PDA

View Full Version : Ноктопластика......



mil4eto_
01-19-2006, 13:05
здр,
та проблема ми е че имам ужасни,ма наистина ужасни нокти-много са къси и нон-стоп се чупят. :cry:
просто няма начин да си ги оформя нормално. :cry:
за това все по-често мисля дали да не си направя ноктопластика.
искам да ви питам-има ли според вас някаквъф начин да си оправя ноктите и без ноктопластика?вредна ли е?
страшно много ме интересува дали,ако си направя ноктите ми няма да изглеждат супер неестествено?! :roll:
може ли да има вреда върху ноктите ми?коклко струва и колко време издържа?
предварително благодаря :P

ван4ето
01-19-2006, 15:15
ами аз мисля 4е ако е така вземи си направи

Leniva_Me4ka
01-19-2006, 18:15
И аз имах същия проблем и също бях решила да си правя ноктопластика,ама помисли си като я махнеш какво ще ти стане с ноктите...И сега най-важното намерих лек за ноктите!!!Мойте преди тъкмо попораснат малко(съвсем малко) и се чупят,но вече не!!!Купи си олио за нокти,ползвам го от около месец и нямам и 1 счупен нокът,нито един разслоен!Моето олио за ноксти е на Perfect,при мене има страшно действие! :wink:

Vampirela
01-19-2006, 19:47
Noktoplastikata ne uvrejda noktite.Izglejda estestveno.Cenata i varina moje da si napravi6 za ot 30 do 60-70lv.,no ot cenata ne zavisi dali e po-dobra ili po-lo6a,a dali si q pravi6 v nqkoi skub salon ili v nqkoi po obiknoven.No za da si s noktoplastika trqbva da q podurja6 i vseki mesec da hodi6 da ti q opravqt,koeto ne izliza osobeno eftino.Drug variant e da ti slojat samo gel bez uduljiteli,koeto ne iziskva tolkova,mnogo podrujka kolkoto ako si s uduljiteli.Ne moje da se kaje e ne se 4upi no pri dobra podrujka i malko vnimanie ot tvoq strana nqma da ima6 problem.Drug variant e da si nameri6 salon,v koito da pravqt angliiski manikiur,koito ne e mnogo skup no mnogo pomaga.Ili prosto probvai da si kupi6 zazdravitel za nokti,koito pri nqkoi mnogo pomaga.

Kikata
02-08-2006, 00:15
ми виж аз имах същия проблем и си направих ноктопластика.Не не уврежда ноктите. Изглеждат естествено стига да не ги направиш мн дълги но маникюристката ще те посъветва. Трябва да ходиш на всеки две седмици на поддръжка независимо дали си с ноктопластика или си само с гел. Поддръжката ти е около 20лв но поне според мен си заслужава

TSecret
02-08-2006, 18:09
az sam s noktoplastika ot septemvri mesec.. predi tva imah estestveni mnogo dalgi nokti koito poddarjah s gel no tai kato si 4upih edin trqbva6e da mina na izkustvegni! iskam da ti kaja 4e na maika mi i biaha sas sa6tiq problem kato tvoite i tq ve4e e s noktoplastik ai e mn dovolna... prosto iska poddrajka-12 pati mese4no!ne si slagai ggel na noktite 6toto 6te trqbvada hodi6 po 4esto tai kato niakoi nokti ne vazpriemat gela i go otblaskvat kato po4va da se 4upi o6te na 2-3den sled poddrajkata mu i ne si zaslujava! noktoplastika sedi perfektno i vinagi si s izrqden manikur-laka stoi dokato ne go iztrie6-niama padane taka 4e moje da si s edin lak 2sedmici i da zabravi6 za vsekidnevnoto lakirvane na noktite i tn.... probvai ako ne ti haresa 6te q svali6 o mislia 4e niama da sajelqva6!