PDA

View Full Version : KOGATO SI SAKRAN S PRIQTEL



JORDAN_88_06
01-20-2006, 07:14
KAK DA GO NAPRAVISH NAI DOBRE ZA DA SE SDOBRITE>>??????????

Anonimniq NmD
01-20-2006, 08:39
KAK DA GO NAPRAVISH NAI DOBRE ZA DA SE SDOBRITE>>??????????
Ако си момче:
-Към момче:
Не вярвам да сте скарани за дълго, след ден-два ще е забравил
-Към момиче:
Обади й се и се извини (независимо дали ти си виновен)

Ако си момиче НЗ

pipi`e`golqma
01-20-2006, 10:28
Без значение на момиче или на момче ще се извиняваш просто се обади и излесте и поговорете.

01-20-2006, 10:36
Без значение на момиче или на момче ще се извиняваш просто се обади и излесте и поговорете.

Разбира се,че трябва да говорите. На никой няма да му мине, а и да се прави че му е минало всъщност си помни много добре случката. Ще излезете и ще се извиниш.

ycMuBkaTa
01-20-2006, 10:55
Много е кофти да ти се сърди някойу на когото държиш. Затова моят съвет е да му/й се извиниш и да покажеш колко съжаляваш и мисля, че ще помогне. Истинските приятели прощават :wink: Успех!

teenkopele
01-20-2006, 12:05
Ако толкова много държиш на този човек го потърси ТИ, независимо дали ти си виновният или не. Но как точно и т.н. си зависи от ситуацията и от самите хора.

POKO4A
01-24-2006, 09:25
izvinete se edin kam drug :D :D

12345
01-24-2006, 17:07
Кофти... Зависи повода и типа на обидата. Ако е към момиче, то ще я помни посмъртно. Ако е момче, той ще я помни два три дни и послеще се върнете към обичайния начин на общуване! :wink:

Tedka-Medka
01-24-2006, 21:07
Много е кофти да ти се сърди някойу на когото държиш. Затова моят съвет е да му/й се извиниш и да покажеш колко съжаляваш и мисля, че ще помогне. Истинските приятели прощават :wink: Успех!

бе и аз така мислех..
ама..сгафих с една фр-ка..не,че съм
я предала ами просто напрайх една глупост
за която съм съжелявала много време
и тя разбра и й стана кофти и не иска
да ми проговори..извинението не помага..
и не иска да ми прости..май не е била истинска
приятелка..пък то и тя го каза..каза,че не ме понасяла
ама дали го е казала за да ме дразни нз :cry:

SouL90
01-27-2006, 00:19
Shte se izwinq samo ako sym siguren che sym winowen mrazq da minawam mazneshkata iskam i drugite da osyznaqt greshkite si..