PDA

View Full Version : Много кофти ситуация



honey_7o
01-19-2006, 09:06
Така значи аз харесвам едно момче адски много.Той е от моя клас.Първоначално всичко вървеше добре той постоянно ме прегръщаше и целуваше.Станахме адски близки и се разбирахме много добре.На нова година трябваше да сме заедно но аз не успях да отида .От тогава нещата не са същите.Първите дни изобщо не си говорихме.Лека полека започнахме да си говорим но нищо не е същото.Той ме гледа толкова мило че направо са разтапям :oops: обаче се сваля с една приятелка.Имам чуството че го прави за да го само за да го ревнувам(а то наистена е така) защото когато не съм на близко не се държи така с нея както се държи когато аз съм там.Направо ме побърква.Много държа на него и искам всичко да си е както преди.Моля Ви кажете ми какво да правя :( :( :( предварително ви благодаря.

InHell
01-19-2006, 09:16
Сядате някъде (у тях, у вас или на кафе) face 2 face и си поговорете. Готово решение никой няма да ти сервира.

pipi`e`golqma
01-19-2006, 09:22
ами незнам какво да ти кажа...но мисля четрири варианта
:arrow: Че е искал само да те вкара в леглото и като не си отишла на НГ и ся зарибява другата.
:arrow: Че просто незнае какво иска т.е. иска да е с теб и с нея
:arrow: Че те кара да ревнуваш само и си те харесва
:arrow: Или просто е женкар.
не се притесняваи тои не е нито пръвия нито последния ще срещнеш още много други. Като не си обръща внимание и ти се праи на недостъпен прави се и ти... :roll:

teenkopele
01-19-2006, 10:25
Отидете някъде само двамата и поговорете. :)

mil4eto_
01-19-2006, 12:53
еми трябва да потоворите друг начин няма.

xOtkiSsSs
01-19-2006, 16:55
ami i az mislq da se prisyedinq kym mnenieto na dr otidete nqkade sami i pogovorete :wink:

01-19-2006, 16:59
Аз пък типрепоръчвам да почнеш да се сваляш на някое друго момче ония да прави каквото си знае ,явно той изпуска възможноста.

e_l_i_z_a
01-19-2006, 17:49
Дръж се ледено с него(ама не прекалявай и тва само за няколко дни-тъй или иначе нема де да бега-от един клас сте :lol: )
Сваляй други.Споделяй му колко много те кефят другите момчета,или например разговора ти с последния... :wink:
:twisted:
После почни да флиртуваш с него.Например ако си е взел нови дънки можеш да му кажеш:
"Много хубави дънки и много хубаво ти стоят.Особено отзад."
Иии абе некви подобни.... :roll:
успех :idea:

Dharma
01-19-2006, 18:04
Отидете някъде само двамата и поговорете. :)
i spored men taka mai 6te e nai dobre :)
Uspeh!