PDA

View Full Version : Айде и на мене малко помощ...



e_l_i_z_a
01-19-2006, 11:15
От цяла вечност не съм писала проблем,ама сега ще взема да напиша... :oops:
:lol:
тааа...
Ами понеже от известно време насам флиртувам с едно момче,някой може ли да ми поосвежи начините на флирт?В смисъл...уфф..как да ви обясня?!
Момчета,как обичате да ви свалят?
Момичета,как сваляте?
Щото аз си се свалям ама ако има некви весели свежарски фразички ше е мн яко ако ми ги кажете! :D
Миии мисиииии предварително :lol: :oops:

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

midnight...
01-19-2006, 11:21
мацка дръж си се нормално,пък ако момчето ти се кефи все ще те хареса

e_l_i_z_a
01-19-2006, 11:25
мацка дръж си се нормално,пък ако момчето ти се кефи все ще те хареса
мм..не ме разбра :lol: ний си се харесваме ама още не сме си скочили :lol:

midnight...
01-19-2006, 11:26
хаах
ами тогава какво чакате?! :shock: :lol: :lol:

e_l_i_z_a
01-19-2006, 11:28
хаах
ами тогава какво чакате?! :shock: :lol: :lol:
:lol: ае де :lol: и аз туй питам :lol: ама още малко остава.Целта на темата беше да си разкриваме начините на флирт :wink:

machoka
01-19-2006, 11:29
Момент да потърся линк към e-book'а "Наръчник за младата девойка или как да изплетем мрежа, с която да уловим поредното мъжко сърце" :roll:

Ако имаше стандартен начин, мислиш ли, че взаимоотношенията между хората щяха да са толкова интересно и всеобхватни, колкото са сега?

Как така да ти обясним как да се 'сваляш' с някой..и въобще, не ми е ясно това действие какво означава. Да флиртуваш?

Ако е така, винаги съм твърдял нещо: Най-успешния начин на момиче да флиртура с момче е допирът. Докосвай го, колкото можеш повече. Погали го, 'като не шега' го хвани под ръка да вървите заедно, гушни го, като се видите го цункай по бузата безгрижно. С една дума, търси повод за пряк допир - това прави впечатление у момчето, то се освобождава за съответни действия, пада някаква 'граница' между момчето и момичето сякаш..
Не мога да го обясня с думи, то ако можеше, щеше да се изгуби тръпката. Но ти споменах най-важното, според моите виждания.

bulgarche
01-19-2006, 12:29
Това с допира наистина е така. Докосвай го уж неволно има ефект. И когато си при него, не се застоявай много...нека да му бъде тръпка, да усеща, че още не си негова...нека да се позимъчи малко :)

e_l_i_z_a
01-19-2006, 12:43
Това с допира наистина е така. Докосвай го уж неволно има ефект. И когато си при него, не се застоявай много...нека да му бъде тръпка, да усеща, че още не си негова...нека да се позимъчи малко :)
ок :D амии още утре ще опитам :D
А доколкото тва да не съм негова-еми мноол ясно...да не съм кат другите дет постоянно му се натискат :roll: Мерси :D
Нещо друго освен допир?Например некъф странен весел ковплимент? :roll:

`Death`Whore`
01-19-2006, 12:44
Толкова ли ви е скучно да си говорите или дори просто да сте един до друг, че искаш фразички?

siseto^
01-19-2006, 13:07
zdr!az 6te ti dam nqkolko saveta taka kakto az procediram i pri men ima yspex. 1)kogato si govorite go gledai v o4ite i my xvarlqi sablazniteln pogledi!2)gledai toi da te zagovarq parvi!3)pravi takiva ne6ta 4e da my napravi6 dobro vpe4atlenie s tqx i da ima jelanie da te potarsi!4)ne my pokazvai 4e ne moe6 bez nego i 4e go xaresva6!5)zapomni ot men:VINAGI MOM4ETATA TRQBVA DA TI PADAT V KRAKATA I DA PRAVQT NEVAZMOJNOTO ZA TEB I ZA DA A S TEB!!!

anonymous464110
01-19-2006, 13:12
abe kato si padate edin po drug kvo ima da go mislite po-malko prikazki pove4e deistviq

MaD_CaT*
01-19-2006, 14:37
...:lol: ний си се харесваме ама още не сме си скочили :lol: [/b]
:roll: познато....и..от толкова
чакане...накрая и на двамта ще ви писне...поне при мене беше така... :roll: пак си тръгнахме..ама то мина тръпка и всичко...
Чудно ми е какво наистина трябва да се чака при положение,че има видни признаци,че едно момче и едно момиче се харесват ?! :roll: