Но колкото и да го възпитават, то ще види това-онова от приятелите си, от това какво става на улицата, училището, телевизията, текстовете на песните и другите медии и т.н.
i az mislq taka, smisyl 4e roditelite ima dosta golqmo vliqtnie vyrhu deteto si, vyrhu negovoto vyzpitanie, nai-ve4e doakto e malko, no spored men te ne sa glavniq faktor- mnogo dobre znaqt vsi4ki, 4e mnogo pyti nqkoi si kazva "awe kfo 6e slu6am nashte...6tom priqtelite mi go praat(ot tuk idva namesata na nepodhodq6tata kompaniq) 6to i az da ne go praa, te nashte kato mladi ne sa go praili 6toto sa jiveeli v drugo vreme...i tn" ne kazvam vsi4ki, no dosta golqma 4ast ot dne6nata mladej, daje az za nqkoi neshta si go kazvam, est ne takia de; sa se se6tam za edin primer: v sysedniq mi vhod ima edno momi4e deto bashta mu e bolen, maika mu e super dobra i svqstna jena, dosta iztradala,no... vyprosnoto momi4e pyrvo 4e e prekysnalo obrazovanieto sled 8 klas(daje ne sym sigurna dali i 8 e zavyr6ila), vtoro 4e sigurno e minala celiq kvartal po nqkolko pyti, treto koeto e nai-ujasnoto-bie maika si :shock: awe naprao ujas... taka 4e ne moje za vsi4ko da se obvinqvat roditelite, v priomera koito dadoh roditelite naistina sa bezsilni... :roll:
a kolkoto do temata s prostituirashtite momi4eta v u4ili6te.. az ne poznavam takiva(za koeto se radvam), no opredeleno e super maloumno, naprao da gi hvane6 i da im blyska6 glavite v strenata dokato mozyka im se razte4e po cqlata stena(znam 4e zvu4i brutalno i nqkoi biha me upreknali,ma kfo da praa verno mi ide da gi s4upa ot boi) :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:

Kypa©
01-20-2006, 16:52
Принципа е прост! - Липса на родителски контрол = липса на възпитание и морал. Не мисля, че друго може да се каже!!! :roll:

BOBOBUBU
01-20-2006, 17:13
I vse pak s4itam che e po-dobre da prostituirat otkolkoto da se drogirat , kradat i piiat!

Kypa©
01-20-2006, 17:22
I vse pak s4itam che e po-dobre da prostituirat otkolkoto da se drogirat , kradat i piiat!
Не съм съгласен, ама изобщо! Според мен проституирането си е много сериозна работа, наказуема с цялата сила на закона също както дрогата и кражбите! Проституирайки, тези момичета показват що за ценностна система имат! Та те са почти на самото дъно! Те се принизяват със самата утайка на общество! Та те още живеят детските си години!!! А помисли ли какво ще стане с тях на зряла възраст? Докъде ще я докарат?

Oyama
01-20-2006, 21:12
I vse pak s4itam che e po-dobre da prostituirat otkolkoto da se drogirat , kradat i piiat!
Хапсолютно вярно, пазарна икономика сме - какъвто и да е бизнеса, щом го има значи има защо :wink: .

ROKER_KRIS
01-20-2006, 21:20
v na6to daskalo sum 4uval 4e ima takiva. Ama te si provalqt jivota. Te sa izbrali da trugnat po toq put i 6tom go pravqt zna4i sa naistina mnogo golemi kurvi. Az sq gledam po novinite 14-15 godi6ni u4astvali v pornofilmi v internet. Jalka istoriq i daje tozi koito gi e snimal i e napravil saita sa go pusnali pod garanciq.Nqma da se opravim skoro mai i 6te stava vse po lo6o.To v taq darjava ako ti dadat 100 leva i gomnata 6te si izade6 sigurno.

Dano ne popadam na takiva kurvi .

Oyama
01-20-2006, 21:23
Хехе то са свалихме един френски порнофилм където участва гаджето на един приятел братовчед му, той и беше първия преди 3 години когато тя беше на 16 а вече се снима в порно. За кво става на въпрос - филма е в датата, пишете bulgares и ви излиза 8) .

California
01-20-2006, 21:26
To v taq darjava ako ti dadat 100 leva i gomnata 6te si izade6 sigurno.

че и за по-малко някои биха го направили...

WILD__BOY
01-20-2006, 21:40
Ква полиция тука?! Знам случеи от предното даскало си го правеха за кефа, не за парите. Просто казваш че те сърби пакета и на барзо ти го продухват.

Nicy
01-20-2006, 22:17
ima vsqkakvi hora...
tezi koito ne mogat da se grijat za sebe si i da precenqt koe e pravilno za tqh
nqkoi den shte osyznaqt greshkite,koito sa pravili,
no nqma da ima koi da im pomogne..

El_Diablo
01-20-2006, 22:35
XAXXAxaAXAXAXXAxaxaAXAXAXAXaxaxAXAXAXAXaxaxaxaxXAx aax tupi malki kurviiiiiiiiii !!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: qd me e samo za edno ne6to, 4e zavur6ih daskalo (sq sam v universitet) i nqmam prqk dostup do teq malki parcali. xaaxaxax .. basi malumnite, emi taka e Napoleon si go e kazal 4e vsi4ki jeni sa kurvi, drug e vaprosa koga tova im ka4estvo izliza na preden plan :D maika im ubita, gadna i dolna. sq i za tqh li da mislq. kakvoto si precenqt tui da praqt. ami taka e, cigarite poskupvat i pokrai tqh i drugi stoki, i te sa xora mislqt za ocelqvane :wink: kak da si izkarvat prehranata :lol: xax.
P.S. zna4i sajelqvam ako sam reagiral tvurde grubo sas otgovora koito davam i ako sam zasegnal nqkoi da me izvinqva ama mnoo da me izvinqva, prosto jivota e takuv - glupav li si, si ostava6 na dunoto! :evil: , no za da si na varha trqq da ima takiva koito sa na dunoto :wink: , za sajalenie na tiq otdolu :D

gboy
01-20-2006, 23:46
na zle vyrvi rabotata i az ne o4akvah 4ak takova ne6to

gboy
01-20-2006, 23:47
XAXXAxaAXAXAXXAxaxaAXAXAXAXaxaxAXAXAXAXaxaxaxaxXAx aax tupi malki kurviiiiiiiiii !!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: qd me e samo za edno ne6to, 4e zavur6ih daskalo (sq sam v universitet) i nqmam prqk dostup do teq malki parcali. xaaxaxax .. basi malumnite, emi taka e Napoleon si go e kazal 4e vsi4ki jeni sa kurvi, drug e vaprosa koga tova im ka4estvo izliza na preden plan :D maika im ubita, gadna i dolna. sq i za tqh li da mislq. kakvoto si precenqt tui da praqt. ami taka e, cigarite poskupvat i pokrai tqh i drugi stoki, i te sa xora mislqt za ocelqvane :wink: kak da si izkarvat prehranata :lol: xax.
P.S. zna4i sajelqvam ako sam reagiral tvurde grubo sas otgovora koito davam i ako sam zasegnal nqkoi da me izvinqva ama mnoo da me izvinqva, prosto jivota e takuv - glupav li si, si ostava6 na dunoto! :evil: , no za da si na varha trqq da ima takiva koito sa na dunoto :wink: , za sajalenie na tiq otdolu :D


I tova mi e student , maleeeee :shock: :x :?

strawberry
01-20-2006, 23:55
Ужасно е това което правят тзи момичета за жълти стотинки...без да мислят какви проблеми могат да си донесат над главите като нежелана бременност и нелечими болести от които единствения изход е смъртта. :!: И най-ужасното е че тези случаи все повече зачестяват в нашата страна,а сме тръгнали към ЕС...не знам там как ще ни приемат ама се тая това което правят си е за тях и щом така им харесва да продължават към дъното...

Oyama
01-21-2006, 09:44
XAXXAxaAXAXAXXAxaxaAXAXAXAXaxaxAXAXAXAXaxaxaxaxXAx aax tupi malki kurviiiiiiiiii !!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: qd me e samo za edno ne6to, 4e zavur6ih daskalo (sq sam v universitet) i nqmam prqk dostup do teq malki parcali. xaaxaxax .. basi malumnite, emi taka e Napoleon si go e kazal 4e vsi4ki jeni sa kurvi, drug e vaprosa koga tova im ka4estvo izliza na preden plan :D maika im ubita, gadna i dolna. sq i za tqh li da mislq. kakvoto si precenqt tui da praqt. ami taka e, cigarite poskupvat i pokrai tqh i drugi stoki, i te sa xora mislqt za ocelqvane :wink: kak da si izkarvat prehranata :lol: xax.
P.S. zna4i sajelqvam ako sam reagiral tvurde grubo sas otgovora koito davam i ako sam zasegnal nqkoi da me izvinqva ama mnoo da me izvinqva, prosto jivota e takuv - glupav li si, si ostava6 na dunoto! :evil: , no za da si na varha trqq da ima takiva koito sa na dunoto :wink: , za sajalenie na tiq otdolu :D
Леко ме съмняваш да си студент ма щом си казал. Да знаш че механотехникум не се брои за университет :lol: .

egrgergetge
01-21-2006, 10:35
определено голяма вина имат медиите....и чалгата!сега чалгаджиите ще се обадят,че не е вярно и т.н...но само като се види от какво продава чалгата-силиконови цици,задници..обличат се като проститутки(може и такива да са си...) и после малките момиченца им подражават..е как да не станат курви при това положение?пък и пари да изкравт от това..брех че хубаво-хем си готин като се проебеш на 13,хем и се учиш на бизнес..е как няма да просперирет? :lol: като изляза по улицата гледам някакви 10-годишни пикли сложили един тон грим,полички и дамски чанти на рамо :shock: те просто не искат да бъдат деца..искат да правят като големите,а разумните биват набедени за задръстени...вина имат и родителите,които не отделят достатъчно време за тях,но пък така наречените "приятелки" имат доста по-голяма вина...

01-21-2006, 10:58
Ami tova sa momi4eta bez nikakvo dostoinstvo, momi4eta, koito znaqt, 4e stavat samo i edinstveno za SEX :roll: i pove4eto se gordeqt s tova, no ne se use6tat KOLKO SA JALKI :shock: ...
:(
Нпълно се съгласявам с теб...жалко е наистина, че могат да видят колко са жалки...
И не е само полицията,тази която е виновна...цялата ни държава е такава - незаинтересована за младите хора :cry: :x ...

01-21-2006, 11:00
Ami tova sa momi4eta bez nikakvo dostoinstvo, momi4eta, koito znaqt, 4e stavat samo i edinstveno za SEX :roll: i pove4eto se gordeqt s tova, no ne se use6tat KOLKO SA JALKI :shock: ...
:(
Нпълно се съгласявам с теб...жалко е наистина, че не могат да видят колко са жалки...
И не е само полицията,тази която е виновна...цялата ни държава е такава - незаинтересована за младите хора :cry: :x ...

El_Diablo
01-21-2006, 12:04
XAXXAxaAXAXAXXAxaxaAXAXAXAXaxaxAXAXAXAXaxaxaxaxXAx aax tupi malki kurviiiiiiiiii !!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: qd me e samo za edno ne6to, 4e zavur6ih daskalo (sq sam v universitet) i nqmam prqk dostup do teq malki parcali. xaaxaxax .. basi malumnite, emi taka e Napoleon si go e kazal 4e vsi4ki jeni sa kurvi, drug e vaprosa koga tova im ka4estvo izliza na preden plan :D maika im ubita, gadna i dolna. sq i za tqh li da mislq. kakvoto si precenqt tui da praqt. ami taka e, cigarite poskupvat i pokrai tqh i drugi stoki, i te sa xora mislqt za ocelqvane :wink: kak da si izkarvat prehranata :lol: xax.
P.S. zna4i sajelqvam ako sam reagiral tvurde grubo sas otgovora koito davam i ako sam zasegnal nqkoi da me izvinqva ama mnoo da me izvinqva, prosto jivota e takuv - glupav li si, si ostava6 na dunoto! :evil: , no za da si na varha trqq da ima takiva koito sa na dunoto :wink: , za sajalenie na tiq otdolu :D
Леко ме съмняваш да си студент ма щом си казал. Да знаш че механотехникум не се брои за университет :lol: .

bil sam v mehanotehnikum, sq sam vtora godina student, va6e pravo e da ne vqrvate :wink: kakto kazah moje da reagiram tvurde grubo s otgovora si, za koeto se izvinqvam, prosto .. mrazq takiva glupavi sa6testva. mnogo se samnqvam 4e tiq pe6lemeta go pravqt za da pomagat na roditelite si ot finansova gledna to4ka. ..da se pompi6 nalqvo i nadqsno da xvani6 tam 10 leva i da si misli6 4e si hvanala Gospod za 6lifera.. are molqvi se. kakto spomenaha nqkoi drugi tova sa momi4eta bez dostoinstvo, da si praqt sex kato tolkova im se pravi ama leko sa zadminali granicata mi se struva :wink: tehen si e problema, 6tom iskat da sa boklucite na ob6testvoto..

Ico_O
01-21-2006, 15:31
Само не разбрах какво толкова се вълнувате от тези момичета. Това е отайката на обществото...пълна деградация. И да доста хубаво отбеляза безмислените оправдания, че няма пари. Като няма да се хванат за работа в някое заведение например като сервитиорки.
П.П. Ако толкова ми се е дое*ало ще си хвана някоя 18-19 годишна(демек на моята възраст), а няма да се занимавам с някакви дрисли!

NeNaSiTnA_TA
01-21-2006, 21:59
Ami tova sa momi4eta bez nikakvo dostoinstvo, momi4eta, koito znaqt, 4e stavat samo i edinstveno za SEX :roll: i pove4eto se gordeqt s tova, no ne se use6tat KOLKO SA JALKI :shock: ...
Parite sa nai-vajnoto ne6to za tezi momi4eta, no za jalost ne osuznavat kak ot den na den zapo4vat vse pove4e...da propadat :( Stava mi mu4no za takiva hora, prosto edva li nqkoga 6te obi4at i 6te budat obi4ani, naeb*ani da, no 6tastlivi - ne :roll:
I dano vse pak skoro im da im doide uma v glavata i na vreme da se osuznaqt kak SI PROVALQT JIVOTA, za6toto ot bezrazbornoto 4ukane, mogat i da zabremeneqt i, nedai si Boje, da prihvanat bolesti :(
i az mislq taka!

NeNaSiTnA_TA
01-21-2006, 21:59
Ami tova sa momi4eta bez nikakvo dostoinstvo, momi4eta, koito znaqt, 4e stavat samo i edinstveno za SEX :roll: i pove4eto se gordeqt s tova, no ne se use6tat KOLKO SA JALKI :shock: ...
Parite sa nai-vajnoto ne6to za tezi momi4eta, no za jalost ne osuznavat kak ot den na den zapo4vat vse pove4e...da propadat :( Stava mi mu4no za takiva hora, prosto edva li nqkoga 6te obi4at i 6te budat obi4ani, naeb*ani da, no 6tastlivi - ne :roll:
I dano vse pak skoro im da im doide uma v glavata i na vreme da se osuznaqt kak SI PROVALQT JIVOTA, za6toto ot bezrazbornoto 4ukane, mogat i da zabremeneqt i, nedai si Boje, da prihvanat bolesti :(
i az mislq taka!

Oyama
01-23-2006, 22:31
Ami tova sa momi4eta bez nikakvo dostoinstvo, momi4eta, koito znaqt, 4e stavat samo i edinstveno za SEX :roll: i pove4eto se gordeqt s tova, no ne se use6tat KOLKO SA JALKI :shock: ...
Parite sa nai-vajnoto ne6to za tezi momi4eta, no za jalost ne osuznavat kak ot den na den zapo4vat vse pove4e...da propadat :( Stava mi mu4no za takiva hora, prosto edva li nqkoga 6te obi4at i 6te budat obi4ani, naeb*ani da, no 6tastlivi - ne :roll:
I dano vse pak skoro im da im doide uma v glavata i na vreme da se osuznaqt kak SI PROVALQT JIVOTA, za6toto ot bezrazbornoto 4ukane, mogat i da zabremeneqt i, nedai si Boje, da prihvanat bolesti :(
i az mislq taka!
Сериозно ли мислите че тях ги боли хуя за тва дето мислите вие, те пък си мислят точно съшото за вас - че вие сте пропаднали задето живеете по законите на куклата барби докато те си живеят живота и въобще не ги ебе, тия момичета толко живот са живяли че са наясно с неща дето вие и на 30 няма да ги осъзнаете :wink: .

El_Diablo
01-23-2006, 22:46
:lol: :lol: :lol: ее... щом казваш :twisted: :lol: :twisted: :wink:

02-07-2006, 17:31
Ne e vaprosa koi kakvo misli....no sled kato temata sex tuk e TABY....pone moje da se spodeli o4evadnoto....KURVI vav vazrastovata graniza mejdu 14 i 18 god e imalo i ste ima vinagi...No kakvo e Kurva..vav vseki slu4ai ne momi4e u4astvalo v GOL KUPON... :!: [-X :!: [-X :!:

02-08-2006, 17:12
Interesno mi e....
kak mislite dali 99 prozenta tuk i ot momi4etata i ot mom4etata sa po-dobri ot naro4enite za k-u-r-v-i 8)

California
02-09-2006, 12:25
Interesno mi e....
kak mislite dali 99 prozenta tuk i ot momi4etata i ot mom4etata sa po-dobri ot naro4enite za k-u-r-v-i 8)
по-добри в какъв аспект?

02-09-2006, 12:28
Interesno mi e....
kak mislite dali 99 prozenta tuk i ot momi4etata i ot mom4etata sa po-dobri ot naro4enite za k-u-r-v-i 8)
по-добри в какъв аспект?

e...pak li samo ti ne si razbrala)))))

California
02-09-2006, 12:30
Interesno mi e....
kak mislite dali 99 prozenta tuk i ot momi4etata i ot mom4etata sa po-dobri ot naro4enite za k-u-r-v-i 8)
по-добри в какъв аспект?

e...pak li samo ti ne si razbrala)))))
Не е необходимо да правиш коментари просто ми отговори на въпроса, защото имам доста да кажа по темата...

kristin_
02-09-2006, 12:39
определено голяма вина имат медиите....и чалгата!сега чалгаджиите ще се обадят,че не е вярно и т.н...но само като се види от какво продава чалгата-силиконови цици,задници..обличат се като проститутки(може и такива да са си...) и после малките момиченца им подражават..е как да не станат курви при това положение?пък и пари да изкравт от това..брех че хубаво-хем си готин като се проебеш на 13,хем и се учиш на бизнес..е как няма да просперирет? :lol: като изляза по улицата гледам някакви 10-годишни пикли сложили един тон грим,полички и дамски чанти на рамо :shock: те просто не искат да бъдат деца..искат да правят като големите,а разумните биват набедени за задръстени...вина имат и родителите,които не отделят достатъчно време за тях,но пък така наречените "приятелки" имат доста по-голяма вина...


абсолютно вярно!!!!

i az taka mislq

02-09-2006, 12:56
Interesno mi e....
kak mislite dali 99 prozenta tuk i ot momi4etata i ot mom4etata sa po-dobri ot naro4enite za k-u-r-v-i 8)
по-добри в какъв аспект?

e...pak li samo ti ne si razbrala)))))
Не е необходимо да правиш коментари просто ми отговори на въпроса, защото имам доста да кажа по темата...

Ami kato imach...eto...imach vazmojnost da spodelich..kakvo me pitach men..NAPISAL SAM GO IASNO!!!

rowzz
02-09-2006, 13:19
аьхахьайь.. заспала работа.. тез момиченца ги има откакто се помня на даскало зат'фа не се учудвам..

California
02-09-2006, 15:11
Interesno mi e....
kak mislite dali 99 prozenta tuk i ot momi4etata i ot mom4etata sa po-dobri ot naro4enite za k-u-r-v-i 8)
по-добри в какъв аспект?

e...pak li samo ti ne si razbrala)))))
Не е необходимо да правиш коментари просто ми отговори на въпроса, защото имам доста да кажа по темата...

Ami kato imach...eto...imach vazmojnost da spodelich..kakvo me pitach men..NAPISAL SAM GO IASNO!!!
Попитах в какво са по-добри те според теб, но явно че няма да получа отговор...
В кое? В сеска? В отношенията с хората? В разбиранията? Бъди конкретен, за да не стаат недоразумения... за това те попитах, но май няма смисъл...