PDA

View Full Version : nqkvi nedorasli pikli mi sazdadoha kompleksi za malocennost



sad-4itY
01-20-2006, 13:47
f klasa mi ima 4 patki koit sa trevomanki,samo pu6at,ebat se i ne mislqt hi4 s glavata si-ta te si naumixa da mi sazdadat kompleksi na malocennost,kato me unijavat,postavqt me v tapi situacii i dr takia-i za jalost moga da kaja,4e uspqha. zaradi koeto si4ki ot klasa se otdrapnaha ot men*tez sa6to sa mi ot klasa* i vseki kat 4ui za men-"a maniq be,taq e zle..". a smeq da tvardq,4e po princip sam mn gotin 4ovek i adski dobre se razbiram sas svestnite..tiq ne moga da gi ponasqm i te prodaljavat da se ebavat! az prosto ne sam takava kato tqh-po-zadalbo4ena sam,moje bi po-naivna,po-nedorasla za kaprizite im,no s mnogo pove4e akal.. nqkav savet kvo da praq? sduhana sam,ne ob6tuvam,ot strah,4e vsi4ki 6e me podcenqvat..what should i do?

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

e4o
01-20-2006, 14:01
o nedei taka ne se sduhvai ot takiva ne6ta gledai da otvru6ta6 na udara kakto moje6 :!: Pravi se 4e ne ti puka pravi se i ti na vajna :shock: i se zabavlqvai s drugite na tvoq akul v klasa :!: :wink:

white_chik
01-20-2006, 14:56
o q gi zaebi tiq putki!I az bqh v podobna situaciq- "nai-gotinite" mom4eta mi se praiha na interesni,az im go vru6tah tupkano i sled tva stanahme mnoo blizki 6toto osuznaha 4e ne im mul4a i ne sum po-malko otvorena ot tqh.Taka 4e na tiq ot klasa ti izob6to ne im mul4i,a im razkaji igrata!!!Are uspeh

miloto_girl_4e
01-20-2006, 15:11
ммм просто трябва да погледнеш на нещата от друг ъгъл :!:
забавлявай се на техен гръб,така като ги описваш са бая прости и има на какво да се смееш :wink:
няма смисъл да се сдухваш заради некви тъпаци :D

Kypa©
01-20-2006, 17:26
Зависи... Да ти кажа, сигурен съм, че преувеличаваш с описанието им! Едва ли са толкова гадни! Те са най-обикновени момичета. Ако не си като тях това не те прави по-маловажна! Те правят това защото просто са различни! Ти също си различна! Старай се да намериш по-добра компания, която ще те оцени заради това, което си! Най-важното е да не позволяваш да се превръщаш в "черната овца" (незнам дали ползвам израза точно) . . .
Успех! :P

CRaZy_IKT
01-22-2006, 09:27
o q gi zaebi tiq putki!I az bqh v podobna situaciq- "nai-gotinite" mom4eta mi se praiha na interesni,az im go vru6tah tupkano i sled tva stanahme mnoo blizki 6toto osuznaha 4e ne im mul4a i ne sum po-malko otvorena ot tqh.Taka 4e na tiq ot klasa ti izob6to ne im mul4i,a im razkaji igrata!!!Are uspeh
I az taka mislq...Na trqbva da se ostavqsh na nekvi djofri...Bydi silna

Bolid1
01-23-2006, 00:13
Ами да не ти пука.. Не си мисли че си ндорасла или нещо такова.. Според мен си даже по-добра от тях.. Просто не им обръщай внимание.. Да си приказват там... Няколко момичета не могат да ти провалят живота, едва ли е толкова зле :)