PDA

View Full Version : Изсветляване на косата - как?



доматчо
01-20-2006, 05:55
Здравейте, нуждая се от съвет и препоръка как, къде и колко... :wink: става въпрос за следното: косата ми е черна - много тъмно черна, боядисвана поне 10 пъти с кани и бои. Искам да се боядисам червена, но няма да ме хване боята и затова трябва да я изсветля до моя си цвят - кестеняв, за да може да ме хване червената боя. Чувала съм, че това уврежда значително косата, но все има начин, който ще нанесе по-малко щети от друг. Та молбата ми е, плс кажете с кой продукт да си изсветля косата без много да изгори ?

chestra_lp
01-20-2006, 07:05
ами аз несъм професионалистка но отиди на фриз.там 6те ти мкайат наи добре :!: успех :wink: [color=blue]

CrazY^^MousE^^F
01-20-2006, 08:40
емиииии...и аз до преди 2-3 месеца бях с черна коса и се бях боядисвала 3пъти, но не с кана, а с боя и като ми писна, отидох на фризьор и първо ми обезцветиха косата със супра 2 пъти, а след това нанесоха цвета, с който съм сега (светло кестеняво до рижаво).Мисля че при теб ше е по-лесно, защото не искаш да постигнеш такъв светъл цвят и най-вероятно косата ти ше е обезцветена с 1супра.На мен ми взеха 20лв, а и косата ми е дълга :wink:
P.S.Съветвам те да отидеш на фризьор, защото ще те направят както трябва, а и знаят как да слагат супрата, щото ако супрата се допре до корените, много ще почне да ти пада косата.И само още 1съветче:) ами купи си някви маски за коса и балсами за третирана или боядисана коса, зашото много се скапва косата от всичките тея работи :roll:
Айде успех :wink:

e4o
01-20-2006, 09:33
s blondor se izvetlqva mnogo no i stra6tno mnogo izgarq, nz da ima ne6to za izvetlqvane na kosa bez da ti se uvredi kosata, plus tova ako q izvetli6 mnogo i posle q napravi6 4ervena purvite nqkolko dni 6te ti e dobre i posle 6te po4ne da stava oranjeva, taka 4e nz kvo da pravi6 hodi i pitai nqkoq friziorka :wink: