PDA

View Full Version : Пуши ми се,пие ми се...какво да правя?



01-20-2006, 14:48
Като се сетя за кефа да държиш цигарата,до теб да е бирата и да лафиш с бест френда,ми идва някво супер чувство.Но като се сета какво прави пушенето и ми се сговнява всичко.Каквото и да ми кажете да направя за да спра да пуша,аз няма да го направя,но все пак ми се иска да чуя ваще съвети,пък белким ме убедите.
Всичко започна един ден през миналия Ноември.Разбрах че един от бест френдовете пуши и изпитах огромно желание да опитам и аз.Опитах,хареса ми.Имахме екскурзия и там се напушихме мега здраво(Бяло Виктори)и така.Но в момента...не...в момента УМИРАМ!!!УМИРАМ за една цигара!!!НО МАЙКА СИ ГИ Е ВЗЕЛА НА РАБОТА!!!Не мога да пуша,няма алкохол,НЯМА НИЩО!!!Започнах по-редовно да пуша.През ваканцията на село се осрах много здраво и т.н.Сега разбирам...ааа...не,не мога...трябва да ида за цигара...но нямам пари...сега вече съм пристрастен и не мога да се върна...не...не мога...Реших че ще пуша на 2 седмици,но днеска пуших,след като преди 2 дена пак бях пушил...НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!!!ПРОСТО СЪМ СЕ ПРИСТРАСТИЛ МНОГО!!!Не...не...не...не знам...просто си представям цигарата в ръката ми и искам да си дръпна,но трябва да изчакам до понеделник,за да се съберем и да попушим в голямото...трябва...избавете ме...кажете ми как...сам съм...имам пари за една Фемина...но как да я взема...искам,но нещо вътре ме спира...ШИБАНЯК СЪМ АЗ ДА МУ ЕБА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!Извинете,просто пиша каквото ми дойде на ума...кажете какво да правя за да спра да пуша,макар и не така редовно,или поне както преди 3-4 цигари на 2 седмици...

01-20-2006, 14:51
А СЪМ САМО НА 12 :cry:

Fena
01-20-2006, 15:01
Всичко е въпрос на воля. Ако си достатъчно силен да си кажеш "Стига!" ще престанеш. Това е....не мисля че някакви съвети и там дъвки ще те отучат от цигарите. Единственото могат да те мотивират, но пак изцяло зависи от тебе ;)

koteto'f
01-20-2006, 15:28
Напуши се яко,а пак като ти умръзне от това всеки път да си хар4иш парите за цигари,да вониш на пушак,да се състаряваш и разболяваш.Просто се успокои и СПРИ :!:

Тва е моят съвет

RoyTheReaper
01-20-2006, 15:34
spiraneto moje da stane edinstveno s usilie i volq. tuk nqma lesen i siguren na4in, za kakufto o4evidno ni pita6

mnogomili4kata-sf
01-20-2006, 16:07
Пфффф...и аз се чувствам така понякога...тва цигарите са си супер гадно нещо така е :(
Ма веднъж като пропушиш сериозно и после....

SickBoy
01-20-2006, 19:12
Абе не ги слушай тия бе брато,пуши си,кефи се на живота,все пак е само един...

01-21-2006, 12:40
Хаха, добре дошъл в страната на Марлборо..

цигарите щом ги по4неш веднъж можеш да ги спираш много пъти през живота си, дори всеки ден...
ама отказването идва 4ак с гроба.
Добрата новина е, 4е непуша4ите и те ще умрат.
Лошата новина 4ецигарите са с пари.
И кво прайм тогава??

ако беше по- голямо можеше да се пробваш да "стреляш" за цигарка батковците, каките, 4и4ковците и лелките,
ама такова малко може да не ти дадат, защото по този на4ин биха нарушили закона... гадни закони нали?
Добре дошъл в страната на гадните закони.

можеш да си хванеш гадже пуша4(ка) и да го крънкаш постоянно за цигари,
ако ваще пушат може да им крадеш от цигарите,
а може и да си събираш тютюн от фас4ета по улиците и да си го свиваш в хартийки за свиване ОЦБ или в лулица от цареви4ен ко4ан и химикалка..

живота си е твой и как ще го живееш си решаваш сам, и после си носиш последиците от своите действия.
дамм..

Tedka-Medka
01-21-2006, 16:42
Всичко е въпрос на воля. Ако си достатъчно силен да си кажеш "Стига!" ще престанеш. Това е....не мисля че някакви съвети и там дъвки ще те отучат от цигарите. Единственото могат да те мотивират, но пак изцяло зависи от тебе ;)
мда бе така си е..иска се воля..
аз си мислех,че имам ама се оказа,че нямам :(
или по точно имам ама не е толкова силна
колкото си мислех :oops:

01-21-2006, 16:49
И аз имам подобен проблем,само където не съм на 12,а с 4 години по-голяма.Сега ако знаете,колко ми се пие алкохол-водка,лиски,вино,бакарди,би ра.................
Все едно,ама да е алкохол...Но имах сериозни проблеми със здравето и сега трябва да се въздържам иначе.........супер мн ми се пие,ама не ща съвсем да си доразваля здравето,така че ще търпя.За сметка на тва пия на ден поне по 10 кафета
Абе съвсем съм се побъркала

Dr. Kazimbutt
01-21-2006, 19:38
А СЪМ САМО НА 12 :cry:
Тъп си, братле. "Щом приятелчето ми си е отрязало топките, значи трябва и аз" - разсъждаваш по този начин. Нямаш ли си собствено мнение? Такива като тебе са потенциални наркомани.

SickBoy
01-21-2006, 21:07
А СЪМ САМО НА 12 :cry:
Тъп си, братле. "Щом приятелчето ми си е отрязало топките, значи трябва и аз" - разсъждаваш по този начин. Нямаш ли си собствено мнение? Такива като тебе са потенциални наркомани.

бате,ти като си такъв фен на Джими Хендрикс сигурно знаеш,че не е умрял от старост...

Sugar_metalka
01-22-2006, 13:29
MI i az kato biah na 12 paleh ot vreme na vreme i to vse mi se pu6e6e, a vzemah cigari ot ba6tami i ot priateli i priatelki. Ama posle kato otidih da y4a v drug grad se nay4ih da si kupuvam sama cigari, ne 4e predi ne mojeh (ama kakto i pri tebe ne6to me spira6e i se probujda6e razuma v men) i sega py6a, i ve4e ne izpitvam takuv nikotinov glad,za6toto moga da zapaliavinagi i po vsiako vreme. Az ti preporu4vam da gi spre6, za6toto kolkoto pove4e godini pu6i6 tolkova po trydno 6te gi otkaje6, a edin den 6te sujeliava6 4e si si razbil zdraveto... Ili pone ne se trovi o6te a poiz4akai edna dve godini i 6te vidi6 4e pu6eneto v mejdu4asiata, niama da e ne6to koeto se s4ita za super gotino i guzarsko, a 6te mu gleda6 dna nego kato nqkuv tup porok zaradi koito mruzne6 nastuda :roll: Abe tvoi si e jivota, a i az pu6a taka 4e ne moga da te obedia da ne pu6i6 s banalnata fraza, 4e e vredno zazdrabveto, no moga da ti kaja 4e dokato zavur6i6 y4ili6te cigarite mogat da ti navlekat samo nepriatnosti, a za alkohola da ne govorim... za men toi e nai-vrednoto ne6to, taka 4e jivei si gotino no vimavai s "zabranenite ne6to" :wink:

01-24-2006, 10:28
И аз имам подобен проблем,само където не съм на 12,а с 4 години по-голяма.Сега ако знаете,колко ми се пие алкохол-водка,лиски,вино,бакарди,би ра.................
Все едно,ама да е алкохол...Но имах сериозни проблеми със здравето и сега трябва да се въздържам иначе.........супер мн ми се пие,ама не ща съвсем да си доразваля здравето,така че ще търпя.За сметка на тва пия на ден поне по 10 кафета
Абе съвсем съм се побъркала

10 години редовно всекидневно пиене гарантират алкохолизъм.
А от алкохолизъм има абстиненции, делириум, психоза и халюциноза.
А от алкохолни абстиненции се умира, за разлика от каквито и да е други.

01-25-2006, 17:02
НЯма спиранеее...Вчера се натряскахме с един френд в тях с по 200 гр.ракия и направо бяххх...да не казвам кво.Изпушихме една кутия цигари,че и повече и после не можех дая стана.Ако има по-често ваканции не ми се мисли :lol: Как ще искарам? :? Нямам представа.А сигурно утре пак ще ходим да пушим...Абе не знам...Как ше се отървавам???Но не мога...не,не мога...не мога да спра просто...какво ще стане след 10 години с мен?

sedlaroff
02-06-2006, 16:43
abe za 2-3 meseca ne moje6 da se pristrasti6 tolkova, ae molq ti se :smt018 . sa az sum pristrasten 6toto durpam po minimum edna kutiq na den ot 2 godini i naistina izpitvam nikotinov glad. tva tvoito izkazvane, 4e za 2-3 meseca si se prevurnal vuv zakorovql pu6a4 zvu4i adski sme6no i nelepo :smt011 .

*Eminem
02-22-2006, 08:38
Хора ще ви кажа само едно.Че вече май не мога да ги спра.Защото не минава ден през който да не пуша.Опитах един ден и на другия си го компенсирах. :) Аз мисля едно:КОгато престане ефекта(Нали малко ти се замайва главата)ще ги спра,защото просто няма да има смисъл.А сега поне малко ме успокояват и така.


П.П.Аз съм автора.

d2ara
03-20-2015, 15:53
horaaaa abe moje li suvet ili pomosht
taka problema e che ne sum pyshila produljitelno nikoga palila sum no ne sum se zadurjala sega ot edna sedmica imam jelanie da pysha nz zashto opitvam da go podtiskam nooo ne se polychava ne palq cigari ne stoq sus nikoi koito pyshi noooo chyvstvoto e vutre v men kakvo da pravq ???

SheIsWolf
03-23-2015, 13:40
На 12 си?!?!!??!!?Преми го така, ако пушиш ще имаш доста проблеми, но не само в у-ще.Родителите ти знаят, така ли?И какво мислят за това, че дедето им пуши.Хмм...след време ще спреш и да мислиш трезво.Ако не ги откажеш се приготви за МНОГО двойки.