PDA

View Full Version : Обичам те............



Ruff Ryder
01-19-2006, 19:44
Две думи,
означаващи толкова много,
правещи живота неповторим,
даряващи неповторимо щастие,
не си струва да ги произнасяте напразно,
и на всеки втори......

ОБИЧАМ ТЕ ДАЛИ

SweetBunny
01-19-2006, 21:43
:D :D :D :D :D :D :D
U4udva6 me vse pove4e i pove4e... :)
Znae6 za moite 4uvstva, vinagi sum ti gi pokazfala...

love ya sooo much :D

belluci
01-20-2006, 05:37
Ami,to4no taka e.80%ot horata koito e taka go kazvat sa izravnili tazi fraza s dumata zdrawei.Stoinostta i do golqma stepen se e zagubila.I 4estno kazano kogato go kazvam na priqtelq mi,se zamislqm,kakvo vsu6nost mu kazvam i stigam do izvoda,4e e ne6to koeto moje da 4ue ot vsqka i vseki,vinagi.Za tova sum pesteliva v izri4aneto na tozi izraz i prosto pokrivam delata s dumi,za da go osmislq sam po sebe si,i da mu pridam nqkakva stoinost,edinstveno za nas dvamata.;)

IKisseDAGirL
01-20-2006, 05:46
mn pozdravi na vliubenite! :P :P 8)

melbon
01-20-2006, 06:12
Макар и да са само две думи, в тях се съдържа дълбочината на чувствата ти към даден човек...именно затова аз ценя значението,което носи "Обичам те!" и нямам навика да го казвам като всяка втрора реплика :roll:

Djessica_88
01-20-2006, 09:35
Макар и да са само две думи, в тях се съдържа дълбочината на чувствата ти към даден човек...именно затова аз ценя значението,което носи "Обичам те!" и нямам навика да го казвам като всяка втрора реплика :roll:

и аз съм на това мнение и затова ми е адски трудно да казвам тея думи...предпочитам да не ги казвам или да мълча, отколкото да лъжа момчето,че го обичам като не е така :roll:

RoSsY88
01-20-2006, 10:00
Дам тези думи наистина мн означават...казвала съм ги два пъти само в очите и двата пъти бяха израз на огромна любов.Не бива да се казват на всеки срещнат(макар,че аз тай викам на приятелките си колко мн ги обичам :twisted: ),а само на специалният човек,който е пленил сърцето ти :)

bulgarche
01-20-2006, 10:20
Вече не е съвсем така.."обичам те" се казва на всеки 2-ри срешнат, важнто е кога наистина си го почувствал. Аз вече не обичам

Метълката_HIM 4 EVER
01-20-2006, 10:51
Тези две думи съм ги казала два пъти-първият път беше баси грешката,втория път-засега не е грешка,щото съм с тва момче вече от 5 месеца-тва за мен е невероятен рекорд,пък и се разбираме невероятно... :)

LP_girl_14
01-20-2006, 11:42
Дам,тези думи значат наистина много и трябва да се казват само когато напълно си убеден в това което изпитваш към дадения човек,а не да се казват като"здрасти,как си",без да се влагат никаква емоция.Пък и понякога не е нужно дори да ги казваш,защото любовта се доказва с дела,не със думи :roll:

CVETELLINA
01-20-2006, 14:02
ами дам, думите "Обичам те" са много силни според мен когато казваш на някои че го обичаш би трябвало да си искрен защото иначе тези думи губят смисъла си...
:roll: :?

skyline_207
01-20-2006, 14:39
ми аз съм ги използвал без да съм влюбен,но съжалявам,че съм го правил

Sad_eyes_f
01-20-2006, 15:22
Съгласна съм с всичко до тук :wink:
Тези две думи наистина означавам много и не бива да се изричат, без наистина да са почувствани...
Колкото и да е тъжно, никога до сега не съм ги изричала....имах голямо желание да ги кажа на един човек веднъж...но просто нямаше смисъл,нямаше да ме разбере/да ми повярва/...