PDA

View Full Version : gadgeto mi postoqnno me zatapva :((((



very_sad
01-20-2006, 10:14
imam edin problem po vreme na razgovorite sus gadgeto mi...postoqnno me zatapva i vinagi kato se opitam da mu kaja ne6to...toi me poglejda sus nasme6ka i ili pravi nqkakva fizionomiq i po tozi na4in se 4uvstvam mnogo zle i mi e psotoqno potisnato....vinagi ima naprejenie kato razgovarqm s nego.Na daskalo(ot edin klas sme) ili kato sme nasame.Prosto toi se durji mnogo zlobno sus vsi4ki,no kum men ne bi bilo logi4no da se durji taka...help me friends

lindeman_
01-20-2006, 10:30
показва кой е мъжът в къщата :))

Метълката_HIM 4 EVER
01-20-2006, 10:39
Що не го шитнеш?Аз не ги трая такива,дори и да съм влюбена.

IKisseDAGirL
01-20-2006, 11:10
emi govori s nego de... obqsni mu kak se chuvstvash
po nikakav drug nachin nemojesh da opravish neshtata :roll: toi nqma da razbere kak se 4uvsta6 dokato ne mu go kajesh :wink:

LP_girl_14
01-20-2006, 11:25
Просто пича е свинкал да е силния,той да играе решаваща роля във разговорите,във връзката ви и въобще във решенията които вие взимате.Нещо не е наред във вашата връзка.Като твое гадже би трябвало да ти дава цялата обич,нежност и внимание на които е способен,би трябвало да ти е приятно в негова кoмпания,да се чувстваш спокойна,сигурна ,защитена,а не да ти е напрегнато и да се мъчиш всеячески да отвърнеш на думите му.Ако не си щастлива с него,просто го остави,но ако все пак имаш чувства към него,поговорете за това и му кажи че би искала малко повече разбиране и внимание от негова страна :!:

LiLeNcEtOoO
01-20-2006, 11:27
mi kjai si toi neme zaslujava i tva e ili prosto ne obru6tai vnimnaie na prikazkite kogato toi te zatapva s epravi na priatno razseqnna e tva e ako te obi4a6e istinski nqma6e da e takova durjanieto aide usmeh macka 8)

RoSsY88
01-20-2006, 11:32
Обясни му да не прави тай инак няма смисъл да сте заедно.Ех мене още не се намерило момче,което да ме затапи...мн съм устата и с мене на глава не може да се излезе :twisted:

SweetBunny
01-20-2006, 11:45
Ohooo, hi4 ne go ostavqi taka naglo da te tup4e :x
Nqma6 li dostoinstvo, ve momi4e?!? Zapo4ni da se pravi6 na ponahakana, nedostupna i ne mu ogajdai vinagi na kaprizite! POKAJI MU, 4E TOI NE MOJE DA PRAVI S TEB KFOTO SI ISKA! Zapo4ni da se svalq6 i zaribqva6 s drugi mom4eta, za6toto toi sq te ima za negova sobstvenost i si misli, 4e kfoto i da prai s teb - TI SI SI SAMO NEGOVA! Pokaji mu, 4e ne e taka, obru6tai vnimanie i na drugi pi4ove :D i 6e vidi6 kak vednaga 6e si promeni otno6enieto kum tebi!!!
Pokaji mu koq si... :P :D :P

priti_kiti
01-20-2006, 12:26
Просто пича е свинкал да е силния,той да играе решаваща роля във разговорите,във връзката ви и въобще във решенията които вие взимате.Нещо не е наред във вашата връзка.Като твое гадже би трябвало да ти дава цялата обич,нежност и внимание на които е способен,би трябвало да ти е приятно в негова кoмпания,да се чувстваш спокойна,сигурна ,защитена,а не да ти е напрегнато и да се мъчиш всеячески да отвърнеш на думите му.Ако не си щастлива с него,просто го остави,но ако все пак имаш чувства към него,поговорете за това и му кажи че би искала малко повече разбиране и внимание от негова страна :!:

white_chik
01-20-2006, 13:05
kvo gadje ti e toi 6tom ne mojete daje da si govorite normalno???Nz ili pogovorete i mnoo qsno mu pokaji 4e ne si suglasna s otno6enieto mu kum teb ili napravo ga zaebi

seksi_kote_f
01-20-2006, 13:16
Po toq na4in izbiva kompleksi :o

midnight...
01-20-2006, 13:44
явно твоя мъж има нужда
да го поставиш на мястото му!
кажи му в прав текст
че не ти е приятно
да се държи така
с тебе и че ако не промени
държанието си ще има последици... :lol: 8)
просто бъди малко по-хард :wink:

ProstoAz
01-20-2006, 13:56
Явно той си има нужда от някакъв отдушник на насъбралите се в него емоции.
Ако искаш ти да си този отдушник - продължавайте в същия дух.
Ако не искаш - вземи мерки.
Твърде е възможно и той сам да не се усеща какво ти причинява и как се държи с теб, защото това за него е нормално.
Опйтай се да му обясниш положението. Ако не те разбере го зарежи, не ти трябва такъв човек.