PDA

View Full Version : Liubovta legenda li e ?!



icepole
01-20-2006, 02:58
Vijte :) az nqmam nikakyf problem s jenite , simpatichen sym , zabaven sym , kulturen sym , ne se oplakvam ot lipsa na jensko vnimanie NO ... problema e tam che nemoga da namerq podhodqshtoto momiche ... povecheto momicheta sa glupovati ...tyrsqt parite , kolite , luksa ... az neiskam takiva ...iskam edno svqsno momiche koeto da ceni chuvstvata ... na 20 godini sym ot Sofia ... ako ima nqkoe momiche koeto pone malko da otgovarq na iziskvaniqta mi shte se radvam da se zapoznaem :) 8)

Moi snimki mojete da namerite na slednite linkove:
store1.data.bg/diabollico/sk1d gallery
www.fanutti.sladur.com

SweetBunny
01-20-2006, 04:05
Basi kompleksarskata tema :roll:
Ne mislq, 4e edin muj, KOI BIL IMAL OBOJATELKI, 6te trugne da se zapoznava v tiineindjurski forum. Podhodq6toto momi4e 6te si go nameri6 ti, a ot foruma da se zapoznava6 :shock: Pove4eto momi4eta bili "glupavati", ooo koi go kaza :lol:
Gledah ti snimkite v sladura, i samo na 1vata mi haresva6, na drugite opredeleno ne...
Ae ima6 super mn kompleksi...zapoznai se s nqkoq i si q haresai i trugnete, kak tei ot forum 6te tursi6 :shock: 4e tuk vseki moje da se napravi na takuv kakuvto ne e...ti misli6 li s glavata :lol: :lol: :lol:

Метълката_HIM 4 EVER
01-20-2006, 04:45
Basi kompleksarskata tema :roll:
Ne mislq, 4e edin muj, KOI BIL IMAL OBOJATELKI, 6te trugne da se zapoznava v tiineindjurski forum. Podhodq6toto momi4e 6te si go nameri6 ti, a ot foruma da se zapoznava6 :shock: Pove4eto momi4eta bili "glupavati", ooo koi go kaza :lol:
Gledah ti snimkite v sladura, i samo na 1vata mi haresva6, na drugite opredeleno ne...
Ae ima6 super mn kompleksi...zapoznai se s nqkoq i si q haresai i trugnete, kak tei ot forum 6te tursi6 :shock: 4e tuk vseki moje da se napravi na takuv kakuvto ne e...ti misli6 li s glavata :lol: :lol: :lol:
Наистина е комплексарска :lol:

belluci
01-20-2006, 05:19
Istinata e,4e 4ovek namira adski trudn to4no 4oveka za nego,ot kudeto i da go pogledne6.Nqkoi ne go namirat cql jivot.A kolkoto do tova,4e momi4etata sa tupi i ne znam si kakvo, qvno si v takova obkrujenie,na takiva momi4eta ili se na takiva popada6,ima i drugi..budi siguren.

01-20-2006, 12:24
az znam che ne vsichki sa glupavi ...znam che ima seriozni i pecheni ...zatova se obryshtam kym vas... a shto se otnasq do 1voto momiche koeto mi otgovori ... vyobshte nqmam komplexi :) az ne se sramuvam ot sebe si ..ti bi trqbvalo da se sramuvash shtoto si super naduta ...i 2 pyti po typa :) mislish si che znaesh mnogo...a si prosto krygla 0

skyline_207
01-20-2006, 14:35
Да :lol:

Oyama
01-20-2006, 14:40
Абеей педофил, тва не ти е сладур тука.

mnogomili4kata-sf
01-20-2006, 16:24
Istinata e,4e 4ovek namira adski trudn to4no 4oveka za nego,ot kudeto i da go pogledne6.Nqkoi ne go namirat cql jivot.A kolkoto do tova,4e momi4etata sa tupi i ne znam si kakvo, qvno si v takova obkrujenie,na takiva momi4eta ili se na takiva popada6,ima i drugi..budi siguren.

Така си е...много точно

Roxy
01-20-2006, 22:31
az znam che ne vsichki sa glupavi ...znam che ima seriozni i pecheni ...zatova se obryshtam kym vas... a shto se otnasq do 1voto momiche koeto mi otgovori ... vyobshte nqmam komplexi :) az ne se sramuvam ot sebe si ..ti bi trqbvalo da se sramuvash shtoto si super naduta ...i 2 pyti po typa :) mislish si che znaesh mnogo...a si prosto krygla 0

да бе нямаш комплекси ми закво търсиш гадже в интернет и се жалваш кат някоя путка.
кво се праиш на големия нареждач нит познаваш момичето нито нищо и дрънкаш че била тъпа.
Ако не можеш да бъдеш свръхчовек бъди стъпало

icepole
01-21-2006, 02:16
za RoXy ...na tebe ne stypalo shte ti byda ...a butalo ofco smotana !

RoSsY88
01-21-2006, 04:25
Ами момичетата са тъпи...а момчетат са олигофрени без грам мозак...Нали знаеш,че не трябва да слагаш всички под общ знаменател!!!Има си на всяко правило изключение,ко да те правя като си попадал само на курви!Голям комплексар си чесно...как може да търсиш момче в форум...сякаш си пускаш обява,то ти звани и тръгвате...ехо осъзнай се не можеш да намериш любовта така!Щом си търсиш момичетат така,а не можеш да си намериш на живо има некаф проблем в тебе!!!

Djessica_88
01-21-2006, 11:39
Ами момичетата са тъпи...а момчетат са олигофрени без грам мозак...Нали знаеш,че не трябва да слагаш всички под общ знаменател!!!Има си на всяко правило изключение,ко да те правя като си попадал само на курви!Голям комплексар си чесно...как може да търсиш момче в форум...сякаш си пускаш обява,то ти звани и тръгвате...ехо осъзнай се не можеш да намериш любовта така!Щом си търсиш момичетат така,а не можеш да си намериш на живо има некаф проблем в тебе!!!
ЕВАЛА!

Винаги така става!Първо се срещаш с няколко неподходящи личности,преди да срещнеш човека за теб, за да бъдеш НАЯСНО СЪС СЕБЕ СИ!!

Е, тва как ще стане като ти не знаеш какво искаш от едно момиче,а?Щом си тръгнал да пишеш във форума и да се предлагаш на всяка :shock: тва значи, че проблема е в тебе,а не в момичетата...С една дума разбери какъв ти е проблема и се постарай да го поправиш :wink:

midnight...
01-21-2006, 12:05
абе тфа да не ти е сладур.ком че да си пускаш малоумните обяви :shock:

Tedka-Medka
01-21-2006, 16:18
Basi kompleksarskata tema :roll:
Ne mislq, 4e edin muj, KOI BIL IMAL OBOJATELKI, 6te trugne da se zapoznava v tiineindjurski forum. Podhodq6toto momi4e 6te si go nameri6 ti, a ot foruma da se zapoznava6 :shock: Pove4eto momi4eta bili "glupavati", ooo koi go kaza :lol:
Gledah ti snimkite v sladura, i samo na 1vata mi haresva6, na drugite opredeleno ne...
Ae ima6 super mn kompleksi...zapoznai se s nqkoq i si q haresai i trugnete, kak tei ot forum 6te tursi6 :shock: 4e tuk vseki moje da se napravi na takuv kakuvto ne e...ti misli6 li s glavata :lol: :lol: :lol: