PDA

View Full Version : Info za Godsmack!!!



Vampire_Lady
01-19-2006, 15:31
am znam 4e zvu4i adski typo,ma Godsmack e lubimata mi grupa a znam mnogo malko za neq :( smisyl imam vsi4ki tqhni pesni koito meje6e da se namerqt, nqkolko klipa, no za samite hora v grupata ni6ti4ko neznam; sa nqkoi ot vas 6e kajat em vlez im v site-a i pro4eti, em to huu ma az i s english-a ne sym koi znae kolko dobre :( offf super maloumna tema se polu4i, ma s risk da mi se smeete vi molq pls pls daite neshti4ko za tqh na bg osobeno za vokala(mnogo me kefi) plssss :roll: :!: :!:

egrgergetge
01-19-2006, 15:48
обожавам Godsmack обаче и аз не знам нищо за тях като хора....а и не съм се интересувала...слушам само музиката им :wink:

RoyTheReaper
01-19-2006, 17:08
mi i az gi slu6am 4at pat ama ne sum se interesuval. eto kakvo kazva wikipedia po va6iq vapros(nadqvam se da 4atkate english):

http://en.wikipedia.org/wiki/Godsmack (ima go i na nemski)

za vokala:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sully_Erna

oficialen sait:

http://www.godsmack.com/

`Death`Whore`
01-19-2006, 17:15
az s english-a ne sym koi znae kolko dobre

anonymous464110
01-19-2006, 17:16
ebasi maikata be hora vtre6tqvam se kato vidq nqkakva takava tema ima li ne6to polesno ot tova da otvori6 official site i da pro4ete6 kvoto te interesuva :?: :?: :?: :!: :!: :!:

`Death`Whore`
01-19-2006, 17:19
az s english-a ne sym koi znae kolko dobre

Не всеки знае английски!

Roxy
01-19-2006, 17:23
и как така те кефат кат не разбираш кво пеят.слушаш музиката и се клатиш в ритъм.все пак текста е от голямо значение...

Vampire_Lady
01-19-2006, 17:25
ebasi maikata be hora vtre6tqvam se kato vidq nqkakva takava tema ima li ne6to polesno ot tova da otvori6 official site i da pro4ete6 kvoto te interesuva :?: :?: :?: :!: :!: :!:
nau4i se da 4ete6 kfo pi6et drugite i posle pi6i ti basi, az mu razpraam 4e ne 4atkam tolko dobre english toi mi vika na english da go 4eta, smqta6 li 4e ne sym se se6tala za official site-a im a?a?A? ne sym maloumna we bratle... :evil: a ti zemi da 4ete6 po vnimatelno 4e samo mi lazi6 po nervite, kakto i bez tfa ne sym v nastroenie :!: :!: :!: :!: :!:

`Death`Whore`
01-19-2006, 17:26
и как така те кефат кат не разбираш кво пеят.слушаш музиката и се клатиш в ритъм.все пак текста е от голямо значение...

А, значи ти слушаш само музика с английски или български текст? Ако е на финландски и е хубава, няма ли да ти харесва? Неслучайно се казва "музика" а не "текст", защото музиката е изкуство. Една моя доста любима група има адски тъпи текстове, което не ми пречи да харесвам много музиката им.

Vampire_Lady
01-19-2006, 17:33
oo boje gospodi 4ovek da ne popita ne6to basi nali za tfa e foruma weeeeeeeeeeeeeeeee za da pita 4ovek, ufff za kfo li se zanimavam i az s gluposti basi

RoyTheReaper
01-19-2006, 17:39
az s english-a ne sym koi znae kolko dobre

naistina pro4etoh posta po diagonalnata sistema, za koeto se izvinqvam :oops:

`Death`Whore`
01-19-2006, 17:40
А какво е Kheftiu Asar Butchiu?

`Death`Whore`
01-19-2006, 17:40
А какво е Kheftiu Asar Butchiu?

Roxy
01-19-2006, 17:51
и как така те кефат кат не разбираш кво пеят.слушаш музиката и се клатиш в ритъм.все пак текста е от голямо значение...

А, значи ти слушаш само музика с английски или български текст? Ако е на финландски и е хубава, няма ли да ти харесва? Неслучайно се казва "музика" а не "текст", защото музиката е изкуство. Една моя доста любима група има адски тъпи текстове, което не ми пречи да харесвам много музиката им.

аха следващия път някой кат каже че в чалгата се пее се едно и също и че шамара само псува и дрънка за курви и пачки и затва музиката била много тъпа ше им покажа твоя пост :)

Vampire_Lady
01-19-2006, 18:06
samo zabraih da spomena ne kazah 4e en razbiram english izob6to, a 4e ne go razbiram dobre, smisyl pitah vi za neshto na bg 6toto na english ne e sigurno kfa 4ast 6e razbera, ina4e se pak mersi i za english link4etata, a kolkoto do pesnite nzn 6to ma s tekstove na pesni se opraam po dobre v razbiraneto i si gi 4atkam, ako ne 100%, to pone 70% :roll: ma s nekfi biografii istorii i sekfi takia neshto ne se opraam, a v moq slu4ai tfa me interesuva :roll:

`Death`Whore`
01-19-2006, 18:50
аха следващия път някой кат каже че в чалгата се пее се едно и също и че шамара само псува и дрънка за курви и пачки и затва музиката била много тъпа ше им покажа твоя пост :)
Има чалги с що-годе хубави текстове. Както казах, важна е музиката, а при тях такава няма. Слушала съм една бг поп песен...музиката почти през цялото време е само нещо като дрънкане на варел през 1-2 секунди.

anonymous464110
01-19-2006, 23:44
ebasi maikata be hora vtre6tqvam se kato vidq nqkakva takava tema ima li ne6to polesno ot tova da otvori6 official site i da pro4ete6 kvoto te interesuva :?: :?: :?: :!: :!: :!:
nau4i se da 4ete6 kfo pi6et drugite i posle pi6i ti basi, az mu razpraam 4e ne 4atkam tolko dobre english toi mi vika na english da go 4eta, smqta6 li 4e ne sym se se6tala za official site-a im a?a?A? ne sym maloumna we bratle... :evil: a ti zemi da 4ete6 po vnimatelno 4e samo mi lazi6 po nervite, kakto i bez tfa ne sym v nastroenie :!: :!: :!: :!: :!:
abe kvoto i da mi obqsvqnacv6 suum mnogo piqn i taka illi ind4e e pulen smqh taq tema.ina4e 6tom se kefi6 na godsmack nqma lo6o jici i zrdavi.

p.s.,,mani mn sn zle hahhaha abe Suli ims qk tattoos na feisa. :mrgreen:

anonymous464110
01-19-2006, 23:47
samo zabraih da spomena ne kazah 4e en razbiram english izob6to, a 4e ne go razbiram dobre, smisyl pitah vi za neshto na bg 6toto na english ne e sigurno kfa 4ast 6e razbera, ina4e se pak mersi i za english link4etata, a kolkoto do pesnite nzn 6to ma s tekstove na pesni se opraam po dobre v razbiraneto i si gi 4atkam, ako ne 100%, to pone 70% :roll: ma s nekfi biografii istorii i sekfi takia neshto ne se opraam, a v moq slu4ai tfa me interesuva :roll:

eee slu4ice tva da ti e problema az asilimiliram butilka vodka alqska a ti se jalva6 4e ne 4atka6 angliiski. nqma probz. obe6tavam 4e utre kato me pootpusne mahmurluka 6e hvana da ti preveda edna biografiq :mrgreen:

anonymous464110
01-20-2006, 13:02
daaa sega si vijdam tvoreniqta ot sno6ti... gledam 4e sum dal obe6tanie zna4i trqbva da go spazq :lol:
zqpam tuka v official site-a bioto na grupata ta da vidim kvo 6e stane na prima vista.zna4i,tam pi6e,4e Suli (vokalist4eto,koito ima qk tattoos na feisa,ama sno6ti ne6to ne sum ulu4il to4nite bukvi na klaviaturata za da go napi6a) e bil barabanist i to celi 23 godini,oba4e v na4aloto na 1995 qvno mu pisva na kura da drun4i i re6ava da si napravi druga grupa.Sled vreme mu hrumva 4e nqma da e zle da se probva da pee 4ove4eca.Sled o6te godina i nqkolko promeni v 4lenovete na grupata Godsmack stava fakt.Purvoto CD na grupata e zapisano za edin uikend,a zapisut e struval na muzikantite 2600 dolara (tva qvno za 6tatite e niska cena).CD-to se kazva ALL WOUND UP.Prez sledva6tite dve godini grupata sviri na Bostunskata scena s barabanista Joe Darco.Posle se obqsnqva kak po tva vreme grupata po4va da trupa populqrnost,cd-to se zavurta po nqkvo bostunsko radio i estestveno nqkakuv leibul 4uva za kvo stava duma i go haresva.Sledva zapis na single CD ozaglaveno Whatever.
Posle Tommy Steward smenq Joe Darco na barabanite a debiutnoto CD e prezapisano.Napravena e druga oblojka i taka se poqvqva purviqt oficialen album,koito se kazva na imeto na grupata.Sledvat koncertni izqvi,evropeiski turneta,poqva na woodstock 1999.Prez 2000 izliza vtoriqt album Awake,a pesenta Vampires nosi na grupata nagrada Grami.2002ra vodi do zapisvaneto na saundtraka kum The Scorpion King a singulut I stand Alone e absoliuten hit.Sledva izvestno otteglqne ot aktivna koncertna deinost,nova smqna na barabanista s biv6iq takuv na AMEN i Ugly Kid Joe - Shannon Larkin.Prez April 2003 izliza Faceless,zapisan v Maqmi,a prez 2004 izliza i purvoto akusti4no EP na grupata - The Other Side.Sega Godsmack sa v proces na razrabotvane na 4etvurti album.

Sully,vokali [moje da sviri na kitara / barabani ]
Tonny,kitara
Roby,bass
Shannon,barabani

Vampire_Lady
01-20-2006, 21:09
justinsfhc xaxa bratle mnogo thx :))) v4era oba4e mnogo me qdosa, ma dnes baq se revan6ira :D i pls kato pie6 ne pi6i po forumite 6toto ne znae6 kfo pi6e6 :P ta thx mnogo :)

anonymous464110
01-20-2006, 21:17
mi az kato sum piqn ne znam kvo pravq izob6to,kamoli kvo pi6a po forumite. :twisted: