PDA

View Full Version : родителите ми се разделиха



sad`girl
01-19-2006, 20:33
Здравейте, проблема е там, че родителите ми се разделиха :( , с майка се преместихме в друг град и се чувствам супер кофти, незнам какво да правя, не познавам никой :( , няма с кой да споделям, с кой да излизам и това ме убива :( , незнам по какъв начин да си намеря приятелки, а имам нужда от такива, а старите ми приятелки са много далече и неможем да се виждаме, отчаяла съм се във всяко едно отношение и незнам какво да правя, моля Ви, дайте ми съвет, защото се чувствам много нещастна и безсилна :(

01-19-2006, 20:52
шибана работа!!! Сори за израза! Ти си добро момиче! Пробвай да пишеш повече на старите си приятелки до колкото може! Няма да те лъжа! Приятелствата се създават трудно! Ама мнооого трудно! Старай се да запазиш старите си приятели! Имай надежда, че ще намериш и нови, но преди всичко не забравяй старите! Успех!!! :wink:

Vampirela
01-19-2006, 20:53
:( Slu4iloto se e kofti,no ne mislq 4e trqbva da se zduhva6 taka.Roditelite ti sa prekaleno golemi i 6tom sa re6ili taka,zna4i e pravilno.Po-dobre taka otkolkoto da se izmu4vat i da izmu4vat i tebe.Opitai se da nameri6 priqteli i da produlji6 jivotasi.Da se zduhva6 i da ti e kofti ne e re6enie.Sigurna sum 4e 6te si nameri6 kompaniq i priqteli s koito 6te moje da si spodelq6.Pojelavam ti uspeh!!!

01-19-2006, 21:06
[quote="sad`girl"]благодаря Ви, аз страшно много обичам старите си приятели и за нищо на света не бих ги забравила, потдържаме отношенията си, но те са си в друг град, а аз-тук, сама, опитвам се да не се сдухвам и да продължаван напред, но се оказа по-трудно от колкото си го представях, незнам какво да кажа....забравих да Ви кажа, че съм в 10-ти клас, макар, че това не мисля, че е от особено значение

AnnG
01-20-2006, 19:30
Nedei da se ot4aiva6 taka.Iskam da ti kaja ot li4en opit,4e e mnogo po dobre roditelite ti da se razdelqt otkolkoto vsqka ve4er da prisustva6 na grumoglasni skandali.A kolkoto do pritelite,ami trudno 6te gi nameri6,imam predvid istinski.Ina4e ako stava vupros samo za kompaniq e po lesno.Izlizai pove4e,predrazpolagai horata,budi sebe si i 6te vidi6 kak vsi4ko mnogo burzo 6te se opravi.

Vampire_Lady
01-20-2006, 23:03
em 6tom si v nov grad bi trqbvalo da si i v novo u4ili6te:) mi tam se opitai da si nameri6 priqteli, no ne se pravi na interesna, a bydi sebe si ;), sigurna sym 4e 6e nameri6 pone edin 4ovek(priqtel ili priqtelka) v novoto daskalo, a mislq 4e kato za na4alo tfa pak e dobre ;) taka 4e uspeh :D

Prelubodeikata
01-21-2006, 13:10
И нашите са разделени.Напълно те разбирам. В училище все пак можеш да създадеш много нови приятелства.Не се сдухвай!Опитай се де се усмихваш по-често,колкото и да те е трудно!Некой не харесва намръщени хора.С времето всичко ще се оправи.

Death^Forever
01-24-2006, 13:41
Сега просто ти се налага да започнеш от начало...това не е лошо...погледни от към добрата страна, защото винаги има такава - ще си намериш нови приятели...в началото е естествено да ти е трудно, но с времето ще свикнеш и ще се оправиш, всичко на този свят се преодолява с малко повече оптимизъм, воля и желание :wink:

Fena
01-24-2006, 15:18
И мойте са разведени вече от бая време. Ама така като че ли е по-добре, защото сега просто не мога да си ги представя двамата заедно :roll: Виждам се с баща ми всяка седмица, така че не ми прави особено впечатление...

01-27-2006, 09:36
и мойте :lol:
и сега мога да ги крънкам за подаръ4ета и финанси поотделно :idea:

май съм лошо дете, нали??

ycMuBkaTa
01-27-2006, 09:43
Кофти е, че вашите са се разделили-наште също като бях на 7, ама трябва да гледаш ти да си добре и на практика животата ти да тече между тях дватама:) а за приятелите-наистина трудна работа си е, но пък не и невъзможна. Просто общувай с всички, бъди мила и контактна, а и все пак ние тийновете имаме способността да се сприятеляваме дяволски бързо :) Не мислите ли :wink:

6matkata
01-27-2006, 14:25
6tom si tragnala s maika si zna4i si nepalnoletna i s epredpolaga 4e hodi6 na u4ili6te ili se laja? kolkoto i malko tam wse ima dr na twoqta wazrast:P badi silna i wqrwai w sebe si . Ne si edinstwenata na koqto roditelite i sa razdeleni...pak i priqtelkite ti nqmat li net? kolkoot i kofti da ti e se opitai da se otpusne6 ;P stiskam palci:P