PDA

View Full Version : Какво смятате за посегателствата ?Момче-момиче



Кисс ми
01-19-2006, 09:18
Какво смятате за това?Нормално ли е да се удря момиче дори да е предизвикало момчето?Вас удряли ли са ви? :roll: И изобщо нападали ли са ви на улицата? :roll:
обосновете се :P

machoka
01-19-2006, 09:58
За да удариш момиче трябва да си бая комплексар.

pipi`e`golqma
01-19-2006, 10:03
Не са ми посягали и не са ме удряли( освен наще като малка :lol: ) и дано не се случва. Мисля че нещата винаги могат да се оправят без бои и насилие

kanar4o
01-19-2006, 10:26
kvo znachi.. trqa da si kompleksar za da udarish mmiche. ima si ligli deto si zaslujavat shamarite po princip :) Ne che sum udrql momiche de. Chesno da si priznaq na nova godina iskah da udara ena malka prudla ama ne bqh f sustoqnie da se pomrudna ot divana kamo li sila da zamahna i da odarq neshto ili nqkoy :)

machoka
01-19-2006, 10:34
kvo znachi.. trqa da si kompleksar za da udarish mmiche. ima si ligli deto si zaslujavat shamarite po princip :) Ne che sum udrql momiche de. Chesno da si priznaq na nova godina iskah da udara ena malka prudla ama ne bqh f sustoqnie da se pomrudna ot divana kamo li sila da zamahna i da odarq neshto ili nqkoy :)

Това да си заслужава шамарите и да и ги дадеш са 2 различни неща.

Ами какво значи.. това, което пиша - момче, показващо надмощието си по този начин си е комплексар.

egrgergetge
01-19-2006, 10:51
момче,което само посмее да ми вдигне ръка супер много ми пада в очите....изключително слаба постъпка

01-19-2006, 10:52
Абе до бой не съм стигал... още ! Ще изчакам да стана 40-50 годишен, да са пропия и тогава вече вадя колана ! А ма ха... само с бой се решават нещата !

korn___
01-19-2006, 12:00
Какво смятате за това?Нормално ли е да се удря момиче дори да е предизвикало момчето?Вас удряли ли са ви? :roll: И изобщо нападали ли са ви на улицата? :roll:
обосновете се :P

spored men ne e pravilno da se udrq momi4e no nali se se6ta6 ... za si4ko ima isklu4eniq :wink: as li4no ne sum udrql do sega i ne mislq 4e 6te odarq nqkoga momi4e :) 4ak puk tolkos da me qdosa momi4e ... sumqnavam se po moje da me narani momi4e :cry: :cry: :cry: ina4e na ulicata ne sa me napadali no .... aide neka nqkoi me napadne ... as 6te mu kaja na nego ... 4e ne e ocelil podhodq6tiq 4ovek :twisted:

`Death`Whore`
01-19-2006, 12:03
Нищо не се решава с бой. Няма смисъл да биеш момиче, защото тя няма физическа сила, колкото имаш ти. А да биеш някого, който не може да ти отвърне едва ли не, е наистина комплексарско. Ако е тъпа путка и те предизвиква, И кажи колко е глупава и толкова.

Worthless
01-19-2006, 12:08
да удариш момиче е най-гнусната, най-долната, най-слабата и не знам още каква постъпка... :evil: НО... има някой, дето заслужават направо по 3 пъти на ден да ги бият :evil: и въпреки, че съм момиче по никакъв начин не мога да оправдая такива индивиди...
но ей така да удряш някой без причина... я стига
веднъж минавам през площадката на детската градина заедно с внучката на една колежка на майка ми и гледаме, събрали са се 2 момчета и 2 момичета... и момчето казва на момичето, което май му беше и гадже (ако съдя за държанието им преди тфа, дето видях...) да ходи да купува бира, тя казва, че сега не й се ходи, а оня почва да я блъска, да я удря, да й разправя как била овца тъпа... :shock: кво е тва държание ебаси, и другото момче нали му каза да спре... то добре, че и така и стана, щото тоя нямаше да престане, а тая некфа си мълчи... :shock: :evil:

bulgarche
01-19-2006, 12:24
Еми аз не бих ударил момиче. Много пъти ми е кипвало и съм бил на косъм да го направя, но не съм. Ама не веднъж като ми видят реакцията млъкват и се кротват :)

rosskata
01-19-2006, 13:15
Имаше едно лафче "Момиче и с цвете не се удря... Само със саксията"

Майтапа настрана- да удряш по принцип, независимо момиче и момче, е простотия...
А да удариш някой по- слаб от теб (в повечето случаи момичетата са по- слаби физически), показва само колко си ограничен и как не можеш да постигнеш нищо без насилие... Как начина да се почувстваш важен е да тъпчеш дръгите- а това е доста елементарен начин на мислене...


Няма проблем който да се разрешава с бой- в това съм 100% убедена...зАТВА ПРИРОДАТА НИ Е ДАЛА мозък и език- да общуваме, да разрешаваме конфликтите си чрез тях...

seksi_kote_f
01-19-2006, 14:12
Ne e normalno no men me e udrqlo mom4e i to moi priqtel i posle sujalqva6e 4e me e udrqlo

IdontGiveaFuck
01-19-2006, 16:45
Посягали са ми...момче по-голямо от мен с две години :roll:
А колко хиляди пъти са ме гонили и съм бягала не е истина :|

VAMP_GIRL
01-20-2006, 16:17
Еми аз кво да кажа по темата...Тва е най-долното нещо, което едно МОМЧЕ може да направи, като изключим тва да си го завре в някоя, и след тва да се похвали на приятелите си!Виждам един тука направил категория за БГ жените, и в отговор ше му кажа, че АЗ имам само една категория за момче :arrow: БОКЛУК!

Dr. Kazimbutt
01-20-2006, 16:21
За да удариш момиче трябва да си бая комплексар.
Или по-скоро гаден страхливец. Ако видя някой да удря момиче, ще се сбия много лошо с него. Това си е жалък "подвиг". Да биеш някой по-слаб от тебе... голяма гъзария, няма що!

He3HauKa
01-21-2006, 20:14
Tova da udarish momiche e tochno izbivane na kompleksi i e izkluchitelno smeshna postapka... Men me udrqlo momche ,a opravdanieto mu beshe che taka iskalo da go namrazq ,da spra da go obicham zashototo i dvamata mn sme stradali bla bla bla....

Dr. Kazimbutt
01-21-2006, 20:20
Men me udrqlo momche ,a opravdanieto mu beshe che taka iskalo da go namrazq ,da spra da go obicham zashototo i dvamata mn sme stradali bla bla bla....
Въпросният субект е бил "леко" малоумен.

anonymous464110
01-21-2006, 22:21
udrql sum momi4e vednuj prez jivota si oba4e ku4kata si go zaslujava6e da ne govorim 4e 100% teje6e pove4e ot men a i be6e v masovo mele...

Kypa©
01-21-2006, 22:26
Няма писано правило, че жени не бива да се удрят, но ние като по-силен пол трябва да отстъпваме! Да бъдем толерантни! Независимо дали курвата заслужава един як бой или не, това няма да я промени! :P

Стеснителната
01-21-2006, 22:28
Не броя хилядите пъти на тренировка все пак съм кикбоксиорка :lol: . Извън залата са ме удряли на два пъти с юмрук, даже ми разкървави носа единия, ама тогава наистина си го заслужавах напълно и затова прецених и си замълчах, но някой ако има смелостта да ме удари или ще го пребия (както пребих един в Трафик ама той само се ръгаше, ебати срама изживя това момче :lol: ) или ако е прекалено силен ще трябва да се крие имайи предвид кой е баща ми.

SickBoy
01-21-2006, 22:37
Глейте ся кво,требе има равенство между мъже и жени.Аз лично не виждам къде е проблема ако кучката ми посегне,аз да я удрям по местата,които иначе бих целувал.

anonymous464110
01-21-2006, 22:39
imenno onaq za koqto govorq be6e ebasi JUVOTNUTU a i po-dobre da sum "ebasi tupoto dolno kopele" i da i smaja li4iceto otkolkoto tq i priqtel4etata `i da me zakolqt :mrgreen:

`Death`Whore`
01-21-2006, 22:40
А жените не са предразположени към натрупване на мускули, а даже са предразположени към натрупване на мазнини, който предпазват половите им органи. Някои мъже имат мускули без да тренират нищо, а една жена само с тренировки не може да натрупа маса...

lina15
01-22-2006, 06:56
emi poprincip ne,ama predi 1 sedmica bqh na edno nazi parti,i az neznam kvo pravih tam(uj s nekvi poznati)i tam malko me postupaha